Je tu niekto z Tvrdošína a okolia?

simula
25. jan 2008

Čaute je tu niekto od nas ,ozvite sa 🙂

beljanka
22. sep 2010

@cipsinka joj s námestím to je hrúza teraz, ale vari čoskoro bude hotové a pekné
celý park zrýpali prerobili. myslím, že je tam viac chodníkov ako trávičky, čo je škoda, ale bude tam viac miesta na posedenie. taktiež zrušili na námestí ak si pamätáš tie dva zatrávnené kopčeky- za tými najviac smútila moja emka, lebo sa tam rada hrala a zbierala sedmokrásky.
takže celé leto nám tu vrčia bagre a nakladiaky pod oknami.
no keď prídete to už možno bude aj hotové 🙂 a spoločne si urobíme vychádzku po novom 😉
no len niekde zajednať to počasie 😕

cipsinka
23. sep 2010

@beljanka no tak uvidime co to s tym namestim porobili ale ved bolo pekne,vynovene nie????????? 😕 😕 😕 😕 😕,naco znova ho robili????Ale tak neva hlavna vec,ze budeme pekni 😉 😉 😉 😉 😉No veru to pocasicko zjednat,dazda mam dost tu na svk by mohlo byt pekne 😉 😉 😉 😉Uz iba dava dni a sa stahujemeeee,sa tesim ideme do vacsieho hned nedaleko a bytik je toho isteho majitela ako mame teraz,v tomto bytiku sice uz budeme tri roky bude mi trosku smutno ale vacsie je vacsie mame tam aj kumbal a to je veru perfektne a este jednu izbu navyse 😵 😵 😵 😵

minius
29. sep 2010

ahojte tvrdosanky,
dakujeme za privitanie, dlho som tu nebola, maly ma zamestnava na plny uvazok, maminkym maly cicok to je 😀 .

@cipsinka myslim ze take nieco fakt v tvrdosine chyba, tak poprehovaraj manzela. Hlavne ked sa rodi vela babatiek a hlavne ked uz zima je za rohom.

my sme momentalne v londyne, keby to bolo na mne tak by som sa vratila domov hned. Hlavne ked tam mam rodinku. Ale Oliverkov tato nevie po SK ani ceknut tak neviem co by sme si tam pocali.
😖

takze znovu prerabali namestie? A urobili aj Park? Uz by bolo nacase. Mohli by tam urobit nejaky detsky kutik. Ale to je asi privela. 😕

cipsinka
30. sep 2010

@minius ahojky tak to sme skoro susedy ked si v Londyne 😀 😀 😀 😀 Takze tam planujete ostat uz nadobro hej??No tak keby bolo na mne tak my uz sme daaaaaaavno doma,ale MM pouziva moc racio a stale sa mu moc nechce ist spat do tej nasej krajiny,no ale popravde ma pravdu na vyplatene a prerobenie domu by sme asi zo SVk platov nezarobili 😖 😖 😖 😖 😖 No inak s tym parkom a nejakym detskym kutikom je to super napad,to by bolo ozaj fajn keby to tam spravili 🙂 🙂 🙂 🙂

minius
30. sep 2010

@cipsinka mi sme west London Hammersmith. a vy ste kde?

cipsinka
30. sep 2010

My sme v IRL v Dubline priamo 😉 😉 😉
@minius

minius
30. sep 2010

:D susedky za mlakou 😀 ako ste tam uz dlho?

cipsinka
30. sep 2010

@minius v maji boli tri roky 😉 😉 😉 a vy??

bonaquaba
1. okt 2010

ahojte baby neviete kto by kupil detske veci zachovale po chlapcovi pre 3,4 rocného chlapca, ak viete o niekom dajte vediet dik moc

beljanka
4. okt 2010

ahojte babuchy
tak konečne som tu už aj ja. som teraz na týždeň slamená vdova 😀 mm išiel do chorvátska tak akosi s drobcami nestíham, no prišli mi pomôcť neterky teraz.
ten park neviem či to bude niečo lepšie, lebo je viac chodníkov ako zelene a s detským kútikom sa tam môžeme rozlúčiť 🙄 . na maminky s deťmi tu vôbec nemysleli pri projektovaní.

@cipsinka @minius baby a vy viete dobre po anglicky, ste sa naučili až tam, alebo ste už vedeli predtým. ja sa snažím učiť anglinu, no poviem vám, mám z toho hokej a dosť ťažko sa mi učí. je to asi aj tým, že pri drobcoch moc nestíham, len po večeroch. chodím už tretí rok na jazykovku, no málo čo viem poriadne ateraz po prázdninách..... ☹

@cipsinka ty sa už pomaly balíš že? tak a dáme nejaké to stretko?

cipsinka
5. okt 2010

@beljanka no konecne si sa ozvala 😀 😀 😀 😀 uz som chcela patracku po tebe poslat,ze kde si 😀 😀 😀 😀 😀 .

To stretko by bolo fajn len neviem ci mi vyjde cas,mame behaciek a behaciek 😝 😝 😝 😝 Ale napis mi ciselko do IP,keby nahodou ozvem sa 😉 😉 😉 😉

No a co sa tyka tej anglictiny ja neviem po anglicky 😒 😒 😒 😒 Ja robim tri roky s prestavkami v polskej firme takze anglictine som teda moc nedala ale zato po polsky viem briliantne 😖 😖 😖 😖 😖 Aj sa na seba hnevam,ze ked sa nenaucim tu uz sa asi nikdy nenaucim,tak ale co uz so mnou 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 .

A co vam siel tatino do Chorvatska??Juuuj hned by som isla do teplucka trosku 😎 😎 😎 😎

grenka
7. okt 2010

@cipsinka 🙂 tak ty uz prichadzas?a kde do tvrdosina?aky mas nick na facebooku?ozvi sa potom krd prides 😉

cipsinka
7. okt 2010

@grenka ideme len na dovcu na dva tyzdne z toho tyzden v tVRDOsine a tyzden na dolniakoch 😉 😉 😉 😉

grenka
7. okt 2010

@cipsinka a potom naspat?

cipsinka
7. okt 2010

@grenka ano ano potom naspat 🙂 🙂 🙂 🙂

grenka
7. okt 2010

@cipsinka a na vianoce urcite tam zostanete ze?

cipsinka
7. okt 2010

@grenka jo jo zatial nam kazde vianoce vyslo,ze sme ostali tu ☹ ☹ ☹ teraz uz budu tretie a sme si aj zvykli,dolezite je,ze sme my dvaja spolu 😵 😵 😵 😵 😵 Mame krasny stromcek,nakupime mlsotky a plllllllllllllno darcekov a krasne Vianoce pred nami 😵 😵 😵 😵 😵 😵

grenka
7. okt 2010

@cipsinka to je hlavne ze budete spolu a sami 🙂

cipsinka
7. okt 2010

@grenka veru,veru vychutnavame si to,ze sme sami 😵 😵 😵 😵

beljanka
12. okt 2010

@cipsinka ahoj cipsi tak konečne som ti niečo vyzistila o tých oknách pekné ale drevené-euro robí cyril čičman pri požiarnej zbrojnici, alebo pavol pilarčík v Habovke on robil aj nám keď sme bývali ešte v prvom bytíku a boli fakt super. no ak chcete plastové tak na to je veľa firiem a manžel dodáva nejaké veci firme BRUKLIN- je v trstenej -Peter Lepáček. tak dúfam, že som ti aspoň dačo pomohla. a už balíš?
v poslednej dobe som strašne unavená. najskôr bol muž preč, teraz začala každú noc vystrájať sonička, tak ledva chodím. emka ako začala chodiť do škôlky je každý druhý týždeň chorá-buduje imunitu a ja chodím len s liekmi po izbách.
idem ti napísať aj to číslo.

cipsinka
13. okt 2010

@beljanka dakujem moja za tie okna,ukladam si do pamati a uvidime ci teraz sa tym budeme zaoberat kedze uz byvaju dost velke zimy ci to nenechame na jar 😉 😉 😉 😉 Cisielko mam ulozene uz v mobile take kdyby neco volaaam 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

cipsinka
31. okt 2010

Ahojte 😕 😕 😕 😕 😕

tak ja som uz v IRL a vy ste kde??? 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 Vyse dvoch tyzdnov ani nohy??? 😕 😕 😕 😕

norikk
7. nov 2010

ahojte,chcem sa opytat,cije v Liesku materske centrum,nasla som nahodne clanokna internete, ale je z marca tohto roku,tak sachcem poinformovat trocha,viete mi poradit??

cipsinka
7. nov 2010

@norikk ja o nicom takom nieviem 😒 😒 😒 Inak gratulujem ku synecekovi 😵 😵 😵 😵 Kde si rodila??V Trstenej??Ak ano ako si spokojna??? 🙂 🙂 🙂 🙂

norikk
7. nov 2010

http://orava.sme.sk/c/5268546/kazde-dieta-je-ma... tu jeten clanok 😅
a dakujem, ano, rodila som vtrstenej,ale ja som z tych co s touto nemocnicouspokojne niesu 😖
porod mi trval 36 hodin,bolo to dost trapenie,furttolennatahovali,a cakali naspontanny, a nakoniecmiitakdali vyvolavacku...ale to uznezmenim,alecosa minepaciloboloto,ze na zachodoch a sprchahc bolofurt otvoreneokno,kedzesomporodilanakonci septembra,tak tam bolariadna kosa....achodtesasprchovat v takej zime, z kazdej strany do mna tlacia,zenemam prechladnut a v nemocnici takto...tiez sa minepacil pristupniektorych doktoriek a mladychsestriciek.....labilnejsiemamicky (ako ja napr) vediatak zdeptat, ze potom sa radsej vzdaju a nekoja, pricom bymohlisuper kojit....strasne malo sa venuje poradenstvu ohladom kojenia,raz vam ukazu a trapte sa a este ktomu vas potom strasia,ze vam deticky vypili malo a chcuvas drzat dlhsie.....bolaso mnoujednanaizbe, ktora len zo psychiky nedokazala kojit,furt chodilas odmerkou,kolkojejmalyvypil a este aj teploty dostala od placu.....jasom tiez po prichode domov az pochopila,cojeto kludne kojenie...takze tolko moje dojmy 😒 😒 😒

cipsinka
7. nov 2010

@norikk fuuuha tak to ozaj kolko ludi tolko chudi,ja prvykrat pocujem na tu nemocnicu nieco zle 😕 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 ,no ale to je asi vsade tak,vsade su aj dobri aj zli dr. alebo sestricky s tym uz nic nenarobime 😉 😉 😉

cipsinka
7. nov 2010

teraz to caka nasu @grenka tak som zvedava ake ona bude mat zazitky a ci bude spokojna 😵 😵 😵 😵 😵

grenka
7. nov 2010

@norikk ahoj ja som pocula nieco o nom...skus sa skontaktovat na papajku mam ju vo fotoblogu

grenka
7. nov 2010

@cipsinka jasne potom napisem😉sto ludi sto chuti 😉

cipsinka
7. nov 2010

@grenka a nejake detske centrum v Tvrdosine mame??? 😕 😕 😕 😕 A plavaren v Niznej funguje??Robia sa tam nejake kurzy pre miminka??? 😕 😕 😕 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre