Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
21. feb 2008

tato je krajsia 😎

kamajka
autor
21. feb 2008

No co reni moze byt? 🙂

Nika, aspon mame ozivenie takto cez internet 🙂
malej peries osobitne?

kamajka
autor
21. feb 2008

Nika, no my to retusujeme vsetko do radu 😀

nika_ke
21. feb 2008

zatial osobitne, sa mi to trosku protivi hodit jej veci s muzovymi ponozkami 😕

kamajka
autor
21. feb 2008

Jaaj, to uz zas nie.. To sa aj mne protiví a to uz mam deti dost velke 🙂

luluka
21. feb 2008

jáááj, či už je to?
no môže byť.... díky.
nika, dakujem. 😉

nika_ke
21. feb 2008

a tiez mam pre nas taky smejdovy "kaufland" prasok, tak nechcem riskovat alergiu.
Ale ked sa mi minie, kupim nejaky lepsi a budem prat jej veci s mojimi. Lebo muz ma len spodne pradlo, firemne tricka v ktorych chodi aj do dielne a obcas rifle, takze toto periem vzdy osobitne. A ja toho teraz vela nenanosim, kedze len doma sedim a chodim sama s malou vonku.

nika_ke
21. feb 2008

uz zacinam byt nervozna, lebo mala este spi a treba sa jej este nadesiatovat a lekarka je len do 13h.

kamajka
autor
21. feb 2008

no to hej... ja kupujem väčšinou Bonux... ale nic moc.. teraz mam Lanzu už asi pol roka, ale ani to nie je velka vyhra.. Uz len cakam kedy sa minie, lebo to taku velku krabicu som kupila...

Luluka sak som dobru dala 🙂
Musim ist uz, lebo stary chcel sex, ale ja nie...
Tak je nastvany, ze mam riadit a tak podobne..
Tak idem riadit...

Ahojte 🙂

luluka
21. feb 2008

idem aj ja pomaly domov.... lebo som nejaká hladná.... ahojte... 😉

nika_ke
21. feb 2008

Kamajka, co ze ti zacal Milko takto strajkovat? Vsak posli muza kocikovat vonku, aspon sa maly nadycha cerstveho vzduchu a hned zaspi 😔

kamajka
autor
21. feb 2008

Nika nebud nervozna 🙂
tak jej vezmi len nieco lahke, alebo jej daj mliecko u lekarky..
Svet sa za to nezruti, ak bude jest nieco ine a na inom mieste 😉

nika_ke
21. feb 2008

kamajka 😀 😀 😀 to si ako ja, radsej riadit 😀

kamajka
autor
21. feb 2008

Nika mne uz maly spinka..... 😅

kamajka
autor
21. feb 2008

Taaak caaav Luluu

No ja v sexe vela nevidim.. 😒

kamajka
autor
21. feb 2008

idem aj ja... cauteee

nika_ke
21. feb 2008

ked ja som zatazena na system, vsetko u nas musi byt pekne po poriadku. Muz sa uz zo mna smeje, ci nevydam doma interne smernice, aby vedel, co ma ako robit? 😀

Idem daco porobit, majte sa pekne sestricky 😉

nika_ke
21. feb 2008

len aby ste boli v obraze, ja mam v robote na starosti vydavanie smernic, tak ma trosku chyta choroba z povolania 😅

zuzkafuny
21. feb 2008

Nika... 😀
Peťka... 😀
Luluka... 😀
Miška... 😀
ste toho pokecali... to kto má čítať... idem kuk syna. Je nejako ticho... on v obývke a ja v spálni... ale počujem hrkalku. No... možno sa aj Cerbo hrá 😀

zuzkafuny
21. feb 2008

Cssss.... vy potvorky! Sex sa má preberať až po 22hod. 😕
no... ale ja mu teda tiež moc neublížim 😅 nevyspatá a tak... aaah! Chúďatká mužíkovia.
Syn mi nejako zapácha... čože by to mohlo znamenať...???

zuzkafuny
21. feb 2008

Ženy... poznáte psíky francúzske buldočky...? Hovorí sa o nich že bohovične prdia...
Tak to asi ešte necítili toho mojho štvornohého 😅 hrôza, des, príšerné, katastrofa... nenachádzam slov 😖

kamajka
autor
21. feb 2008

Ahoj Zuzanka.. sestra mala kokerspaniela a to bol teda tiež raidny humus 😖 😀
ja som teraz len kukla, muž sa doteraz ihrákal na PC 😠 😀 ....
pojdeme asi trosku vonku.. 🙂

nika_ke
21. feb 2008

Zuzka, aspon si si tu sama pekne pokecala 😀

buldocka poznam, ale nezazila som jeho prdiky, nastastie 🙂 pes u nasich si vie tiez riadnu pustit 😝

Riska ricala u doktorky jak pavian kym ju celu poprezerala a povykrucala, len sa driapala na mna. Nastastie pri obliekani sa ukludnila. Priberame dobre, podla dokiny aj primerane sedi, lebo tam len sedela a revala. Doma, ked sa ju pokusim posadit, tak sa natahuje za hrackami a hned je na boku. Neobsedi ako jej otec, to nas este caka zabava, ked zacne lozit. Som zvedava, ci jej otec bude za nou behat ... uz ho vidim 😒
Mali sme uz aj obed, pekne doma po poriadku 😉 . Teraz mi napadlo, ze to takto podobne ide v knizke Moj macik: teraz pekne poporiadku navarime kasu sladku 😀 A mozem sa ja divit, odkial to mam, ked mi od malicka citali tuto knizku 😵

Asi za hodinku pojdeme von, musim nakupit nejake piva a chlast pre stahovakov - muz nakazal. Vraj nam uz menia okna, aj koberce su vyplatene. Len maju problem kupit novu vanu, ktora by tam pasovala 😠 . Tak to som zvedava, ako to vyriesia.
Vobec sa mi nechce samej balit, otvorila som v spalni kufre na zemi a cakam, ci tam oblecenie samo naskace, zatial sa mu nechce 😀
Jedna kamoska sa mi pred dvomi tyzdnami ponukla, ze sa pride pohrat s malou a pozriet novy byt, co mala byt v jej ponimani akoze pomoc pri stahovani. Som ju popytala, nech mi pride pomoct s balenim a akosi sa neozyva ... neviem preco? 😀

luluka
21. feb 2008

heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej... kamajka, náš pes neprdel.... on len kakal po byte.... 😀

kamajka
autor
21. feb 2008

caute,, tak dobre, tak kakal.. 😀

Nika ty mas z toho stahovania riadny des... co?

zuzkafuny
21. feb 2008

Nika... ešte si nezačala s balením...? Ja že už len čakáš kedy ťa odsťahujú... 😉
Aj my sme boli kus von...už s novým kočárom 😀 celkom oki to bolo 😀

kamajka
autor
21. feb 2008

Zuzka s akym novym kocarom?

nika_ke
21. feb 2008

moje uzasne technicke dieta mi znicolo predny nastavec pred klavesnicou 😖 dufam, ze muz to nejak spravi.

zacala som balit uz v sobotu, ale nema to konca kraja. My s muzickom po troskach po nociach balime, aspon mam dobru vyhovorku ... 😀
Pivo mam kupene, keby ti stahovaci prisli aj pobalit... ked ja som taky strasne lenivy tvor 😔 No dnes vecer musim zabrat a ukoncit kupelnu a obyvacku.

nika_ke
21. feb 2008

Zuzi, uz ti prisla trojkolka? hod foto do albumu, nech sa pokochame 😉

zuzkafuny
21. feb 2008

Peťka som ti aj dnes kývala, ale si bola s mužíkom pri mestskom... Ivo už tlačil kočík taký staro-nový, ja som gabala psa 🙂 a šli sme akurát okolo drogérky Jakuba... tak ten môj hádam predám a za ten predaný som si kúpila tento. Idem bach foto... ale chvíľku strpenia
😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre