Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
6. feb 2008

Zuzka, od teraz sa asi budes cele dni hravat so psikom a s Miskom 😵

Petka, mas opat pokazeny PC? Alebo lietas po navstevach? 😉

my sme dnes mali super noc, mala papkala o 23h, 3h, 6h a vstavali sme o 7:45, co sa nam uz mesiac nestalo 😅 Den uz nemame taky pekny, Riska mi dnes prvy krat spadla z gauca a este k tomu na dlazbu ☹ revala som viac ako ona, chudatko 😢 a to len kvoli tomu, ze som chcela dat pred ranajkami nieco vytlacit v robote cez siet a ju som nechala na minutku samu v izbe, porazena robota 😠 Riska zatial vyzera v pohode, tak dufam, ze na pad uz davno zabudla.

zuzkafuny
6. feb 2008

Jaj! Ja nemám vôbec čas...!
Inak na to, že nemá ešte 4 mesiace je to dobré teliatenečko 😀
utekám do obchodu kým sa mi dievka venuje mojim tvorom... papa

liliandax
6. feb 2008

ahojte kocky! po dlhej dobe ma tu mate opat 😀 Je to des, ked clovek nie je spojeny so svetom cez net, normalne som mala pomaly abstaky, ked som nemohla byt online 😀 😀 😀
Takze ani neviem, o com ste tu viedli diskusie, momentalne nemam cas si to citat, som rada, ze mozem pisat...

Pomaly si zvykam na byvanie v panelaku, je to celkom ine ako v dome.. ale co som najhappy je, ze sa nemusim bat, ze maly zleti zo schodov.. len teraz kedze nema schody, tak lezie na kuchynsky stol 😖 Som myslela, ze odpadnem, ked som ho tam nasla vysmiateho sediet 😅

Nika - velakrat som sa flakala okolo Rimavy, ci mesta, namestia.. ale neviem, ci som ta videla 🤐 Kedze nie som si ista, ci si to bola ty, tak som sa neozvala.. citila by som sa trapne.. Ake mas poznavacie znamenie? podla coho ta isto spoznam???

monkula
6. feb 2008

lili, ty si sa presťahovala,? Do bytovky? my sa pokúšame o opadk, z bytovky do domu 😵 😵

liliandax
6. feb 2008

ano Moni, stahovali sme sa do panelaku.. zatial na viac nemame 😒

Mozno casom, ale zatial to vyhovuje.. a na uver by sme zit nechceli (to je kredo mojho manzela).. ale aspon sme vo svojom 😵

monkula
6. feb 2008

A kam ste sa presťahovali?

liliandax
6. feb 2008

K Rimave.. do toho cinzaka co je blizko hojdacieho mostu cez Rimavu

monkula
6. feb 2008

na Západe?

liliandax
6. feb 2008

nie, na Sidlisko Rimava... oproti nam cez Rimavu je ZS Dobsinskeho

monkula
6. feb 2008

Hojdací most, vedie do prvomájovej záhrady, nie? 😅 😅 😅
Ale ahaaa, už viem, tam ,kde majú tú dobrú zmrzlinu? 😵 😵 😵

liliandax
6. feb 2008

hej, aj do tej zahrady je jeden, aj tam pri nas je druhy... a trafila si presne.. tam kde je ta zmrzka 😵

a vy ste ako na tom s domcekom?

monkula
6. feb 2008

aaale, nedali nám hypo, tak nič.Zatiaľ. My sa len tak nevzdáme...
A ak sa môžem opýtať, koľkoizbový a za koľko ste kúpili, môžeš aj IP...

liliandax
6. feb 2008

poslala som ti IP 😉

monkula
6. feb 2008

Vďaka, už som prečítala... 😉

liliandax
6. feb 2008

mali sme jednoducho stastie 😎 teraz by sme kupili oveeeela drahsie

monkula
6. feb 2008

Mňo, my sme pozerali aj po bytoch v RS a tam na sídlisku Rimava, stál 3 izbový, ale pekne prerobaný 1 250 000 😅 😅 😅
Sme sa museli pozrieť bližšie, či nám nešibe... Nešibalo nám, ale im... 😎 😎

liliandax
6. feb 2008

tie ceny su teraz nenormalne, my sme tiez zasli.. chceli sme ho "akoze predat", dali sme sumu o 250tis. viac a na druhy den by bol predany... ak by som mala peniaze, hned kupujem dalsi 🤐

monkula
6. feb 2008

t oby bola dobrá investícia...

liliandax
6. feb 2008

ved prave.. lenze ani vyber nie je bohvieky 😝

musim koncit, ideme domov.. teraz sme u nasich a doma nemame net.. ale zajtra som tu o5

zatial pa

monkula
6. feb 2008

pa pa ...

zuzkafuny
6. feb 2008

Ahoj LILI...! Že ťa vidno... 😀
musíš chodiť častejšie na návštevu 😉
ja si idem bachbachbachnúť sprchu a asi odpadnem do postele... tak drahá Nika... netreba mne už stránky na chudnutie čítať 😀
ale to dlho takto nebude... len kým sa Cerby nenaučí... 🙂
Majte sa krásne...
PEŤKA! Poď na kávu... mám slušného havka... neboj 😀

nika_ke
6. feb 2008

Ahoj Lili, neckalo sa ti minuly mesiac? 😀 Tak som na teba myslela, chcela som sa poradit ohladom kupovania bytu v RS. Planovali sme sa prestahovat najlepsie na sidl. Rimava, ale tie ceny vyse 1mil. sa mi zdaju brutalne vzhladom na velkost mesta. Nakoniec sa stahujeme do Tornale, takze uz vela spolu asi nepokocikujeme.
Spoznas ma podla bordovo bezoveho polskeho kocika - kukni v albume. Inac dost casto som cez zimu nosila ciapku a vyzerala som ako puk 😀 ale co spravim, ked som hakliva na dutiny. No teraz je uz teplo, takze vyzeram prijatelnejsie 😕

Zuzka, teraz uz budes mat super kondicku 😀 len neviem, za kym budes skor bezat, ked sa ti naraz rozuteka aj Cerby aj Misiacik. To aby si mala dva voditka 😀

Ozaj, neviete niektora preco su tu hojdacie mosty? Si pripadam ako v dzungli, ked cez ne niekedy idem. Ani mala ich nema rada 😒

Zajtra ideme vsetci opat do roboty asi na 2hodiny kvoli kontrolnemu auditu. Snad posledny krat aspon na najblizsie 2 mesiace.

nika_ke
6. feb 2008

Lili, kocik je v albume Richelle, v strednom stlpci, treti riadok z hora - soferujuci ocinko 😉 takyto kocik som tu nestretla, takze by si si ma nemala pomylit

zuzkafuny
7. feb 2008

Nika... a spol... som vybúvkaná a môžem začať pobehovať. Dnes sa mi zdá havo akýsi kľudný a Mišiačik jak z divých vajec...! Hrôza... A neviem vystihnúť jeho pýtanie sa von... keď ja by som aby to vedel už hneď a perfektne... 😒
ale trpezlivosť vraj ovocie prináša 😀
Nika to už akože nepôjdeš 2 mesiace do práce...? Tak si oddýchneš 🙂
Aké sú to hojdacie mosty...? Sa normálne hojdajú? Tak cez taký som v Sobote ešte nešla 😉 veď aj čo by som na ňom robila.
Malý ide búvať, havo búva tiež a ja idem pobehať ešte po internete...
papa

zuzkafuny
7. feb 2008

Aj ja som si pozrela kočík... booože ja som taká zvedavá 😀 😉

liliandax
7. feb 2008

caffte fesandy! 😎 Som tu len na skok, lebo idem s malym spat (neviem sa dockat, lebo som ako mrtvola - asi z pocasia 😖 ) ale vratim sa 😀

nika - kukala som kocik... nooooo neviem na 100 % ci si to bola ty.. ale snad aj hej (nahodou nemas bielu ciapku? 😕 ) lebo nejako som si zapamatala ciapku.. ale neviem, ci to bolo k tomuto kociku.. no darmo, starnem..
A kedy ze sa to stahujete??? je to sokkkkkkk... ale s tym bytom mas pravdu, tie ceny su neskutocne.. v LC chceli za 3izbak 1 250 000,- Co sa s konom zrazili??? 😲 NEnormalne ceny, ved vyplaty su tu ake..

len tak mimochodom.. videli ste toto? http://www.rimava.sk/view.php?cisloclanku=20080... No som fakt zvedava, ako to dopadne 😠

zatial paaaa

liliandax
7. feb 2008

som spat 🙂 Maly zaspal ako dudok.. darmo, bol uz strasne unaveny, stari rodicia ho "znicili" - tak ako on ich 😀

kde sa vsetky tulate?

zuzkafuny
7. feb 2008

Ahoj Lili mne už malý dúfam tiež pomaly zaspí... ručí ako jelenček 😀
Tie ihriská sú super... mohli by niečo také super aj v tejto malej Hnúšti... tu by stačilo jedno... 😀

nika_ke
7. feb 2008

baby, vy ste sa dnes pekne rozkecali ... 😨 len skoda, ze som tu akurat nebola 😒

To pekne ihrisko na sidl. Rimava je ozaj super, tam som planovala chodit s malou. Ani som netusila, ze este aj na detske ihriska su normy 😕 Podla mna su dobre aj kovove preliezky pekne natrete.

Lili, ano mam smotanovo bielu ciapku 😀 Esteze je uz teplo, chodim bez nej, vyzeram opat ako clovek. Vetrovku mam tiez taku svetlu alebo tigrovany kozustek 😉
Zatial neviem presne, kedy sa stahujeme, no dufam, ze to bude do konca februara. Musia nam v novom byte spravit plavajucu podlahu a osmaltovat vanu.
Ale pomaly zacinam pochybovat, ci to stahovanie bol dobry napad. Netusim, kde budem v Tornali kocikovat ☹

Zuzka, neuveris, ale tie mosty sa skutocne hojdaju. Ked prejdes na druhu stranu brehu a stojis na pevnej zemi, aj tak mas pocit akoby si sa este hojdala. Ja cca 2minuty chodim ako kacka 😀 Mala mi zacne na druhom brehu vzdy mrncat, takze sa tym mostom vyhybam. Btw. odborne sa tusim volaju lanove mosty.

nika_ke
8. feb 2008

Malicka mi zaspala, mozem reagovat na to, co som zabudla vcera ...

Zuzka, to si si este pri Miskovi nevytrenovala trpezlivost? Ta moja betarka ma teda trenuje riadne. Neboj, psicek sa za chvilku naucit pytat von. 😉
U mna neist do prace znamena, ze sa nemusim fyzicky odterigat do Tornale. Ale makat budem musiet 😖 No ako vidis, opat som na konovi 😀 Po uplynulych dvoch prisernych stresujucich tyzdnoch som si dnes dala pracovne volno 😎 Idem si aspon upratat papiere na pracovnom stole.

Lili, kebyze si si toto stihla precitat, budeme sa dnes kocikovat medzi 14h a 15h pri vode 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre