Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

bibula
25. júl 2009

babenke sme na dovolenke, u "svokry" v RS ,kde sa tu da opekat? tam kde vydrzime cely den🙂)alebo aspon poldna,nie moc daleko tak do cca 15km prosiiim🙂 😉

nika_ke
25. júl 2009

bibula, my sme v okoli RS sice este neopekali, no paci sa nam dedinka driencany a tam sme aj videli ludi opekat na luke na konci naucneho chodnika, tusim je to pod slnecnymi hodinami
http://www.driencany.sk/atrakcie

ivuska027
28. júl 2009

Ahoj kocky, hladam nejaku kocku na kocikovanie a pokec z Tornale. Samej sa mi vonku nechce chodit. Je to nuda... 😀 😀 Pekny dnik prajem

nika_ke
28. júl 2009

bibula, das nam tip, kde ste boli napokon opekat? 😉

zuzka, ako je Misiacikovi, uz mu presiel soplik? co takto Ciz tento tyzden? vybavila som od muza auto 😎

lili, Riska na jar spavala cca 3 hodiny poobede, potom do 19.juna presne mesiac spavala max. 2h a teraz opat spava 3 a viac hodin. Lenze potom je to o drzku vecer, skor ako o 21h nezaspi 😒

ivuska, blahozelam ku krasnemu Miskovi 🙂 zohnali ste novy byt? kde zvyknes chodit kocikovat? My zvykneme ist obcas do centra na zmrzku a skakat po schodikoch okolo velkej skalky v parku 😀 vtedy bravam aj kocik. Vcera sme napr. boli v parku pri kostole a raz za cas ideme s kocikom do krcmy, co je pri starom kastieli v kraliku, tam totiz maju Richellkinu oblubenu smykalku 😅 jedinu v tornali 😖
My sa k vam radi pridame na prechadzku 😉 vy sa mozte kocikovat a my sa budeme motorkovat 😅
von chodime cca od 9 do 12 a vecer od 17 do 19h.

liliandax
29. júl 2009

ahojte kocky

som tu nebola, mala som nejake nestihacky 🙂

jeeeej.. vidim, ze mame "prirastok" 🙂 - ivuska027 - hm.. si mi nejako povedoma, nevies, odkial ta poznam?! 😀

Mam pre vas dve pozvanky na podujatia 😵 http://www.rimava.sk/spravy-z-regionu/kultura/k...

- moj maly to obcas kuka v TV, tak asi pojdeme kuknut aj nazivo 🙂

http://www.nestle.cz/sk/tz_attach/letak-a6-fina... - v Betliari 15. alebo 16.08.2009

my sme boli tento víkend v Bojniciach na tejto akcii a bolo super.. deti mali kadejake sutaze, potom cokoladove odmeny a tiekla tam cokoladova fontana - 🙂

Uvadzal to Vostinar, malemu sa pacilo.. 😎

bibula
29. júl 2009

no,boli sme v rimavskych zaluzanoch,super krasna luka medzi cestou a opekoviskom,kludne aj na loptu,asi 3 opekoviska,ale boli sme tam sami,take domceky tam boli,ale neboli sme v nich,ale deti sa mozno vyhraju.-)fotky mam zatial v mobile,potom hodim,bola tam spalena lavicka a jedna spadnuta,ale mali sme aj deku.-)
prostredie velmi pekne....
vchadza sa tam smerom od rimavskej soboty,asi 80m pred tabulou zaluzany je po lavej strane vjazd na luku. 🙂
snad zrozumitelne🙂)
aha a tecie tam aj voda,vraj si ju domaci prevaraju na kavu,na umytie ruk a riadu staci🙂

bibula
29. júl 2009

a boli sme v driencanoch na vylete-velmi pekne-hlavne tie hodiny,kostolik bol zavrety,ale farara sme nehladali 😅

ivuska027
29. júl 2009

nika, ja mam pocit, ze sa stretavame cas od casu. Byt sme nakoniec zohnali na Juznej a uz aj byvame. Manzel poprerabal ako sa da. Nebola si s malou min tyzden na piesku v cervenych leginach a siltovke? Kocikovat chodime kde sa da, ale kym obehnem vsetko, co potrebujem, nakupim, tak spravidla stihnem len do centra a nazad. Kedze kojim kazde 1,5-2,0hod, je to akurat. Tiez chodim len okolo piatej, lebo je strasne teplo.
lili, kukla som fotky, ale neviem odkial ma mozes poznat. 😕 Mozno mam univerzalnu tvar.. 😉
Inak, dakujem za privitanie 😀 😵

liliandax
31. júl 2009

caute kocky

ivuska.. netusim, odkial si mi znama.. ale to je jedno, ja som totiz sklerotik 😀

nika - kedyze to odchadzate na tu dovcu? 😅 zabudla som 😀

my zatial nevieme, kam tento rok pojdeme 😖 .. ale co je uz super, mam konecne doma novy pas! my ho spravili za tyzden, normalne som bola prekvapena, ze aka rychlost 🙂

vcera sme boli na tom vystupeni Ela Hop.. Bola fajn, malemu sa pacilo, vobec nebol neposedny, program si uzival 😵 A bolo tam kopec deti, tak sa mu to pacilo este viac 😉

liliandax
31. júl 2009

baby, kuknite moje nove foto 😵

no nie je rozkosna? 😅 🙂

nika_ke
1. aug 2009

caute, ja len na skok, lebo som totalne unavena 😔

lili, jasnacka,ze je Ajka rozkosna 😵 to ju mate v byte, ci u vasich? a aka je rasa?

my sme od stvrtka u nasich na prazdninach, lebo ta nuda doma bola uz neznesitelna ... tu je hotovy raj 😎 lietame kade-tade, Richella stihla byt na kolotoci, raz dokonca zadarmo 😕 😅 vymetame vsetky mozne mestske ihriska, Richella sa pekne hraje s detmi, minule sa dokonca aj "rozpravali" 😀 zajtra ideme na kupko ... proste paradicka 😎caute, ja len na skok, lebo som totalne unavena 😔

lili, jasnacka,ze je Ajka rozkosna 😵 to ju mate v byte, ci u vasich? a aka je rasa?

my sme od stvrtka u nasich na prazdninach, lebo ta nuda doma bola uz neznesitelna ... tu je hotovy raj 😎 lietame kade-tade, Richella stihla byt na kolotoci, raz dokonca zadarmo 😕 😅 vymetame vsetky mozne mestske ihriska, Richella sa pekne hraje s detmi, minule sa dokonca aj "rozpravali" 😀 zajtra ideme na kupko ... proste paradicka 😎
btw. vstupne na vsetky kupaliska je 3.32 a v tornali si to zaokruhlili na 3.5O 😠

zuzka, ty musis byt milionarka, ked sa ti vstupne do Ciza zda prijatelne 😀

lili, vdaka za tipy na akcie. Tu elu-hop mi vobec nemusime. Najprv som si myslela, ze to su podhradska a canaky, na tych by sme radi sli.
Zato ten orion je uplne fantasticky, hlavne pre mna 😀 😀 😀
Ako to tam prebiehalo? Mohli sa zapojit aj male deti do sutazi tak, ze im pomahali mamicky? Lebo si teda neviem predstavit, ako by Riska skakala vo vreci 😨 ALebo dostali deti nejaku sladkost aj len tak, ak nesutazili?
Na dovolenku ideme vo stvrtok a vratime sa akurat v sobotu, tak by sme sa po ceste z KE tam zastavili.

ivuska, na piesku si isto videla mna v mojom "plazovom" ubore 😀 no ja vobec netusim, ktora kocikujuca mamicka si ty 😒 najblizsie sa pri nas zastav 🙂
kamosku s rovnako starym babom si podla mna najskor najdes tak, ak sa niektorej sama prihovoris. 😉
kedze ja neviem madarsky, tak sa v tornali velmi nemam s kym bavit, ale to je vec, ktora mi tam prekaza zo vsetkych najmenej.
To vecne kojenie som tiez zazila, 12x denne, uff ...

nika_ke
1. aug 2009

pozeram, ze mi poprehadzovala prispevok 😨 no co uz

zuzkafuny
9. aug 2009

Ahojte 🙂 mne sa nejako nič nechce... 😅
máme sa celkom oki... pooomaličky sa nám už aj niečo podarí povedať 😀 ale stále rozumiem väčšinu len ja...
chválim všetky fotečkýýý 😵

liliandax
11. aug 2009

cafte

vsetkym Zuzka prajem vsetko naj naj naaaaaj!!!! 😵

liliandax
16. aug 2009

caute kocky

Nika - uz ste doma? ako bolo? 😎

nika_ke
16. aug 2009

ahojte,
pripajame sa k blahozelaniu Zuzke a Zuzanke 🙂

mali sme sa fantastickyyy, bomba spica 😎 Riske sa more naramne pacilo, vsetko aktivne prezivala oproti minulemu roku. vsetci sme velmi stastni, ze sme sa predsa len rozhodli ist k moru a nie do madarska 😵

lili, ty si si aku destinaciu vybrala?

liliandax
21. aug 2009

ahojte kocky

vidim, ze si este uzivate teple leto a na konika vam neostava energia 😀

u mna je to rovnako 😅 😝

nika - kukla som si fotky, muselo vam byt naozaj super 😉 ak budes mat cas, nahod este nejake, aby sme pokukali 😵

My sme sa rozhodli tento rok pre Turecko.. vlastne, rozhodla som sa ja a MM musel suhlasit 😀

nika_ke
21. aug 2009

lili, to sa isto budete mat perfektne v turecku 😎 a nejdete nahodou opat autom 😀 😀 😀 nehodis link, pls 😅

dufam, ze sa aj my o par rokov opat vysplhame spat do takehoto dovolenkoveho levelu 🙄 hoci tento 3* komplex v chorvatsku je na celkom dobrej urovni, menili nam uteraky kazdy druhy den a raz komplet postelne pradlo, ale ustlat postel a popratat topanky som si musela kazde rano sama 😒 v egypte mi to robil cernosko za 5 kaciek 😵

zistila som,ze nemame odfotenu Richellu ako plava v mori ☹ lebo ja som bola v tom case s nou a muz niekde pri bojke. Tiez sme tam zistili, aku velku nevyhodu malo Riskine oducenie od plienky este pred dovolenkou. Ona bola jedine dieta, co sa odmietlo vypisat do mora 😀 Plaz bola pieskova a betonova, takze sme s nou museli behat po schodoch do borovicoveho parcika 😖 Ked sa Riski dedo pytal, co sa jej pri mori najviac pacilo, tak vraj pisanie nad schodami 😀

a tiez sa mi nic nechce, mala by som balit 😝

zuzkafuny
22. aug 2009

Ahojtééé...
Tak u vás morská nálada... a ja nič... ☹ Možno o rok... dva... päť... ďalej radšej pokračovať nejdem... 😀
Ozaj...!!! Ja som dnes o rok staršiááá ☹ ☹ ☹
Ja ešte nakuknem...

nika_ke
22. aug 2009

zuzka, srdecne gratulujem 🙂 si o rok mudrejsia 😉

kuspitka
24. aug 2009

Ahojte.ako sa mate???co mate nove??

liliandax
26. aug 2009

caute kocky

zuzka - dodatocne vsetko naj naj naj 😵

ja nestiham vypisovat teraz akosi..

sme trosku prerabali byt, Petko uz 2 noci spi sam vo svojej izbicke 😎 tak sme ju davali dokopy..

k tomu sa blizi skolka, musela som co to nakupit a ani neviem, co este mi treba 😀 zacinam mat z toho akosi stres 😝 😅

kuspitka - ty sa pochval! ako zvladas brusko? 😉

kuspitka
27. aug 2009

lili ahoj.
celkom dobre moja mi to ide.ved aj chodim obcas do RS ,ale len ked musim.
a ty co vsimam ,ze Petko bude mat izbu peknu.tak ved aj my prerabame a uz teraz mi to lezie na nervy

liliandax
27. aug 2009

ahoj kuspi

sa ti ani necudujem, ze do RS chodis len ked musis, ved v tomto hice mam ja dost, co este potom ty 😝 🙂

vidim, ze cakate babu, tesim sa s vami! 😎

maleho izba je zatial len prechodna, teraz staci tak ako ma a potom sa uvidi... este musime dokoncit chodbu + nejake detaily a budem spokojna 😀

a co ostatne?! kdeze sa tulate? co mate na vikend na plane?

ja budem s malym doma sama.. muz dostal "vybeh" - ukoncenie svojej letnej motorkarskej sezony 😠 no a potom sa bude uz venovat len nam 😀

nika_ke
28. aug 2009

ahojte kocky,
moje dieta sa dnes nejakym zazrakom hra chvilku same, tak mozem nakuknut 🙂

kuspitka, drzte sa s bambulkou do 40tt 😉

lili, Petka davas do skolky od septembra, ci az od novembra? to mate super, ze mate s drahym spalnu sami pre seba 😅
aj ja som chcela od 2 rokov malu vysackovat do detskej, ale nechce sa dat 😖 snad raz pride na to, ze jej bude lepsie, ak ju nebudeme budit 🙂

tak som to zakrikla a uz sa musim ist hrat s lego postavickami akoze na pieskovisko robit babovky 😀

nika_ke
28. aug 2009

lili ozaj, a kedy idete do toho turecka?

liliandax
28. aug 2009

ahojte

nika - my sme usudili, ze teraz pred skolkou bol ten najlepsi cas dat Petka do svojho kralovstva.. maly je z toho taky nadseny, ze moze spat sam, ze ma "novu" postel, ze my s muzom sa na jeho postel nemozeme ani posadit 😅 😀 Nie este lahnut...

Petko ide uz od stredy do skolky, ale len na 4 hodiny (doobedu), este sa tam naobeduje a potom pre neho pridem.. Nech este spi doma, kedze rad spi, ved jeho rytmus je nastaveny na 16-tu hodinu, no neviem, ako by ho v skolke budili 😕 🙂 Takto bude chodit do skolky do 15-teho novembra, mam to dohodnute s riaditelkou, nakolko mi este ide rodicovsky

do toho Turecka by sme mali ist koncom buduceho tyzdna (teraz mi prisla mrcha), tak cakam kym aj odide 😝 a vraj odlety su v sobotu, nedelu a utorok... tak uvidime.. a tiez cakam na nejaky super last minute 😎

liliandax
31. aug 2009

zienky.. kdeze ste? ☹

nika_ke
1. sep 2009

ahoj lili,
to budes mat super, ze si budes moct doobedu v klude doma porobit, co ti treba a zaroven pol dna budes s Petkom 😉
kupovala si Petkovi aj nejaky novy nabytok? ja som pozerala nieco vesele pre Risku do detskej, ale tie polske smejdy za tie nehorazne ceny nie som ochotna kupit. asi bude mat volny vybeh 😀

a daj si bacha pri zajazde, aby ste nahodou nemali planovany let cez zbankrotovany sky europe 😖
trochu ti aj zavidim, ze pojdete k moru az teraz. ja som uz pomaly aj zabudla, ze sme nejaku dovolenku mali.

my sme na predlzenom vikende u nasich, drahy si zobral jeden den dovolenku, ale aj tak ho vacsinu casu nevidim. vkuse nieco majstruju s mojim ocom na zahrade 😖
idem vymysliet na popoludnie nejaky pekny vylet 😎

liliandax
2. sep 2009

ahojte

tak prvy den v skolke sme zvladli na 1 🙂 Nebol plac a to je hlavne 😵 Dufam, ze aj pokracovanie bude uspesne 😀

nika - my sme malemu do izby nekupovali nic nove, nakolko toto ma len docasne, potom neskor prehodime izby (spalnu a maleho izbu), teraz aj tak nic viac ako postel nepotrebuje, nakolko sa hra v obyvacke a i tak je rozlezeny po celom byte

aky bol vylet? 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre