Je tu niekto z Tvrdošína a okolia?

simula
25. jan 2008

Čaute je tu niekto od nas ,ozvite sa 🙂

grenka
7. nov 2010

@cipsinka ano pocula som len musim zistit 😉

cipsinka
7. nov 2010

@grenka ako co si pocula o detskom centre???Len pekne zistuj,moja zistuj potom ked to budem potrebovat budem nabita infoskami 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅

grenka
7. nov 2010

@cipsinka tu kazdy den nieco hlasia 🙂 ale najlepsie bude vediet asi beljanka 😉 ona je tu uz dlhsie 😀

cipsinka
7. nov 2010

no ja neviem kde sa @beljanka tula ☹ ☹ ☹ ☹ ,dufam,ze su vsetci zdravucki a vsetko je Ok,len nema na nas cas 😝 😝 😝 😝 😝

cipsinka
7. nov 2010

@grenka citala som,ze ste boli na nakupoch v Pl to akoze vsetko co si vymenovala tak za to ste zaplatili 40 euri????? 😕 😕 😕 😕 😨 😨 😨 😨 😨

cipsinka
7. nov 2010

@grenka hod sem pre ake vozitko ste sa rozhodli,aku bude mat Sebastianko formulu 😵 😵 😵 😵

grenka
7. nov 2010

@cipsinka jasne lebo sme to vsetko pri nom kupovali 😝 sada obsahuje baldachyn,tycka,hniezdo,obliecka na vankus a perinku.....ale to este nebudeme pouzivat,ked bude vacsie 😉 dobre je byt bruskanou 😀

cipsinka
7. nov 2010

@grenka tak to ste super nakupili 😉 😉 😉 aj ja chcem byt bruskanooooooooooooooou 😅 😅 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵

grenka
7. nov 2010

@cipsinka naco si si sla po injekciu 😀 mohla si byt 🙂 http://www.junior.biz.pl/files/wozek_verso_f05a...

cipsinka
7. nov 2010

@grenka inak pozeram,ze kedy si sa tu registrovala a presne den mojej svadby 😅 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
7. nov 2010

@grenka nie,nemohla lebo mi iba kramy meskali nic viac,ziadna silna tehotnost sa nekonala 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

cipsinka
7. nov 2010

@grenka peknucke vozitko,to sa bude kocikovat 😎 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵

grenka
7. nov 2010

@cipsinka ale farba sa mi paci cela fialova a na vrchu tie kruhy svetko fialove s bielo....neutralny,,,za 240e.... mozno aj menej...su tam chlapi a da s nimi jednat....postielku pripravime a potom pofotim a sup do fotoblogu

grenka
7. nov 2010

@cipsinka a to je 3 kombinacia 🙂

grenka
7. nov 2010

@cipsinka ja som vedela kedy mas 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
7. nov 2010

@grenka no pofot,pofot rada popozeram 🙂 🙂 🙂 🙂 Ja milujem fialovu farbu 😉 😉 a cena,ze 240 euracou??To je superske a to je aj s vajcom aj so sportakom??No,myslim trojkombinacia?? 😨 😨 😨

cipsinka
7. nov 2010

@grenka no akurat si mi odpovedala,ze je to trojkombinacia 😅 😅 😅 😅

cipsinka
7. nov 2010

@grenka no ty si este cerstvucka co sa modreho telata tyka ja uz som tu vyse troch rokov registrovana 😝 😝 😝 😝

norikk
7. nov 2010

@renka asi viem,aky si kupila, to si bola natrhoch v jablonke??

grenka
7. nov 2010

@cipsinka 😝 a stihla som viacej 😝 ja som nevedela o tom ale zacala som marodit a klik tam klik tu a nasla som toto...horsie ako injekcia 😀

cipsinka
7. nov 2010

@grenka no veru stihla si viacej beeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ale ja mam este cas ty uz ani moc nieeeeeeeeeeeeeeeeeee 😝 😝 😝 😝 😝 😀 ,ved ja som sa tu registrovala ked som mala 21 rokov 😨 😨 😨 😨 No inak hej kon je strasne nakazlivy 😝 😝 😝 😝 😝

cipsinka
7. nov 2010

@grenka moj drahy manzelik je uz na kona alergicky 😀 😀 😀 ,preto zasadne konikujem ked nie je doma 😀 😀 😀 😀 ale ked naaahodou ma za nim vidi tak spusti :,,zas kokotnikujes,,????? 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

natassa
7. nov 2010

@norikk ahoj, MC v Liesku funguje, viem o pondelkoch, ak budes mat zaujem, mozem ti to zistit 😉

@cipsinka MC v Tvrdošíne asi nie je, ale v Nižnej je super, hlavne predpôrodné kurzy. Ja som chodila pri oboch drobcoch a strasne mi to pomohlo.

grenka
7. nov 2010

@cipsinka ale to myslim v ramci srandy o tom stihani 😀

cipsinka
7. nov 2010

@grenka ved aj ja 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

cipsinka
7. nov 2010

@natassa dakujem pekne aj mne sa nieco marilo,ze spominal niekto Niznu,ze tam je to celkom fajn,no tak ked budeme mat mimi to mi bude musiet drahy kupit auto 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 A ty si inak odkial,preco sa k nam nepridas castejsie?? 🙂

cipsinka
7. nov 2010

@natassa a ty si rodila v Trstenej??Ako si bola spokojna??(dnes robim prieskum 😀 😀 😀 😀 😀 )

grenka
7. nov 2010

@norikk ale co myslis?kocik este nie....

grenka
7. nov 2010

@natassa aj ja chcem vediet 😀

grenka
7. nov 2010

@cipsinka ani mi nehovor my to mame doma to iste 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre