Je tu niekto z Tvrdošína a okolia?

simula
25. jan 2008

Čaute je tu niekto od nas ,ozvite sa 🙂

cipsinka
7. nov 2010

@grenka vidim,ze my si budeme docela rozumiet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

cipsinka
7. nov 2010

@grenka ale ked ma nieco boli alebo sa necitim dobre tak mi MM vravi chod milacik chod si pokonikovat 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

norikk
7. nov 2010

bab,nie stetunahodou niektora ekonomka?? mam problem s ulohou do skoly 😅

grenka
7. nov 2010

@grenka preistalovavali sme windows preto som tu nebola 🙂

grenka
7. nov 2010

@cipsinka tak to ano 😀 preinstalovavali sme windows preto som tu nebola 😒

natassa
7. nov 2010

@cipsinka ja som vas objavila az dnes 😉 , uz tu budem častejšie. Som z Liesku, a ty?
S rodením s trstenej som bola spokojná, aj niektoré izby su super prerobené, ja som pri oboch drobcoch bola na nadštandarnej izbe (vlastné WC, sprcha, chladnička, TV, kanvica). Takze super.

natassa
7. nov 2010

@norikk a kde chodíš do školy, ja do DK manazment 2 ročník Mgr, ak niečo napíš možno ti budem vediet pomoct 😉

norikk
8. nov 2010

ja sa tiez druhy krat chystam ist na nadstandardnu.. @natassa chodim zatial na gympel atam sme ekonomiu len tak "lizli" ale manzelchodi na vysku a mu pomaham s ulohami a daktore isto ze nemame tusenie ,inak,i ja byvamv liesku, som sasem prestahovala v lete

cipsinka
8. nov 2010

@natassa paradicka tak som rada,ze nas je tu zas o jednu viac 😵 😵 😵 😵 takze s norikk mozte chodit kocikovat ked ste obidve z Liesku 😉 😉 😉 😉 Ja som z Tvrdosina 🙂 🙂 🙂 🙂 No super tak dalsia pozitivna spravicka ohladom nemocnice 😵 😵 😵 😵

viera27
9. nov 2010

Cafte, momentalne uz 10 rokov BA, inak som z Medvedzia. A chodime na Oravu minimalne raz do mesiaca popozerat rodinu. Ale hlavne som rada, ze tam teraz stretavam strasne vela "kocikovych" bab. KOnecne sa to tam zase zaludnuje po tom odleve do Irska, Anglicka a kade tade 😀 .

grenka
9. nov 2010

@cipsinka no uz si mohla nieco zamiesat 😀 a mala by som partacku do kocikovania 😀

cipsinka
9. nov 2010

@grenka zeeeeee aj ja vravim,by sme spolu chodili kocikovat 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,to by bolo uuuuplneze naj super 😵 😵 😵 😵 😵 .Akurat sme sa vratili z mesta boli sme trosku eurace porozhadzovat 😅 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵

grenka
9. nov 2010

@cipsinka a co ste nakupili?ved jasne no co budete s nimi robit 😀 ja som bola zakurit do krbu

cipsinka
9. nov 2010

@grenka bola som v MANGU kupila som si take elegantne satocky,lebo keby bola nejaka oslava alebo nieco nemam si co ani obliect a aj na Vianoce treba byt slusne obleceny 😉 😉 😉 😉 A este nejake drobnosti a tricko Disney 😝 😝 😝 😝 😝 😉 😉 😉 😉 .Ma napadlo s tym kocikovanim,ze kedy planujete druhe mimco??To hadam sa my dokopeme k prvemu 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

grenka
9. nov 2010

@cipsinka to sme este neozmyslali mozno za 2 roky 😝

cipsinka
9. nov 2010

@grenka nooooooo vidis,to vtedy my budeme planovat prve 😵 😵 😵 😵 ,takze kocikovat predsa spolu budeme 😉 😉 😉 a aj keby nie Sebi bude vedla nas cupitat 😵 😵 😵 😵 a my budeme kocikovat nas/u/ho Marca alebo Paulinku 😵 😵 😵 😵 😉 😉 😉 😉

grenka
9. nov 2010

😀 uvidime aj biologicke tykaju nechcem mat velky odstup 😉

cipsinka
9. nov 2010

@grenka jasnacka kedy bude vtedy hlavne nech su zdravucke 🙂 🙂 🙂 🙂 Dam do albumu foto dnesncyh saticiek tak mozes kuk 😉 😉 😉 😉

cipsinka
9. nov 2010

dala som to kuk len pre priatelov,takze vlastne iba pre troch ludi 😀 😀 😀 😀 😀 potom to zmazem 😉 😉 😉 😉

grenka
9. nov 2010

@cipsinka veru 🙂 na fbalebo cez skype hod satocky a kolko ta vysli?

cipsinka
9. nov 2010

@grenka dala som si ich sem do albumu ved len klikni na mna a hned sa ti to ukaze 😉 😉 😉 😉 ,som bola hrozne happy ked som ich nasla lebo preeeeeesne take som hladala minuly rok na svadbu a nic nemali vtedy :(

cipsinka
9. nov 2010

@grenka inak muzika mas doma??Ja ano hra sa tu hry na iPhone a huci tu na cely byt 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 ,ale tak dnes varil mame zasluseny oddych kazdy po svojom 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

grenka
9. nov 2010

😀 aj my on kuka telku a ja tu 😉 tahal do 6 nechcem ho rozculovat 😀 tiez kazdy svoje 😝

cipsinka
9. nov 2010

no ako nam je dobre 😝 😝 😝 😝 😀 😀

cipsinka
18. nov 2010

@grenka
@natassa no baby 9 dni tu nik nebooooooool?????????? 😨 😨 😨 😨 Uz ste v zaplave nakupovania vianocnych darcekov???? 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 .Ja som bola s kamoskami teraz v nedelu bolo perfektne ale vobec som nekupila co som chcela,to sa s babami nedalo 😀 😀 😀 😀 😀 vkuse sme sa rehotali,boli na kave a chodili do babskych obchodov cize pre menzu som nakupila len drobnosti,pre neho pojdem sama do mesta v klude si vsetko popozerat 😉 😉 😉 😉 A vy co planujete kupovat na vianoce??? 😵 😵 😵 😵 😵

grenka
18. nov 2010

@cipsinka ja zabudam ze mi treba nieco kupit,zostala som po utorkovom soku ze my uz pojdeme rodit co chvila 😀 ale v dobrom soku a radostnom 🙂

cipsinka
18. nov 2010

@grenka juuuuuuj tesim sa a verim ti,ze to bol radostny sok,juuuuuj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 A uz mas vybavenu pediatricku??Kde budes chodit??

Ja som sa akurat vratila zo slovenskeho obchodu prednedavnom ho tu otvorili skoro vedla mojho domu 😵 😵 😵 😵 ,tak som si kupila parizsky salatik tak idem bastit 😵 😵 😵 😵 😵

grenka
18. nov 2010

@cipsinka tu do tvrdosina budeme chodit ku LENDOVEJ,susedy mi ju poradili...a je aj blizko....konecne nieco slovenske ze? 😀 ja som si urobila krupicovu kasu mnam 😀 😀 😀 😀

cipsinka
18. nov 2010

@grenka ten obchod na tejto ulici tu uz bol pred troma rokmi len si chcel otovrit nieco vacsie a zatvoril to tu ale to vacsie mu nevyslo a aj tento priestor mu obsadili tak z toho nic nebolo a teraz sa znova vratili 😵 😵 😵 Je tu este jeden slovensky obchod ale ten je dost od ruky v meste takze tam sme chodili len veeelmi malicko 😉 😉 😉

grenka
18. nov 2010

@cipsinka inac ako sa vam dari?na streche som kukala vas domcek😉este zachovaly dedovia...pekne to tam maju porobene 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre