Je tu niekto z Tvrdošína a okolia?

simula
25. jan 2008

Čaute je tu niekto od nas ,ozvite sa 🙂

cipsinka
18. nov 2010

@grenka dakujem 😵 😵 😵 😵 aj som ti chcela napisat,ze aby si si pozrela davala som viac foto nacitavat ale mi vypisalo chybu pri nacitavani 😕 😕 😕 😕 No babca s dedkom sa staraju o domcek cely zivot oni nie su typicky dedkovci to mas pravdu 😉 😉 😉 a ci zachovali to veru neviem dedusko ma uz pomalicky 81 rockov babka 75,ale tak no drzia sa ale dedka nohy trapia uz ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

grenka
18. nov 2010

@cipsinka ale pekne okolo domceka a aj v nom 😀 to je od hlavnej cesty ten domcek alebo do toho chodnika?

cipsinka
18. nov 2010

je to aj od hlavnej cesty ked ides tak ho vidis 😉 😉 😉 😉 Domcek z vonku bude potrebovat urcite nejaku rekonstrukciu urcite okna a strechu ale tak snad casom nic nam na hlavu nepada 😉 😉 😉 vsetko je v dobrom stave zatial 😉 😉 😉

cipsinka
18. nov 2010

@grenka a vy mate novostavbu ci ste prerabali??Inak aj ty by si mohla dat par foto na MS 😉 😉 😉 😉

grenka
19. nov 2010

@cipsinka prerabame 😒 pomalicky

beljanka
19. nov 2010

ahojte babuchy. pozerám, že nás tu pribudlo. to je super.
@cipsinka nám stretko nevyšlo, asi si toho mala veľa za ten týždeň. škoda. no snáď nabudúce.
mne akosi posledné týždne ubiehali ani neviem ako. stále som bola v kolotoči. a teraz sa opäť liečime. keď nie je jedna chorá tak to chytí druhá a na mňa sa tiež čosi musí nalepiť. ☹ ☹ ☹
strašne mi chýba sneh a poriadna zima, nech tie choroby ustúpia, lebo v tomto počasí sa to len lepí na človeka.
ak to je začiatok a dúfam, že sa čoskoro opäť ozvem. nechcem robiť také veľké prestávky 😀

bonaquaba
19. nov 2010

ahojte baby, mam na predaj plienky jednorazove za dobru cenu 7 Eciek a je ich tam od 46-50ks a rozne velkosti, ak mate zaujem tak sa ozvite

beljanka
23. nov 2010

no tak baby kde ste všetky?

beljanka
30. nov 2010

asi je to tu zase na dlho prázdne. kde ste všetky,

beljanka
6. dec 2010

@cipsinka kdeže si? už akosi aj ty zanedbávaš koníka. dúfam, že si v poriadku a nič sa vážne nestalo.
a baby aký bol MIKULÁŠ? u nás super deti sa nevedeli dotešiť.

cipsinka
6. dec 2010

ahojte dievcence 😵

@beljanka ja som na konovi kazdy den len tu nik nepisal tak som nepisala ani ja ☹ 😒 .Inak vsetko v poradecku,perinbabka bola stedra tak nam tyzden snezilo ale uz 4-ty den je klidek ale sneh sa drzi kedze stale su minusove teploty 😉 😉 😉 Vcera som bola uz na vianocnych nakupoch tak uz sa to pre MM zbiera 😉 😉 😉 a vy co idete kupovat na Jeziska??? 😵 😵 😵 😵 😵

beljanka
6. dec 2010

@cipsinka
ja už mám ježiška nakúpeného skoro mesiac. síce ešte nejaké drobnosti dokúpiť treba, ale už aby tu boli vianoce. tento rok sa akosi nemôžem dočkať. veľmi sa vytešujem asi aj z toho, že už emka aj Sonička sú väčšie a tá ich radosť je úžasná keď niečo dostanú. 😵 😵 😵
no dnes MIkuláš čo to s nimi urobilo. 🙂)) len ma mrzí, že som ich zabudla nakamerovať.. 😒

cipsinka
6. dec 2010

@beljanka veru ani sa ti nedivim,ze sa tesis na Vianoce tie iskricky v ockach 😵 😵 😵 😵 😵 .

Aj ja sa neskutocne tesim na Vianoce a tiez chcem este daco pokupit len sa musim krotit lebo uz 300 efri v prdeli a to ma drahy len nejakych 6 veci 😒 😒 😒 ,ked ide clovek do mesta tie prasule sa taaaak rychlo rozkotulaju,ze to nie je normalne a ani zdaleka som nekupila vsetko co som chcela 😒 😒 😒 😒 a samoska,ze sa tesim,ze co aj ja dostanem 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵,ale uz sa aj celkom tesim na ten povianocny klud 😅 😅 😅 😅 😅 😅

beljanka
10. dec 2010

@cipsinka no na tu povianočnú pohodičku sa už aj ja teším, no len s deťúrencami to až taká pohoda nebude ako za slobodna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ale bude aspoň po takom zhone a už si budeme len koláčiky vyjedať 😵 mňam už sa teším. akurát sa chystám urobiť zajtra medovníkové cesto a v nedeľu budeme s Emkou kuchtiť.

cipsinka
12. dec 2010

@beljanka tak dnes urcite kuchtite kolaciky 🙂 Ja som taka sklamana lebo vsade hladam formicky na pernicky a nikde to tu nemaju uz to hladam od konca oktobra a nist.Vcera som nieco objavila ale bolo to poohybany len nejaky kus plechu co sa ani nedalo identifikovat,ze co to vlastne je 😒 😒 😒 😒 😒 Keby som vedela kupim si na SLovensku co sme teraz boli 😒 Vcera sme mali prijemnu sobotu boli sme cele poobedie v parku a pozerali srnky a jelenceky 😵

cipsinka
23. dec 2010

Ahojte dievcata,tak vsetkym oravcankam co ste v tejto tema prajem krase Vianoce a stastny rok 2011 🙂

bonaquaba
28. dec 2010

@cipsinka dakujeme aj tebe vsetko len to naj

norikk
3. jan 2011

ahojte, chcem sa spytat, ci sa tu najde niekto, kto by chcel kupovat odo mna plienky. mozem objednavat, a minimana objednavka je 20 balikov mesacne....ide o znacky huggies, Pampers...su to vyrobky z tejto stranky najlacnejsieplienky.sk..ak by mal niekto zaujem,ozvite sa mi IP

norikk
23. feb 2011

ahojte, vidim ze tu mrtvo, snad sa niekto ozve.....viete o tom nieco ze ortoped z trstenej zomrel?? kam teraz chodit???

tina_22
24. feb 2011

@norikk To myslíš vážne, s tým ortopédom? Veď tam bol taký mladý.
Inak pekný deň 😀

norikk
24. feb 2011

@tina_22 jj vazne, boli sme dnes v namestove u zuka.

tina_22
24. feb 2011

@norikk No už som počula aj ja. Škoda ho ☹ Ale teším sa s vami, že ste zdraví, my sme chodili na ortopédiu dosť dlho-6 mesiacov, takže sme sa nachodili až-až, ale všetko bolo v poriadku, len to chcelo viac času.

tina_22
17. mar 2011

Haloooo, pridá sa niekto? 😵

bonaquaba
18. mar 2011

Ahojte maminy, nepoznate niekoho kto vie piect dobre torticky a jednu taku by mi upiekol, alebo nie ste vy niektora taka sikovnica, co by mi upiekla, iba z Tvrdosina,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre