Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

cruela
6. mar 2011

@misha8 na poliklinike sme boli, ak sa dobre pamatam...

misha8
6. mar 2011

@cruela ok dakujem 😉

silvia31
6. mar 2011

@t1nulka ahoj ja som videla ako tehulka cvičí brušné tance v dome kultúry v utorok kol 18stej hodiny, my sme išli akurát cvičiť a sa otvorili dvere a sme ju videli, tak sa skús ísť pozrieť na vchod zozadu, či je tam dačo vycapené 😉

a baby vincov les - supeer dokonca aj v nedeľu pred obedom 😉 na to, že malý bol 1.krát v bazéne, tak ani nepípol celý čas a sa mu páčilo, takže budúci vík ideme tiež 😀

hirunka
7. mar 2011

caute baby ......chcem sa opýtať nemáte niektorá skúsenosti s plávaním babatiek v senci aquaparku? dakujem

rebecca2006
7. mar 2011

@hirunka pozri pár stránok dozadu, kopec sa toho popísalo..

maznacik007
7. mar 2011

@misha8 v senci neni detska neurologicka.... ja do modry chodim na kardiologiu s malym a som spokojna... tiez som pocula pozitivne na neurologicku v modre... ale to len z pocutia...

som myslela ze k neurologicke chces ist ty ... ja som teda bola tu v SC una neuro ale sama so sebou... nie s dietatom

elleniak
7. mar 2011

@misha8 mi chodíme dr. vaškovej...je fain do Modry

elleniak
7. mar 2011

@misha8 mi chodíme dr. vaškovej...je fain.... do Modry

elleniak
7. mar 2011

@silvia31 tam su tuším len otvorené bazény?

misha8
7. mar 2011
misha8
7. mar 2011

@elleniak a kde má prosím ťa ambulanciu???

elleniak
7. mar 2011

@misha8 IP

arrett
7. mar 2011

@silvia31 Super že sa páčilo🙂

elleniak
8. mar 2011

@silvia31 preto sa pýtam, pokial viem su tam len bazéný vonku či si sa nebála, že TI maličký prechladne alebo su uz aj vnútri bazény?

arrett
8. mar 2011

@elleniak Su aj vo vnútri. Jeden veľký a jeden detský. Tepla voda a je tam priserne teplo. Je tam aj bar, lehatka, stoličky. Kuk na ich stránku.

elleniak
8. mar 2011

@arrett dakujem

silvia31
9. mar 2011

@elleniak otvorené - myslíš tie vonkajšie? vonku funguje myslím len jeden termálny bazén teraz a vo vnútri je jeden malý detský bazén a ešte jeden pre dospelých/deti tam je asi 120cm vody a potom taký, kde len sedíš a buble to tam okolo teba 😀 a platí sa 3eurá/3hodiny alebo si môžeš priplatiť ešte 2eurá a ísť aj do toho vonkajšieho aj vnútorného bazéna (ale to len cez víkendy majú akciu) 😉

silvia31
9. mar 2011

teraz čítam pokračovanie 😝 tak arrett už odpísala 😀 von som s malým nešla, to by bol hneď chorý a ja asi tiež 😉

silvia31
9. mar 2011

babule, boli by ste také zlaté a zahlasovali za nášho drobca? vďaka 😉 (snáď to tu prejde) .. http://lesk.cas.sk/zlaticko2011/profil/3069

arrett
9. mar 2011

@silvia31 No prosím🙂 🙂 ďalšie zlaticko😀 každú hodinu dookola hlasujem 😀 😀 😀

bevab
10. mar 2011

Ahojte,
som povodom zo Senca, ale teraz byvame v Kralovej pri Senci. Mam 27 mesacnu dceru a chystame sa ju dat do skolky v Svatom Martien. Viem,ze ste sa o skolkach bavili nedavno.
Prosim dajte mi vediet vase nazory na tuto skolku. ma tam niekto dieta. Aky boli prve dni zvykania ? Hlavne ma zaujima ako si dieta zvyklo na tu cestu mikrobusom.

Dakujem pekne 🙂

gretkab
10. mar 2011

@bevab Prelistuj par stran dozadu, ja som tam pisala o nej pomerne podrobne - mam tam starsieho syna a od augusta tam pojde aj mladsia dcerka. Z Kralovej ti ju podla mna ale vozit nebudu (ci?)

gretkab
10. mar 2011

@bevab a aby som nezabudla, buduci tyzden maju tyzden otvorenych dveri, takze mozes ist popreskumavat osobne 😉.

silvia31
10. mar 2011

@arrett 😉 sa uklikáš 😀
babule idete niektorá dnes cvičiť? do kulturáku alebo dakam inam?? ja bych aj šla, ale samej sa mi nece.. 😅

cruela
10. mar 2011

@silvia31 ja ak budem stiham, zvladat a vladat, tak pojdem vyskusat brusne tance.... ale uz dlhodobo sa chystam obnovit flowin... kuuurna, uz by som sa mala k tomu dokopat 😒

bevab
11. mar 2011

Ahoj Gretkab,
dakujem za info. Pamatas sa mozno ako si maly zvykol na ten mikrobus prevoz ? Mala by brali od babky v Senci.

Dakujem

arrett
11. mar 2011

Úspešná Prechadzka za nami. Netušila som, že doobeda je vonku toľko deticiek a maminiek🙂

gretkab
11. mar 2011

@bevab Tak Marek reval rano asi tak 3 tyzdne, ale ucitelka hovorila, ze uz na konci ulice (=2 minuty) je ok - ale potesilo, ked prestal plakavat. Teraz v pohode, podla toho, aky ma den. Ela (mladsia) predpokladam, ze bude uplne bez problemov (ale jeden nikdy nevie 😉).

fleuerette
11. mar 2011

Ahojte sencanky, otazocka???
Dava mesto Senec nejake prispevky pri narodeni dietata? Vzhladom na to ze za chvilu idem riesit papiere do socialky, kvoli materskej a tak, upozornil ma na to moj gyndos, ze niektore mesta to zvyknu robit. Len to treba obehat po porode. 😵 😵

gretkab
11. mar 2011

@fleuerette Pred 3 rokmi nedaval a pochybujem, ze by zacal 😉.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre