Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

zuzkafuny
29. mar 2008

ale pozor...!!! robia ju na dvoch miestach... 😖
Ale nejdem robiť reklamu...

nika_ke
29. mar 2008

najprv som sa potesila, lebo som nasla dve predajne v KE, kde predavaju kociky MOON a potom som sa sklamala, lebo nema pevnu opierku chrbta... ☹ za 5 baby bez poriadnej opierky 😠

Zuzka, tak to si mohla skor dat vediet o dobrej pizzi v Hnusti. V RS sme nezohnali po 22:00 ziadnu donasku s pizzou 😖 a to som bola tehotna a mala som na nu neskutocnu chut, chudak muzik, co si vtedy uzil 😒 😀

kamajka
autor
29. mar 2008

Zuzuli, hore nie je dobrá, za to dolu je to FANTAZIA 🙂 že sme sa zhodli? toto nie je reklama, že? 😀

baby, ja akurat stahujem z fotaka jedno videjko, maleho som pred chvilkou nahrala ako zaspava na šerbli. Hodim to niekam na net a dam potom link, tak ak chcete kuknite si. Je to sice bez zvuku, ale to je detail 😀 , to ked ho bude mykat maleho a niečo povie, tak je to: "hopa" 😀 😀 😀
jaj či bol zlatýýýýýý chudáčik, sa vytrápil na tom šerbli 😀 😀 😀

kamajka
autor
29. mar 2008

Nikuš, aj u nas je len do 22 hod donaška ..... 😖 🙂

nika_ke
29. mar 2008

a muz mi schvalil moon za 5.000 pred chvilou, vraj ak mi to urobi radost 😵
ale co z toho, ked ho uz asi nechcem, nooo musim vidiet tu opierku. Jeden obchod je dokonca na nasom sidlisku na nasej zastavke, ze mi doteraz netuklo, aby som ho kukla aj tam. Je to taky novy obchod, vacsinou prazdny, ale teraz som si spomenula, ze tam mali kopec kocikov. Snad budu mat dalsi vikend aj moon.

liliandax
29. mar 2008

caffte baby, tu ste vsetky?? wauuu.. nahodicka 😀

idem si pohladat nabijacku, lebo mi o chvilu skape laptop 😖 .. ale ja som furt tu 😀

nika_ke
29. mar 2008

Kamajka, nasla som Inglesinu Zippy. Za 11 baby, co si šiši? 😀 ta bugina chodi aj sama kocikovat? to by mi urcite doma nepreslo.
Handy, taky ako mas ty, mal striesku na 3 suche zipsy, jeden v strede a 2 po stranach, tie na stranach som ani nevedela zapnut 😖

kamajka
autor
29. mar 2008

ahoj Lili, vitaj.

moj handy nema suche zipsy 😕 ufologia to bude nejaka....

nika_ke
29. mar 2008

to je zazrak, mi sme tu asi vsetky. Zuzi, si tu?

v KE je donaska do 02:00 😝

liliandax
29. mar 2008

uz som spat 😎

ako citam vase prispevky, tak vedie tema kocik, do coho sa ja fakt teda nevyznam 😝 .. ale taky, co ide sam, by som brala aj ja 😀

nika_ke
29. mar 2008

a ako zapinas striesku?

nika_ke
29. mar 2008

Lili a ty mas aky golfac?

liliandax
29. mar 2008

nika - ja mam obycajny sportak od demy 😕 My sme ho zdedili, ale jazdili (jazdime) v nom minimalne.. kym sme boli mensi, vozili sme sa v nom po dome, vonku sme chodili iba na ulice po sibiaku (do mesta nie) a teraz, ked byvame v meste, chodievame uz pesibusom. len v surnych pripadoch ho vytahujeme 😅

nika_ke
29. mar 2008

Kamajka, som zvedava na video 😀 hlavne ze bol Milko uspesny 😉

nika_ke
29. mar 2008

takze mi ten golfac ani netreba? ci ako vlastne? Vsak v juli ma mala rok, v novembri bude taka ako Petko a to uz nebude potrebovat kociar?

liliandax
29. mar 2008

kamajka - tak na to video som zvedava aj ja 😉 .. mozno bude ako inspiracia pre nas 😎 😀
a to puzzle je krasne, len nie moj styl 😕 ja ak by som si mohla vybrat, tak nejake s replikou Muchy, Gogha.. 😵
.. potom ho zakvacite na stenu? a kam??

nika_ke
29. mar 2008

asi mi ozaj bude stacit len taky nejaky obycajny golfac, ktory by som si mala kupit co najskor, nech sa mozem premiestnovat.
ja si tu vediem monolog o kociari, snad vam to velmi nevadi 😎

kamajka
autor
29. mar 2008

☹ to video je moc veke... ma 244mb... och. ale mam ešte druhe tak kuknem to či nie je menšuie..

a neboli sme uspešní Nika..... Nočnik bol suchy...

nika_ke
29. mar 2008

Lili, my sme mali minuly rok kalendar s obrazmi od Muchu, krasny bol.

kamajka
autor
29. mar 2008

no to je už zase velmi male, vobec tam nevidno ako zaspava...... tak nič teda......

liliandax
29. mar 2008

nika - mne kociky nevadia vobec, aspon sa nieco dozviem a ak by naaaaaahodou nejaky bocian priletel 😀 bola by som v obraze 🙂

kamajka - nieco vymyslis, aby bolo v pohode, ty si sikulka 😵

kamajka
autor
29. mar 2008

Nika, ja si myslim, že obyč golfač bude tiež fajn. Len ak ti možem poradit, z demy sa najviac oplati tento handy co mam ja, ostatne sa strašne rozdr.bu........ ☹

Lili ano na stenu.. Zatial neviem kam..možno na zachod 😀

liliandax
29. mar 2008

teraz som si vsimla, kamajka, ty mas zas novu fotku 😎 .. vy ste taki fotogenicki 😎

.. uz by nam mohol prist novy fotak, mame objednany, uz sa neviem dockat 😝 Lebo takto mi ubiehaju momentky 😠

nika_ke
29. mar 2008

Kamajka, opat nove foto? pekne, konecne aj s Milkom 🙂

Lili, cakate bociana? 😨 kedy asi? 😕

liliandax
29. mar 2008

nika - ale od Muchu by som radsej brala original 😀 .. a nevadil by mi ani ten Gogh 😀

nika_ke
29. mar 2008

Lili, nie si narocna 😀

liliandax
29. mar 2008

nika - necakame! boze chran, teda zatial nijeeeee... ja mam vsade namontovanych strasiakov 😀
vies.. vraj tento rok je rok chlapcekov, buduci by mal byt babsky.. tak este musim vydrzat 😎

kamajka
autor
29. mar 2008

dakujem baby, Lili ani si si nemohla všimnut, teraz som si to foto dala. Veru aj s Milkom musim mat chvilku, nie? 🙂
rozmyslam co s tým videom................ ci sa to da nejako zmenšiť.. ale myslim že ano... a idem na to, ale možno nebudem vediet pisat, lebo mi to bude žrať 100 percent procesora.

Lili a aky fotak ste si objednali?

liliandax
29. mar 2008

nika - ja narocna nie som, vobec 😀

kamajka - take puzzle by sa na nas zachod nezmestil, my sa tam ledva zmestime 😠 😀
pytam sa preto, lebo nie kazdy to chce polepit a zaramovat.. niekoho to asi bavi skladat viackrat 😨

liliandax
29. mar 2008

kamajka - neviem aky, tusim nejaky panasonic, strieborny 😀 Do toho sa vyzna moj manzel, mne je to jedno, len aby robil kvalitne fotos 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre