• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

25. novembra 2016 
@misha8 na poliklinike sme boli, ak sa dobre pamatam...
6. mar 2011 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cruela ok dakujem :wink:
6. mar 2011 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@t1nulka ahoj ja som videla ako tehulka cvičí brušné tance v dome kultúry v utorok kol 18stej hodiny, my sme išli akurát cvičiť a sa otvorili dvere a sme ju videli, tak sa skús ísť pozrieť na vchod zozadu, či je tam dačo vycapené :wink:

a baby vincov les - supeer dokonca aj v nedeľu pred obedom :wink: na to, že malý bol 1.krát v bazéne, tak ani nepípol celý čas a sa mu páčilo, takže budúci vík ideme tiež :grinning:
6. mar 2011 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby ......chcem sa opýtať nemáte niektorá skúsenosti s plávaním babatiek v senci aquaparku? dakujem
7. mar 2011 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hirunka pozri pár stránok dozadu, kopec sa toho popísalo..
7. mar 2011 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misha8 v senci neni detska neurologicka.... ja do modry chodim na kardiologiu s malym a som spokojna... tiez som pocula pozitivne na neurologicku v modre... ale to len z pocutia...

som myslela ze k neurologicke chces ist ty ... ja som teda bola tu v SC una neuro ale sama so sebou... nie s dietatom
7. mar 2011 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misha8 mi chodíme dr. vaškovej...je fain do Modry
7. mar 2011 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misha8 mi chodíme dr. vaškovej...je fain.... do Modry
7. mar 2011 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvia31 tam su tuším len otvorené bazény?
7. mar 2011 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
7. mar 2011 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@elleniak a kde má prosím ťa ambulanciu???
7. mar 2011 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
7. mar 2011 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvia31 Super že sa páčilo:slight_smile:
7. mar 2011 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvia31 preto sa pýtam, pokial viem su tam len bazéný vonku či si sa nebála, že TI maličký prechladne alebo su uz aj vnútri bazény?
8. mar 2011 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@elleniak Su aj vo vnútri. Jeden veľký a jeden detský. Tepla voda a je tam priserne teplo. Je tam aj bar, lehatka, stoličky. Kuk na ich stránku.
8. mar 2011 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@arrett dakujem
8. mar 2011 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@elleniak otvorené - myslíš tie vonkajšie? vonku funguje myslím len jeden termálny bazén teraz a vo vnútri je jeden malý detský bazén a ešte jeden pre dospelých/deti tam je asi 120cm vody a potom taký, kde len sedíš a buble to tam okolo teba :grinning: a platí sa 3eurá/3hodiny alebo si môžeš priplatiť ešte 2eurá a ísť aj do toho vonkajšieho aj vnútorného bazéna (ale to len cez víkendy majú akciu) :wink:
9. mar 2011 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teraz čítam pokračovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak arrett už odpísala :grinning: von som s malým nešla, to by bol hneď chorý a ja asi tiež :wink:
9. mar 2011 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babule, boli by ste také zlaté a zahlasovali za nášho drobca? vďaka :wink: (snáď to tu prejde) .. http://lesk.cas.sk/zlaticko2011/profil/3069
9. mar 2011 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvia31 No prosím:slight_smile: :slight_smile: ďalšie zlaticko:grinning: každú hodinu dookola hlasujem :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2011 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
som povodom zo Senca, ale teraz byvame v Kralovej pri Senci. Mam 27 mesacnu dceru a chystame sa ju dat do skolky v Svatom Martien. Viem,ze ste sa o skolkach bavili nedavno.
Prosim dajte mi vediet vase nazory na tuto skolku. ma tam niekto dieta. Aky boli prve dni zvykania ? Hlavne ma zaujima ako si dieta zvyklo na tu cestu mikrobusom.

Dakujem pekne :slight_smile:
10. mar 2011 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bevab Prelistuj par stran dozadu, ja som tam pisala o nej pomerne podrobne - mam tam starsieho syna a od augusta tam pojde aj mladsia dcerka. Z Kralovej ti ju podla mna ale vozit nebudu (ci?)
10. mar 2011 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bevab a aby som nezabudla, buduci tyzden maju tyzden otvorenych dveri, takze mozes ist popreskumavat osobne :wink:.
10. mar 2011 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@arrett :wink: sa uklikáš :grinning:
babule idete niektorá dnes cvičiť? do kulturáku alebo dakam inam?? ja bych aj šla, ale samej sa mi nece.. :sweat_smile:
10. mar 2011 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvia31 ja ak budem stiham, zvladat a vladat, tak pojdem vyskusat brusne tance.... ale uz dlhodobo sa chystam obnovit flowin... kuuurna, uz by som sa mala k tomu dokopat :unamused:
10. mar 2011 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Gretkab,
dakujem za info. Pamatas sa mozno ako si maly zvykol na ten mikrobus prevoz ? Mala by brali od babky v Senci.

Dakujem
11. mar 2011 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Úspešná Prechadzka za nami. Netušila som, že doobeda je vonku toľko deticiek a maminiek:slight_smile:
11. mar 2011 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bevab Tak Marek reval rano asi tak 3 tyzdne, ale ucitelka hovorila, ze uz na konci ulice (=2 minuty) je ok - ale potesilo, ked prestal plakavat. Teraz v pohode, podla toho, aky ma den. Ela (mladsia) predpokladam, ze bude uplne bez problemov (ale jeden nikdy nevie :wink:).
11. mar 2011 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte sencanky, otazocka???
Dava mesto Senec nejake prispevky pri narodeni dietata? Vzhladom na to ze za chvilu idem riesit papiere do socialky, kvoli materskej a tak, upozornil ma na to moj gyndos, ze niektore mesta to zvyknu robit. Len to treba obehat po porode. :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2011 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fleuerette Pred 3 rokmi nedaval a pochybujem, ze by zacal :wink:.
11. mar 2011 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok