Je tu niekto z Tvrdošína a okolia?

simula
25. jan 2008

Čaute je tu niekto od nas ,ozvite sa 🙂

verca
13. feb 2008

ja osm tiez mala najprv chodit od Niznej, ale akosi som sa ocitla v Tvrdosine, tam to robila Mata, bolo tam fajn, aj ked sme tam na zaciatku chodili len dve. Do tej Niznej vraj chodi viacej bab, len to mam trosku z No daleko. Ale pocula som, ze Silvia mala chodit aj do No, ale asi z toho nic nebude, co je skoda, lebo rada by som chodila, clovek sa tam aspon prinuti trosku sa hybat a jasne vela dobrych rad sa tam dozvie :D

simula
autor
13. feb 2008

Ale v Niznej to funguje stale 🙂

verca
13. feb 2008

hej, ved mozno tam nakoniec skoncim :D

simula
autor
13. feb 2008

chodi tam aj Sabka ,neviem ci ju poznas /pisala aj do tejto diskusie/tak sa jej mozes popytat ak budes chciet nieco vediet.
A maly je zlatucky ,podoba sa na ocina 😀 ,lebo ty tam nemas fotku ,tak nemozem porovnat.

simula
autor
14. feb 2008

Caute ,prajem pekneho Valentina 🙂

natty07
14. feb 2008

ahojte, prajem vsetkym pekneho valentina. Verca ak si rodila v Trstenej, tak sme zrejme boli spolu v porodnici. Ja som rodila 27.6.

ajuskamimi
15. feb 2008

ahojte, NATTY ano verca rodila 28.6 v Trstenej, tak ste sa tam mozno stretli

VERCA no caaaw kraska, idem pridat fotky do albumu, tak potom mrk, konecne sa mi ich podarilo stiahnut do kompu, tak idem pozmensovat a supnut do albumu. A v marci sa na vas mooooooc tesime 😉

natty07
19. feb 2008

kde ste baby?

simula
autor
20. feb 2008

caute baby

papajka7
7. mar 2008

ahoj simula!tak ako sa mas?mate super fotku v oravskych zlatickach 😉

simula
autor
7. mar 2008

Cau papajka ,diky , aj Oliverko tam je zlatucky 🙂
Mame sa celkom dobre ,ale mohlo by byt aj lepsie 😒 ,Petko bol chorý ,tak bol doma nechodil do skolky ,tak som mala doma cirkus 😀 ,Simonko mu stale pokusoval ,ked chcel lezat ,hadzal do neho kocky ,on je taký maly nezbednik ,ale od pondelka ho chcem uz dat do skolky tak to bude kludnejsie.
A vy co ,ako sa mate??

papajka7
11. mar 2008

ahoj simula!my sme zatial zdravy,ale nechcem to zakriknut 🙂.teraz je vetsinou pekne tak sme stale vonku.Musi to byt veselo ked su spolu,moja svagrina ma 4 dievcata(6,4 a1,5 rocne dvojicky tak ked su spolu tak to je poriadny humbuk 😀.musi mat pri nich zlate nervy.nas to caka v auguste. 🙂

simula
autor
14. mar 2008

Cau papajka a chodis na pripravu ku Silvii?
A pozri si IP . 🙂

papajka7
19. mar 2008

Ahoj simula!este nechodim,ale po velkej noci sa uz chystam.Uz sa na to tesim,ze na chvilku vypadnem z domu 🙂 Porad mi prosim ohladom tej IP.Kde si ju mozem pozriet.Moc sa tu este neviznam ☹ som tu zaciatocnik 😉 Inac dnes som si pozrela tvoje albumy a spadla mi sanka.si dobra!uplne super fotky.pa

simula
autor
19. mar 2008

Ahoj papajka ,IP vidis celkom hore pri nastaveni ,mas tam -Interna posta ,tam kliknes 🙂 a posielas ,ked kliknes na tu sipku pri pri mene uzivatelky 😉

cipsinka
22. jan 2009

jeeeeeeeeeeeeeej,konecne tema Tvrdosin,uz som to tu hladala ale nikdy som to nenasla,aj ja byvam v Tvrdosnie 😵 😵 😵 😵

cipsinka
22. jan 2009

ALe ako vidim,tu nik nechodi ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,

cipsinka
22. jan 2009

Nevadi,aspon som to tu trosku ozivila a kazdy den tu nakuknem ci tu niekto nenapisal. 😵 😵 😵 😵

cipsinka
24. jan 2009

no,asi v Tvrdosine konika nepoznaju ☹ ☹ ☹ ☹ 😅 😅 😅

pavlacka
26. jan 2009

ahojte ja som z bobrova

cipsinka
26. jan 2009

no huraaaaaaaa,aspon niekto 😉 😉 😉 😉

simula
autor
3. feb 2009

caute po dlhej dobe som tu ,ako vidim niekto pribudol
😉

cipsinka
9. feb 2009

ahoj simula,mas krasne deticky 😵 😵 😵 😵

Baby preco tu nechodite trosku castejsie??? ☹ ☹ ☹ ☹

simula
autor
11. feb 2009

Ja chodim ,ale stale tu nik nieje ☹ 😠 ☹

cipsinka
12. feb 2009

aj ja tu nakukam,tak neva budeme si pisat aspon my dve 😉 😉 😉 😉 😉 ,fakt baby na Orave asi nemaju cas na net 😀 😀 😀 😀

cipsinka
12. feb 2009

my momentalne nie sme v Tvrdosine sme v Dubline,ale budeme v Tvrdosine s drahym prerabat domcek,mam tam babicku aj dedka ich domcek budeme prerabat,ale zatial sme tu aby sme nejake chechtaky nasetrili. 😉 😉 😉 😉 A vy?? 🙂 🙂 🙂

simula
autor
12. feb 2009

my byvame na Medvedzi a tiez chceme v lete prerabat , ale iba byt ☹ ☹ na dom sme si este nenasetrili 😀

cipsinka
14. feb 2009

simul,ale ved to je jedno ci byt,ci dom hlavna vec,ze je to vase a mate kde byvat 😉 😉 😉 😉 😉

maaronecka
8. mar 2009

awojte baby ja tiez byvam v dim tu skoro casto a chcela by som si s dakym pokecat a mozno by sa potom mohli organizovat nejake stretka co vy na to mam 22mesacnu dcerku sofinku

cipsinka
17. mar 2009

ahj maaronecka,jeej konecne dalsi zena z Tvrdosina,ked konkretne byvate??Napis nieco viac o sebe a hlavne castejsie 😅 😅 😅 😅 😅 ,ja tu nakukam pomerne dost casto ale tu nik nikdy nepise 😒 😒 😒 😒 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre