• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

25. novembra 2016 
@vriend no supeeeer, v piatok som v BA, ale v pondelok mozme dat "rande" na Lichnerke:slight_smile:
2. jún 2011 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katy1979 moje dieťa by sa tam rozhodne nekúpalo...

je to na rodičoch - dezinfekcia vo fontáne je na báze prípravku SAVO... ja by som decko do sava kúpať nedala a ani do aquaparku a do jazera...

2. jún 2011 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@scrabble super, tesime! potom ozvi, ked uz budete nastahovani a aklimatizovani:slight_smile:
2. jún 2011 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@skibaby uvidim ako budeme na tom rano, bo v pondelok rano musim k obvodnemu na odber krvi do Raci na akademiu snad sa tam nezdrzime dlho :grinning:
2. jún 2011 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vriend oukeeej, ved to mozme aj niekdy poobede, prajem pevny nerv v cakarni a pekny vikend!:slight_smile:
3. jún 2011 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, chcem sa opytať či náhodou neviete ako to chodi v aquaparku pre deti od 3 mesiacov. či tam je niaky špecialni bazen pre malé babatka. alebo len pre male babatka je ten kurz? dakujem za odpoved
4. jún 2011 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vera1132 Podla mojich info sa s babatkami plava v normalnom dospelackom bazene. Ja osobne by som s 3-mesacnym dietatom zvolila Trnavu :wink: (www.klubkvapka.sk).
5. jún 2011 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@skibaby my sme uz od doktora dosli nastastie tam skoro nik nebol
6. jún 2011 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
pozor na kliešte v novom parku oddychu, po dnešnej návšteve si drobec jedného priniesol domov
7. jún 2011 o 00:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievčence, mám navyše 2 kupóny na celodenný pobyt v Aquatermali aj s welnessom, cena je 9E za jeden kupón. Sú to taé kupóny cez nejaký zľavový portál- myslím zlavanadnes, dostala som ako darček od brata, mysleli sme si, že využijeme, ale asi odchádzame ďalší víkend na 2T k dedkovcom na vchod- a platnosť kupónu je obmedzená len do 30.6 :frowning2:
KUpóny nie sú na meno.
Ak by niekto mal záujem, tak dám aj za nejakú nižšiu cenu, škoda by ich bola nechať prepadnúť.
12. jún 2011 o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kupanie.
ja som obe baby kupala v jazere a su v pohode.
aquac - starsia v pohode, mladsia ma strasne citlivu kozu takze ej ta voda nerobi dobre.
13. jún 2011 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, hlásim nového Senčana. Lukáško sa narodil 31.5., 53 cm a 4060 g. Sme týždeň doma, ešte sa konsolidujeme, lebo v našej domácnosti vládne momentálne neuveriteľný chaos a panika :astonished: :astonished: :astonished:
14. jún 2011 o 07:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@fleuerette jeeej, gratulujem ku krasnemu prirastku... :grinning: das aj nejake foto?
14. jún 2011 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fleuerette blahoželám a teším sa s Tebou :slight_smile: Z chaosu si nič nerob, to k tomu patrí, postupe sa spolu zohráte a nájdete si režim. Tie prvé chvíle sú veľmi ťažké, tak držm palce, hlavne nech ste zdraví
14. jún 2011 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petra89 no ono je to s tou fontánou tak, že nepoznám rodiča, ktorý by "dobrovoľne"máčal svoje dieťa vo fontáne, ale čo s tým, keď sa len na sekundu otočím, a už v nej má ruky až po lakte? :slight_smile:
Preto momentálne radšej an nejdem s krpcom na miesto, kde sú fontány, lebo prezliekať ho 5x ya hodinu sa nedá. A vieš, to nie je tak, že 2 ročnému krpcovi povieš: "nechoď tam, a on poslušne odkýva: Ano, mami.
Preto ja plne chápem maminy, čo tu napíšu, že sa im decká máčajú vo fontáne...
A ešte aj v každej kaluži.... A v blate... A pchajú si kamene do úst...Len tolˇko som chcela. čo sa táka akváča a jazera, ja by som nepustila dieťa mladšie ako pol roka, ale u ročiaka by som to riskla. Ja viem, more je more, ale nie každý môže ymiynúť na celé leto na riviéru a niekde sa v tých hicomch tie detičky musia ochladiť.
Maťko sa kúpal v jazere, keď mal asi rok- najprv som mala blbý pocit a nosila som mu bazénik, ale keď som si uvedomila, že mu do neho nalieval vodu y jazera tak som si ťukla na čelo a išla s ním normálne do vody.
Pri dlhších horúčavách, keď sa voda už prehriala a nemala dobrú samočistiacu shopnosť som kúpanie radšej źrušila.

14. jún 2011 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fleuerette gratulujem mamina :slight_smile: prajem skore zosinchronizovanie :slight_smile:
14. jún 2011 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fleuerette Gratulujem k malemu velkemu chlapovi a prajem obom vela vela zdravicka , krpcekovi vela mliecka a maminke co najviac prespatych noci.
14. jún 2011 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fleuerette srdečne gratulujeme k novemu sencanovi. Obom vam zelame vela zdravicka :slight_smile:

@luppita tebe gratulujeme k tehotenstvu a zelame pohodove tehu. :slight_smile:
14. jún 2011 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alex21 joj alex ty uz to mas co nevidiet....drzim palce a uz som straaaasne zvedava na vasho drobceka :dizzy_face:
14. jún 2011 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alex21 dakujem :slight_smile: mas termin ked ja mam svadbu, tak prajem nam obom krasny pohodovy den plny zazikov :slight_smile:
15. jún 2011 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte aj ja som Sencanka ale som v Chorvatskom Grobe :dizzy_face:
16. jún 2011 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sweetberry ahoj, ja som zasa Grobanka v Senci :slight_smile:
16. jún 2011 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kika7 takze mas v Grobe rodinu ? my sme sa sem iba pred par rokmi pristahovali
16. jún 2011 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mám tam babku a aj tam oficiálne bývam :slight_smile: Ako sa ti tam páči? Taká jednoduchá dedinka, že?
16. jún 2011 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale fajn :slight_smile:))) isto lepsie ako byvat niekde v panelaku v meste :slight_smile:
@kika7
16. jún 2011 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
cafte sencanky, potrebujem pomoc, zachvilenku mam svadbu a este som nedoriesila svadobnu tortu (dufam, ze 2 tyzdne mi na to budu stacit) . Potrebovala by som nejaky kontakt na torty tu v SC. Mozte mi pomoct? Viem , ze davnejsie sa tu takato podobna tema riesila, ale nemam energiu listovat a hladat na ktorej strane s tych 147 to bolo, tak ak mozem pekne poprosit, prosim prosim prosim a dakujem :slight_smile:
20. jún 2011 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luppita no moja zly termin si si vybrala na svadbu. :sweat_smile: Ak by som zrovna nemala rodit urcite by som ti tortu upiekla. :slight_smile:
osobne ti neviem nikoho odporucit ale skus tu popozerat, niektore su priamo zo Senca, niektore z okolia. Mozno sa ti podari nieco najst: http://www.tortyodmamy.sk/bratislavsky-kraj
20. jún 2011 o 23:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
21. jún 2011 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@luppita ahoj ak ti mozem odporucit kontakt.... http://facebook.com/alena.strbova alebo rtria@azet.sk, posli jej spravu :wink: myslim ze Alenka chodi aj sem na konika.Sice nie je z SC ale mne torticky k svadbe dorucila priamo do Chorvatskeho Grobu, kde sme mali svadbu priamo kde sme mali oslavu :slight_smile:))) vizualne aj chutovo urcite odporucam :slight_smile:)))
22. jún 2011 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Dakujem kocky :slight_smile:
22. jún 2011 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok