• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

29. augusta 2016 
@lienka7
@rebecca2006
baby máte pravdu, nebudem teraz nič riešiť, dnes prišli výsledky Triple testu boli OK, ešte morf. ultrazvuk a vyhneme sa amniocentéze, tak to teraz pustím z hlavy a hotovo. Paniku začnem chytať až v decembri emoticon
11. jan 2011 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bebel prepac, ze sa sem takto vtieram, ale ked si to tu tak citam, neda mi to. Aj mne velmi zalezi na pravopise, ale neposudzujem ludi podla toho. Mimochodom, ako sa pise v Biely alebo v Bieli? Lebo podla mojich vedomosti to je v Bieli.
11. jan 2011 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@spachtos ďakujem za upozornenie, v Bieli...v stroji. emoticon Ver, že už to tak nikdy nenapíšem. emoticon
11. jan 2011 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bebel ved, stane sa, ludia su omylni emoticon
11. jan 2011 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, neviete náhodou či už v DMke funguje fotostojan na vyvolanie fotografii ? ? ? dakujem
14. jan 2011 o 10:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vera1132 funguje, bola som si tam vytlacit fotky a dost dobra kvalita
14. jan 2011 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bebel Preco sa Biel sklonuje podla stroja, ked "L" je tvrda spoluhlaska a nie makka? Nerypem - len som sa nad tym hlboko zamyslala, a mne z toho vyslo, ze by malo byt v spravne v Biele podla vzoru "dub" emoticon. Ale slovencinar teda nie som emoticon.
14. jan 2011 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hirunka ale kedy si tam bola? ja som bola v utorok a mašina bola pokazená - mi povedali.
14. jan 2011 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vera1132 no ja som bola minuly tyzden a vtedy to fungoval a co ako sa mate a babanko poslucha?
14. jan 2011 o 16:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hirunka tento týžden je to už pokazené, za dobrú cenu vyvolavajú fotky emoticon
babo poslúcha, až moc je dobručky emoticon dokedy mu to vydrží tak to som zvedavá .
a vy?
14. jan 2011 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gretkab podla vzoru stroj sa sklonuju aj niektore podstatne mena muzskeho rodu, nezivotne, zakoncene na r alebo l. Okrem toho je hlavnym dovodom toho, ze sa pise v Bieli to, ze je to lokal singularu a tam sa vzdy pise i.
14. jan 2011 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@spachtos uf....teraz uz ti nerozumiem ani ja emoticon
14. jan 2011 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@spachtos Vramci hodinky slovenciny - a podla coho teda viem, kedy sa to pri "l,r" sklonuje podla stroj a kedy podla dub? Ma tato tema zacina zaujimat emoticon . A tym "lokalom singularu" si myslela 6. pad jednotneho cisla? Akoze to bolo zdovodnenie toho, preco "i" a nie "y"? (to len ci som to spravne pochopila? emoticon)
14. jan 2011 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gretkab ta prva cast otazky sa neda presne zodpovedat, tosu rozne vynimky, ako aj v inych pripadoch v slovencine. No, ano je to 6.pad, jednot. cislo, ja som sa to tiez tak ucila, ale mam skolopovinne deti emoticon a uz sa to tak nepouziva. A s tym i a y je to tak, ako si to pochopila. Vzdy sa pise i v tomto pade.
14. jan 2011 o 23:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte zienky.....asi v aprili sa budem stahovat do Senca,do domu,ktory je priamo na pesej zone,takze aspon budem mat blizko moju oblubenu DM-drogeriu emoticon .....ale ine som chcela napisat.....nebudem tam nikoho poznaaaaaaaaat emoticon ,tak by som bola rada,ak by som si prostrednictvom vas nasla nejake kamaratky na obcasne stretavania,ktore mi aj poradia,kedze tam budem uplne nova.....a asi koncom augusta cakame nas malinky prirastok do rodinky a budeme teda 3 emoticon
15. jan 2011 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie je tu nejaká kočka zo Zemplinskej alebo okolia s malým babatkom??? spoločné kočíkovanieemoticon
15. jan 2011 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@spachtos Dik emoticon. Tak z toho, ked moje deti pojdu do skoly mam vyslovene des, jak my to prezijeme bez ujmy na zdravi emoticon .
15. jan 2011 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gretkab to bude urcite dobre, aspon si clovek pri nich zopakuje nieco. Myslim si vsak, ze my sme sa vela veci ucili jednoduchsim sposobom.
15. jan 2011 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misha8 .....tym sa netrap ....staci ked v lete alebo pri peknom pocasi sa prejdes po ulici ....uspesne prve kolo deti je v plnom prude a zacina sa aj druhe kolo, takze na tvojom mieste by som to nechala na nahodu a uvidis. Staci sa prihovorit a hotovo. emoticon
16. jan 2011 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misha8 @lienka7 podla mna je fajn dohodnut sa na kocikovani cez net, ja byvam v SC len 2roky a nikoho som tu nepoznala a prave cez tuto temu som sa zoznamila s jenou maminkou, dali sme si rande v meste a super.... dovtedy som chodila von denne s malym, ale v ziadnom pripade by som sa nepristavila pri nejakej cudzej mamicke len tak vonku, ze ahoj mozem s tebou kocikovat emoticon ... teraz je to jednosuchsie, ked su deti vecsie, behaju a napr. na ihrisku deturence buraju komunikacne bariery emoticon
16. jan 2011 o 23:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja len tak zisťujem ked je niekto blízka da sa lepšie dohodnúť babatka sú nevyspitateľné ....a bývam tu len krátko takže tiež sc až tak nepoznám...
16. jan 2011 o 23:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.....
Ja som to nemyslela tak, že rovno sa ponúknuť na kočíkovanie...ale tak, že vídavam niekoho, tak aspoň kývnem na pozdrav, alebo niečo poznamenám keď pojdem okolo druhej maminy a uvidím či sa "chytí" a tak postupne sa zoznámiť.
Ja som sa takto "zoznámila" s viacerými maminami z okolia.
Pravda zase je, že aj keď nájdeš maminu s cca tak malým bábom ako máš ty, tak deti môžu mať úplne iný rytmus a nepodarí sa vám "zladiť" tak že pôjdete spolu von.
Ja som kvôli malému musela byť "samotár" až do cca jeho 8 mesiacov.
17. jan 2011 o 07:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon cakam svoje prve babo, a chcela by som sa spytat, ci nahodou neviete, kde sa organizuju nejake cvicenia pre tehulky. dakujem
17. jan 2011 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@b_veronika myslim ze aj v materskom centre nieco prebieha...
17. jan 2011 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka volala som tam, kurz sa skoncil 10. januara a zial neplanuju dalsi kurz
17. jan 2011 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@b_veronika aha....tak potom asi nic...v senci sa toho vela neorganizuje... emoticon
17. jan 2011 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka hej, to som zistila ... je to velka skoda ... a do BA sa mi moc chodit nechce
17. jan 2011 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@b_veronika ak mas auto, este v pezinku byvaju vselijake dobre akcie...
17. jan 2011 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka7 viem ako si to myslela emoticon ale ja na take nie som, aj ked som do mesta chodila denne a denne som stretavala tie iste mamicky, tak som na to proste odvahu nenasla emoticon aj ked vela krat som na to myslela emoticon na taketo zoznamenia je super materske centrum, tam to islo samo emoticon
17. jan 2011 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie je tu nejaká mamička zo senca čo ma veľa mliečka ??? deckár mi poradil zohnať mamičku čo by bola ochotná predavať mliečko malá mi netoleruje umelé a bola predčasne narodená , ona by potrebovala najviac materské ....
18. jan 2011 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš