• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

29. augusta 2016 
caute baby...........chcem vas poprosit mohli by ste mi poradiť nejaku dobru kadernicku v senci..........dakujem
30. nov 2010 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hirunka moje všetky obľúbené sú momentálne na MD :sweat_smile:
30. nov 2010 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
suhlasim naj kadernicka je Ivana, avsak ta si uziva matersku. ale dobra je aj Hena, robi v Ivaninom kadernictve a to je - kolma ulica na Lichnerku- za OTPckou
1. dec 2010 o 07:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inač sú dobré kaderničky aj v salone Wellnea Sro Wellnea sa nachadzajú na pešej zone, pod tymi novými bytmi.
1. dec 2010 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som taká sprostá! Až teraz som si vsimla, že v MCcku je cvičenie pre tehotné. Ach jaj. Má niekto bližšie infosky?
2. dec 2010 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@arrett poslala som ti IP s info. ozaj mam na tu pani, co vedie MC aj telefon, chces aj ten?
2. dec 2010 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievcata, aj ja som zo Senca a citam vase prispevky. Chcem sa spytat ci niektora ma skusenost so zariadenim drobcek na kratkej. Dakujeeem za info.
2. dec 2010 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, myslite, že môžem ísť s ročným synom na Mikulasa? Lebo tak "neskoro" väčšinou nechodime von, ale tak išla by som pozrieť:slight_smile:
2. dec 2010 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@arrett a kedy bude? zalezi aj ake bude pocasie...ty budes musiet odhadnut, ci tam vydrzi alebo nie....
2. dec 2010 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bevab ahoj, má to moja svagrina, podla mna to s detmi celkom vie:slight_smile: moja starsia ju ma rada, ale mladsia - rocna Nellka ta ju neznesie, ona ma taky typicky ucitelsky ton a to Nellka nemusi, takze ked ju vidi a pocuje cirkus humberto je zaruceny:slight_smile:)))
kocky neviete kedy je mestsky mikulas? na namesti? v piatok, alebo v pondelok?
3. dec 2010 o 07:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alex21 super stranka :slight_smile: ked neviete kam ist :slight_smile:
3. dec 2010 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
arrett, a na ktoprého mikuláša ho chceš zobrať? Do divadla alebo von? Podľa mňa v pohode, veď keď sa ti bude zdať, že má dojsť, tak odídeš skôr. Ja Maťka asi vezmem, nech má podnety a je ešte divší :grinning:
3. dec 2010 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alex21 dakujem:_))))))
4. dec 2010 o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vera1132 dakujem za typ.........veru to tam pojdem aj vyskusat tie kadernicky :grinning:.........a ako sa inak mate? kedy mas termin porodu?
6. dec 2010 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hirunka neni zač , sú tam milé baby, aj od nas z dediny :slight_smile:
mame sa super, ide to, a termín mame 3.1. tak len čakáme. :slight_smile:
a vy?
6. dec 2010 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vera1132 no uz som sa tam aj objednala..........zajtra na strihanie a vo stvrtok tam idem na masaz :slight_smile: ......my super malinka poslucha takze fajn........a kolko si pribrala kil pocas tehotenstva teda ked sa mozem opytat
6. dec 2010 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hirunka ja čo tam mam kamaratku tak ona robi nechty, a druha zas retiazky zo swarovskeho...
tusim zatial 9 ale ja som na začiatku tehotenstva schudla niake 3 či 4kg...
6. dec 2010 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vera1132 no super na nechty sa tiez chystam :grinning:.......tak to mas super...........ja som pribrala 13 kg a porodom islo dole 6 ale tie ostatne su stale na mne :grinning:.........ale uz sa zmestim do nohavic ktore som nosila pred porodom tak sa tesim
6. dec 2010 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky, kedysi som tu čerpala "rozumy" lebo sme sa presťahovali do Senca, a toto bolo jediné fórum, kde boli baby zo Senca :grinning:. Ale teraz sa už hlásim oficiálne, na prírastok zatiaľ ešte len čakáme a tešíme sa, kým sa naše starosti točia zatiaľ len okolo toho čo budem jesť, xixi
13. dec 2010 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fleuerette Jeeej, srdečne gratulujem a dobrú chuť ku všetkému:slight_smile:
13. dec 2010 o 16:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@arrett ďakujem, veru všetko chutí :slight_smile:
13. dec 2010 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fleuerette jej, gratulujem....
13. dec 2010 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte maminky aj čakateľky :slight_smile: som nová v Senci, bývame tu od decembra a nikoho tu nepoznám, dokonca som sa už aj stratiť v uličkách stihla :slight_smile: náš malinký má 9mesiacov a v poslednej dobe je strašne uplakaný, idú mu horné zúbky a stále by bol len pri mne nalepený, už neviem čo s ním, nemôžem ísť ani na wc, lebo hneď začne plakať... neviete mi niečo poradiť? alebo to časom prejde? lebo už sa chce plakať aj mne z neho :unamused:
14. dec 2010 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj a vitaj medzi nami. No žiaľ,obdobie rastu asi musíme všetci prekonať :frowning2: Chudak deticky, musí ich to hrozne boliet:frowning2: Dkusala si už aj nejaký gel na zubky? To, že je na Tebe nalepeny, môže byt aj tzv. separacna uzkost. Skús si o Tom prečítať. Kde byvate?
14. dec 2010 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vitajte, dievcence!
silvia31, my sme mali o iste, ale az asi okolo 11 mesiaca- separačnú úzkosť popisujú okolo 8- to by zodpovedalo. Každopádne, ako prišlo, tak odišlo, veľa som Maťka mojkala, ak bolo treba, tak aj ponosila na rukách, spával so mnou- to spí doteraz, no a v najhoršo období som ho nenechávala samého ani so strakými, ani s manželom- bola som niekde nablízku, aby som mohla prísť, keď si spomenie, naprklad v druhej izbe, alebo aspoň na telefóne.Trvalo to asi 2T a potom sa to upravilo Ale samozrejme, ak vám idú zúbky, môže to byť aj tým.....
Každopádne, oni z toho krpci vyrastú :slight_smile:
14. dec 2010 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem pekne za info, no ono to trvá odkedy sme sa sem nasťahovali - resp. odvtedy to pociťujem tak poriadne, lebo predtým sme bývali u mojich rodičov, takže 4 dospelý a pes v byte, neustále bol dakto nablízku a malý len zamrnčal a moja mama ho ratovala na rukách :angry: on ani inak nezaspí, len na mne na rukách alebo pri mojom priateľovi (nie sme zobratí) v posteli v objatí.. gélik na zúbky máme, dávam mu na horné ďasienka, to pomôže na chvíľku, ale jemu stačí, že sa otočím chrbtom a už plače ako divý.. už aj v kočíku robí scény, no proste nič mu nevyhovuje, len na rukách sa nosiť. Zvláda byť aj u cudzích na rukách, aj u starých rodičov, takže.. ono asi podľa jeho náladičky, ktorá je dosť mizerná :pensive: ale prekonali sme aj nejakú virózu min. stredu neustále grcal a potom aj my sme to chytili s priateľom. Takže sa nám pekne začalo obdobie osamostatnenia sa :sweat_smile: Dúfam, že to čoskoro prejde..
arrett bývame na zemplínskej ulici v poslednej bytovke. Tú separačnú úzkosť si pozriem, vďaka :slight_smile:
14. dec 2010 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
14. dec 2010 o 11:14 • denisa82
prosim vas dievcata ake maju otvaracie hodini u veroniki prosim piste
14. dec 2010 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
potrebujem to surne vediet kocki :frowning2: rano maju otvorene od 8 ci 9 dakujem
14. dec 2010 o 23:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš