Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

kocurik16
12. feb 2009

nika,preto lebo moje "netové"schopnosti až potiaľ nesiahajú a banku mám pod oknami tak aspon nos vopchám von 😀

zuzkafuny
12. feb 2009

Nika ďakujem... 😀 a hoď mi do IP tvoj nick na SKYPE 😉

liliandax
12. feb 2009

nika - ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 ten obrazok toho domceka, co si mala vcera na skype je vasa buducnost? 😉 bude kraaasny!!!

zuzka - veru, aj ja som si kuk album 🙂 detvaky mas podarene 😀 vsetky 3 🤐 😵

nika_ke
12. feb 2009

kocurik, to mas stastie, ze mas svoju banku tak blizko. ja tu svoju nemam a keby tu bola, tak by som predtym z prace nestihala odnasat platobne prikazy. z domu je to uplne jednoduche. zvladol to aj moj otec a on je asi najvacsi antitalent do pc akeho poznam. ale vsak sa aspon trochu prejdes 😉
lili, pssst 😉 , to som ho tam mala len par minut a ty si si ho stihla vsimnut? 😨
zuzi, vsak ja ta mam na skype... a usmievam sa na teba 😅

nika_ke
12. feb 2009

lili, ozaj, minule som si spomenula na tvoju umyvacku riadu, podarilo sa vam ju opravit?

zuzka, pozdravila som ta cez skype, snad si ma vsimnes, ked si zapnes pc 😉

liliandax
12. feb 2009

heheh.. nika, ja som ale dobry spion 😀

umyvacka je stale OFF, nejako na nas zabudol ten chlapik a mna nebavi, to furt muzovi pripominat, aj tak ma teraz ine starosti.. tak riad radsej umyjem a aspon mame ciste salky, ked pijeme kavu 😀

nika_ke
12. feb 2009

lili, zrejme pri najblizsej prilezitosti si vezmem k srdcu tvoje ody na umyvacku a kupim si ju aj ja 😀 mam strasne znicene, suche ruky odkedy som na materskej ☹ furt robim nieco s vodou, varim, umyvam riady aj malu kazdu chvilu musim poumyvat, co sa zaspini... 😠 za mladi som umyla max. 4 tanieriky a 4 salky za den a varenie spocivalo v caji a chlebe s niecim 😀

zuzkafuny
12. feb 2009

mám vás obeee... 😀
Nika... ty máš tááák jednoduchý nick 😀 😀 😀 normálne takto kukám 😕 😕 😕

liliandax
13. feb 2009

pekne ranko zenusky

nika - vraj za mladi 😀 akoby si teraz mala 50 😉

ta umyvacka je fajn, len musis mat riadnu zasobu riadov, priporov, tanierov, poharov a salok, lebo kym ju celu naplnis spinavymi vecami, ciste sa minu a co potom? .. musela som vyberat z umyvacky a umyt rucne 😠 - vacsinou sa jednalo o salky na kavu 🙂

zuzka - veru, asi som jednoduchsie skype meno este nevidela 😀

nika_ke
13. feb 2009

caute, nasa bambulka sa sama vybrala spinkat, neviem co s nou je ☹ odkedy sme dosli do tornale, tak by len spala. muz vcera dokonca prvy krat v zivote zaspal do roboty, lebo ho nezobudila 😀
ja sa idem dat zatial trosku do poriadku, ked je zajtra ten valentin 😎
riska uz dala ockovi darcek - urobili sme kolaz so srdieckami vystrihnutymi z casopisov, muz si ju zobral do roboty na nastenku 😵

vy nieco chystate pre svojich chlapov?

baby, co sa vam nezda na mojom nicku? 😠 mozem si este pridat tri pismenka na zaciatok, aby nebol taky kratky 😀 vsak si ma mozte u seba premenovat 😉 mne moj muz prepisal kamosky, ktore maju nick svojho muza, lebo ho to vraj strasne iritovalo, ze si pisem s chlapmi 😠

lili, mne sa zda vsetko, co bolo pred Riskou, neskutocne vzdialene, ako keby som teraz zila druhy zivot, ale nemenila by som to male sidlo za nic 😵

liliandax
13. feb 2009

no ako hnustanky, prezidenta ste dnes videli? 🙂

zuzkafuny
13. feb 2009

lili nevidela som 😀 ma to nejak nezaujalo...
ženičky v máji máme u nás DESMOD 😉 🙂 Lístky teraz v predpredaji 5eur

nika_ke
14. feb 2009

zuzka... teplo, teplo, teplucko - nadherna pracicka 🙂 spravis mi cenu? 😉 😀

zuzkafuny
14. feb 2009

Ďakujem...
jasné že spravím... alebo rozkážem tomu môjmu 😀

nika_ke
17. feb 2009

zuzka, na desmod by som aj sla, len kde dam malu? 😨 do zalozne? 😀

lili, aky ma Petko stolik a stolicku na hranie, kreslenie? pouzivas rozlozenu drevenu stolicku na jedenie?

ja sa snazim spracovat moju mamu nech pride na vikend k Riske a my s muzom by sme si vyrazili na nakupy do Budapesti, v Ikei by som kupila stolicky a stolik mammut (take maju aj v TB)

... a co robite vsetky? vas zasnezilo? 😕 🙂

liliandax
17. feb 2009

nika - my mame tu rozkladaciu, v nej maly papa, kresli a hra sa 🙂 Ja zatial nemienim kupovat ziaden nabytok, toto vyhovuje na 100% a co potom s tymi malymi stolickami a stolikom spravim? 😖
.. a ani miesto na to nie je

Petko bol cely vikend u nasich, my sme s muzikom mali valentina 😀 .. boli sme v kine, akurat sme vystihli najaku francuzsku hovadinu, ale co uz.. 😅

a dnes sme boli na alergo.. uz mame nasadenu liecbu, tak uvidime.. po 1/2 roku kontrola... som zvedava teda

a snezi aj tu.. 😝

nika_ke
17. feb 2009

lili a ako sa ti Petko dostane do tej stolicky? Lebo mi mame taku, co ma pultik aj na boku opierky, takze do nej nevie Riska sama vliezt. Uz som aj rozmyslala, ze dam prec pultik, ale zase k nemu je pripevneny v strede popruh medzi nohami a bez toho by sa Riska zosmykla, ked obeduje. Navyse sa mi zacal trhat igelit, ktorym je potiahnuta stolicka, proste neskutocna polska kvalita 😠 (niet nad darceky od svokry)
Zato stolik pouzivame, ked cistime zemiaky spolu s Riskou 😅 ale nebavi ma prenasat stolik z kuchyne do detskej 😖 Este ma Riska v chodbe na obuvanie plastovu stolicku, no z tej uz parkrat zletela ☹
Ja chcem proste novy krasny farebny detsky nabytok 😵

lili, vsak nabytok sa zide aj pre dievcatko 😉
valentina vam ticho zavidim 😔
my sme mali na valentina navstevu, prisli nas pozriet nasi jedini znami z RS, ktori su odcestovani v zahranici. Do Riski som hudla cele poobede, ze pride dievcatko a budu sa hrat s babikami a ona fakt zobrala dievcatko (12r.) za ruku a ticho sa hrali v detskej 😕 aj som pomaly zabudla, ze mam dieta 😅 skoda, ze pridu len raz za pol roka, takuto navstevu by som brala castejsie

nika_ke
17. feb 2009

lili, teraz varis Petkovi vsetko bez bielka?

nika_ke
17. feb 2009

zuzka, vy mate asi aj stolik a stolicky vyrobene tvojou polovickou, vsak?

liliandax
17. feb 2009

nika - do tej nasej petko vlezie sam, nemame na boku nic a ani popruhy, petko sa uz z nej nevysmykne, predtym tam bol natiahnuty taky provizorny popruh z opaska 😅 Ale fungoval na 100% 😀

ano, petkovi varime vsetko bez bielka 😒 uvidime, dokedy.. a zhanam novy vysavac, s vodnym filtrom. Chcem vypucovt cely byt + dom nasich rodicov, aby vsetky chlpy sa co najviac stratili 😠

ja ten stolik prenasam hore dole, velakrat si ho petko tlaci sam kam chce.. ja by som ho veru nemenila 😉

ale taky pekny detsky nabytok by som brala 😀 ak by bol zadara.. hihi

a mame este jednu novinku : Uz nemame vobec plienky! 😵 jupiiiiii 😀

liliandax
17. feb 2009

zuzi - veru, mas sikovneho muzika! 😵 inak, my mame celu spalnu od jedneho stolara z hnuste 😅 Nie je to od vas??? 🙂

nika_ke
17. feb 2009

lili, blahozelam k odplienkovaniu 😉

liliandax
17. feb 2009

nika - diky.. ja ale na tom nemam ziadnu zasluhu, Petko povedal, ze uz plienku nechce, tak nema 🙂 Povedal doslovne toto: Ja uz som predsa velka chlapina 😀

zuzkafuny
17. feb 2009

Ahojte... Net mi raz ide, raz nejde a rastú mi z toho rohy...
My sme mali takú peknú drevenú sedačku na jedenie, ale malý ju už rozbil 😠 lebo sa v nej metal a metal ako keby drvil metal 😀
Tak je na veľkej stoličke pri stole veľkom, alebo v kresle 😖
Blahoželám bezplienkáčovi 😵

nika_ke
18. feb 2009

lili, si viem Petka zivo predstavit, ako machruje 😅
zuzka, mohli by sme si vymienat na tyzdnovky... raz ja tebe poziciam rychly net a naoplatku ty mne rychly pc 😀

nasa Riska este nedociahne z velkej stolicky na stol ☹

lili, v besenovej sa kupal aj Petko? aku teplotu mala voda?
zienky, viete o tom, ze v domici maju uz otvoreny wellnes aj pre neubytovanych hosti... dokonca miestni maju zlavy (tusim aj RS). najblizsie by sme mohli spravit stretko tam, zabezpecuju aj babysitting 😉

nika_ke
18. feb 2009

som sa tesila, ze mi konecne muz spravil schopnu spolocnu fotku s malou, ale teraz pozeram, ze sme vsetky hnede. budem ho musiet donutit opat fotografovat cez vikend.

liliandax
19. feb 2009

ahojte

nika - ten napad s domicou sa mi paci! 😉 ja sa tam s malym chystam, ked mi muzik odide na motorke do alp (by som ho najradsej prizabila, ked mi to povedal), ale co uz.. on si spravi vylet a my tiez 😵
ale ja by som tam sla aspon na 2 dni, hore dole sa mi neoplati a sli by sme vlakom priamo do plesivca - maly by mal zazitok 😉

v besenovej sa kupal aj maly, vonku mala voda asi 38 st. (ak sa dobre pamatam) ale parilo sa z nej riadne 😀 - to bola nejaka bahnita voda, ani neviem, co obsahovala.. ja som v tom bazene nebola
a vo vnutri bola asi trosku studensia (ale teplaaaaa), neviem presne.. skus kuknut www.besenovanet.sk 🙂

nika_ke
19. feb 2009

lili... na motorke do alp 😕 a to sa kedy chysta? teraz niekedy, ci v lete?
ja sa zatial neviem rozhodnut, ci vziat Risku do bazenov. Ked sme boli na vianoce na prednej hore, tak sme ju radsej nebrali. Voda mala cca 26°C, ale my sme byvali v chatke a nechcela som riskovat, ze by mi nachladla pri prechode z bazenov do izby. Ja som tam totizto ochorela, ked som bola tehotna s Riskou a este som o tom nevedela 😒 😀
ale v lete sa chystame aspon kuknut do domice, je tam tusim uvedene, ze pre deti od 3rokov, ale vsak budem stale pri nej, tak snad nas pustia.
Minule leto som videla v sturove napis pri bazene pre deti do 6 rokov - zakaz vstupu rodicom! to ste uz zazili? mna osobne to dost sokovalo, ved by som predsa nenechala male dieta same vo vode. Pri nas vzdy bol otec vo vode a kazde leto zachranoval aspon jedno dieta, na ktore rodicia nedavali pozor 😖

besenovu som kukla, ale na nete nemaju uvedenu teplotu detskeho bazena, len termalnych.

mojej mame to nedalo a nakoniec pride k Riske na vikend a my s muzom pojdeme do pesti pre nabytok, jupiii 😵

liliandax
19. feb 2009

nika - vezmite aj mna do tej pestiiiiiii 😅 🙂 .. aj ja ceeeeeeeem ist 😵 Dufam, ze dobre nakupite a budete spokojni!!!

ale nehrozi, ze sa niekam dostanem 😠 s tym mojim 😝 Ale bude musiet ist so mnou, lebo sa chystam kupit ten vysavac s vodnym filtrom prave v madarsku, tak bude prinuteny 😉

v besenovej do maleho bazeniku rodicia mohli ist, ale sediet v nom nemohli, len mat namocene nohy a sediet na kraji. ale to bolo v pohode, ak by sme si vsetci rodicia posadali do vody, neviem, kam by sa vmestili tie deti? 😅

muz sa chysta do alp uz dlhsiu dobu, ale este sa nedokopal.. ale predpokladam, ze ked vyjde prve jarne slniecko, motorku oprasi 😖 A nech si ide 😀

nika_ke
19. feb 2009

lili, neni problem, ideme cez filakovo, tak ta cestou nalozime 😉

jasne, ze dospeli by sa nemali rozvalovat v malom bazene 😀 , hoci aj take som uz videla 😒

moj muz ide v nedelu robit poriadky na zahradu, spilili nam 2 vysoke smreky, nechcem si ani predstavit, ako to tam vyzera.

ozaj, zuzka, nechcete smrekove drevo, darujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre