Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

fleuerette
24. máj 2011

@skibaby kamoš, chlap ako jak buk, vraj 😀

fleuerette
24. máj 2011

@skibaby Ale pozerám, že Nelinka nebude o veľa staršia, to je tiež ešte malinké mimi.

skibaby
24. máj 2011

no super, káámoš sa zíde!🙂...tak tak...vo štvrtok budeme mať 6 týždňov🙂 kde budeš rodiť?

skibaby
24. máj 2011

@fleuerette a nexces ist aj dnes s nami von?🙂 kde presnejsie byvas?

fleuerette
24. máj 2011

@skibaby bývame za Family parkom, teda konkrétne za STK. Ja už toho veľa nenachodím, už sa len kotúľam, strašne ťažko sa mi dýcha. Dnes som absolvovala odbery v BA, nákup a manikúru, trochu som sa pobabrala s kvetmi a som vybavená tak do 20:00.

skibaby
24. máj 2011

acha, jasne, chápem, spomínam na to slonie obdobie ešte veľmi dobre🙂 my bývame kúsok od Lidlu na Hollého. a kde budeš rodiť?

scrabble
24. máj 2011

@skibaby
@fleuerette Možem sa k vam potom neskor pridat? Aj ja budem potrebovat kamosku, ked prideme v lete "do cudzieho sveta" 😉
Fleuerette asi budeme susedky 🙂

skibaby
24. máj 2011

@scrabble jasne, scrabble, si vitana🙂 kedy mas termin a co to budeee?🙂

scrabble
25. máj 2011

Ja uz babatko mam. Ma 5 mesiacov a je to dievcatko. My sa budeme jun/ jul este len stahovat do Senca. Od septembra budem mat starsie deti uz v skole a ja budem v Senci s malickou sama. Budem rada ked budem mat kamosku na kocikovanie.

fleuerette
25. máj 2011

@scrabble
@skibaby
jéj to je super....... teším sa teším. Som doma 6 týždňov a už mi z toho začína hrabať 😀 , zo začiatku som upratovala, varila, premiestňovala nábytok a tak. Teraz už nevládzem tak len prepínam ovládač, idem si sadnúť von, potom zasa dnu..... no hrúza.

arrett
25. máj 2011

@luppita jeeeeeej gratulujem!!!!! Krásne tehulkovanie prajem!!

luppita
25. máj 2011

@arrett dakujem 🙂

arrett
26. máj 2011

Baby, robí sa MDD v Senci??

arrett
27. máj 2011

@cruela jezisi, úplne som zabudla na jazera 😀 vďaka

brinzulka
27. máj 2011

🙂...minule tam bola na MDD udajne "svanda"...ked sa nechtiac "naburali" policajti...
hlasim, ze v amfiku je super...ale priniesla som si domov "navstevu" odtial....kliesta.

rebecca2006
29. máj 2011

@brinzulka naa vidiš! vďaka za info, som si nemyslela, že na amfíku môžu byť kiešťatá, budem malého konrolovať. Hej, aj mne sa tam veľmi páči, len momentálne je pre nás fontána konraproduktívna, furt chce byť krpec len vo vode.....

vriend
29. máj 2011

@skibaby ahoj aj my tak nejak byvame v senci skoro 3 roky, kocikovat sa snazim chodit skoro kazdy den tak snad niekedy sa stretneme, chodite na prechadzky rano, alebo poobede?

katy1979
29. máj 2011

@rebecca2006 nic si z toho nerob ja mam tiez vzdy obe deti namocene vo vode. a macaju sa bud vo fontane na namesti ci v amfiku

kika7
30. máj 2011

ahojte, baby mám na predaj dve balenia plienok- oranžové pampersky ( sleep and play ) "5", 58 ks... balenie za 8€... bolo by mi lepšie, ak by ich kúpila senčanka.

skibaby
30. máj 2011

@vriend ako kedy - aj aj, podla nalady🙂 kde byvas presnejsie? ja kusok od zaciatku pesej zony....

vriend
30. máj 2011

my nedaleko billy, ale na lichnerku chodime kazdy den

markymark
2. jún 2011

Ahoj maminky,nevite o nejakem secondhandu v Senci? 😎

petra89
2. jún 2011

@katy1979 moc by som dieťatko do fontány na námestíí nenamáčala... voda je chemicky ošetrovaná, nie je to veľmi bezpečné... fontány nie sú na kúpanie

inak, žienky, dúfam, že tie, ktorým tak veľmi chýbal park v Senci, sú spokojné s amfiteátrom

silvia31
2. jún 2011

ahojte, chodíte niektorá na korčule okolo jazier aj s kočíkom? vídavam tam veľa maminiek, tak sa pýtam 😉 hľadám parťáčku na trošku makačky a hranie sa krpcov niekde mimo pieskoviska - tam robíme iba zlobu 😅

gretkab
2. jún 2011

@petra89 Este som tam nebola, ale podla vsetkych fotiek a popisov vyzera super a urcite sa chystam 🙂.

sonca13
2. jún 2011

@skibaby ahoj, ja nie som síce priamo zo senca, ale kúštik dalej.. tiež som prisťahovaná, a tiež sama ☹ kočíkovať začneme, ale až v októbri 😀 zatiaľ sa snažím aspoň tuto takto sa kontaktovať s babami... aby som si aspon trošku pokecala

katy1979
2. jún 2011

@petra89 oni si tam ruky macaju a pokial ja viem je tam akurat viac chloru. Ale ak mas ine info tak povedz.

petra89
2. jún 2011

@katy1979 jaj, tak ak ti nevadí kúpať dieťa v chlóre...

katy1979
2. jún 2011

@petra89 bud rada ze nevies rozbor vody v aquathermali kde sa kupu aj male mimina. ci vody z jazier 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre