Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
28. mar 2008

vsak to mate letisko a nie postel 😀

ano, postielku mame pri nohach, len je tam este ulicka siroka asi 0,6 m.

asi mi nieco uniklo, vy podnikate?

nika_ke
28. mar 2008

prave som sa ta chcela spytat, ci uz muzik dosiel? snad nevystojis za dverami dieru? 😀 😠

liliandax
28. mar 2008

tak tak.. letisko 😀 s manzelom sa tam velakrat hladame, my sme taki utlucki 😀 Fakt neviem, preco sme si vybrali taku postel.. ledva sa nam zmestila do noveho bytu 😅

neuniklo ti nic, este som to tu nespominala 🙂 manzel s mojim bratom maju sro-cku, snazia sa 😎

nika_ke
28. mar 2008

tvoj chlap chodi nejak casto na zurky, ci sa mi to len zda? Ten moj nejde nikde, aj ked ho posielam, nema s kym.

liliandax
28. mar 2008

neprisiel.. no este chvilu pockam a pojdem sa postavit 😀

Zatial sa mi nechce 😠

nika_ke
28. mar 2008

neviem ako u vas, ale u nas pocut, ked zastane vytah na nasom poschodi. To by ti stacilo mat tlcik po ruke a ked zacujes muza prichadzat, tak len vyskocis od PC 😀 juuuj, keby ma pocul 🤐

nika_ke
28. mar 2008

mozes napisat oblast v akej robia?

liliandax
28. mar 2008

aaaleeeee.. vies, jeho kamos sa prave rozvadza, tak sa nudi sam.. tak ho vola na pivo, za jednym za druhym.. moj ale velmi ani nejde, furt je unaveny po veceroch, ale teraz je v RS dalsi kamarat, co robi v Taliansku, tak ide.. pokecat si o chlapskych veciach..

.. ale mozno ja pojdem zajtra 😉 Hoci sa ani mne zatial nechce.. uvidim, ako dopadne zajtrajsie papierovanie 😖

nika_ke
28. mar 2008

tak to ma muzov kamos blbe, necudujem sa, ze potrebuje spolocnost ☹

nasla som asi 5 podobnych kocikov, aj ceny zhruba rovnake, kto si ma potom vybrat ...

muz ma uz nahana do postele, dobru noc 😔

liliandax
28. mar 2008

u nas vytah nepocut.. ale mame pohybovy senzor na chodbe, takze, ked otvori dvere to klikne a zapali sa svetlo.. budem vediet hned, ze je doma 😀

liliandax
28. mar 2008

dobru noc 😔 idem aj ja.. 😵

a poslala som ti IP s web. adresou, to aby som nerobila reklamu 😝

zatial pa a na ten kocik sa este dobre vyspi 😎

kamajka
autor
29. mar 2008

Ahojte, no odvčera tu nikoho nie je 😕

Lili, tak už to chapem s tým gaučom, ja som myslela, že ste ho učili, že má ísť z gauča dolu akože ako dospelí chodia, že sa zošuchnut ritkou dolu, moji chodili a maly aj chodi tak, že sa prevratili na brucho a nohy daju na zem najprv a tak zidu. 🙂 Teda mala už nie, ale malý ten chodi tak.

Dneska som si bola objednat puzzle, už sa teším naň, chi, objednala som si taketo:

http://fotoalbumy.azet.sk/joko505/puzzle/?i9=e7...
🙂 🙂 🙂

zuzkafuny
29. mar 2008

Ste tu popísali... 😅
ale som pekne prečítala... 🙂
Lili slop párty to bolo dobré... ten môj išiel mojej mame skladať skriňu aj so švagrom a prišiel ako matuzalem 😖 o 23,OOhod. A pre istotu malý takmer celú noc spal, bol len raz hore čo sa nestáva a nespala som kôli tomu mojemu indiánovi 😠
ble... ani nepomyslieť 😅
Nika... ja som chcela Quiny, ale môj nie... a v super cene. Kočík presne do mesta a super skladný a super dizajn.
Idem nájsť link 😉
http://quinny.libfin.cz/sk/zapp.php
na mimi bazar sa dá zohnať aj za 4000,-
ale neviem v akej cene hľadáš...

zuzkafuny
29. mar 2008

Peti pekné puzzle...mne sa to tiež páči, ale nie na stene... 😅 a ani Ivovi sa to na stene nepáči...
A keď mám chuť ich skladať, Zuzka ich má dosť 😀 ale sa mi veľmi nechce 😒

zuzkafuny
29. mar 2008

Ozaj ženy... keď sa niekedy vyberiete do Hnúšte (napr.: na dni mesta) tak určite dajte vedieť...
sa pôjdem ukryť za strom a omrknem si vás 😉 a možno sa aj ukážem 😀

kamajka
autor
29. mar 2008

Zuzi, ja som si to tiež nevedela predstaviť, puzzle na stene 😅
ale vyzera to podla mna dobre. Akože ja mam rada take kreativne ozdoby...
A v takom staršom štýle 🙂

nika_ke
29. mar 2008

Zuzka 😀 😀 😀 mas dnes akusi vtipnu naladu 😉 len aby si nebola prekvapena, ked ta bude niekto spehovat spoza deraveho plota 😀

Kamajka, krasne puzzle. My sme mali v RS jednu izbu Parizsku a druhu Londynsku 😉, len do Londyna sme sa zatial nedostali.

Zuzka, diky za tip, pekny kocik. Videla som asi 3 v RS. Zaradim si ho do svojej databazy, uz v nej mam 11 kocikov.

Na moje obrovske prekvapenie otvorili v Tornali novy detsky obchod a dokonca tam maju kociky Dema, tak som ich hned osahala. Ten obycajny je super, lahucky, len ta strieska sa zapina na suchy zips a nie som si ista, ci to bude drzat. Mali tam aj ten, co som videla v KE, ale bol brutalne tazky na golfac, takmer ako moja polska haraburda 😖 Kamajka, je to Candy, co som vcera nevidela na stranke.

kamajka
autor
29. mar 2008

Nika, ja nemam striešku na suchy zips 😕
ty mysliš ten candy že ma na suchy zips? idem omrknut ktory to je....

kamajka
autor
29. mar 2008

Inak ja by som už z demy nekupovala.. Keby mám na výber......
Mne sa velmi páči Iglesina Zippy, polohovatelna bugina do uplneho lahu,
ale z tých starších, tieto nové su akesi čudné, kamošku ma taku staršiu Zippku,
a je fakt super. Len su drahe, no 😒

kamajka
autor
29. mar 2008

Zuzka teraz som kukla ten link čo si hodila, tebe sa to páči? 😅
mne to pripada ako UFO 😀 😀 😀

kamajka
autor
29. mar 2008

Heeeéééj, a tu nikto !

Ja som sa akurat tak najedla, že asi prasknem..... 😖 😀

zuzkafuny
29. mar 2008

Peti... veru páči. Také super tvary...!!! Jeden kočík kým som bola tehu sa mi tak veľmi páčil, že keby som vyhrala na športke, tak si ho kúpim... Stál 34 000,- 😅
Idem ho pohľadať...

zuzkafuny
29. mar 2008

Nika... aj nad týmto som rozmýšľala... do mesta 😉
http://www.babydirekt.eu/sk/buggy-kiss-4wheels

ten čo ja myslím neviem nájsť... ale bol super...!!! Ale nie do nášho mesta... lebo tu samá jama...!!!

zuzkafuny
29. mar 2008

A mať ešte jedno bábo, tak takéto niečo by isto iste vyhralo...
http://www.babywelt.cz/cs/produkt/sportovni-koc...

nika_ke
29. mar 2008

baby, vy ste take zlate, ze mi tu hodite tolko liniek 😵

nika_ke
29. mar 2008

moje sikovne dieta ma surovo odhlasilo z windowsu 😠 😀

abc design som si vyskusala, ked som kupovala kociar pre malu, ale nejako mi nesedel, vyzeral podobne.
zato moon by stal za hriech 😅 niekolko mamiciek z rovnakeho terminu si ho kupilo, len cena je trochu na hrane ☹ musim zistit, kde v okoli hop maju, aby som ho vyskusala.

Lili, takze ste polnohospodari? myslela som si, ze muz je ochodak, nebola som daleko od pravdy. Nech sa vam dari 😉

nika_ke
29. mar 2008

malo byt OBCHODAK 😎

zuzkafuny
29. mar 2008

Nika... skúsna mimibazare... tam isto bude aj o jednu-dve tisícky lacnejší...

nika_ke
29. mar 2008

skusila som a prd, neni lacnejsi, 4.990 ☹ uz by som brala aj pouzity, ale nic tam nie je ...

zuzkafuny
29. mar 2008

hm... ☹
Ja som si pred hodinkou objednala pizzu... ☹ a ešte jednu budem musieť vydržať... ☹
Ozaj dievčence zo Soboty... máte občas chuťna ozaj dobrú pizzu...??? Tak to šup šup do Hnúšte... Chodia ku nám z celého blízkeho aj menej blízkeho okolia 😉 🙂
Peťka mi dá za pravdu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre