Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
25. apr 2008

zuzka - ano, sestricku ma taku mladu, isto je to ta ista co v RS.. tak blondinka 😉

nika000 - Petko este pije z flasky, najma mlieko (skoro vobec nebol kojeny ☹ ), ale od vcera trenujeme pitie so slamkou 😵 Ide mu to celkom dobre, dnes sme kupili taky speci poharik so slamkou.. tak som zvedava, ci sa mu zapaci, alebo su to len vyhodene peniazky 😠

liliandax
25. apr 2008

zuzi - co hladas na MMB? .. lebo aj ja tam patram malemu po nejakej tepl. suprave 😖 .. ale zatial neuspesne 😠

zuzkafuny
25. apr 2008

ja hľadám nejaké tričká... tenšie s dlhým rukávom a potom nejaké s krátkym... bola tam jedna baba a neviem ju nájsť...!!! Malý sa prebral 🙂

liliandax
25. apr 2008

my uz asi triciek mame aj dost.. nejake sme zdedili 🙂 po bratrancekovi, nejake pokupili.. ale ako poznam maleho, aj keby ich mame 100 ks, bude to malo, lebo kazdy den chodime domov ako prasiatka 😝 🙂
.. takze furt perieme 😠

Petko este spi.. predpokladam, ze este bude taku hodinku, hodinku a pol.. no uvidime 😉

kamajka
autor
25. apr 2008

Zuziiiiiii k AZIMIMU by som ani nešla !!!!!! ved to je cisty pakoooo 😠 😠 😠 😠

A Dunajovu poznám z počutia, jedna dobra kamoska (teda byvala suseda - ona je z Hrachova) k nej chodi s malym 🙂

Zuzi my sme sa dnes aj stretli, chi, no ja som bola maleho dat ockovat,
dr. povedala že mam ist vybrat prevenar a že ho hned zaočkuje prvou davkou,
no a teraz som bola a sestrička že vraj radšej čakat na vysledky ...

tak asi až v utorok 😖 nejaki su pomylení 😀
tak som zbytočne šla..... 😠

a my už aj vonku chodime bez plenkyyyyyyyyyyyyy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kamajka
autor
25. apr 2008

zuzka a si si všimla že mam zase nove vlasy? 😀 😀 😀 😀

kamajka
autor
25. apr 2008

ozaj LILI a nemali ste žiadnu reakciu na prevenar?

liliandax
25. apr 2008

kamajka - gratulujeme k uspechu!!! 🙂 nas petko sa zatial 1x vypytal sam na bilik, to je uz pre nas velky pokrok 😀 .. ale si myslim, ze sa to zlepsuje 😉

my sme nemali ziadnu reakciu na ockovanie, nastastie.. ani teploty, ani opuch.. 😉

a teraz mas aku farbu?? 😲 🙂

kamajka
autor
25. apr 2008

čierna jak havran 😀

kamajka
autor
25. apr 2008

aj my Vam gratulujeme Lili 🙂 🙂 🙂

liliandax
25. apr 2008

takze terajsia tvoja fotka je najaktualnejsia?? 🙂

dakujeme, dufam, ze coskoro sa budeme moct pochvalit viac 😵

zuzkafuny
25. apr 2008

Tá moja fotka v pase je nejaká mdlá... 😖
Peti... ja mám AZIMIho rada :o))) a máš inú farbu...??? Ja som ti v týchto veciach bohovo nevšímavá
Mne sa dnes Miško druhý krát vykakal do šerblíka a potom dotlačil do plienky 😀 😀 😀
Dunajová to je tá zo sona...???

liliandax
26. apr 2008

cafte baby!
aky mate den? 🙂

zuzkafuny
26. apr 2008

Lili... mne začal super...!!! 😀
No a keď som išla z prechádzky, nalepil sa na mňa nejaký cudzí pes a išiel so mnou až domov a nie a nie ho odohnať... ☹ Len čo som vošla do dvora... tam začal vystrájať Cerbo, ledva som ho udržala aby neušiel a keď som zatvorila bráničku som myslela že všetko oki... Figu!
Ten cudzinec preskočil cez dieru v bráne dovnútra a strhla sa mela medzi mnou a troma psami 😢
Cerba som držala za obojok, malý skoro vypadol s kočiara, puňťo našťastie na reťazy (som sa bála že sa otrhne) toho brechotu a vrčania... a ako zákon schválnosti, rýchlo som nevedela kde mám kľúče od bytu. Cerba som potom rýchlo praskla dnu a s malým na rukách vyprevadila cudzinca von... som normálne zo zúfalstva plakala ako debil 😢 lenže ten hafan sa nedal vyhodiť...!!! Som rýchlo volala Ivovi nech príde (našťastie bol neďaleko) a odoženie psa... aaah...!!! Je mi ho aj ľúto... ale čo narobím. Ešte teraz mi nie je do rehotna.
Malý búva, ja varím polievku a sťažujem sa... 🙂

zuzkafuny
26. apr 2008

Ja som inak strašný magnet na túlavé psy...

liliandax
26. apr 2008

zuzka - no zbohom!! ☹ to ti teda nezavidim.. 😖 Nie je to sranda, lebo od cudzieho psa nikdy nevies, co mozes cakat 😒

kym sme mali my psa, raz som sla s nim na vencenie a na konci ulici byva taka drbnuta rodina, maju 2 psy, tu rasu .... no nenapadne ma 😀 .. tusim pitbul, no proste nejake bojove psy 😖
a mali branu dokoran otvorenu!!! to bol moment a jeden z nich sa rutil na nas ☹ Ja ani neviem ako, schmatla som nasho psa a prehodila ho cez dost vysoky plot do cudzej zahrady 😅 A ja za nim.. fakt chybalo malo..
uff.. a tiez mi do smiechu nebolo..

No a moj den sa zacal tiez "super".. od rana makam ako fretka, upratovala som cely barak.. manzel sa len motal, maleho "zabaval".. teda sa tak tvaril.. a zrazu zvoni MT a on vraj ide do Banskej Bystrice.. som myslela, ze ho zabijem 😠 .. ked vsak videl, ze mi to nie je po chuti, tak zapilil, vraj vezme aj maleho 😲
.. tak sli.. vraj moj brat si ide vybrat motorku 😕 .. no somar akysi

.. takze som sama.. a cakam na pizzu 😎

zuzkafuny
26. apr 2008

Vav... pizzu by som si aj ja dala... už dávno som nemala. Naposledy s vami 😀
Malý sa zobudil, ešte neobedoval tak mu idem niečo dať... tú polievku 😉 🙂
Ten pes práve nebol zlý... a vyzeralo to tak, že mu veľmi ani deti nevadia...
A bol celkom pekný ☹
a keby sme nemali Punka (on je už dosť starý), tak by som si ho nechala...
Tak ja idem a potom pôjdeme dýchať čerstvý vzduch a budem sa modliť (aj keď neviem) aby som ho niekde nestretla... zas ma bude nasledovať... 😒
Tak papa 🙂

kamajka
autor
26. apr 2008

caute babulky.... Zuzi tak to je teda des 😖 ☹ ☹ ☹
ja sa strašne bojim zatulanych psov.........

čo nove inak? mna oblieta jeden stary znamy... 😖 .... jak sa dozvedel že sa rozvadzam tak ma už aj vonku volá 😀 😀 😀 iné haluze hehe....

ja som dneska mala kus veget, sestra vzala malú na tri hodky k nim... ale malý len ziapal..... tak aj tak nie bohviečo... strašne je uziapany... a nekaka... sa mu nepači do nočnika nejako... 😒 ☹

ja iba riadim posledne dni a vymyslam ako bude najlepšie... lebo od stredy berem k nam káámošku s deťmi...
RS zatial odkladame, skusime tu zohnat nejaku robotu, pripadne niečo na doma....

ešte uvidime... 🙂

akože ja zatial sa do roboty nehrniem, lebo stary povedal, že nam da každy mesiac 10 litrov.....

takže takto sa asi nema žiadna rozvedena mamina 😀

no len dokedy to tak bude, hmmm.... ale zas, on nemá komu davat... tak dava nam. no ako dobre, nie?

zuzkafuny
26. apr 2008

Peti tak to je super... to je od neho veľmi pekné 🙂
Nebudeš mať s kamoškou ponorkovú nemoc po určitom čase...??? Ja mám super segru a boli sme spolu zvyknuté od malička a keď sme spolu nejakú dobu bývali ako dospelé, skoro sme sa "povraždili" 😅 ale teraz je už zase super...!!!
Lili dala som si teda aj ja pizzu... išla som s malým 😝 😀

nika_ke
26. apr 2008

caute kocky,
ja vobec nestiham ani nakuknut ...

Zuzka, ja by som sa tiez rozrevala 😢 to je strasny pocit, ked si clovek nevie dat rady. Psika by mi bolo tiez luto, neboj, on si poradi 😉

Lili, nejako nie si nadsena, ked sa ti muz stale niekde tula. 😒 V takyto krasny den by ma to riadne nastvalo.

Nika, Veronika je uz velka, neskusala si jej davat vodicku zo sacieho poharika? Ja som malej vobec nedavala flasu, trapili sme sa s lyzickami, kym ma to neprestalo bavit. Od piatich mesiacov dostala poharik a pekne z neho pije. Teraz si ho aj sama vezme zo stola, ked je smadna. Deti su ovela mudrejsie, nez si myslime 😅

Kamajka, to ti je sveta zit, ked tvoj muz je taky galantny. Len nech mu to vydrzi. Este ked sa okolo teba motaju napadnici, hned to cloveku zdvihne naladu 😉 Deticky su uz zdrave?

My sme dnes boli prvykrat grilovat na nasom pozemku. Stravili sme tam cele poobedie asi 5 hodin, vonku bolo 20stupnov, pofukoval vetrik a bolo tak akurat prijemne. Malickej sa velmi pacilo, prvykrat chodila po vonku, trhala kvietky, hrala sa na lehatku, kludne spapala vyzivu bez zaspinenia sa, aj cici som jej dala a potom sa ulozila v kociku spat. Proste pohodicka 😵 Myslela som, ze bude unavena z cerstveho vzduchu, ale ona este vystraja s chlapmi vo vedlajsej izbe. Zajtra ma byt tiez pekne, tak mozno pojdeme opat na zahradu.

Lili, co si robila cely den sama? Bola si si niekde povyrazit? na nakupoch 😕

liliandax
26. apr 2008

cafte!
ako vidim Peti, plany kujes 😉 .. ale to je fajn 😵 a dufam, ze to ten tvoj chlap myslel vazne 😠 🙂

zuzi, ja by som asi mala tiez tu ponorku 😀 byvala som s kamoskami v BA v jednom byte.. a miestami to fakt vyzeralo kadejako 😝 😀
Ale zas obcas aj tu doma sme s manzelom "nemocni" 😀

Ja som vela z pizzy nemala, akosi som ju len tazko tlacila do hlavy.. nakoniec prisli moji hladosi a spraskali ju ako nic 😅 🙂

liliandax
26. apr 2008

caff nika 🙂

to je supis, ze ste dnesny krasny den tak spolocne stravili.. aj ja mam rada, ked je vonku tak ako dnes, netreba sa o nic starat.. taka pohodicka 😵 😎

a mas pravdu, obcas mi lezie na nervy, ze chlap lieta hore dole.. je pravda, ze ma taku pracu 😝 .. ale kedze je spolocnik s mojim bratom a ten vymysli aj nemozne, len aby nemusel doma sediet s rodinou, tak taha toho mojho 😠 😖 Manzel je inak v pohode, zlanarit sa neda len tak, ale dnes to bolo pre neho neodmietnutelne!!! Isli kukat motorky a kedze on ich "zerie" 😠 inak sa nedalo.. a ako tak kukam, aj maly bude taky isty 😒

Takze ja som bola 1/2 dna sama, cely byt som upratala, co bolo vsak na prd.. lebo ked dosli chlapi, boooooooooooordel za par sekund 😀
Nic som nevarila, nikam sa mi nechcelo.. 😔 .. isli sme potom vsetci na nakupy, zas sme minuli velke peniaze 😠

zuzkafuny
26. apr 2008

Lili... 😀 banda jedna pažravá 😀
si si mala skryť a potajomky ujedať 😉 🙂
Ja som si dala brokolicovú kôli malému... 🙂 fúúú sa napraskal a na večeru som mu už len mliečko dala vypiť 🙂

Nika... však je to super takto mať svoje a poopekať si... 😉

liliandax
26. apr 2008

zuzka - kde zozenieme velryby??? 😕 😀 .. to len tak od veci 😀

a to by som dopadla, ak by som to schovala 😀 ... uz mam schovanu cokinu, nemozem vsetko ukryvat 😀

zuzkafuny
26. apr 2008

Lili... v oceáne... 😀

liliandax
26. apr 2008

zuzi 😀 to fakt??? 😀 😀

zuzkafuny
26. apr 2008

to fakt... a ešte by som sa ich chcela dotknúť... aspoň jednej ☹

liliandax
26. apr 2008

.. mne by stacili aj delfiny 😔 🙂

zuzkafuny
26. apr 2008

Lili... ja nie som taká skromná 😀

liliandax
26. apr 2008

vsimla som si 😉 .. ale ja by som tu velrybu chcela vidiet z balona, na ktorom obletim svet 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre