Je tu niekto z Tvrdošína a okolia?

simula
25. jan 2008

Čaute je tu niekto od nas ,ozvite sa 🙂

beljanka
20. aug 2010

no tak, kde ste všetky tak dlho?
ja som deti uložila spať, udem pozbierať prádlo a poskladať a tak mám o pekný večer postarané. 😀

bonaquaba
20. aug 2010

@beljanka moje deturence uz konecne pospali, tak mam trochu casu pre seba, kym sama neodkvecnem

juliankaaa
20. aug 2010

@beljanka a co tak mi napisat maila??? hm!

beljanka
20. aug 2010

@juliankaaa - ahojky, neboj dočkáš sa aj toho 🙂

beljanka
20. aug 2010

no ja som sa k tomu prádlu ešte nedokopala.
asi si urobím pekný večer. 😵 mám ináč na prázdninách dve neterky, tak tu mám živšie, ale aspoň mi pomôžu s drobcami .

juliankaaa
21. aug 2010

@beljanka
no neviem ci sa dockam 😠
ja som pre istotu pradlo nechala vonku, takze zehlenie, ukladanie ma caka dnes

cipsinka
22. aug 2010

Ahojte dievcata,

my sme boli na svadobnej ceste tak som mala odmlku 😉 😉 😉 Baby a vy co nemate foto??? 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅

beljanka
22. aug 2010

ja si akosi neviem nájsť čas na doloženie fotky. a tiež by som mala doložiť fotky z dovolenky. možno čochvíľa.
čo idete dnes robiť? je krássny deň, treba niekde vyraziť.
my asi pojdeme mrknúť do oravíc.
@cipsinka - a ako bolo na svadobnej ceste?

cipsinka
22. aug 2010

@beljanka no veru na prechadzku do Oravic a kupanie do meandra by som sa hned nechala prehovorit 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 joooj ta nasa Orava je taaaak krasna a ponuka tolko moznosti som nesmierne stastna,ze raz tam budem vychovavat moje deti 😵 😵 😵 😵 😵 .

Na svadobnej ceste bolo perfektne ale kedze sme boli len tyzden tak nam to prislo moc kratucko,ale uzili sme si to dokonale 😵 😵 😵 A vy ste kde boli na dovci?? 🙂

cipsinka
22. aug 2010

A apropo este k tej Orave v podstate uz vyse 4 rokov zijem vo velkych mestach a aj predtym ako dieta som zila v Ziline,teraz v Dubline tak sa nesmierne tesim ako uz s MM prideme domkov a budeme si zit na tej nasej kludnej Orave 😵 😵 😵 😵 😵

beljanka
22. aug 2010

my sme boli na dovolenke v tatralandii pri mikuláši. s drobcami som nechcela riskovať ďalekú cestu. hlavne s tou najmenšou. a tiež sme neboli na dlho-len 5 nocí sme malli, ale myslím, že to pre nás aj drobky bolo akurát 🙂

ináč v žiline som aj ja rok bývala. bolo tam super, ale tu doma je doma. myslím, že taký väčší pokoj a kľud ako v meste. a kedy sa chystáte zakotviť na orave?

cipsinka
24. aug 2010

@beljanka tak v podstate my sme tam zakotveni uz 4 roky,len pracujeme tu v Dubline 😉 😉 😉 a dokedy tu budeme??No to este ani samy nevieme ale do tych dovoch rokov by sme sa chceli vratit,vsetko zavisi od okolnosti 😉 😉 😉

beljanka
26. aug 2010

@cipsinka - pozeerám, že si si zmenila foto. tá tava je úžasná 🙂
a čo bábo?- plánujete až keď sa vrátite na slovensko? a čo robíte v dubline? ak smiem vedieť.

ale pozerám, žesa tu nik ku nám oravčankám nepridáva.

beljanka
28. aug 2010

no tak opäť je tu ticho. ☹

cipsinka
31. aug 2010

@beljanka dik za tavu,som si myslela,ze povies,ze ja som uzasna a ty si ma odbila tavou 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 O babatko sa nesnazime zatial,nechavame si to asi az ked prideme na svk alebo tesne pred tym,no uvidime co nam osud prinesie 😉 😉 😉 Aj ked ja by som veeeeeeeelmi chcela 😵 😵 😵 😵 ,ale este sa musime na to pripravit a hlavne sa ako tak financne zabezbecit 😉 😉 😉 😉

cipsinka
31. aug 2010

@beljanka inak som si okuk fotky tvoje ste strasne zlata rodinka 😵 😵 😵 😵 a paradny kocik ste mali to bol casuplay,ze??

cipsinka
31. aug 2010

@beljanka a este jedna otazocka 😀 😀 😀 dnes ta spovedam 😀 😀 😀 😝 😝 😝 ty si rodila v trstenej??Ako si bola spokojna??

cipsinka
31. aug 2010

a este hadze otazku pre vsetkych 😀 😀 😀 ,neviete mi poradit nejaku firmu na vyrobu plastovych okien??Ideme v oktobr.domov a chceli by sme menit okna ale vsetky firmy sa nam veru nechce obiehat,ze ci nemate skusenosti samozrejme dobre s nejakou konktretnou firmou?? 🙂

beljanka
2. sep 2010

@cipsinka ale veď to je jasné, že si aj ty super kosť, ale tava je tava 😀 😀 😀
no a kočík som mala casualplay. bola som s ním veľmi spokojná. no predala som ho už. teraz nám stačí ľahší-športiačik. ale keby som si mala vybrať S4 alebo S6, brala by som S6, lebo je asi ľahšie ovládateľný.
no a rodila som v trstenej. bola som tam spokojná. pri emmke som sa trošku viac vytrápila ale to pri tých prvých drobcoch asi tak býva. no bolo všetko v poriadku. ja na trstenú nemôžem povedať nič zlé.
na tie okná sa ti pokúsim niečo pozisťovať.

takže v okt.sa možno aj stretneme?

cipsinka
2. sep 2010

@beljanka tava je tava 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobra myslienka 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 .

Aj mne sa casualplay veeelmi paci len sa mi zda maly 😕 😕 😕 😕 😕 To som rada,ze si v Trstenej bola spokojna lebo aj ja na nu pocujem same chvali 😉 😉 😉 😉 Dik za tie okna 😉 😉 😉 😉 Dufam,ze ked my budeme cakat prve bejbynko tak vy s mangelikom tretie nech mam s kym kocikovat 😉 😉 😉 ,lebo v Tvrdosine moc ludi nepoznam bola som tam kazde prazdniny ako dieta ale take detske kamaratky tak to uz ani neviem ako vyzeraju a vobec nie som s nimi v kontakte,takze vlaste okrem rodiny tam ziadne kamosky ani nemam 😝 😝 😝 😝

cipsinka
2. sep 2010

A ako Emmka prezila nastup do skolky??Bobacik maly dufam,ze neplackala 😅 😅 😅 😅

cipsinka
2. sep 2010

@beljanka a este by som sa chcela opytat chodite do polska nakupovat???Lebo chceli by sme s mangelikom vyrazit do nejakych shopping centier,lebo chodime len do Jablonky na trhy inde sme este neboli 😅 😅 😅 😅 😲 😲 😲 ,ze ci mi vies nejaky odporucit 😉 😉 😉

beljanka
2. sep 2010

@cipsinka kočík sa mne nezdal nejako malý, len mne vadilo že je trojkolka. akosi som si to predtým neuvedomila. dosť ťažké to bolo v zime- to brodenie. 😖
a z ktorej časti tvrdošína si? neviem či si to niekde písala. my sme priamo v centre, ale svokrovcov mám na vladine.

joj a na to tretie by sme si chceli tiež ešte počkať. dve malé kočky 😵 mi dávajú zabrať.

cipsinka
2. sep 2010

@beljanka aj my priamo v centre 😉 😵 😵 😵,medzi lidl a tescom co su domy oproti ustavu tak jeden je nas 😉 😉 byvaju tam s nami babicka a dedko,no doteraz sme tam byvali my s nimi ale kedze domcek je uz nas tak oni s nami teraz 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂

beljanka
2. sep 2010

joj a moja emuška zlatá. som zvedavá ako prežila spánok práve teraz by mali vstávať. a ja so Soničkou sa ideme vychystať a vyraziť po škôlkarku.
ráno bola celkom v pohode. nechcelo sa jej tam samej moc ostať, ale slzy neboli. to skôr uvidíme aká bude reakcia teraz, či bude zajtra chcieť vôbec ísť opäť.
normálne mám stresy ja... ☹ ☹ ☹

beljanka
2. sep 2010

@cipsinka to je pekné

beljanka
2. sep 2010

@cipsinka to je pekné ako si to napísala- kto s kým 😵 😵 😵
tak to nebudeme ďaleko od seba 🙂

beljanka
2. sep 2010

@cipsinka počkaj a to tie domy tam na tom kopčeku? to som vždy pozerala, že je to tam musí byť zaujímavé bývať.

cipsinka
2. sep 2010

@beljanka no viem si ju predstavit bobacika maleho 😢 😢 😢 ako dnes to bolo podla mna este v pohode lebo nevedela,ze ako dlho tam bude a co a ako ale ona si to zapamata a zajtra si mozno trosku poplace,ale ona je sikovnica a je to vsetko len o sile zvyku,nemoj 😉 😉 😉 😉 😉 Deticky sa tam pekne hraju cely den a rodicia doma stresuju,ze co a ako 😉 😉 😉 😉 A kde si ju dala do skolky lebo ja viem o dvoch jedna je na medvedzi a jedna je pri orave,nie??

cipsinka
2. sep 2010

@beljanka ano,ano na tom kopecku 😉 😉 😉 ked sme boli u pravnicky v januari prepisovat dom tak pravnicka,ze jeeeeeeeej aj ja tam chcem dom 😀 😀 😀 😀 😀 ,vraj je to najkrajsie miesto v tvrdosine 😕 😕 😕 😕 ale podstate mne to je jedno hlavne nech sme stasti a nech mame zdrave deticky a viac nepotrebujem ku stastiu 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre