• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

25. novembra 2016 
Baby? Sobasna suen je mestskom úrade na námestí? Ideme zajtra privitat Dasku, rak som zvedava čo to bude:grinning:
11. mar 2011 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@arrett Ano, je to tam, ale moc od toho neocakavaj :wink:.
11. mar 2011 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gretkab Vdaka:slight_smile: necakam, len sme chceli vidieť, kedže pri simimu sme nešli. Ale snáď to nebude take hrozne a uvidim deticky čo sa rovnako narodili:slight_smile: a aspoň mame nejaký program.
11. mar 2011 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@arrett Vsak ono to bolo mile, len my sme tam sli napr. obleceni ako na krstiny a polovica rodicov v dzinsoch :wink:. Ja inak spatne vobec netusim, s kym sme tam boli (myslim ine deticky).
11. mar 2011 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka jej gratulujem k babatku :slight_smile: vela zdravicka stasticka malinkej a celej rodinke tvojej :slight_smile:
11. mar 2011 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luppita dakujeme!
11. mar 2011 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gretkab Hmm.. Ja pôjdem tiež asi v rifliach:slight_smile: Do ničoho iného sa po pôrode nevpracem:frowning2: Sice, leginy by to mohli zachrániť, to natiahnem:grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2011 o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@arrett
@gretkab my sme sa tiez obliekli na to vitanie tak trosku krajsie, nie rifle, ale zase ani slavnostne oblecenie :grinning:
12. mar 2011 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kedy vlastne otvárajú to ihrisko na amfiku?
12. mar 2011 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka Aj ja sa pridavam ku gratulaciam, aj ja!!!
12. mar 2011 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gretkab dakujeme!
12. mar 2011 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak bolo veeelmi pekne:slight_smile: pekná muzicka, krásne slova, dostali sme fotoalbum s ramcekom na fotky a krásny kvietok. Uplna spokojnosť:slight_smile: bolo to milé.
12. mar 2011 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@arrett uz je otvorene....nam bolo vcera povedane....pojdeme skusit v nedelu :dizzy_face:
12. mar 2011 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@arrett no tak super... :slight_smile:

@brinzulka jeeej, tak hadam ked bude peknejsie, tak prideme aj my kuknut...tam my aspon deticky neujdu na cestu :grinning:
12. mar 2011 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brinzulka Super. Zajtra tam poslem chlapov omrknut doobeda. :wink: Konecne je teplejsie a dá sa byt dlllho vonku:slight_smile: Este ten vietor a bude to originál:slight_smile:
@sirinka noo, bola som tuším jediná, čo nemala rifle.
12. mar 2011 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@arrett tak vidis...ja to ponimam ako nieco slavnostnejsie, rifle by som si tam proste nedala...ale ved kazdy tam vita to svoje dietatko.... :wink:
12. mar 2011 o 19:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka Ano, mas pravdu. Aj ja som to vnimala ako nieco slavnejsie. Rifle sa tam naozaj vobec nehodia. DAkujem za radu, citila by som sa ako blbec.
12. mar 2011 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
12. mar 2011 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Gretkab,
nehnevaj este otazocka. Ako je to organizovane s tym mikrobusom casovo ? Vraj by pre malu dosli k mojej mamke o 0645 co mi pripade strasne skoro. Da sa s nimi nejak dohodnut ?

Dakujem pekne :slight_smile:
12. mar 2011 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bevab Nejaky casovy harmonogram maju a vzdy nejake dieta musi ist prve a nejake posledne a snazia sa to casovat tak, aby deti brali po nejakej trase = aby sa napr. na tu istu ulicu nevracali 2x, ale dohodnut sa urcite da. Zalezi hlavne odkial ju budu brat.
12. mar 2011 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky my sme isli dnes okolo amfiku a bolo to zatvorene :unamused:
12. mar 2011 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:frowning2: tak ja nechapem...lebo mm siel do prace s jednou tetou a ta mu povedala, ze tam chodia- to ma mrzi, ak je to zla info...
12. mar 2011 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
k teme mlieko:
pytala som sa doktora, co davat malemu, ked ho idem odstavit (20mesiacov)...
povedal, ze nie je problem mu dat kravske mlieko, ak nema problem s mliecnymi vyrobkami...kedze aj UM je kravske...
ale mam kupovat v automate, alebo plnotucne 5dnove...nie trvanlive, kedze je konzervovane a to moze robit problem
12. mar 2011 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte žienky.
Som študentka Pedagogickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, momentálne v druhom ročníku, a začínam si pomaly chystať čo-to k mojej bakalárskej práci.
Téma sa týka využitia pohybových aktivít pri práci s dieťaťom s problémom ADHD.

Rada by som sa zoznámila s rodinkou, kde majú také dieťatko, najlepšie do 7-8 rokov.

Mám skúsenosti s opatrovaním detičiek (tu v Senci - sama som zo Senca), aj s chlapčekom s ADD, môj vzťah k deťom je pozitívny.

Nejedná sa opatrovanie, ale rada by som s dieťatko s ADHD pracovala, mala by som do mojej Bc. práce zahrnúť kazuistiku dieťaťa s ADHD a tiež zostaviť nejaký pohybový program, ktorý by som s ním rada spravila.

Samozrejme, bližšie info potom osobne. Všetko by bolo na osobnej dohode a na záujme maminky (rodičov).

Ak by mala niektorá z Vás záujem, alebo poznáte niekoho, kto má také dieťatko a vedeli by ste mi dať kontakt (samozrejme so súhlasom rodičov), bola by som Vám nesmierne vďačná.

Petra
12. mar 2011 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
amfik:
je uzamknuty, dnu prebiehaju stavebne prace...dlazba, miesacka- akoze nie dnes...ale su tam ulozene veci...
dnu bolo 6ludi- ale ako sa tam dostali, je nam zahadou: dospeli+hojdajuce sa deti
13. mar 2011 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brinzulka no snad to cim skor dokoncia....
13. mar 2011 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka Gratulujem k malinkej, v dobrom Ti zavidim, ze uz mas po tom :dizzy_face:
13. mar 2011 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka gratulujem k malinkej,prajem vám obom veľa zdravíčka tebe hodne mliečka a malinká nech rastie do krásy :wink:
14. mar 2011 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vriend
@alure dakujem vam baby!
14. mar 2011 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme tiez vcera isli okolo amfiku a presne bolo zatvorene. asi do leta budeme musiet vydrzat.

@petra89 no my to diagnostikovane zatial nemame ale co tak skusit cez psychologov tu v senci.
14. mar 2011 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok