Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

luppita
15. dec 2010

@silvia31 ahojcek nova sencanka 🙂 podla mna moze pocitovat aj tu zmenu ,stahovanie.. my sme boli v taliansku 2 tyz, ked mal drobec 9mesiacov, boli sme s kamosmi, polkou rodiny, no asi 5 full aut. Tam maleho vsetci obskakovali, len mrnkol a uz si nohy lamali, kto bude prvy pri nom... on si za tie tyzdne na to tak zvykol, ze ked sme prisli domov, nedokazal prekusnut, ze uz som s nim zase len ja (tato stale v robote) a vyse tyzdna bol, umrncany, nestastny, stale len pri mne, na rukach.... obcas som bola na prasky , ale preslo to samo 🙂 uzivaj si, ze ta tak potrebuje a chce (aj ked si to vyzaduje placom, inak to zatial asi nevie), oni z toho raz dva vyrastu 🙂 u nas je teraz novinka, ze asi 1000 x za den povie mama? mama? mama? a ja nech som kdekolvek musim sa ozvat.... 😀

flowerska
16. dec 2010

ahojte sencanky no co darceky nakupene a kolace napecene?)))

flowerska
16. dec 2010

vcerajsie posledne ockovanie do ruciciek dopadlo velmi dobre skoro ziadny plac a ani teploty)))a nas valibuk uz vazi 12,100kg pri dlzke 81cm))))

arrett
16. dec 2010

@flowerska darceky nakupene, kolace pecie mamina🙂
No krasna vaha.. paneboze, to je fakt ze vylibuk🙂

silvia31
16. dec 2010

@luppita 🙂 ahoj no je mi jasné, že je to hrozná zmena aj preňho, tak ako pre mňa. navyše ešte sme aj min. stredu prekonali nejakú virózu, sme s ním leteli na pohotovosť na kramáre, lebo vnoci začal neuveriteľne grcať, potom to chytilo aj mňa a o deň aj priateľa 😖 ale už je dobre, no odvtedy je za noc hore toľkokrát a s takým revom... dúfam, že to naozaj bude už len lepšie 🙂 u nás stále len baba baba, mama nechce povedať ani nič iné 😠

flowerska tak to je super, ako pekne zvládol Viktorko očkovanie 🙂 a podľa mňa teda valibuk nie je, my máme v rodine 6mesačné mimi a to má už teraz 12kg 😀 a je iba kojené, takže ste v norme a možno pozadu - aj my 😀 lebo my máme len 9,130kg a 74cm 🙂
darčeky nemám, iba pre malého a dačo z avonu pre moju maminu.. aj by som išla do obchodov tu na námestí, ale zväčša do každého sa ide po schodoch (tie dva malé ešte prekonáme s kočíkom, ale zvyšok..) a potom v obchode už sa v máloktorom dá hýbať tak, aby som im nezrámovala tovar... minule som išla do takého čo má ľudové ceny, potrebovala som štipce 😀 a malého som odparkovala k dverám a len som trpla, čo bude.. to asi sama nemôžem ani chodiť nakupovať tu v senci.. 🙄

palculienkastellka
16. dec 2010

@flowerska ahoj, darceky nakupene, kolace sa este budu piect 🙂 to je pekna vaha. stellka ma pri 10 mesiacoch 76 cm a 9,120 g - mne sa to zda viac, kedze este nechodi a musim ju aj nosit 🙂

flowerska
16. dec 2010

@arrett aj u mna tak isto nastastie to pecenie zariadi mamina)))no je vsak doktor tiez pozeral vcera aj so sestrickou, ze na rocne dieta je fakt vacsi)))ale tak je po tatovi)))tebe sa to tiez uz krati pripravena na porod?a tvoj simonko kolko vazi a meria?

flowerska
16. dec 2010

@silvia31 nic si z toho nerob aj moj hovori len baba a tata, mama ani keby co bolo ale dobre vie ze som mama lebo sa vzdy vyskeri ked mu poviem)))drzim palce nech si rychlo zvyknete na zmenu a maly poslucha aj moj v noci furt aj trikrat za noc ma vybuntosi kvoli caju a potom chrape dalej...no tak to ziram ze polrocne dieta uz ma 12kg to je teda nieco hehe)))a kolko mala ked sa narodila mala?
no o tych nasich obchodoch by som mohla ja napisat knihu hlavne o tej ochote tych komunistickych neprijemnych predavaciek, radsej si sprav cas a chod nakupit darceky do ba lebo tu ziadna slava len sa rozculis

flowerska
16. dec 2010

@palculienkastellka no to mate tiez peknu vahu na to, ze je dievca, my hovor on este sam nechodi takze mam co nosit(((

palculienkastellka
16. dec 2010

@flowerska aspon mame pekne formovane ruky 🙂) ja som myslela ze uz na vianoce bude chodit. kamoskina dcerka sa narodila ako nasa malinka a na vianoce uz robila prve kroky. nasa malinka radsej zatial lozi a velmi rychlo, ako na baterky 🙂)

flowerska
17. dec 2010

@palculienkastellka no bola by som najradsej keby boli vsetky casti nasho tela pekne formovane))))u kazdeho dietata je to individualne nas okolo vianoc a januar uz ratam ze bude sam chodit ale tym ze je tazsi tak to nejde tak rychlo ako u lahsich deti, poznam take pripade kedy uz 10mes.chodili sami ale vazili 9kg a nie 12(((nevadi vsak sa nachodi este v zivote dost, on lozi ako sip presne ako tvoja mala)))

silvia31
19. dec 2010

🙂 no pôrodnú váhu mal 4,5kg ale podľa mňa až moc naberá, ale je zlatý aj tak 🙂 hlavne, že je zdravý 😀
boli sme u rodičov v BA od piatku, ale vôbec ma to neťahalo do tých preplnených obchodov, ja to strašne nemám rada a ešte najviac sa trepať s kočíkom a vyhýbať sa tým slepým ľuďom, ktorí nedokážu uhnúť ani stĺpu nieto ešte kočíku!!! 😠 normálne ja sa viem tak vytočiť, keď vidím, ako sa každý stará len o seba.. minule som sa snažila otvoriť dvere na obchode a jedna pani išla vychádzať práve a miesto toho, aby akože si ich otvorila, ona počkala, kým ich otvorím ja a vtrepem sa tam s kočíkom a ona sa mi strčila do cesty a suverénne sa predrala a vyšla z obchodu zatiaľ čo som jej držala dvere a mi vošla do kočíka! také nervy, hovorím nahlas že nemáte začo! ona na mňa čumela že o čom točím.. normálne som bola už drzá aj ja! (jaj, sila spomienok je teda riadna 😀 )

baby chodíte niekam cvičiť? ja by som chcela začať, ale poznáte to, samej sa moc nechce... nepridal by sa dakto? po sviatkoch samozrejme 😉

luciamk
19. dec 2010

Ahojte babule,
neviete čo je s plávaním v aquacentre? Že vraj sa to ruší, lebo im nechceli predĺžiť zmluvu. So Samkom sme chodili tento posledný kurz, ale pravdaže na poslednú hodinu sme obaja ochoreli a tak nevieme ísť ani na náhradné hodiny. Nemáte nejaké info, chcela by som v tom pokračovať, malému sa tam páčilo.

palculienkastellka
20. dec 2010

@flowerska to ano, len to by trebalo cvicit 🙂) kazde dieta je veru individualne. nasa mala ma zatial len 2 zubky a jej bratranec, ktory je od nej starsi len o 18 dni, ich ma uz 8 🙂)

flowerska
23. dec 2010

@palculienkastellka no a na to cvicenie som vecer uz tak unavena, ze najviac sa tesim na veget na gauci)))zuby radsej neskor aspon sa tak rychlo nepokazia a dorastu jej neboj hehe

soso
23. dec 2010

Ahojte 🙂
Vsetkym Vám prajeme krásne Vianoce, veľa pohody, radosti a spokojnosti 🙂

bebel
24. dec 2010

Ahojte 🙂

arrett
24. dec 2010

Šťastné a Vesele Vianoce Sencanky!!!

silvia31
25. dec 2010

prajeme sviatky plné pohody a lásky

rebecca2006
25. dec 2010

šťastné a veselé 🙂

nefertitiavi
26. dec 2010

@luciamk ja mam zaplatený este cely kurz, isla som len na prvu hodinu a potom som sa na to vykaslala, mala ma strasne citlivu pokozku a dve deticky chytili nejaku vyrazku a instruktorka mala vyhadzane cele ruky aj s tym musela skoncit a podla doktora to ma z tej vody.
podla jej info ma aqua setriaci rezim
tak neviem
urcite tam pojdem, ale so starsou ma 5 rokov a nema taku citlivu pokozku, Nellku tam radsej tahat nebudem
dala som si prihlasku do ivanky ale januar je uz obsadeny

nefertitiavi
26. dec 2010

@silvia31 ahoj ja chodim na zumbu do gympla a som nadsena🙂))

silvia31
27. dec 2010

@nefertitiavi a kedy tam býva zumba? ja to tu ešte nepoznám, takže netuším kde je gympel 😀

nefertitiavi
28. dec 2010

@silvia31 v stredu a v piatok o pol osmej🙂

silvia31
28. dec 2010

@nefertitiavi ďakujem 😉 mnoo a mohla by som sa dakedy pridať k tebe? 😅

nefertitiavi
30. dec 2010

no jasne.-)

vriend
31. dec 2010

Ahojte, my v Senci byvame uz druhy rok, velmi to tu este nepoznam, kedze pracujeme obaja v Bratislave vecer sa chodime len vyspat, akurat jazera v lete su neskotocne, teraz na 1.april 😀 cakame prirastok tak dufam, ze uz len par tyzdnov budem chodit do prace a potom budem mat viac casu zajst aj cez den do mesta. Chcela by som sa Vas mamiciek opitat na nejakeho detskeho doktora v Senci. Neviete my pls. poradit?

bebel
1. jan 2011

@vriend keď sa pýtaš, tak ti radím prečítať si tému pár strán dozadu, kde sa to už x krát riešilo...btw. fakt nechápem ako nezvládaš ypsilonky.

fleuerette
1. jan 2011

Všetkým prajem šťastný nový rok 2011, veľa zdravíčka, kopec peniažkov, radosť z detičiek a nech vás polovičky poslúchajú.

vriend
1. jan 2011

@ bebel ahoj vdaka za ochotu, ja som niektore temy aj citala, no su z roku 2008 a uz sme v 2011, a tie "y" bohuzial tiez niesom nedsena ako klesla moja gramatika, ale zila som 10 rokov v Belgicku a teraz pracujem pre americku firmu takze nadalej komunikujem a pisem len v holandstine, alebo anglictine ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre