Je tu niekto z Tvrdošína a okolia?

simula
25. jan 2008

Čaute je tu niekto od nas ,ozvite sa 🙂

cipsinka
2. sep 2010

@cipsinka si na fb???lebo neviem,ze ci je rozumne tu az taketo veci pisat do verejnej temy 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 ,vies ludia su vselijaki 😅 😅 😅 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

beljanka
2. sep 2010

@cipsinka do Poľska som prv chodievala častejšie ako teraz. ale dobre je ísť do Nového Targu. sú tam tiež trhy každý štvrtok a sobotu, ale sú tam aj dobré obchody.

cipsinka
2. sep 2010

@beljanka nooo o targu som pocula musime tam v oktobr.zavitat a urobit prieskum ked uz prideme natrvalo na Oravu,ze kde budeme nakupovat lebo v Tvrdosine som jeden normalny obchod nenasla 🙄 🙄 🙄 🙄

beljanka
2. sep 2010

@cipsinka no jasné som aj na fb. len ja to tam moc neovládam. 😅 ale dá sa.

cipsinka
2. sep 2010

@beljanka z Fb som bola aj ja zo zaciatku tatar a vtedy to tam prerabali a ja neviem co ale uz som tam rok denno denne som tam takze uz som viac menej orientovana mam tam aj dost albumov 😉 😉 😉 Kedze sme daleko tak svokricka,ze nas chce vidiet aspon takto tak na taketo veci je FB super,ze nas vidi rodina a priatelia aspon cez net 😉 😉

cipsinka
2. sep 2010

@beljanka inak v zivote som nepozerala bazar tu na koniku no vlastne este nikde a celkom fajn veci tu maju a za super ceny pre tie deticky 😨 😨 😨 😨 🤐 🤐 🤐

beljanka
2. sep 2010

@cipsinka no tak s tými obchodmi máš pravdu je to tu bieda. ešte aj námestovo je dobré na obchody.
emka je tu v škôlke pri orave. medvedzie by bolo moc ďaleko. ale tá škôlka by sa tiež mohla trošku pozbierať. okná z roku pána a fasáda tiež 😢
tak my sa ideme pozbierať a vyrážame po škôlkarku tak zatiaľ. som rada, že sme sa tu našli 😉 😉 😉

cipsinka
2. sep 2010

@beljanka tak pa a cakam infosky ako to Emmuska zvladla,takyto vyznamny den 😵 😵 😵 😵 😵 😵

beljanka
2. sep 2010

joj emmka bola hrdinka. zajtra sa jej veľmi už nechce do škôlky, ale vraví, že pojde.
počula som , že aj tak je to najhoršie až druhý týždeň. ale myslím, že keď to pekne zvláda teraz tak nebude problém ani potom.
len neviem ako to je u nej s jedením. ona hovorí, že nepapala ale učiteľka -že sa najedla. no doma chúďa zhltala celý tanier paradajkovej polievky a už cestou domov mi hovorila že je hladná.
no uvidíme.
@cipsinka a ináč bazáre boli jedným časom tiež moje hobby, no musela som to obmedziť 😀 😀 😀
no veľmi rada dražím na mimibazari-mimiaukcie. niekedy sa tam dajú vydražiť super veci za pár eur.

beljanka
3. sep 2010

no dnešný nástup do škôlky-ťažký!!!
šťastie, že zajtra je sobota.

cipsinka
3. sep 2010

@beljanka jooj moje zlatko malinke ale neboj ona si zvykne,bola naviazana na teba a je jej luto,ze odchadza na cely den od vas ale o dva tyzdne sa sama v sobotu bude pytat do skolky 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 . Napisem Ti moje meno do IP na facebook 😉 😉 😉 😉

beljanka
3. sep 2010

@cipsinka no dnešné doobedie som si veru poplakala pri pomyslení na moje srdiečko. ale verím, že je to len tým ,že tam nikoho nepozná -zatiaľ-, lebo ináč je veľmi spoločenská.
najväčšie výčitky mám keď si pomyslím, že ja som doma a ju chúďa dávam do škôlky. no viem, že jej tam bude lepšie, keď si tam zvykne a nájde kamošky ako doma. lebo tu sa už nudí a nemôžem sa jej až tak venovať.

tak a idem si ťa pohľadať na fcb 🙂

cipsinka
4. sep 2010

@beljanka nemozes to tak brat,ze ty si doma a malu davas do skolky to je bezny postup kedze uz ma tri rocky a do skolky by si ju musela pred skolou dat tak ci tak a vtedy by to bolo este horsie,teraz je malicka sa aklimatizuje raz dva 😉 😉 😉 😉 😉

minius
5. sep 2010

ahojte babenky, hlasi sa dalsia TSanka ale tiez zijuca za vodou. Ale teraz sme dost casto doma aby si rodinka uzili maleho a ja si uzila rodinku 😀

maminky kde sa tam stretavate? Ja som si len teraz v lete uvedomila ako tam hrozne chybaju sluzby pre maminky s detmi tam sa nikam neda ist s babom posediet a stretnut ine maminky. Mozno o nicom neviem. 😕

beljanka
8. sep 2010

@minius no na stretávanie sa, tu veľa toho nie . my s maminkami sme sa vždy šli niekam poprechádzať po uličkách, alebo sme si posedeli na zmrzke na námestí v parku. no toto leto začali prerábať celé námestie s parom. tak tiché prechádzky padli. jedno materské centrum je v nižnej a viem, že bolo aj niekde na medvedzí- femina alebo tak nejako sa volalo. my sme si s babami prezvonili a niekde si dohdli stretko. tak asi tak.

@cipsinka prepáč, ešte som sa nedostala k tým oknám, ale určite ešte niečo vyzistím. moj manželík by mohol niečo vedieť, no v poslednej dobe sme málo spolu. veeeľmi veľa pracuje...

beljanka
8. sep 2010

@cipsinka s tou škôlkou je to ešte stále bieda. už neviem ako ju navnadiť aby tam šla bez plaču a stresu. som zvedavá kto to vydrží dlhšie. no minule šiel už s ňou muž, lebo ja to nezvládam.

cipsinka
9. sep 2010

@minius ahojky a vitaj 😉 😉 😉 😉 a kdeze zijes??? 😕 😕 😕 a planujete sa vratit na SVK?? 🙂 🙂 No veru tam sa ozaj neda ist nikde s detickami,akurat vcera som MM hovorila,ze nech tam nieco take otvorime,kupime strary dom a zrenovujeme dvor na preliezky,cisty piesok a taaak a drahy,ze to by sa tam asi neuzivilo 😅 😅 😅 😅 😅 .

@beljanka joooj moja este bojujete s tou skolkou,mam znamu blavacku a oni tiez od pondelka bojuju 😅 😅 😅 😀 😀 😀 a vcera dala status na FB,ze uz neplacu len v skolke ale aj doma,cele poobedie,ze on do skolky ked sa vyspinka nepojde 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀

cipsinka
9. sep 2010

Ale zas ked si to clovek vezme prechadzat sa mame veru kde je tam kopu krasnych miest na prechadzanie 😵 😵 😵 😵 a zas na namesti je take pohostinstvo kde sa dava aj vonku sediet tak co my s mm budeme na kofolke a mimco v kociku na vzduchu s malymi babatkami je to tam super ale s vacsimi viem,ze vacsie ihrisko je ako sa ide na cintorin a menise pri Oa o inych uz neviem a vsetko mam skoro pri dome,takze vyhovujuce 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
14. sep 2010

Kde ste baby??? 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅

beljanka
20. sep 2010

@cipsinka no konečne som tu.
skolila nás minulý týždeň choroba a to len emka bola týždeň v škôlke. chytila to od nej aj sonička a aby mi nebolo ľúto ochorela som aj ja 😢 😢 😢
ale už je dobre. emka po pauze opäť šla do škôlky. moc nadšená nebola, ale už to nebolo také strašné a pri odovzdávaní pani učiteľke nebola ani slzička 😵
dnes nám tu konečne vyšlo slniečko- hurá. dúfam, že to vydrží čo najdlhšie.
a kedy sa tu chystáte prísť?

beljanka
20. sep 2010

@simula ahoj. už dávno si tu nebola. ešte tu funguješ?

beljanka
20. sep 2010

@papajka7 ešte tu funguješ?
dávno si tu nebola.

cipsinka
20. sep 2010

@beljanka juuuuuuj chudatka moje ☹ ☹ ☹ ☹ to je strasne ked vsetci naraz ochoriete ale snad uz je lepsie a dnes aj von vybehnete ked je slniecko 😎 😎 😎 😎 😵 😵 😵 .My prideme presne o tri tyzdne aj 4 dni,15.oktobra o siedmej rano sme uz vo vzduchu 😉 😉 😉 😉

cipsinka
20. sep 2010

@beljanka videla som nove fotocky tu na MK su super,ste zlati vsetci 😉 😉 😉 😉 ,my sme boli v piatok na mensom vylete na The Wheel of DUblin celkom fajn bolo foto mam na FB 😉 😉 😉

beljanka
20. sep 2010

@cipsinka dakujeme za pochvalu. konečne som sa akosi dokopala niečo tu pridať. ešte to svoje foto musím hodiť 😀 len každú fotku čo tu chcem dať musím zmenšovať, lebo mi to nechcelo zobrať najskôr. a kým som na to prišla.....
ešte sa chystám hodiť niečo na FB a pozriem si aj tvoje 😉 😉 😉

keby chcelo takéto počasie ako bolo dnes vydržať čo najdlhšie. vonku bolo fajn aj sonička si pekne pospinkala.

papajka7
21. sep 2010

@beljanka ano fungujem ,ale momentalne nemam net,lebo sme sa minuly tyzden prestahovali 😵

beljanka
21. sep 2010

@papajka7 jej, tak už ste vo svojom? gratulujem a nech sa dobre býva 😉

cipsinka
22. sep 2010

AHojte dievcence 🙂

dnes nam tu nejako poprcha,ale vcera bolo pekne tak sme to vyuzili na vyletik 😵 😵 😵 ,este vyletujeme kym sa ako tak da lebo v zime bude onicom 😒 😒 😒 😒 Uz iba 3 tyzdne a ideme domoooooooooooooov 😵 😵 😵 😵 😵 😵

beljanka
22. sep 2010

@cipsinka u nás je už tretí deň nádherné jesenné počasie. ráno a ku večeru síce chladno, ale cez deň super. 😎
jediná nevýhoda,, že máme rozkopané celé námestie a deti sa nemajú veľmi kde vybehať. 😠
tak vy si užite výletík . 🙂
my ideme tiež do Tatier na víkend. manželík má nejakú akciu a ja s emkou ideme s ním. len škoda, že už soničku nemôžme vziať. ☹ ale nabudúce jej to vynahradíme 😵

cipsinka
22. sep 2010

@beljanka jeeej tak krasne pocasicko??Dufam,ze ked prideme tiez bude take krasne jesenne,jasne,ze nechcem aby bolo teplo ale len nech neprsi a svieti slniecko 😎 😎 😎 😎 Tak idete do Tatier,juuuj hned by som sla nebola som tam sto rokov 😲 😲 😲 😲 A co nam robia na namesti???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre