Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
16. apr 2008

Zuzi, ty mas nejake stastie na zmoknutie 😀 ☹

liliandax
16. apr 2008

zuzka - tak by mohlo byt aj zajtra tak 😉 tu neprsalo vobec 😕
starku mas v nemocnici? ☹

zuzkafuny
16. apr 2008

Nič vážne našťastie... 🙂 do soboty keď bude oslava by mala už byť doma 😉
No... Nika a nenarastiem ani o centimetrík 😠
Tak ja sa s vami lúčim... toť mini beťár v noci vystrájal a veľká Zuzka ja som nespala... idem si ľahnúť a zajtra si nepomýľte smer... čaute babule 🙂

liliandax
16. apr 2008

nika - volala som s mamou, ona je nedaleko Tornale pri starkom a nechcela mi verit, ze som vonku s malym, ze u nas je krasne 😎
.. ze tam bola riadna burka 😲

ty si zajtra beries aj kocik? 😅

nika_ke
16. apr 2008

Zuzka, ja som si myslela, ze ti starka pracuje v nemocnici. Prajem jej skore uzdravenie 😉
dobru noc 😔

liliandax
16. apr 2008

zuzka - pa 🙂 a skus sa na zajtra dobre vyspat 😔

liliandax
17. apr 2008

ahojte kocky 😎

tak mangel povedal, ze ma do hnuste odvezie, tak dufam, ze sa na tom nic nezmeni 😔

maleho skusim dat spat skor, no uvidime, ako sa podari, ale budem sa snazit byt na tu 14-tu tam 😵

ideme sa vyvetrat, snad sa skor unavi

zuzkafuny
17. apr 2008

Ahojte... no toto moje štrajkovalo takmer celú noc... ale túto noc som k nemu nevstávala a tak či chcel či nie, bol nútený sa vyrevať 😖
Môjho som musela bachnúť do postielky teraz, lebo ledva stál... však ani nečudo...
Máme pekný slnečný deň...!!!

nika_ke
17. apr 2008

Caute,
horko tazko som uspala malu a idem nas chystat. Musim nabalit viac triciek. Mala sa mi totizto v aute vzdy spoti, asi ju budem vozit iba v plienke 😀

ja som mala blbu noc. Opat po 2 mesiacoch sa mi objavila alergia na pravej ruke. V noci som sa budila na svrbenie 😝 ☹ Prsty mam napuchnute, dala som si fenistil, tak ma aspon prestali svrbiet. Dufam, ze soferovanie zvladnem.
Este aj na dasne pod zubom sa mi objavil nejaky hnis. Idem si ho potriet, len dufam, ze sa z toho pripravku neda nafukat.
Pripadam si ako kalika ☹
Ale uz sa na vas tesim 🙂

nika_ke
17. apr 2008

na mape pizzerky som nasla Robotnicky dom, tak to aj do sekaca trafim 😉

nika_ke
17. apr 2008

Petka asi nepride, co? Ta ma teraz ine starosti ☹

zuzkafuny
17. apr 2008

Neviem či príde... možnonás prekvapí 🙂

kamajka
autor
17. apr 2008

juuuj baby... tento moj stary mi take halušky tlači do hlavy.... 😖 😠 katastrofa. 😒

Už som si našla aj čiselka tak som si vas uložila 🙂

nika_ke
17. apr 2008

caute zienky,
my sme stastlivo dosli domov. Musim pochvalit Petka, bol zlatucky celu cestu do RS 😉

liliandax
17. apr 2008

ahojte kocky 🙂

nika - super, ze ste dosli v poriadku, ved som videla, ze si perfektna soferka 😉 a uz nas hravo na sibiaku najdes 😵
mala ti spinkala az do Tornale? je taka zlatucka 🙂 😵
Petko je opat vo svojej kozi, s nasimi sa sali, tak aspon dobre zaspi.. chlap mi opat tak skoro nepride, tak sem isto vecer nakuknem

Peti - zeby tvojmu chlapovi zapinalo? alebo je to nejake divadlo? 😠 😖

nika_ke
17. apr 2008

Peta, mozno by sa tvoj muz chcel vratit, len jeho ego mu brani to povedat rovno, tak hlada cesticky. Ale je tiez mozne, ze ho nema kto polutovat ... v chlapoch je niekedy tazke sa vyznat ...

Lili - podla mna by sa ti toto meno hodilo aj normalne, mne sa velmi paci 😉 Pravdu povediac, isla som ako pokakana, asi o 20km/h mensou rychlostou ako tam. Vy s Petkom nepriputani ... nebolo mi vsetko jedno. Mala spala celu cestu a az doma, ked som ju sla vyberat, som si vsimla, ze som ju zabudla zapnut pasom. Tak som sa na seba nahnevala 😠 a ja truba som sa este aj muzovi priznala, jak ten ma zjazdil ... 😖 Asponze teraz sa s nou hra, dal mi volno, lebo som uplne zachripnuta, com som malej celu cestu tam spievala 😀 🤐

zuzkafuny
17. apr 2008

čaute... som rada že ste v poriadku podochádzali domov a som rada že som vás spoznala... Dúfam najmladší člen bol v pohode 😉 🙂
Peti... nerozmýšľaš nad nejakou šancou...??? Žeby si mu dala...??? Aspoň by si vyskúšala... alebo to už eeee...??? ☹

nika_ke
17. apr 2008

a tiez som chcela napisat, ze som rada, ze som vas stretla osobne, uz si budem vediet k textu priradit aj hlas 😀

Misko je take sidlo ako vyzera na fotkach, ale milucke sidielko 😉

nika_ke
17. apr 2008

Najmladsia bambulka je uplnej pohode, porozpravala ockovi, ze si nasla 3 frajerov 😀

zuzkafuny
17. apr 2008

Nika... ja tiež rada spievam... drahému na nervy 😀 😀 😀 ja vôbec teda neviem spievať a spievala by som každú voľnú chvíľu 😅 a môj je zo mňa nešťastný... no ale keď Mišiačikovi sa to páči... 😅
A to by si ma nechcela počuť keď som sama v aute...!!! Mne sa zdá že dobre, ale na základnej som ja mala povolené recitovať... normálne som nemusela spievať ☹

liliandax
17. apr 2008

ahojte 🙂
tak ten moj sibal uz spi, zaspal ako dudok 😵 .. darmo, mal narocny den 🙂

ale isto sa mu pacilo, lebo aj u nasich furt vypraval a vysvetloval.. tak isto nove zazitky 😀 a frajerky 😀

a aj ja som rada, ze sme sa stretli osobne, aspon mam aj ja jasnejsie, co su tie "stare rakety a srnka" vlastne zac 😀

nika_ke
17. apr 2008

Lili 😠 😀
este si u vasich, ci si sla domov?

Mala tiez spinka a ja som tiez suca do postele. Rozmyslam, ci si vobec pozriem ordinaciu.

Zuzka, mne doma oco zakazal v detstve spievat 😀 Detom sa spev paci, nastastie aj falosny 😉

liliandax
17. apr 2008

nie, uz sme doma 🙂

k tomu spievaniu 🤐 .. kym bol Petko uplne malicky, celkom sa mu to videlo, ked som mu pri zaspavani "spievala" ( k spevu to bolo daleko 😠 ), ale zaspal.. 😀
teraz musim byt ticho, ani ho nemozem hladkat, hned mi odtlaci ruku - no darmo, je to chlap 😀

nika_ke
17. apr 2008

ide ordinacia, idem si ju kuknut, ked som vydrzala byt hore az do teraz.
pa zajtra 😔

pascalka
17. apr 2008

kuk 😀 Zuzi budete mat tušim oslavu Miško bude mat už rôčk však 😉

liliandax
17. apr 2008

nika - potom mi napises, co bolo.. ja nekukam.. prisiel manzel, tak sa neda 😀

dobru noc 😔

kamajka
autor
17. apr 2008

ahojte babulky no som vas nestihla škoooda.... ☹

Nika ja tiež myslim že asi hlada cestičky.. ale ked ja už neviem, mna to už nebavi...

Zuzi vieš kolko som mu už dala šancí? a vždy to bolo o tom istom.
Lebo vedel, že nech spravi čokolvek, vždy ho vezmem naspäť.

A je mi ho ľuto, lebo on nemá nikoho, iba nás.

Ale nechcem ho už. To sa nedá stále dookola. Cakam viacej od života, a nie byt cely život handrou pre nejakeho hlupaka, ktory si ma neváži, netoleruje, a nemá rád.

Aj ja som rada že sme sa stretli, to tak utuži aj tieto inetrnetove vzťahy 🙂
som si myslela že vas ani nestihnem, ale som rada že to vyšlo.

Tak dobru nocku vam všetkym zajtra večer už nakuknem určite,
lebo kamoška už pojde domkov. ale o dva týždne sa asi ku mne nasťahuje aj s deťmi 😀

tak ahojte zatial 🙂 🙂 🙂

liliandax
18. apr 2008

ahojte zienky 😵

myslite na nas, ideme o chvilu na to ockovanie ☹ .. tak dufam, ze placu bude co najmenej 😅

potom sa ozvem 🙂

nika_ke
18. apr 2008

Ahojte,

Lili, drzte sa 😉

my mame strasne rano, mala je hore od 5:30 a len by chodila. Teraz si sla trosku zdriemnut a ja si idem tiez 😔

zuzkafuny
18. apr 2008

Ahojky... musím sa pochváliť... my sme mali super noc 🙂 Mišiak bol hore len dva razy 🙂 A včera som zmizla zničoho nič odtialto... ja som bola tááák unavená 😔 som zaspala ako decko na gauči, a len matne si spomínam na presun do postele 😅
Dnes som bola so Zuz u mudr. s tou hrčkou, tak jej aj zub vytrhli či to nie náhodou z toho a vo štvrtok ešte musíme ísť na sono... Keby choroby vymizli... by mohli... no nie...???
Pascalka ahoj... jasné, za chvíľu máme rôčik... v nedeľu, ale guľáš párty je už v sobotu 😀 😀 😀
tak zatiaľ ženušky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre