Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

kocurik16
25. jan 2009

malý bude asi umytejší ako auto 😀

Tá puberta je sviňa,lebo aj u nás jedného plesne občas aj to je v pohode,ale toho druhého to čápe oveľa silnejšie 😀 a pravidelnejšie

liliandax
25. jan 2009

kocurik - maly prisiel v poriadku 🙂 On sa kupal vcera, samozrejme s velkym vreskotom ☹ NEviem, co sa s nim deje, v poslednej dobe nase kupanie pocuje cely nas vchod, lebo ziape horsie ako pavian 😖 A ak si nahodou aj vlasy umyvame, ten vreskot hadam pocuje aj cela RS 🙄

kocurik16
25. jan 2009

náš Dodo bol taký,toho tiež počulo celé mestoked sa kúpal a svokra ho ešte ľutovala tak reval ešte viac. Tá nechuť ku kúpaniu a sprche mu ostala dodnes.Každý večer je hádka,nedaj boh,že sa zakukáš do filmu a nestriehneš tak sa namaže gelom aby voňal a finito

Marek ten sa čvachtá veľmi rád

nika_ke
25. jan 2009

ahojte zienky 😉

kocurik, mojho brata drzi puberta az do teraz, a to ma 29 rokov 😒
ty uz vies posudit ... co bolo pri tvojich chlapcoch horsie - obdobie vzdoru v cca 3 rokoch alebo teraz puberta?

my mame momentalne kludne obdobie, klop-klop, tak si ho vychutnavam 😅 zatial sa neviem nabazit materskej, hoci presiel iba mesiac 😵 uvidim, co poviem po pol roku 😕 😀

lili, u Risky je priebeh kupania presne opacny, ona by si vlasy umyvala aj kazdy den, co jej samozrejme nechcem dovolit, takze u nas je rev ak sa poriadne cela nevykupe 😒
ale tiez sme presli obdobim, ked sa nechcela kupat, prave v obdobi oducania od nocnika ☹ nase oducanie od plienok sa dostalo do stadia, ze hystericila, len co zacitila cosi mokre na nohach ☹ takze som sa na to vykaslala 😖
neboj, aj Petkovi sa kupanie opat zapaci 😉 asi ste uz skusali kupat vlacik tomas 😕

zuzka, no aj si ma navnadila do hnuste, len kto by nas tam zivil? 😀 my potrebujeme byvat v meste, kde si obaja s muzom najdeme dobry teply flek 😉

kocurik16
26. jan 2009

ahojte! U Doda trvá obdobie vzdoru od 20 mesiacov jeho života,kedy som ja bola na udržiavaní s Marekom a on sa dostal ku svokre,ale to je na dlho.Marek ten od mala ked si mu povedala,že to nesmieš a otočila sa tak prestal,a ked si pozerala na neho tak to urobil naschvál.Ale to boli také blbosti ako neotvor skriňu a tak.

Puberta je u Doda hrôza,nesprace sa do kože,všetci sme idioti,iba on je ten čo spasí svet ,Mareka občas plesne,ale to sú iba také maličkosti.

čo sa týka môjho drahého,tak toho plieska viac ako deti.

zuzkafuny
26. jan 2009

Ahjte...
Dnes sme boli v Sobote... a skočila som si aj na očné... čo máte na námestí.
Bola som unesená milosťou mudr a sestričky a krásnym prostredím 😵
Malý ma s chlapom čakal na námestí a choval holuby a výskal tak, že som ho počula až dnu 😀
My sa tiež radi kúpeme... a nech je to čo najdlhšie 😀

liliandax
26. jan 2009

caute 🙂

zuzka - o kolkej ste boli v rs? lebo aj my sme boli na namesti a nahanali holuby 😵 .. len som vas nevidela 😅

nika_ke
27. jan 2009

ahojte,
zuzka, coze ty na ocnom? 😨 zda sa ti, ze horsie vidis?

baby, vo stvrtok asi idem k dr. do RS pre vigantol, dame stretko? 😉 zuzkin chlap moze strazit deti na namesti a my si dame v klude kafco 😀

liliandax
27. jan 2009

nika - ja suhlasim 😵 je to skvely napad! 😀

kuspitka
28. jan 2009

Ahojte.dievcata ako sa mate??????
zuzka tak budes mat okuliare???

nika_ke
28. jan 2009

caues kuspitka 😉 ako sa dari?

my mame dnes blby den ☹

baby, tak ako dame si zajtra masove nahananie holubov na namesti? zuzka, ozvi sa... chlapa mozes nechat doma 😀
Riska by sa tak rada hrala s detmi, ale nema s kym ☹ kazdy den sa prechadzame okolo skolky a kyva vsetkym detom, esteze v KE mame dost velkych obchodakov a tam sa vzdy s niekym vybeha 😀

lili, uz ste boli na zapise v skolke? nevies, kedy vseobecne prebiehaju zapisy - je to do marca alebo iba v marci? 😕

liliandax
28. jan 2009

caute

nika - ja som prihlasku zobrala este dakedy v oktobri - novembri tusim (aby ho zaradili) oficialny zapis je dakedy vo februari - marci - neviem presne, ale mala by nam prist nejaka pozvanka 😅
Vari chces dat Risku do skolky? 😲

ja na stretko mozem prist.. ale len dakedy doobedu, potom spime 😉

a co vy ostatne? aj nemaminy? 😵

nika_ke
28. jan 2009

ahoj lili, chystam sa byt v RS doobedu, este musim vecer mrknut na letak hypernovy, ci sa mi oplati ist aj tam... inac kedy zvyknete byt vonku? my sa prisposobime, o 12h nas uz aj tak bude cakat doma hladny muz

uvazujem, ze by som dala Risku do skolky od 2,5 roka, cca v januari dalsi rok, lebo prasule bude treba, ale v tejto celosvetovej situacii vobec netusim, ci si najdem pracu 😢 a dalsi hacik ohladom zapisu do skolky je,ze netusim, kde budeme o rok. to je podla mna strasne stupidny system s tymto zapisom do skolky aj do skoly 😠

zuzkafuny
28. jan 2009

Ja by som zajtra nemohla... musím vencovať... malého nesiem ku mame. A na stretko zásadne bez chlapa! Aspoň toho môjho...
Na oči mi treba po polke na čítanie... Chlap mi chcel rovno v hypernove kúpiť za 100vku 😖 ale keď je to istejšie priamo kúpiť v optike... Ale to ja som ani nevedela aké je to drahé 😕
Kuspi ja keď poviem že sa mám dobre, tak nebudem úprimná... ale aj zaklamať treba...
Mám sa supiš! Malého som konečne zahnala spať a v piatok si ideme vybrať štich 😀
Lili v RS sme boli okolo 10hod?

liliandax
28. jan 2009

nika - co tak okolo desiatej teda? chodievame sice pozdejsie, okolo 11-tej, ale to uz je tebe asi pozde, ze? 😅

jooooj.. by som bola happy, ak by sme sa stretli 😵 😵 😵

zuzka - v ktorej optike si bola? lebo ak tu v RS, na namesti, ani sa ti necudujem.. aj moj muz tam siel, majitelov syn tam obsluhoval a s usmevom nam hned ponukol najdrahsi ram 😠 a ani tie lacnejsie ponuknute boli turbo drahe 🙄 Tak kupil v optike oproti VUB-cke.

teraz co vencujes? 😕

zuzkafuny
28. jan 2009

Lili vencujem venčeky pre umretých ☹
a bola som v tej drahej "Dom oka" 😖 ale začal mi mladý ukazovať od najlacnejších ale nevedela som si ich vyskúšať, lebo som nevidela po kvapkách 😀 . A ja som mu hneď povedala, že to nechcem na parádu a doma mi je jedno aké okuliare na chvíľku na nos nasadím 🙂 no ne? Závidím stretko! 😢

nika_ke
28. jan 2009

lili, to by bolo super, keby nam vyslo stretko 😉 mozme napr. o 10:30? len napis kde priblizne, mozno niekde pri vas na sidlisku, aby si to stihala 😅 alebo ked chces ist do mesta, tak ja radsej parknem pri kauflande a dojdem na namestie, nechce sa mi terigat velky kocik s fusakom, tak aby sme sa vedeli s Riskou aj vratit k autu 🙂
a mam pre teba aj tu knihu zviazanu "kazde dieta sa vie naucit pravidla", ju vezmem so sebou, ak ju este chces.

zuziiii, to s chlapom na stretku bol iba vtiiip 😉
a prosim ta, v hypermarkete si okuliare nekupuj 🙄 horsie od toho je asi uz len rusky blsak 😖
ak mas iba polky dioptrie, tak to najdes aj lacny ram okolo tisicky a skla ti tiez netreba specialne 🙂
keby ste vedeli, kolko ja davam za okuliare kazde 3 roky ☹ 🤐 a mne tiez v kazdej optike ponukaju najprv najdrahsie a tie lacne maju v najvzdialenejsom kute 😒
zuzka, najblizsie si dame stretko tak, aby si aj ty mohla, len potom daj info, kedy sa budes mat fajn ☹ dufam, ze to bude coskoro 🙂

liliandax
28. jan 2009

nika - jasne, super o 10:30 na namesti? pri tej gulatej fontane? moze byt? 😉 a tu knizku si prosim, snad ju budem potrebovat este.. pri dcerke 😅
Fandim si, ze? 🙂 ... ale snivat mozem.. zatial 😉

zuzi - veru.. najblizsie stretko budeme mat zas v pizzerke u vas v hnusti, jo? 😵

nika_ke
28. jan 2009

lili, ok, sme tam jak na koni 😅

liliandax
28. jan 2009

no super, tesime sa 😵

zatial pekne sny! 🙂

zuzkafuny
29. jan 2009

Aké bolo stretko???
Ženy... ja varím koložvársku kapustu 😖 No... práve to mám v rure, ale vyzerá to kadejako, len nie ako koložvárska kapusta...!!! A mám toho za plný pekáč! To zas bude rečí okolo toho 😖 ale kto to všetko zje?!?!?!
Ma chytila variaca mánia... 😀 ale to len dnes... Možno keby sa mi to vydarilo, tak aj zajtra by som voľačo 😉 🙂

kocurik16
29. jan 2009

koložvársku by som si aj ja dala.Ja chodím už roky do optiky ku VUB. Na námestí som bola 2x s Marekom a prechádzal ma zrak ten istý rám ako jemu som kúpila potom Dodovi o pár stovák lacnejší u Okrúhlicu. Odvtedy vždy pozriem kedy majú dovolenku a tak idem vyberať okuliare.

nika_ke
29. jan 2009

stretko bolo perfektne, ako vzdy 😉 nastastie v RS iba fukal vietor, u nas padal dazd so snehom 😒
Petko je zlatucky mudry chlapcek 🙂 ja mozem len snivat o tom, ze Riska bude v 2 rokoch tak krasne rozpravat 😔
... dnes bolo blbe len to, ze Riska si pomylila zdriemnutie v aute s poobednajsim spankom 😖

inka...zlata kocka, zatial jedina, ktorej podla mna pristane nova uniforma 😉

zuzka, tvoj chlap moze byt rad, ze si vobec navarila 😀

kocurik, ako sa mate?

zuzkafuny
29. jan 2009

Nika 😀 tak supiš 🙂
Normálne chlap na koložvársku nič nepoveda 😀 asi chutila... Zuzke a Mišiakovi teda áno 🙂
Že najlacnejšie okuliare mi dnes ukázali (chodia aj do Hnúšte) 2400,- 😢 😢 😢
a mám aj zľavu... necelých 5eur (prepláca poisťovňa)...

nika_ke
29. jan 2009

zuzka, nesranduj 😖 by som ich niekde poslala s takymi drahymi okuliarmi. Vsak tak nejak som dala za svoj ram, zn. ELLE
no nic ine ti neostava, len sa vybrat na vylet do BB alebo KE... ja by som sla aj s tebou v sobotu a povodim ta po dobrych optikach 😅

zuzkafuny
30. jan 2009

Ahojte...
Dnes nám vyberali štich 😀 Ľudiááá to moje decko tak vrieskalo, že keď sme vyšli von z dverí, tak nám dobre netlieskali (ako v amerických filmoch) a všetci Mišiakovi hovorili... dobrý si, super hlas máš, frajer... 😀 😀 😀
A on s úškrnom superSTAR odchádzal preč... fu! fu! fuška to bola 😵
Nika... prečo v sobotu? Či máš cestu do BB...???

kocurik16
30. jan 2009

ahojte!
nemám sa najlepšie,boli ma ľavá strana od krku až po lopatku,ledva krútim hlavou a rukou,aj hrdlo mi škriabe,to mi asi ostalo po Dodovi,inak sme dobre.aj vysvečko sme prežili,a to také ešte nemali.ale aj ulice musí niekto zametať.tá vyhliadka sa im veľmi nepáčila tak dúfam,že sa umúdria

náš Dodo tak reval ked mu dávala doktorka kalcium.4sme ho držali,aj tak to bol výkon na oskara 😀

nika_ke
30. jan 2009

caute zienky, u nas je tak kraaasne, ako uz davno nie, normalne slniecko hreje 😎 a ja mam z toho uzasne dobru naladu 😵

chudatko Misiacik ☹ snad si uz bude davat vacsi pozor 🙂
ja by som tiez vrieskala, keby ma mali sit a vyberat stehy 😒

zuzi, v sobotu je drahy doma (aspon dufam), postrazi malu a ja si mozem povyrazit 😀
chystali sme sa do KE, ale asi nic z toho, nasi idu malovat bratovi byt 😖

liliandax
30. jan 2009

caute zienky

ja zas len tak narychlo 😒

- stretko bolo super, len kratke a dost premrznute ☹ Uz sme si rezervovali dalsie stretko na jeden ALL INCLUSIVE den u inky 😀
vsak inka? 😉

- Zuzka - gratulujem malemu Misikovi 🙂 je to hrdina!
- kocurik - prajeme skore uzdravenie 😉
- Nika - to pocasie mozem len zavidiet, tu cely den skarede fukal vietor 😠

a ja mam nove nechty! 😀 take dlhe pazuriky, ledva tukam do klavesnice 😅
a tiez novu frizuru 😕

.. zajtra to na plese roztocim!! 😝 😀

zuzkafuny
30. jan 2009

Lili 😵 sa niekomu žije 😉 🙂
Roztoč to aj za nááás...!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre