Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

janula203
11. apr 2008

S tym Konigom je to fakt skoda...my sme tam chodili, a potom sme to museli zrusit, ale manzelik ma nastastie bratanca otolaringologa na antolskej...mi aj stitnu zlazu operoval...teda asisotval pri operacii 😀

janula203
11. apr 2008

nevesta, aj nas maly mal zapal pluc....tiez najprv mu dal antibiotika, a ked uz kaslal sta tuberak, tak nas poslal na rontgen a potom sme leteli na kramare, kde doktorka na internom nas sprdla, ze ako to ze pediater neurobil vytery a odber krvi...ze to je predsa aj na nas, aby sme povedali doktorovi...tak sme ju vyviedli z omylu, ze keby som si vedela sama diagnostikovat chorobu, tak asi nechodim k lekarovi..no hokej...ale pohodka...skusenost,, nabuduce budem obozretnejsia......ale celkovo vargu mame radi.....

andy75
11. apr 2008

nevesta- myslis cvicenie pre maminy s detmi? to som videla v kulturnom dome utorky a stvrtky a take normalne aerobiky su tam tiez pon, ut, stv

lienka7
22. apr 2008

Ahojte.
Minule ste mi poradili, ze dobry pediater by bol aj Varga ale pisali ste ze neberie novych ale len tych co su v jeho obvode. Vcera som sa tam bola pozriet, ale v cakarni som nikde nenasla oznam ze ktore ulice pod neho patria. Bolo uz po ordinacnych hodinach tak som sa nemala koho opoytat ako to vlastne je. Mohli by ste sa niektora ktora k nemu chodite opytat ci pod jeho obvod patri aj Zemplinska ulica? Lebo ak nie tak mi ostava ptom uz len Harsany. Ozaj a neviete aka je ta doktorka co ma s VArgom spolocnu cakaren - obaja tam totiz mali napisane ze su nestatne ambulancie.

weroni
22. apr 2008

andy: to fakt je v kulturnom dome v pondelky cvicko pre tehulky? 🙂 tak to sa tam zajtra pojdem poinformovat, nahodou nevies ci je to vyslovene len cvicenie alebo aj prednasky? a kto to robi?

veronika33
autor
22. apr 2008

Lienka,
všetky detské ambulancie sú neštátne 😉 a Zemplínska určite do obvodu Vargu nepatrí, ale dve susedy zo Zemplínskej zobral do obvodu aj keď k nemu nepatria 🙂

lienka7
23. apr 2008

Veronika - diky za typ. Takze mam sancu - je to chlap - skusim na neho pouzit zenske zbrane a ukecat ho. Ak ma odmietne tak potom mi na zaklade vasich rad vychadza jedine Harsany.

weroni
23. apr 2008

lienka: kocikovanie na leto plati? 😉 uz sa nam to blizi 🙂
kde to inac v Sc byvas? My budeme na Kvetnej - ako sa ide na jazera 🙂

lienka7
23. apr 2008

weroni - kocikovanie plati - to je bez debaty 🙂
No ja byvam na Zemplinskej - teda niekde medzi Billou a Tescom a tak mi to vychadza ze byvam na opacnej strane SC ako ty. A krati sa to ani sa mi nezda ale bezi to celkom dost rychlo. Ja robim uz len 5 tyzdnov - do konca maja a ty to uz mas fakt za par ci uz si na materskej?

alex21
24. apr 2008

jééééj konečne aj Senec ožil. 😵
Veronika zdravím ťa 😉
Kočky ktorá sa pridáte ku mne na kočíkovanie. Ja zadial brázdim uličky uplne sama. Vačšinou stretnem mamičky so staršími detmi a tie už bývajú popárené 😝 . Nájde sa niekto kto by si pridal ku mne. Kludne to môže byt aj tehulka, ktorá sa chce poprechádzať 😉

lienka7
24. apr 2008

alex- som ti k dispozicii 😉
Este do konca maja robim a potom sa mi prechadzky zidu 😉

weroni
24. apr 2008

lienka: to neva ze kazda na druhom konci - mame spolocnu medzi stanicu - sasku 😀

sasi cauko moja, neuveris ale ja som dnes zase dostala antibiotika ☹

lienka7
25. apr 2008

no tak potom super - bude kocikove komando? 😀

alex21
25. apr 2008

ahojte
Veronika tak to ma mrzí stále sa nevieš z tej choroby dostať. 😖 Snád sa ti už podarí vyliečiť sa uplne 😉
Inak ja som myslela, že staviate v Úlanoch. Včera som bola okuknút domček Ak som si dobre typla tak je z kvádrov a mate už aj strechu. 😉
lienka tak už sa teším. Aj váš koniec som bola včera okuknút ja už tolko chodievam medzi senecké uličky že sa mi zdá ten Senec už malý. 😝

lienka7
25. apr 2008

alex - ja sa na to zase tesim, par krat som zo zaciatku v senci bludila, mala som problem sa zorientovat co kde je a pod - takze aspon konecne spoznam senec - aj s malymi ulickami a nie len cestu domov, na namestie a spet. Raz sme sa boli s manzelom tulat v ramci prechadzky a skoncili sme v nejakej romskej casti ☹
az nedavno (cca po roku byvania v senci) som objavila ulicku ako sa da popri "plechaci" dostat na namestie- ja som dovtedy ako blbec chodila pekne az na kruhovy k bille a odtial zase po namesti dole a potom zase hore az k bille a zase dole a tak - a ono je tam ulicka a to nie jedna kade sa da vyjst rovno v polovici namestia. A ako som raz hladala klucovu sluzbu ani nebudem hovorit - aj tak som ju nenasla 🙂

weroni
25. apr 2008

sasi: teraz si ma neskutocne pobavila 😀 😀 😀 ten domcek ktory si bola pozriet stavia stryko vedla babickinho 😉 my naozaj staviame v Ulanoch - ale kym sa to bude tu v Ulanoch stavat tak budeme u babicky na Kvetnej 🙂

lienka: nevadi - postupne sa naucis 😉 pockaj s kocikmi prebadame vsetky casti 🙂

alex21
25. apr 2008

lienka tam je viac uličiek. A kde je romska čast tam som sa zas ja nedostala alebo zrovna neboli vonku. Nech viem kde sa mam vyhýbať. A ked som sa pristahovala tiež sa mi stalo že som pár krát zabludila. Senec ma uličky také všelijaké.
Ja sa zas teším na to, že Eliška trošku vyrastie a začne viac vnímať okolo seba aby sme mohli byt dlhšie na prechádzke, lebo chcem pochodit uličky pri jazerách. Vždy ich len obehnem dookola a potom ideme rovno domov.

alex21
25. apr 2008

Veronika no vidís ako to je ked si niekto domýšla. A potom ako vznikajú klebety 😀

lienka7
25. apr 2008

alex - no neviem presne ale sli sme okolo katolickeho kostola pri cintorine a potom tade smerom hore a tak dako dozadu a tam bolo romov akosi viac a viac a tak sme sa radsej nenapadne otocili a sli spet - ale sli sme okolo zakladnej skoly kde bola aj hvadzaren a vysli sme niekde pri terajsej autobusovej stanici - neboj ked nebudes vedeit tak ti ukazem kde sme to boli 😀
weroni-bude na case to prebadat -az sa hambim ked mi niekto kto je zo senca zacne vysvetlovat co kde je a ja nemam o tom ani sajnu, ale uz viem kde je klucova sluzba (uz maju tabulku 😉 )

alex21
25. apr 2008

lienka tak to si bola asi na Robotníckej. Aj som si to myslela len som si nebola istá. My sme tam raz boli s manzelom a nejak sa mi to tam nepozdávalo hoci sme tam nikoho nestretli. Boli sme este v zime. A teraz s kočikom som tam ešte nebola nič ma tam nelákalo tak už ani nepôjdem.
Práve ideme na prechádzku okolo jazera. Hádam nezmokneme. 😉

lienka7
25. apr 2008

alex - a vies ze mas pravdu - je to v tych koncinach - asi tam sme boli - mala to byt romanticka prechadzka ☹ , no nevadi hadam najdeme aj ine a krajsie zakutia

weroni
25. apr 2008

lienka - ano ta cast sa vola Pincesor za kostolom hore...

sasi neva - uz je to vyjasnene 😀 ale uzasne zhoda nahod - ze zrovna vedla babicky vyrasta stavba ktoru si si mohla popliest s nasou 😀 inac nas domcek nebude taky obrovsky ako tamten 🙂 ale bude nas 🙂
kuk sem: http://www.prodom.sk/index.php?id=2&rd=17

petula08
27. apr 2008

Ahojte mozem sa k vam pridat ? Ja som byvala pol roka v sc, mali sme tu byt ale teraz sme si kupili domcek hned za sencom takze som tu stale, no len nemam s kym chodit von tu v senci a hladam si s kym budem moct chodit tiez kocikovat sice bude to az tak za 3 mesiace, ale aj tak si pozeram ci ste tu neni niektore zo senca.

lienka7
28. apr 2008

cau Petula, vitaj - takze to vyzera tak ze ako prva sa s kocikom k alex prida weronika, potom ja a na zaver ty - no ale mozme si s nimi robit aspon zdratovne prechadzky 😉

petula08
28. apr 2008

Ahoj lienka, no super tak som rada aspon budem mat s kym chodit.
Teraz ako je teplucko tak nemem chut byt ani chvilu vnutry a to si neviem predstavit august, tie najvedsie horucavy a ja v nemocnici....

alex21
28. apr 2008

Ahoj petula. Ty sa chces pridať už teraz 😉 My chodíme na prechádzky každý den ale samé 😖 Takže ak mas chut tak sa pridaj

weroni
29. apr 2008

ahoj peti vitaj 🙂

alex - si predstav dnes rano som dobrala poslednu tabletku atb a zeby mi to nejak zabralo nemozem povedat 😖 stale hnusne kaslem a mam plny nos, smrkam 😒
Ale vcera som absolvovala kardiologicke vysetrenie a vsetko je ok takze do tej vody mozem ist rodit 🙂 zatial to vyzera vsetko ok 🙂 zatjra idem na poradnu tak uvidim ako mi dopadol ster dufam ze ok 🙂

alex21
30. apr 2008

veronika tak super, že môžeš rodiť do vody 😵 som zvedava čo budeš hovoriť aké to bolo 😉
Inak ja som mala nádchu a kašel v poslednom mesiaci. Kašel mi potom prešiel ale nádcha ostala a smrkala som ešte pár dní pred pôrodom. Strašne som sa bála ako budem dýchať ked budem mať plný nost ale poviem ti, že ked to prišlo tak ani neviem kedy prešla nadcha. Ja som dýchala v pohode a až na izbe ked som mala Elišku vedla seba som si spomenula, že ešte včera som mala nádchu a dnes už nič. Proste príroda to vedela zariadiť, lebo inak si to neviem vysvetliť. 🙂

alex21
30. apr 2008

A ešte som zabudla pekný domček staviate. Taky maličký a peknučký 😉

weroni
1. máj 2008

sasi dik 🙂
no u mna je to zial viac ako len blba nadcha ☹ zase mam zlto-zelene sople a uplne cervene hrdlo.... celu noc som nespala, tak kloktam, naparujem sa, nasadila som zase homeopatika, zajtra navstivim doky ale neviem co mi povie ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre