Je tu niekto z Ružinova?

lindda
20. nov 2007

Ste tu nejake ruzinovcanky 🙂

sisa29
30. máj 2009

aj ja som z vrakune ale mozem sa pridat

e.vacka
31. máj 2009

claudi noooo, dlhá je jak tyždeň pred výplatou 😉

claudinka
31. máj 2009

sak tak treba 😀

claudinka
12. júl 2009

ev.acka a kedy dame stretko? 🙂

byggyt
19. jan 2010

Ahojte, chodieva do tejto témy ešte niekto čo má malé bábo?

kathynka
14. feb 2010

ja sa staram o male babo...v prievoze...kazdy den 8hod, takze som jak jeho druha maminka a je to super...takze budem moc rada, ked sa s niekym zoznamim z radu mamiciek...

claudinka
14. feb 2010
claudinka
14. feb 2010

jaaj pozeram ze si tam uz pisala.. mnoo mi sa chodime na delfin kupat a byva mi tam kamoska s 2,5 rocnou babulou a cakaju v auguste druhe..

claudinka
5. máj 2010

Kam s detmi v Bratislave - http://sdetmi.wordpress.com/

jana.hcsba
12. máj 2010

aj my pojdeme na delfin 🙂)

ivanulienka81
5. jún 2010

Ahojte maminy z Ruzinova. Chcela by som sa opytat, ze ci by ste mi vedeli poradit a odporucit nejakeho pediatra z Ruzinova, najlepsie niekde cast Travniky. Dakujem

jabera
5. jún 2010

ivanulienka81, na travnikoch ti neporadim, ale pokial ta vezme, velmi odporucam dr. tamaru martinkovič a ona ordinuje na drienovej, tusim 34? ci 38? tam, kde je zubna pohotovost, z opacnej strany budovy. hned vedla od buducnost - to urcite poznas. je velmi mila a mnohymi ludmi chvalena.

ivanulienka81
7. jún 2010

@jabera dakujem, pozerala som aj na nete referencie na tu doktorku 😉
ale ja by aj tak najradsej nieco blizsie..... uhm, uvidime, ale aj tak este raz dakujem

jasminet
8. jún 2010

@ivanulienka81 my chodime k dr. zborilovej, povodne sme chceli k dr. macuchovej, ale uz nebrala a zborilova je nasa obvodacka. obe su v poliklinike

ivanulienka81
8. jún 2010

@jasminet... a ake su tie doktorky? aky maju pristup k pacientovi? ako sa ti pozdava urcovanie diagnozy a sposob liecby tvojej doktorky a taktiez komunikacia s nou?
my mame pediatricku, ale nie som s nou spokojna, ako urcovat diagnozy vie, ale jej pristup sa mi nepaci, som z toho znechutena, vsetko len rychlo, je neosobna a diskretnost je asi nic nehovori a ked k nej mame ist, tak som z toho nervozna ☹

jasminet
8. jún 2010

@ivanulienka81 my sme zatial ziaden velky problem nemali (klop klop), takze ako urcuje diagnozy to netusim. len raz sa mala vyhadzala a na to nam dala mast, ze alergia a inde povedali ekzem...
je mila, ze by mala problem s diskretnostou to som si nevsimla. pytat sa mozem na co chcem, odpovie, poradi...

dr. macuchovu si tu baby velmi chvalia na konikovi, je tu aj tema pediater v ruzinove, ci tak nejak.

ivanulienka81
8. jún 2010

@jasminet ja ani radsej nejdem pisat ake nervy mne robi nasa doktorka, nechcem tu o nej uz skaredo pisat ale dakujem ti za typy, pokukam si to a aj tu temu pediater v ruzinove musim dako najst...

kathynka
13. jún 2010

ahojte...nechce ist niekto niekedy s nami na prechadzku, kto ma synceka okolo 9 mesiacov?

sanyk
15. jún 2010

ahojte maminky, neviete mi poradit kde v ružinove sa robi sono klbikov a ci sa treba objednat pripadne telefonne cislo. mame ist na kontrolu tam a naposledy nam robili pri prepustani na antolskej takze ani netusim kde v ruzinove sa to robi a neviem to najst ani na nete. dakujem za radu a pekny dnik

santana
15. jún 2010

@sanyk ja ti neodporucam ist na sono klbikov do Ruzinova ak tam robi este tak starucky doktor, ktory mal byt uz davno na dochodku....mam s nim velmi zle skusenosti a aj vsetky maminy ktore poznam co tam boli, dokonca aj na babetku bola diskusia.... Ten doktor je totalne necitlivy, deti pohadzuje ako macata, kaze aby mali caj alebo dudel....a pausalne kazdemu dietatku aj tak kaze balit na siroko.
Odporucam probios, ked mas papier od dr. nieje to az tak drahe a vsetko ti vysvetlia a ukazu....tam sme boli spokojni...

sanyk
15. jún 2010

no povedali nam ze mame ist podla regionu papier nemam iba prepustaciu spravu a popis z posledneho sona bude to stacit? nevies tam nahodou cislo ja som ho mala bo som tam chodila s dievcatami na ortopediu ale uz ho nemam tam mam len dobre skusenosti dik za typ

jasminet
15. jún 2010

@sanyk ale na sono by vas mal poslat vas pediater po prvom mesiaci...ten ti da na vyber ci do nemocnice, alebo k dr. kusinovi do ortotopu (vacsinou sa k nemu posiela z celej blavy)

sanyk
15. jún 2010

jasminet maly bol 5 tyzdnov v nemocnici a robili mu pri odchode z nemocnice a pov edali ze mame ist na kontrolu o 3 mesiace podla regionu pediatricka mi povedala ze je to ruzinov len som sa zabudla popytat kde tam. a ten dr kusina kde ma ambulanciu nemas nanho cislo? diky

jasminet
16. jún 2010

@sanyk
je to dr. kusin, ambulanciu ma na teslovej33, pozri si ortotop.sk

vierat
19. jún 2010

Ahojte, chcela by som sa poradit kde v BA by ste mi doporucili dobreho gynekologa porodnika a porodnicu. Totiz som z BA Ruzinov zatial tehulka prvy krat ale sme uz 2 roky v Prahe. Pred porodom sa chceme cca 3 mesiace vratit do BA. Dakujem za radu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre