Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

misha8
3. feb 2011

@cruela hej gyndu dik za info

nefertitiavi
3. feb 2011

@flowerska na tu hudobnu do centra chodim🙂 Nellke sa tam pači🙂 a chystame sa aj do centra aj s Ivanou tak dame vediet ked pojdeme? pridas sa?.-)
plavanie, neviem co mam urobit ja mam este 5 vstupov - zaplatila som Nellke kurz a nakoniec som ju tam nedala, instruktorka mi povededala ze sa vyhadzala z tej vody a ja sa bojim chodit tam s Nellkou ma strasne citlivu kozu po manzelovi. s Ivankou som bola a ta je v pohode takze to asi vyuzijem tak ze sa pojdeme s Ivankou vyblaznit. Rozmyslam ze sa prihlasime do Ivanky.
vy co robite cele dni?

brinzulka
4. feb 2011

@misha8 IP

brinzulka
4. feb 2011

dakujem baby....som v rieseni 🙂

flowerska
4. feb 2011

@nefertitiavi jaaj si tusim pisala, ze nevies ci ju tam este das myslim na hudobnu tak som myslela, ze sa jej to nepaci alebo tebe)))chystam sa tam pozriet, ale vazne netusim kedy lebo stale mi do toho nieco pride, mychodime do akvacu ale nie na kurz len tak sa kupat velmi sa mu to paci cusi tam a nechava sa masirovat))))ta ivanka vyzera super...inak sa motkame ak myslis kurzy tak na ziadne nechodime

flowerska
4. feb 2011

@gretkab dakujem za pozvanie to je mile snad sa mi to podari aj navstivit)))

gretkab
4. feb 2011

@nefertitiavi Pondelok - centrum, Utorok - centrum, Streda - centrum, Stvrtok - hudobka v centre, Piatok - slnecka skolka v centre 😀 😀 😀 . V piatok poobede este chodime na anglictinu a v sobotu rano na plavnie do Trnavy. Boooze, jak mne bude za tymto krasnym programom smutno, ked pojdem do roboty - uz sa mi to krati...

habibi78
4. feb 2011

@palculienkastellka dakujem ti este raz velmi pekne za pomoc, nasla som to na prvykrat, co sa mne nestava... 😀 si lepsia ako navigacny system do auta... 😵 😵

nefertitiavi
4. feb 2011

@gretkab ta slnecna skolka to je??? o com?🙂 dakujem🙂

sirinka
4. feb 2011

@nefertitiavi to je pre deticky, ktore uz maju tri roky, ale este nechodia do skolky....tak mozu sa prihlasit sem, byva iba piatok doobedu a je to cosi ako priprava na klasicku skolku...

spalka
4. feb 2011

@gretkab to mate krasny program 🙂, aj ja uz davno planujem zobrat malu do MC, ale sme spachtosi a kym sa rano dostaneme z domu nie je nikdy menej ako 12 😅

rebecca2006
5. feb 2011

no, ja som sa strasne tesila, ze budeme chodit od jan na hudobku, ale kvoli tej blbej mononukleoze z toho nic. Tak hadam od septembra, uz sa tesim!

palculienkastellka
5. feb 2011

@habibi78 za malinko. aj nabuduce ked budem vediet 🙂

gretkab
5. feb 2011

@nefertitiavi Sirinka ti uz odpovedala - len doplnim, ze v Slnecnej skolke je aktualne vacsina deti mladsia ako 3 roky (Ela bude mat 3 roky v maji), takze ak nie je vela deti, Jitka vezme aj mladsie ako 3-rocne. Ale je to super v kazdom pripade, aj pre dieta, aj pre maminu (dieta je tam same = mama ma 2,5 hodiny volna 😉). Vzdy sa pohraju, nadesiatuju (dostanu tam desiatu, jedia spolocne) a nieco pekne vytvoria.

Nam dnes akurat v Trnave v Kvapke povedali, ze Marek uz nebude moct ist na dalsi kurz (co zacina v marci), lebo v aprili bude mat 5 rokov a u nich sa moze plavat len do 5 rokov a teda uz nemoze ani zacat kurz, v ktorom by ich dosiahol. Tak ma tak nejako rozosmutnili, kedze sme tam chodili radi a bolo tam super. Takze asi uz len zavolat do Pezinka, ze keby sa nahodou nejake miestecko uvolnilo.... jajajajaj, skoda prevelika.

flowerska
5. feb 2011

@gretkab a kedy sa tam da chodit len od 10hod?cize len doobeda?ci ako to tam funguje

gretkab
6. feb 2011

@flowerska pondelok - streda od 9.00 do 12.00

flowerska
6. feb 2011

stvrtok piatok nic?a to je tam nejaka spolocenska miestnost?tri hodiny sa tam stretavaju mamicky s detmi popri klebeteni sa deti hraju ci ake su tam aktivity

brinzulka
6. feb 2011

@gretkab v TT su dve plavarne...koleg chodi s malou 5rocnou na kurz na "fakultu"....3mesiace 50eur...
malo by to byt kusok od Maxu...ak som ako tak orientovana- Kvapka je na druhej strane mesta- pri tescu

brinzulka
6. feb 2011

hladam to na nete a neukazuje mi...popytam sa na info

gretkab
6. feb 2011

@brinzulka Popytaj sa, prosim, ale podla mojich info na fakulte sa plava 2x do tyzdna, v sobotu nie - co je pre nas nerealne a zaroven plavaren = studena voda = moje dieta tam nedostanem ☹.

gretkab
6. feb 2011

@flowerska Stvrtok je tam ta hudobka (hudobna skola Yamaha - ale ta je osobitne platena - na pol roka to stoji 110 €) - su 3 kurzy o 9.00, 10.00 a 11.00 (o 9.00 je pre deti do 1,5 roka, tie dalsie 2 su pre deti nad 1,5 roka). V piatok je ta slnecna skolka - ale tam sa tiez treba osobitne prihlasit. V pondelok az stredu je tam herna pre deti, maminy mozu poklabosit pri kave/caji. V utorok byvaju dielnicky pre deticky (tie sa neplatia), v stredu dielne pre mamicky (tam sa plati za material) - ale mozes tam byt aj ked sa nechces zapojit do dielnicky (ja sa do tych maminkovskych zapajam malokedy - skor Elinka sa aktivne zapoji aj do tych 😉).

flowerska
6. feb 2011

@gretkab jeej dakujem ty moja verna informatorka)))

gretkab
6. feb 2011

@flowerska Tak uz len odhodlanie a mozes zajtra vyrazit 😉.

nefertitiavi
6. feb 2011

@rebecca2006 ono sa da pridat aj neskor🙂

rebecca2006
6. feb 2011

@gretkab ta slniečková škôlka vyzerá supiš už sa neviem dočkať na 2,5 hoďky offf, škoda, že sa nerobia aj slniečkové jasličky 😀 btw už sme v SC, tak nejak stretko vymyslíme. Aleb dobehnem do Slniečka, tento týždeň nie, možno budúci....

nefertitiavi
6. feb 2011

@gretkab
plavanie v Senci je pre deti od 5 rokov, je to dva krat do tyzdna, nam sa celkom paci, aj ked teda Ivanku chce stale posunut k plavcom, ale nemozeme, lebo by sme nestihali tanecnu☹((

gretkab
6. feb 2011

@nefertitiavi No do SC prave Marek chodil, prvu polovicu kurzu uplne v pohode a niekde v strede sa mu nieco (netusim co) znepacilo a zvysok kurzu vyslovene odreval (vratane celej poslednej ukazkovej hodiny). Asi som to mala vzdat uz po 2 prerevanej hodine, ale ja som furt verila, ze sa to zlomi a zas to bude ok, no ale nie (a pritom v tej Trnave fakt plava v pohode a rad, preplava krasne bazen po dlzke). A nemozem povedat ani na trenerov nic zle, ostatne deti na tej ukazkovej hodine fakt krasne plavali, ja neviem, co sa Marekovi zrazu prestalo pacit... Takze tam zial (samozrejme) uz nepokracujeme (a ani by ho tam uz nevzali teda 😉).

gretkab
6. feb 2011

@rebecca2006 Tesime sa na Teba!

rebecca2006
7. feb 2011

@nefertitiavi myslíš na tú hudobku? A poplatok sa potom počíta ako ekvivalent podľa počtu prechodených hodín? POuvažujem, dakujem za info, ja som to už "odpísaa" pre tento rok, ale teraz som začala znova rozmýšľať. Napíšem Jitke a opýtam sa jej....
Baby, yslík Brinzulka tu somnala vývatu nábytku neviete, vystavovali ta v posledných rokoj aj "detskí" nábytkári?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre