Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

zuzkafuny
28. apr 2008

čaute... drahý ide okupovať internet... tak zajtra si vás prečítam a zajtra už idem konečne aj nejaký ten venček urobiť... Som už veľmi dávno nebola... tak papa a pekný večer 🙂
Peti... okamžite vyklop to happyyy...!!! 😉 🙂

liliandax
28. apr 2008

zuzka - caff
aj moj drahy ide internetovat 😒 tak snad sa sem dostanem, ked pojde s malym spat 🙂

kamajka
autor
28. apr 2008

napisem IP 😉 ono bohvie kto vsetko to tu cita...... takže radšej tajne 😉 😉 😉

liliandax
28. apr 2008

Peti - vy tu mate tajnosti??? 🤐 😠

🙂

kamajka
autor
28. apr 2008

napisem aj tebe Lili ok? 😉

liliandax
28. apr 2008

Peti - budem aj ja happy s tebou? 🙂 😉

kamajka
autor
28. apr 2008

no neviem možno povieš že som blazon 😀

liliandax
28. apr 2008

ale nijeeeeeeeeeeeeeeee... napada je to fajn (aj ked nepoznam Hnustu 😖 ), ale vzdy plati.. kym neskusis, nevies 🙂
A risk je zisk! 😉

kamajka
autor
28. apr 2008

🙂))))))))))))))))))))))))) no uvidime.... kto sa hanbi ma prazdne gamby.....
a kto nehrá nevyhrá..... 😀 a kto neskusi nemá......... 😀

nika_ke
28. apr 2008

Peti, aku mas tajnu novinku? aj ja som zvedavaaa, asi preto som taka stara 😀

ako dobre, ze je vonku takto krasne, vsetky deticky sa unavia 😉

Lili, co je to 3-hodinovy spanok cez den? 😕
mne staci aj ked si obcas vylozim nohy a precitam casopis ako dnes Zuzka 😵 a obcas si zdriemnem takych 15minut, lebo moja bambulka ma asi senzor na mojom zadku, zobudi sa hned ako si sadnem 😀

my sme dnes boli na 30minutovom cvicku v MC, Riska je sikulka, lozila po takych gumenych schodikoch hore aj dole - ma dobry trening na mojich nohach 😀 Lektorka mi ukazala par spravnych hmatov ako drzat Risku na fitlopte a jej sa to naramne pacilo, krasne udrziavala rovnovahu. Ked som ju predtym doma sama len tak gulala po lopte, tak sa vselijako metala. Teraz nam to pojde urcite lepsie 😉

nika_ke
28. apr 2008

jaaj, este som zabudla ...
Peti, krasne fotky prirody. 😅 Mne sa taky zaber podari asi 1 zo 100.
Drzim palce na pohovore v tescu. Ked chces, mozem ti pomoct s nejakymi psycho otazkami, kedze som teraz personalistka 😉 Ale ty si sikulka, isto to zvladnes sama.
inac, v tornali v tescu je veducou taka mlada baba, ma max 25r. Takze mas sancu 🙂

liliandax
28. apr 2008

Peti - ide ti.. 😀 😀 😀

nika - ak by som nemala nejake povinnosti doma (ktore sa vsak daju odlozit 😀 ), tak by som spala snad kazdy den s malym.. on ako sme posunuli jeho denny spanok na obed, spi ako dudok.. klop klop.. nech to tak ostane 😵
On sa jednoducho vonku doobeda tak unavi, ze potom spi furt min. 2 hodiny v kuse.. 😉
A uz teraz spi s ocinom.. a to sme stavali poobede o 16:15 😕 🙂

darmo.. fakt ten cerstvy vzduch unavuje.. aj ja som nejaka K.O 😒

hm... take MC by sa zislo aj sem 😠 aj ja by som si zacvicila s malou.. brusaky uz nerobim 😖 Som darebak!!! ☹

liliandax
29. apr 2008

pekny den zienky 😎

co mate dnes na plane? 😵

nika_ke
29. apr 2008

ahojte kocky, dnes bude opat krasne, len u nas asi trosku chladnejsie.

my dnes pojdeme pozriet roztahovaci gauc do detskej u nasich namiesto nasej starej roztahovacej valendy. Prilis vrzga, ked v noci vstavam k malej a je strasne nizka. Ale aspon poposilujem stehienka 😀 Na sidlisku mame Megu, tak asi tam objedname gauc.
potom sa este chystam k obvodacke pre papieriky k odbornym lekarom a zajtra mam behacky 😝

stihla som povysavat tie hnusne psie chlpy a este pozmyvam, ked mala doobedu zalahne. Take je uz unavena, ale nie a nie zaspat ☹

a ty Lili, co sa chystate robit? predpokladam, ze uz lietate po vonku 😅

a hnustanky? Zuzka asi tiez niekde pobehuje za Miskom 😀

liliandax
29. apr 2008

ahoj nika 🙂
rano som ta uz nezastihla, akurat sme sli von 😉 Bolo uuuuuplneeeeee super, prisli sme domov a maly hned zaspal.. spi od jednej, no som zvedava, ze dnes to bude dokedy 😵 Tipujem do tej 16-tej?? 😀

Boli sme spolu v sekaci a mali sme celkom stastie 😎 Kupila som malemu uplne nove s vysackou obliecky na vankus a paplon, na vankusi je z rozpravky Postar Pat a na paplone Toy Story a na druhej strane Rodinka uzasnych 😵 tak sa spolu s malym vytesujeme, lebo my musime mat na oblieckach kadejake obrazky, najma nech su farebne 🙂
A tiez tricko Vlacik Thomas, uuuuplneee krasnucke 🙂

A tiez sme boli u ocina, ten zariaduje nove kancelarie.. tak sme ho boli kuk.. ze ako pracuje 😀

A potom nas ocko zobral na obed, takze mam o jednu starost menej.. 😝 🙂

no ale dost bolo chvalenia sa 😅 😀

liliandax
29. apr 2008

nika - ako ste pochodili s nakupom gauca? 🙂 lebo aj nas to caka, bude sa asi kupovat nabytok do kancla a chceme kupit malemu nejaku valendu do izby.. uz by sme chceli pomaly, aby maly aspon takto cez den spal tam, nech si zvyka 😉

zajtra ides behat po lekaroch?? ☹

zuzkafuny
29. apr 2008

Hnúšťa tu...!!! 🙂
Doobedu som bola venčekovať 😀 a chlapi/y? žúrovali 🙂
a teraz mi malý zadriemal a polovička robí pieskovisko. Doniesli nám obrovskú pneumatiku, tak ju píli na polovicu lebo je veľmi vysoká a potom do nej bachneme piesok... keď budeme mať 😀 😀 😀
Lili aj ja by som už išla niekam na obed... ale keď tak ako môj drahý varí, nikde inde nevaria ☹
My si dnes budeme grilovať kabanosy 😀 som mala nane bohovú chuť.
Tak sa zatiaľ majte...
Nika 😀 vŕŕŕzga...??? 😀 heeej...??? 😀

kamajka
autor
29. apr 2008

Zuzi chlapiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

kamajka
autor
29. apr 2008

juuuuuuj.. tieto detiiiiiiiiiiiiiii 😠

no uplne som vyklepana.... ☹ zalazli do izby a zrazu iba krik velky a Vikina pribehla mamiiiiiiiiiii s velkym vresktom a ja že čo preboha som sa zlakla že maleho už elektrika trasie alebo čo normalne vriskala ta moja dievka a to si maly zacvikol hlavu do stolika................. 😠 ☹

no aspon že tak.........

babulky tak ste mali pekny dnicek.. 🙂

my sme sa nudili 🙄

kamajka
autor
29. apr 2008

a nemam nic na veceru.......... objednam pizzu ........... 😀 😀 😀

kamajka
autor
29. apr 2008

alebo zbehnem do obchoduuu? ... to bude asi lacnejsie.......... 😅

no riadny monolog tu vediem... 😕 😕 😕 😅

liliandax
29. apr 2008

Peti - mala si dojst skor, viedli by sme dialog 😀

ja tu teraz nie som, maly je hore a krici kakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

liliandax
29. apr 2008

ale nie do bilika 😠 😝

liliandax
29. apr 2008

Hnustanky, neprsi iu vas? ☹ lebo to tym vasim smerom vyzera kadejako 😖 a my sa chystame von.. 😠

kamajka
autor
29. apr 2008

ahojte babule ste tu niektora?

liliandax
29. apr 2008

ja som tu 🙂

zatial.. kym nepride manzel s futbalu 😠

liliandax
29. apr 2008

juuuuj.. nie s ale z futbalu! 😅

kamajka
autor
29. apr 2008

lili ale ved je to jedno, hlavne že sme sa pochopili 🙂
ja som trocha nakukla, deti mi už spia.. mala by som sa ist sprchnut...
ale nechce sa mi.. setrim vodu..............

radsej ani nepoviem ako dlho som sa už nesprchovala 🤐 🤐 🤐

liliandax
29. apr 2008

aj ten moj uz spi.. chvalabohu 😅

no s tou vodou je to teda teraz riadne drahe, aj my sa snazime setrit 😝 Ale sprchovat sa (hlavne teraz, mam rusov 😖 ) musim.. nemam rada, ked sa potim.. ale maleho nekupeme kazdy den

kamajka
autor
29. apr 2008

no ja deti najviac dvakrat do týždna.... a ja kym sa necitim tak do vane nevlezem......
😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre