Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

nika_ke
22. apr 2008

sme sa tu po dlhej dobe zisli 😅
my asi dnes budeme mat na veceru chlieb vo vajci, ale robi ho moj muz. Ja sa celkovo v oleji nebabrem, lebo neznasam, ked mi prska na ruky 😝

Moj chlap sa pojde vencit v piatok, ked ja budem v KE. Uz mi naznacil, ze pride za nami v sobotu a nie v piatok vecer ako zvykne. Ktovie, co ma za lubom 😕 Asi pojde opat s kolegami na bowling do Ciza.

liliandax
22. apr 2008

nika - tak je, tie treba orezat, najlepsie to ide s "Nástroj magnetické laso" 🙂
Do Bulharska my ideme zaciatkom septembra 😉 - skor nemozeme 😠 ... ale mne je to vlastne jedno 😅 len nech je super

liliandax
22. apr 2008

no fakt, nejako sme sa tu zisli 😉 a vy dve ste sa s tym chlebom vo vajci zhodli 🙂

zuzka - to mate fakt super suseda 😠 .. poznam to, my sme mali u nasich tiez jedneho, co furt daco robil - pilil, vrtal.. a mne liezol na nervy 😝

Vidim, ze mate riadny zverinec doma 😀

zuzkafuny
22. apr 2008

Prestal... tak mu treba 😀
Už tri dni som nebola s Cerbom behať... je ako z divých vajec. Nedalo sa... pršalo a on sa dažďa bojí... Zajtra som sa mu sľúbila 🙂
Ja už by som tiež niekam vypadla... do báááru... aaah...!!!
A asi pôjdem na Horkýžeslíže 😀 mi drahý povedal že nech idem... 30.04. o 20:00hod. tak uvidím

liliandax
22. apr 2008

zuzka - mozno sa na tych slizoch stretneme 🙂 aj moj muz nieco mrmlal.. vraj by sme mohli ist.. ale ako ho poznam, z toho nist nebude 😝 😖

zuzkafuny
22. apr 2008

Lili... ale treba na to myslieť už teraz... cena lístku je 100,- a v priamom predaji 150,- a pred týždňom bola 70,-

liliandax
22. apr 2008

uuuha.. nejako chcu na tom zarobit!! 😝 co bude o tyzden?? 😲

nika_ke
22. apr 2008

Zuzka, ked ti drahy postrazi maleho, tak si povyraz 😉

u nas sa chlieb vo vajci nekona, chlieb splesnivel - ja som muzovi vravela, ze je stary, co narobim, ked mam vzdy pravdu 😀 . Takze budu hrianky so syrom. V Tescu obcas kupujem hriankovy chlieb s dlhou trvanlivostou, vtedy jeme tyzden iba hrianky.

Muz mi ide instalovat photoshop, snad vecer nieco vykuzlim 😅

nika_ke
22. apr 2008

ceny listkov vam akosi prilis stupaju 😒

nika_ke
22. apr 2008

muz mi oznamil, ze na 1. maja pracuje, asponze za 100% priplatok. Musi makat, ked chce ist na dovolenku. On bol tvrdohlavy a nedal si stavebne sporenie. Tiez mohol mat teraz prasule, keby dal na svoju zenu. Proste baran sa nezaprie 😖 😀 Uz sa tesim, ako si od neho v KE oddychnem.

zuzkafuny
22. apr 2008

to tak býva aj inde...či len tu u nás..??? 😖

nika_ke
22. apr 2008

ja som prisla a vy ste zmizli ☹

dorazili mi hrianky k PC, mnam 😉

nika_ke
22. apr 2008

myslim, ze vsade stoja listky v predpredaji menej. Aj tak je 150Sk dobra cena.
My sme chceli ist na Gipsy Kings, ale stoja az nejak od 700 na statie v starej hale 😖 Tak sme to zrusili.

liliandax
22. apr 2008

ja som tu, nika 😉

cakame s malym na manzela.. aby sli spolu spat 😎

no dufam, ze ti photoshop pojde, aspon ma nieco naucis 😵

nika_ke
22. apr 2008

Lili, myslela som si, ze muz ti pojde na fotbal az vecer 😨 😀

musim podurit muza. Prelozili mu panelak na 20h a teraz pri nom trci. Takto sa photoshopu nedockam 😒

liliandax
22. apr 2008

muz chodi na futbal od siedmej do osmej.. ale uz meska! 😠 😠 😠

.. ale je uz vraj na ceste.. len som zvedava, ci ta cesta bude priama 😀 ci bude mat aj zastavku 😝

nika_ke
22. apr 2008

to ma tvoj muz dobru kondicku na behanie s Petkom

zuzkafuny
22. apr 2008

ja sa teším na ružovú záhradu... Sa mi to na začiatku nejako nepáčilo a teraz sa nato teší aj môj drahý 😀 😀 😀

liliandax
22. apr 2008

to teda musi mat kondicku! .. lebo ja za nim nevladzem.. odkedy sme vytiahli von motorku.. no koniec 😝 .. normalne nevladzem 😠

zahradu si obcas kuknem aj ja.. ale panelak sa mi vidi viac 🙂

nika_ke
22. apr 2008

z ordinacie mi stacilo vidiet uputavku, vsak v tejto casti nic ine ani nebolo 😒 Som si akurat pospominala ake to bolo, ked sme prisli s Riskou z porodnice 😵

panelak ide na moj rezim prilis casto, ja stiham kuknut telku max. 2x v tyzdni

Lili, vytiahli ste tu klasicku motorku, co mame aj my? Mne sa paci vase odrazadlo, take som si priala.
Tu po sidlisku chodia deti na elektrickych vozidlach, zleniveju hned za mlada 😖

idem spinkat k malej, taka je zlata, uz sa vobec nebudi od 20h do 22h 😅 Uz 3.den ma teploty, snad dnes bude spinkat kludnejsie a rychlo jej to prejde. 😔

nika_ke
23. apr 2008

Ahojte,
mala ma aj rano teplotu 37,2 ☹ taka je z toho umrncana ...
Idem dnes na pokec k sefovi cez obed, lebo je neunosne, kolko prace mi dali. Rano ma aj muz nasr.l, vraj si neviem zorganizovat pracu 😠 Skusim sa dohodnut so sefom, ze budem robit len nieco jednoduche doma a ak nic take pre mna nema, tak sa na to cele vykaslem. A potom som zvedava, ako si to moj muz zorganizuje, aby nas uzivil 😠
... joj, zle mi zacal den. Snad bude lepsie, ked sa pojdeme poobede s malou prejst 😅

liliandax
23. apr 2008

Ahojte!
nika - je mi luto malej Risky, poznam to na Petkovi aky byva mrzuty, ked mal teploty ☹ Co ju trapia zubky? ☹

Ja mam celkom fajn den, nedavno sme dorazili domov, Petko vystaveny na 100%, hned zaspal.. no dufam, ze si aj pospi, vcera sme spali 2,5 hodky a to som ho uz o 15:30 musela budit ☹ .. chudatko by spal aj viac, ale potom by mi kedy siel vecer spat?? no som zvedava, ako bude dnes..

Ako dopadol pokec so sefom?? .. dufam, ze uspesne pre teba.. lebo to sa fakt neda, mat vela prace a este aj robota, ked si na vsetko sama... 😠

zuzkafuny
23. apr 2008

čauky čauky... tu tiež začal super deň, s malým som bola von. V kočiari sa mu nechcelo sedieť, len von liezol... katastrofa sa prechádzať s malým. Išiel len tam, kde nemohol. Práve sa zobudil 🙂 idem ho nachovať. Riške nech teplota okamžite klesne...!!! Že klesla...??? 😉

liliandax
23. apr 2008

zuzka - u vas nefuka taky debilny vietor?? 😖 ... lebo tu zacal, ako sme sa vracali, tak dufam, ze si to rozmysli a prestane!

nika - teraz som ti kukala albumcek, mame taku istu motorku ako vy, len ma v predu len 1 koleso.. maly na nej santi ako drak 🙂 mate sa teda na co tesit 😀
to odrazadlo sme zobrali k nasim, uz mu je trocha male, sucha si uz nozicky dost.. ale po byte este trosku posluzi 😅

zuzkafuny
23. apr 2008

Lili... začal fučať...!!! Ale vykašlem sa na neho... nie??? 🙂 😉

liliandax
23. apr 2008

zuzka - skus to 😉 .. len neviem, ci vas neodfukne.. ja som bola na balkone a je riadna kosa ☹
.. doobedu bolo super!! .. ale od zajtra ma byt este krajsie 😉

nika_ke
23. apr 2008

caute zienky,
malu strazil cez obed muz, mal jej len pomixovat navareny obed a nakrmit. Zjedla iba 1/4 z beznej davky 😖 Neviem, co robili namiesto jedenia ...
U sefa som bola 1,25 hod, dost dlho. Chcela som z 3 robot vylucit 2, zatial mi zobral len moju "kvalitu" aj to az po mesiaci,ked zaucim noveho cloveka. Sef mi nevysvetlil ako a kde budem noveho zaucat ... vsak sa uvidi ... mozno pri kocikovani 😀 Pomaly ale isto sa zo mna stava personalistka. Mam v spolupraci s kolegynou pripravit testy na kategorizaciu zamestnancov v technickej oblasti. V pondelok ideme s muzom prezentovat nasu firmu do 2 skol v kosiciach. A este mi zostala sprava podnikoveho systemu pre 3 nase firmy. Uz to vidim, ze o mesiac som u sefa na koberci opat. Ale hlavne, ze sa citim lepsie 😅

Mna stve hlavne to, ze pred otehotnenim som zvladala aj 10 robot lavou zadnou. Zorganizovat si cas nebol pre mna problem. No odkedy k nam pribudla Riska, som strasne nemozna ☹ Muz ma v tehotenstve ukludnoval tvrdenim, ze po porode sa to zlepsi. Ale prd. Tak snad ked dokojim 😉

Malu som dala spat do postielky, lebo cakam vichricu. Zatial je tu ticho pred burkou. Stihla som sa akurat naobedovat, poslat 3 firemne maily, napisat tento prispevok a hodina je fuc a mala sa zobudila 😒
Ako to v robite, ze vsetko s prehladom stihate? 😕

nika000
23. apr 2008

ahojte baby 🙂 prepáčte že som vám sem tak vpadla ale rimavskú sobotu tak trochu poznám.mám tu rodinu aj chatu máme na kurinci .rada sem chodím .
Kamajka ty si písala sa mi zdá že si Hnúšťanka 🙂 aj tam máme rodiny kopec .sesterka sa vo Maťa Hlôšková za slobodna za vydata sojková myslím .
tak sa majte a pekný deň

liliandax
23. apr 2008

nika - neboj, nie si jedina.. sef zvykne byt vacsinou vzdy "iny", v mojej reci "debil" 😖 .. tot moja skusenost 😝
a co sa organizovania prace, to ti neporadim 😒 lebo u mna to nefunguje vobec.. aj teraz som u nasich, v podstate ja preflakam 1/2 dna, kym sa otec s malym hra.. ja tu nerobim nic poriadne.. a pritom doma mam kopcisko pradla, co budem zehlit asi v noci - manzel pomaly nema co na seba, takze dnes to musim nejako zvladnut 😝
.. preco nemoze zehlit aj chlap??? 😠
ak by nam ti nasi muzici pomohli s domacimi pracami, ja si myslim, ze vsetko by slo ovela lahsie.. 😖

liliandax
23. apr 2008

nika000 - vitaj medzi nami 😵 dufam, ze sem kuknes castejsie 🙂

.. len potom, aby ste sa mi vy dve niky neplietli 😀 😀 .. ked ja som taky polepetko 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre