Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

flowerska
12. feb 2011

@nefertitiavi mati a nellka sa ti ako vyhadzala z akvaca?prosim ta a akolko ti spi este dvakrat za den ci uz iba raz?

hirunka
14. feb 2011

baby neviete mi poradit opravu obuvi v senci dakujem

gretkab
14. feb 2011

@hirunka Na kratkej bola, zhruba oproti pekarni (ak tam teda este stale je).

hirunka
14. feb 2011

@gretkab no tam uz nie je

nefertitiavi
14. feb 2011

ahoj.
ano hovorim o aqua v senci. ale mne sa Nellka nevyhadzala, lebo som to hned ako som sa to dozvedela tak som ju tam viac nedala. ale opakujem ze starsiu tam beriem a je v pohode, lenze ta ma uz 5 rokov. Nellka ma len 14 mesiacov a oproti starsej ma straasne citlivu pokozku - nemozeme mat umely spaci vak,lebo sa hned vyhadze.Takze potom co som pocula to riskovat nebudem

nefertitiavi
14. feb 2011

@flowerska Ivi nie to sa nestihla ja som ju tam odvtedy nezobrala, ale s Ivankou som tam bola a je v pohode, Nellka je este mala a ma viac citlivu kozu takze neriskujem🙂
a spinkanie🙂? mne od narodenia nespavala 2 x za den. pre Nellku je spanok zbytocne premrhany cas. mne spava len 1 x za den, doteraz spavala 1x za den takych 20 minut. teraz sa nam to predlzuje, ale stale je to len jeden x🙂uz som si zvyykla ze mam nespave dieta🙂
Viktorko ako spinkava?

nefertitiavi
14. feb 2011

@daikas ahoj som ti odpovedala len som ta neoslovila tak aby si vedela ze odpoved je vyssie🙂

luppita
14. feb 2011

@rebecca2006 ahojcek, mali sme pokazeny comp, tak az teraz ti odpisujem, naozaj neviem kde sa to da zohnat, mozno dat to urobit na mieru niakemu machrovi, co sa drevom zivi..... 🙂

gretkab
14. feb 2011

@hirunka Hmm, tak potom netusim ozaj.

rebecca2006
14. feb 2011

@luppita aha fakt,no to ma nenapadlo, dat to spravit na mieru, vidis, pouvazujem.... musime dat stretko inak... ze vraj si privyrabas, tak ak budes mat volnejsie, ozvi

flowerska
14. feb 2011

@nefertitiavi my sme rok nemali problem s pokozkou a vyhadzanim menila som roznu kozmetiku, ale teraz sa mu vyhadzala krupica na tele a ma to uz tyzden pravedodobne z noveho mlieka(((preto som sa pytala ako sa mala vyhadzala, ze vies ze ma citlivu pokozku...no tak to mas dost zle s tym spanim, ja som myslela ze viktor je slaby spachtos a furt v pohybe a hore, ale nellka ho jasne tromfla. no my spime dvakrat za den, ale volakedy spal len pol hodinu, teraz spi hodku niekedy hodku a pol, ale v kociku len pol hodinu a poobede ho musim nutit spat lebo on samozrejme neni ospaly)))dokedy ti rano spi mala?

nefertitiavi
14. feb 2011

@flowerska Nellka vstava o siestej,, pol siedmej🙂 a Viktorko?
Nellka mava skor taky ekzem, ked jej nieco nesadne☹((
a v noci ti ako spinka? my sme hore kazde tri hodiny🙂

flowerska
15. feb 2011

@nefertitiavi aj my tak niekedy o siestej, ale castejsie medzi pol 7 az pol 8)))v noci len raz dvakrat na caj sa zobudi a spi dalej nastastie)))ekzem myslis tak mapy sa jej spravia flakate, lebo viktor ma taku krupicu na tele a uz vyse tyzdna boli sme u doktora, ze je to spojene pravdepodobne s potravinou asi mliekom a dal mu speci krem na telo a olej do kupela tak snad mu to uz prejde(((

daikas
15. feb 2011

@nefertitiavi dakujem za odpoved, ja mam pomaly uz stvormesacne babo, chcela by som s nou zacat chodit plavat, ale az trosku neskor, no mam strasnu nedoveru voci tymto plavarnam. kozicu mame citlivejsiu, ale zatial sme nejake problemy vramci standardnych situacii nemali.

daikas
15. feb 2011

@misha8 prepac az teraz som si vsimla, v blizkosti jazera-juh. a ty?

palculienkastellka
15. feb 2011

@hirunka oprava obuvi na krátkej stále existuje. je vo dvore, pri predajni zvierat. minulý týždeň som si tam dávala opravovať čižmy a mám ich opravené, takže určite tam je 🙂 majú tam otvorené od 9.00-12.00 a potom od 14.00 do 18.00 tuším.

hirunka
15. feb 2011

@palculienkastellka aha lebo manzel tam vcera bol a nenasiel to tam

nefertitiavi
15. feb 2011

@flowerska
hej take fliacky, a sme boli u koznej je to slabunky ekzem, bude mat nabeh. ale zatial sme sa dohodli ze je to tak slabunke a tak zriedkavo sa jej to vyhodi ze zatial ziadne kortikoidove maste. a mame krem aj olej do kupela od doktorky a sme spokojni🙂
tak pekne spinkate. super🙂
dnes sme boli kuknut aj s ivanou v centre. by si sa mohla niekedy pridat🙂

nefertitiavi
15. feb 2011

@daikas
inac to plavanie je pre deti super, mne Ivanka chodila tiez od troch mesiacov a v troch rokoch uz vedela plavat.
teraz cakame kedy sa uvolni miesto v Ivanke a zacneme tam🙂

nefertitiavi
15. feb 2011

dnes sme boli kuknut v centre a pacilo sa nam🙂

luppita
15. feb 2011

@luciamk @cruela ja som pred 2 tyz prestupila do senca k Dr a som zatial spokojna, MUDr. Jana Strisko Sencakova, ma ambulanciu v budove oproti tureckemu domu, taka relativne nova budova na rohu.... pekne nove priestory aj ambulanciu ma super.... www.clinicsro.sk .... tel 02/45928286 🙂

elleniak
15. feb 2011

čaute .....možem sa k vam pridat ? byvam v kaplnej ... mám k vám najbližšie ....dufam, že pri mojom huncutovi budem mat cas prispievat do temy.

elleniak
15. feb 2011

@palculienkastellka aka náhoda aj moj Filipko má dnes presne jeden rok ...želám všetko najlepšie

elleniak
15. feb 2011

@nefertitiavi mysliš v Ivanke pri dunaji? sú tam plavecke jasličky?

arrett
15. feb 2011

Baby, kam chodite s deťmi poobede? My do obeda upratujeme a varime, o 10 - 12 spinkame? Potom obed a potom sa nudime☹. MC poobede nie je a von je občas ziama. Ach jaj, už nech je leto a capneme sa na jazera.

lienka7
15. feb 2011

...ahojte ......ako je to zo skolkami? ....boli sme v jednej a pytala som sa ci mam davat prihlasku aj do inej alebo nie alebo si to sami posunu ked ho v jednej nevezmu alebo ako ....no a odpoved bola taka ze som s toho debil a teta sa tvarila ze v setko je uplne jasne len ja som asi dement.....tak neviem ci mam dat prihlasku do kazdej alebo ako ....viete poradit? mate viac info ako ja?

flowerska
15. feb 2011

@nefertitiavi no super my sme tiez dostali taky olej do kupela a krem na telo, ale ten sa nema pouzivat stale vymate aku znacku?bojim sa snad to nebude ekzem moj doktor povedal ze je to z potravim podla mna z noveho mlieka ked mu to neprejde tak musim ho vysadit(((nutrilon vanilkovy mi zacal odmietat nellka pije tiez to?no mohli by sme len ten cas mi moc nevyhovuje ale viem sa prisposobit viktor mi chodi akurat vtedy spat doobeda, ale v koicku spi len pol hodinu tak to by sa malo dat zvladnut kedy sa chystas najblizsie?

luppita
15. feb 2011

@arrett my ked tak len von na prechadzku, ak je pocko znesitelne, ak nie zozierame sa doma 🙂 ale uz len par mesiacov a leto je tu, aj jar nam postaci a otvoria nam ihrisko v anfiku .... 🙂

flowerska
15. feb 2011

@arrett ja som na tom podobne doobeda vacsinou mam tiez nejaku robotu, ale len jedno dieta mas toho urcite vela, a uz sa neviem dockat jari a toho noveho ihriska v amfiku)))

flowerska
15. feb 2011

@luppita akurat som to napisala a az teraz som precitala, ze obidve tusim cakame na to nove ihrisko hehe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre