• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Tvrdošína a okolia?

18. marca 2011 
@cipsinka si na fb???lebo neviem,ze ci je rozumne tu az taketo veci pisat do verejnej temy :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ,vies ludia su vselijaki :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
2. sep 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cipsinka do Poľska som prv chodievala častejšie ako teraz. ale dobre je ísť do Nového Targu. sú tam tiež trhy každý štvrtok a sobotu, ale sú tam aj dobré obchody.
2. sep 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beljanka nooo o targu som pocula musime tam v oktobr.zavitat a urobit prieskum ked uz prideme natrvalo na Oravu,ze kde budeme nakupovat lebo v Tvrdosine som jeden normalny obchod nenasla :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. sep 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cipsinka no jasné som aj na fb. len ja to tam moc neovládam. :sweat_smile: ale dá sa.
2. sep 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beljanka z Fb som bola aj ja zo zaciatku tatar a vtedy to tam prerabali a ja neviem co ale uz som tam rok denno denne som tam takze uz som viac menej orientovana mam tam aj dost albumov :wink: :wink: :wink: Kedze sme daleko tak svokricka,ze nas chce vidiet aspon takto tak na taketo veci je FB super,ze nas vidi rodina a priatelia aspon cez net :wink: :wink:
2. sep 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beljanka inak v zivote som nepozerala bazar tu na koniku no vlastne este nikde a celkom fajn veci tu maju a za super ceny pre tie deticky :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
2. sep 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cipsinka no tak s tými obchodmi máš pravdu je to tu bieda. ešte aj námestovo je dobré na obchody.
emka je tu v škôlke pri orave. medvedzie by bolo moc ďaleko. ale tá škôlka by sa tiež mohla trošku pozbierať. okná z roku pána a fasáda tiež :cry:
tak my sa ideme pozbierať a vyrážame po škôlkarku tak zatiaľ. som rada, že sme sa tu našli :wink: :wink: :wink:
2. sep 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beljanka tak pa a cakam infosky ako to Emmuska zvladla,takyto vyznamny den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. sep 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj emmka bola hrdinka. zajtra sa jej veľmi už nechce do škôlky, ale vraví, že pojde.
počula som , že aj tak je to najhoršie až druhý týždeň. ale myslím, že keď to pekne zvláda teraz tak nebude problém ani potom.
len neviem ako to je u nej s jedením. ona hovorí, že nepapala ale učiteľka -že sa najedla. no doma chúďa zhltala celý tanier paradajkovej polievky a už cestou domov mi hovorila že je hladná.
no uvidíme.
@cipsinka a ináč bazáre boli jedným časom tiež moje hobby, no musela som to obmedziť :grinning: :grinning: :grinning:
no veľmi rada dražím na mimibazari-mimiaukcie. niekedy sa tam dajú vydražiť super veci za pár eur.
2. sep 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnešný nástup do škôlky-ťažký!!!
šťastie, že zajtra je sobota.
3. sep 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beljanka jooj moje zlatko malinke ale neboj ona si zvykne,bola naviazana na teba a je jej luto,ze odchadza na cely den od vas ale o dva tyzdne sa sama v sobotu bude pytat do skolky :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Napisem Ti moje meno do IP na facebook :wink: :wink: :wink: :wink:
3. sep 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cipsinka no dnešné doobedie som si veru poplakala pri pomyslení na moje srdiečko. ale verím, že je to len tým ,že tam nikoho nepozná -zatiaľ-, lebo ináč je veľmi spoločenská.
najväčšie výčitky mám keď si pomyslím, že ja som doma a ju chúďa dávam do škôlky. no viem, že jej tam bude lepšie, keď si tam zvykne a nájde kamošky ako doma. lebo tu sa už nudí a nemôžem sa jej až tak venovať.

tak a idem si ťa pohľadať na fcb :slight_smile:
3. sep 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beljanka nemozes to tak brat,ze ty si doma a malu davas do skolky to je bezny postup kedze uz ma tri rocky a do skolky by si ju musela pred skolou dat tak ci tak a vtedy by to bolo este horsie,teraz je malicka sa aklimatizuje raz dva :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
4. sep 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, hlasi sa dalsia TSanka ale tiez zijuca za vodou. Ale teraz sme dost casto doma aby si rodinka uzili maleho a ja si uzila rodinku :grinning:

maminky kde sa tam stretavate? Ja som si len teraz v lete uvedomila ako tam hrozne chybaju sluzby pre maminky s detmi tam sa nikam neda ist s babom posediet a stretnut ine maminky. Mozno o nicom neviem. :confused:
5. sep 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minius no na stretávanie sa, tu veľa toho nie . my s maminkami sme sa vždy šli niekam poprechádzať po uličkách, alebo sme si posedeli na zmrzke na námestí v parku. no toto leto začali prerábať celé námestie s parom. tak tiché prechádzky padli. jedno materské centrum je v nižnej a viem, že bolo aj niekde na medvedzí- femina alebo tak nejako sa volalo. my sme si s babami prezvonili a niekde si dohdli stretko. tak asi tak.

@cipsinka prepáč, ešte som sa nedostala k tým oknám, ale určite ešte niečo vyzistím. moj manželík by mohol niečo vedieť, no v poslednej dobe sme málo spolu. veeeľmi veľa pracuje...

8. sep 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cipsinka s tou škôlkou je to ešte stále bieda. už neviem ako ju navnadiť aby tam šla bez plaču a stresu. som zvedavá kto to vydrží dlhšie. no minule šiel už s ňou muž, lebo ja to nezvládam.
8. sep 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minius ahojky a vitaj :wink: :wink: :wink: :wink: a kdeze zijes??? :confused: :confused: :confused: a planujete sa vratit na SVK?? :slight_smile: :slight_smile: No veru tam sa ozaj neda ist nikde s detickami,akurat vcera som MM hovorila,ze nech tam nieco take otvorime,kupime strary dom a zrenovujeme dvor na preliezky,cisty piesok a taaak a drahy,ze to by sa tam asi neuzivilo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .

@beljanka joooj moja este bojujete s tou skolkou,mam znamu blavacku a oni tiez od pondelka bojuju :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a vcera dala status na FB,ze uz neplacu len v skolke ale aj doma,cele poobedie,ze on do skolky ked sa vyspinka nepojde :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale zas ked si to clovek vezme prechadzat sa mame veru kde je tam kopu krasnych miest na prechadzanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a zas na namesti je take pohostinstvo kde sa dava aj vonku sediet tak co my s mm budeme na kofolke a mimco v kociku na vzduchu s malymi babatkami je to tam super ale s vacsimi viem,ze vacsie ihrisko je ako sa ide na cintorin a menise pri Oa o inych uz neviem a vsetko mam skoro pri dome,takze vyhovujuce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste baby??? :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. sep 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cipsinka no konečne som tu.
skolila nás minulý týždeň choroba a to len emka bola týždeň v škôlke. chytila to od nej aj sonička a aby mi nebolo ľúto ochorela som aj ja :cry: :cry: :cry:
ale už je dobre. emka po pauze opäť šla do škôlky. moc nadšená nebola, ale už to nebolo také strašné a pri odovzdávaní pani učiteľke nebola ani slzička :dizzy_face:
dnes nám tu konečne vyšlo slniečko- hurá. dúfam, že to vydrží čo najdlhšie.
a kedy sa tu chystáte prísť?
20. sep 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simula ahoj. už dávno si tu nebola. ešte tu funguješ?
20. sep 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@papajka7 ešte tu funguješ?
dávno si tu nebola.
20. sep 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beljanka juuuuuuj chudatka moje :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je strasne ked vsetci naraz ochoriete ale snad uz je lepsie a dnes aj von vybehnete ked je slniecko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .My prideme presne o tri tyzdne aj 4 dni,15.oktobra o siedmej rano sme uz vo vzduchu :wink: :wink: :wink: :wink:
20. sep 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beljanka videla som nove fotocky tu na MK su super,ste zlati vsetci :wink: :wink: :wink: :wink: ,my sme boli v piatok na mensom vylete na The Wheel of DUblin celkom fajn bolo foto mam na FB :wink: :wink: :wink:
20. sep 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cipsinka dakujeme za pochvalu. konečne som sa akosi dokopala niečo tu pridať. ešte to svoje foto musím hodiť :grinning: len každú fotku čo tu chcem dať musím zmenšovať, lebo mi to nechcelo zobrať najskôr. a kým som na to prišla.....
ešte sa chystám hodiť niečo na FB a pozriem si aj tvoje :wink: :wink: :wink:

keby chcelo takéto počasie ako bolo dnes vydržať čo najdlhšie. vonku bolo fajn aj sonička si pekne pospinkala.
20. sep 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beljanka ano fungujem ,ale momentalne nemam net,lebo sme sa minuly tyzden prestahovali :dizzy_face:
21. sep 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@papajka7 jej, tak už ste vo svojom? gratulujem a nech sa dobre býva :wink:
21. sep 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte dievcence :slight_smile:

dnes nam tu nejako poprcha,ale vcera bolo pekne tak sme to vyuzili na vyletik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,este vyletujeme kym sa ako tak da lebo v zime bude onicom :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: Uz iba 3 tyzdne a ideme domoooooooooooooov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. sep 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cipsinka u nás je už tretí deň nádherné jesenné počasie. ráno a ku večeru síce chladno, ale cez deň super. :sunglasses:
jediná nevýhoda,, že máme rozkopané celé námestie a deti sa nemajú veľmi kde vybehať. :angry:
tak vy si užite výletík . :slight_smile:
my ideme tiež do Tatier na víkend. manželík má nejakú akciu a ja s emkou ideme s ním. len škoda, že už soničku nemôžme vziať. :frowning2: ale nabudúce jej to vynahradíme :dizzy_face:
22. sep 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beljanka jeeej tak krasne pocasicko??Dufam,ze ked prideme tiez bude take krasne jesenne,jasne,ze nechcem aby bolo teplo ale len nech neprsi a svieti slniecko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Tak idete do Tatier,juuuj hned by som sla nebola som tam sto rokov :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: A co nam robia na namesti???
22. sep 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok