Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
17. mar 2009

lili, diki za super dlhy zoznam 😉 muz si uz nasiel trasu do miskolca, tak mozno cez vikend zoberiem mamu a pojdeme na vylet 😅

hoci my sme boli v tescu.hu uz aj vcera vecer, nakupila som si neskutocnu zasobu plienok pre malu 😀 boli v akcii za polovicnu cenu oproti nasim obchodom, no nekup to 😀 a tiez som malej zobrala 5triciek s dlhym rukavom za 300SK 😵
v deichmane som si kupila kozene botasky za 499Sk a malej latkove topanky do auta za 299Sk 🙂
este musim pochodit v KE zdravotne potreby a kupit malej nejake pohodlne kozene topanky na vonku, ale do toho sa mi velmi nechce, lebo vsetky tieto obchody su v centre, kde je problem s parkovanim 😒

lili, pre starkeho to bude asi tazka operacia ☹ ma uzasny vek, nech sa drzi aj nadalej
moj starky zomrel mesiac pred 90.narodeninami a starka pred 87. 😢 dozili sa v relativnom zdravy dost vysokeho veku, ale aj tak mi strasne chybaju 😢

liliandax
17. mar 2009

nika - super teda, ze ste tak fajne nakupili 😵 uz sa aj ja tesim, ako sa v obchodoch vysantim 😀

uz len aby to bolo 😅

dufam, ze starky to zvladne v pohode, on ma silne korene, hoci ma zdravie nahnute, verim, ze toho este vela prezije 😉

inak.. o 16-tej mi zacina kurz uctovnictva.. tak cakam na muza, dnes bude mat maleho na starosti on.. ou ou 😕 😀

nika_ke
17. mar 2009

lili, uctovnictvo? 😕 ... ti zavidim, aj ja chceeem ☹
mas super muza, ze ti za ten cas postrazi maleho 😉 moj na nieco take nema cas 😠

liliandax
17. mar 2009

nika - ano, podvojne.. vyzera to tak, ze to je moja buducnost, tak sa znova zaucam

moj muz nemal na vyber, chudatko.. on chodi v utorky a stvrtky na ten futbal a ten kurz budem mat presne tie iste dni, takze to bude o fous 😕 len co sa ja vratim domov, muz bezi prec

zuzkafuny
17. mar 2009

Lili 🙂 to je super...!!! Mne ten môj povie, že čo sa chceš učiť... 😠

liliandax
17. mar 2009

zuzka 😠 nie zeby bol rad!!!

zuzkafuny
17. mar 2009

nie... on by nebol... som chcela chodiť na anglinu, tak že či mi .... 😠

liliandax
17. mar 2009

☹ hm.. pre mna je taketo daco nepochopitelne

preco su muzi taki blbi? 🙄

zuzkafuny
17. mar 2009

Lili... môj je preto, lebo čo až by som bola múdrejšia 😀 😀 😀

nika_ke
17. mar 2009

zuzka, presne to som chcela napisat, ze nasi muzi sa boja, ze by sme boli prilis premudrete 😀 😀 😀

nika_ke
17. mar 2009

teda, mne moj muz dovoli, nech si robim co chcem, ak si to zorganizujem, co je v tychto krajoch a s malou uplne nemozne ☹ 😠
len tak pre info, ako vyzeral moj tyzden doma pred 3,5 rokmi: pondelok - brusne tance, utorok a stvrtok - anglictina, streda - kalanetika, piatok - bar 😵
koncila som v robote vacsinou o 16h, potom som mala svoje aktivity, muz prisiel o 19h a mohla som sa mu venovat, on ani pomaly netusil, co robievam popoludni ☹
ked som tu zacala pracovat, tak som sa vypytovala zien, nech mi daju adresy klubov, do ktorych chodia na rozne kurzy a vsetci tu na mna cumeli ako keby som spadla z jablone... po tolkych rokoch som pochopila preco 😔

lili, dva dni v tyzdni budete mat sice trosku perne, ale to bude len zacvik. ked pojde Petko do skolky, skoly a ty budes pracovat, tak to budete mat huste asi aj 5dni v tyzdni... ja si momentalne ani neviem predstavit, ako budem taky kolotoc stihat 😕

zuzkafuny
18. mar 2009

Nika 😉 🙂
pekne si to mala 😀
Tu fúka taký vetrisko 😕
Som bola dnes vencovať, potom pre malého, potom na nákup, dala som ho spať, dala si variť, vykvačkala prádlo, dievke som naručila počistiť zemiaky, urobila som si kaffffe 😵 a idem kuk čo tu nového 😉 🙂

nika_ke
18. mar 2009

zuzka, ty si riadna sikulka, tolko veci stihnut doobedu 😉
aj u nas hnusne fuka, mala mi ani nechcela byt dlho vonku 😒

my sme dnes mali budicek o 5:55 😔 ked to takto pojde dalej, tak v lete nas mala budi o 4h 😖 uz aby sa menil cas, lebo ja nevlaaaadzem ☹

liliandax
18. mar 2009

zuzi - veru, aka sikulka si! 🙂 co dobreho si varila?

aj u nas fuka 😝 som doobedu sla vyvesit pradlo na balkon, ale rychlo som si to rozmyslela 😀 Normalne skoro mi odfuklo obliecku z paplona!!! neviem, kde by som ho potom po rimave nahanala 😅 😠

teraz zacina snezit!.. no fakt "parada" 🙄

nika_ke
18. mar 2009

ahoj lili, snezi? 😕 u nas svieti slnko, snad mu to vydrzi do vecera 😎
ozaj, do ktoreho mesta sa chystas na nakupy a do ktorych obchodov?

liliandax
18. mar 2009

uz dosnezilo... uz svieti slnko 😎

pocasiu asi sibe... 😝

Myslis madarsko? zatial sa nechystam nikde, lebo ked sa chystam, tak mi do toho nieco pride.. aj tak tak skoro tam nepojdem, kedze zajtra a pozajtra mam otca a muza het a ma mi prist mrcha, takze pockam kym aj odide.. takze najskor asi o tyzden pojdem 😖

aj z toho ma porazi 😒

zuzkafuny
18. mar 2009

Aj tu dnes raz sneh, raz slnko 😀
ale poobede už som von nešla 😖 aby som nezmrzla... a malý by bol išiel bez čapice, tak som ani
neryi(pre istotu)skovala 😀

nika_ke
19. mar 2009

ahojte kočky, ako sa dnes máte?

u nás včera nesnežilo, ale ráno bola námraza na tráve, na vonku sme sa naobliekali a pred blokom sme s malou zistili, ze nám je horúco 😎 malá sa nechcela ani pohnúť, hneď sme sa museli ísť domov prezliecť a sama si vybrala kočík, takže sme sa krásne hodinku pokočíkovali

lili, to je smola, že sa nevieš dostať na nákupy ☹ a ten sviňúch forint posilňuje 😠

zuzka, Miško nemá rád čiapku? 😕 Riška ho príde presvedčiť aký je v nej krásny 🙂

my ideme na víkend domov voliť a možno spravím Riške kultúrny zážitok a pôjdeme sa previezť autobusom do mesta 😀 chcem jej kúpiť kožené topánky a ako poznám brata, tak mi nepožicia svoje auto 😒

o dva týždne k nám na 90% príde mužova rodina na oslavu ☹ svokra u nás bude prvýkrát od svadby... už teraz mám z toho stresy, hlavne aby som dokázala držať jazyk za zubami 😀

baby, po veľkej noci by sme už ozaj mohli dať stretko, hmm?

zuzkafuny
19. mar 2009

Babuľkýýý viete kde ja som dnes bola???
Ma oco zobral do vitálneho a vodného sveta na Prednú Horu 😵 😵 😵
Tam bolo supiš...!!! Boli segry, aľu, ja, Mišiak, oco...
som celá dolámaná...!!!

nika_ke
19. mar 2009

zuzka, jeeeeeeeej, tebe muselo byť fantasticky 😅
vidíš, stačí si zaželať ... zázraky do 3 dní 😵

zuzkafuny
20. mar 2009

Nika... bolooo 😀 😀 😀
Ale už aj chlap včera došiel... 😖 mal len dnes... no... 😉 🙂 😀

liliandax
22. mar 2009

cafte flakacky 😵

kde sa zasivate? 😀

zuzkafuny
22. mar 2009

to sa pýtaš ty??? 😉 🙂
čakám kedy díte zaspí... ho stražim pri internete 😀 a chlap zúúúri 😝 😀

nika_ke
22. mar 2009

lili, provokaterka 😠 😀
ty sa pochval, kde si bola?
ako sa ma starky?

zuzka, nasich chlapov by sme mali poslat na velmi dlhuuu a dalekuuu sluzobnu cestu 😀
posielam ti IP a drahemu odkaz, ze sa na nete nebavis, ale robis tazky business 😉

mna moj muz tak vytocil minuly tyzden, ze som nemala chut ani na kona prist ☹ po vikende je to uz lepsie, vybila som si energiu v zahrade 😅

liliandax
23. mar 2009

caute zienky

u mna nove nist.. len mam obdobie "nicnechcenia" 😝 takze sa mi ani na kona akosi nechcelo 😨 😀

ale uz je to lepsie 😉

v sobotu som mala velky pucung bytu a dnes??? hrroooozzzzaaaaaa ☹

starkeho v piatok operovali, vsetko je OK, mozno ho uz dnes pustia 🙂 tak uvidime..

baby... co vam ti vasi chlapi tak pilia nervy?? 😅

nika_ke
23. mar 2009

ahojte,

lili, to je fajn, ze je starky v poriadku 🙂 velky pucung sa neoplati robit casto, ja si po nom este viac vsimam bordel 😒 ja musim stihnut velke upratovanie do piatku a totalne velke jarne upratovanie do dalsieho piatku a to este musime s muzom vypratat jednu izbu, aby tam mohla spat svokra 😖 mam uzasny program na dva tyzdne 🙄

radsej by som vymenila obdobia "vytocenia" za obdobia "nicnechcenia" 😉

nika_ke
24. mar 2009

zienky, halooo? 😕

aspon vam napisem prihodu o mojej hluposti, nech sa pobavite 😀
kvoli muzovej oslave som chcela co najskor umyt okna, tak som sa do nich vcera pustila. vynimocne som si nevzala lavor, ale vedro, ktore som si polozila na parapet. stihla som umyt akurat jednu vetracku, ked zrazu rana ... vedro zletelo na zem a na koberci do polky detskej som mala asi 4 litre vody ... jasne, ze vedro bolo vacsie ako parapet, ale udrzat sa tam aj tak mohlo, nie? 😕 😖 ☹ ... koberec sme nadvyhli a cely den vyhrievam izbu ohrievacom, ale stale je koberec trochu vlhky ☹

jasne, ze za to mohla svokra 😠 tak muz bez slova pomahal pri pratani 😅 ... ale najvacsou ironiou osudu je to, ze nakoniec muzova rodina nepride na oslavu a cela nasa potopa bola zbytocna ☹ 😨 😵

zuzkafuny
25. mar 2009

Nika 😀 😀 😀
nie som samááá 😀 😀 😀 sa mi tiež raz stalo 😠 😠 😠
a veru veru... kto iný ako svokra! to spískala!!! Som sa nasmiala 😀 😀 😀

liliandax
25. mar 2009

nika 😀 sikulka 😉

aj mne vcerajsi den zacal tak na shit 😝 Rano este poriadne nezobudena, maly zahlasil, ze chce mlieko.. okej, sla som do chladnicky, otvorim a..
.. riadna supa a z chladnicky mi vypadla policka! 😲 a vsetko co bolo na nej, samozrejme na zem 😠 takze na dlazke som mala mix rozbitych vajec, vytecenej smotany, mlieka a jogurtov 🙄 riadny kentus.. 😀

tak taky budicek som uz davno nemala 😅 .. ale aspon mi muz pomohol upratat to.. mile od neho 😀

dnes som bola v hyperke.. a cuduj sa svete, uz sa zacala vystavba noveho Family centra.. no som zvedava, ake obchody tam budu 😵

nika_ke
25. mar 2009

čaute kočky, vedela som, že vás pobavím a ozvete sa 😉 ináč vás tu človek asi nedostane 😖 🙂

lili ☹ tiež riadne blbá situácia? polička zostala celá?

family centrum, to je stop shop? 😕 takze budem mat blizsie DM? 😅

idem skusit umyt okno, snad na druhy pokus mi to vyjde 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre