Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

skibaby
2. jún 2011

@vriend no supeeeer, v piatok som v BA, ale v pondelok mozme dat "rande" na Lichnerke🙂

petra89
2. jún 2011

@katy1979 moje dieťa by sa tam rozhodne nekúpalo...

je to na rodičoch - dezinfekcia vo fontáne je na báze prípravku SAVO... ja by som decko do sava kúpať nedala a ani do aquaparku a do jazera...

skibaby
2. jún 2011

@scrabble super, tesime! potom ozvi, ked uz budete nastahovani a aklimatizovani🙂

vriend
2. jún 2011

@skibaby uvidim ako budeme na tom rano, bo v pondelok rano musim k obvodnemu na odber krvi do Raci na akademiu snad sa tam nezdrzime dlho 😀

skibaby
3. jún 2011

@vriend oukeeej, ved to mozme aj niekdy poobede, prajem pevny nerv v cakarni a pekny vikend!🙂

vera1132
4. jún 2011

ahojte, chcem sa opytať či náhodou neviete ako to chodi v aquaparku pre deti od 3 mesiacov. či tam je niaky špecialni bazen pre malé babatka. alebo len pre male babatka je ten kurz? dakujem za odpoved

gretkab
5. jún 2011

@vera1132 Podla mojich info sa s babatkami plava v normalnom dospelackom bazene. Ja osobne by som s 3-mesacnym dietatom zvolila Trnavu 😉 (www.klubkvapka.sk).

vriend
6. jún 2011

@skibaby my sme uz od doktora dosli nastastie tam skoro nik nebol

veronika33
autor
6. jún 2011

pozor na kliešte v novom parku oddychu, po dnešnej návšteve si drobec jedného priniesol domov

rebecca2006
12. jún 2011

dievčence, mám navyše 2 kupóny na celodenný pobyt v Aquatermali aj s welnessom, cena je 9E za jeden kupón. Sú to taé kupóny cez nejaký zľavový portál- myslím zlavanadnes, dostala som ako darček od brata, mysleli sme si, že využijeme, ale asi odchádzame ďalší víkend na 2T k dedkovcom na vchod- a platnosť kupónu je obmedzená len do 30.6 ☹
KUpóny nie sú na meno.
Ak by niekto mal záujem, tak dám aj za nejakú nižšiu cenu, škoda by ich bola nechať prepadnúť.

nefertitiavi
13. jún 2011

kupanie.
ja som obe baby kupala v jazere a su v pohode.
aquac - starsia v pohode, mladsia ma strasne citlivu kozu takze ej ta voda nerobi dobre.

fleuerette
14. jún 2011

Ahojte baby, hlásim nového Senčana. Lukáško sa narodil 31.5., 53 cm a 4060 g. Sme týždeň doma, ešte sa konsolidujeme, lebo v našej domácnosti vládne momentálne neuveriteľný chaos a panika 😲 😲 😲

sirinka
14. jún 2011

@fleuerette jeeej, gratulujem ku krasnemu prirastku... 😀 das aj nejake foto?

rebecca2006
14. jún 2011

@fleuerette blahoželám a teším sa s Tebou 🙂 Z chaosu si nič nerob, to k tomu patrí, postupe sa spolu zohráte a nájdete si režim. Tie prvé chvíle sú veľmi ťažké, tak držm palce, hlavne nech ste zdraví

rebecca2006
14. jún 2011

@petra89 no ono je to s tou fontánou tak, že nepoznám rodiča, ktorý by "dobrovoľne"máčal svoje dieťa vo fontáne, ale čo s tým, keď sa len na sekundu otočím, a už v nej má ruky až po lakte? 🙂
Preto momentálne radšej an nejdem s krpcom na miesto, kde sú fontány, lebo prezliekať ho 5x ya hodinu sa nedá. A vieš, to nie je tak, že 2 ročnému krpcovi povieš: "nechoď tam, a on poslušne odkýva: Ano, mami.
Preto ja plne chápem maminy, čo tu napíšu, že sa im decká máčajú vo fontáne...
A ešte aj v každej kaluži.... A v blate... A pchajú si kamene do úst...Len tolˇko som chcela. čo sa táka akváča a jazera, ja by som nepustila dieťa mladšie ako pol roka, ale u ročiaka by som to riskla. Ja viem, more je more, ale nie každý môže ymiynúť na celé leto na riviéru a niekde sa v tých hicomch tie detičky musia ochladiť.
Maťko sa kúpal v jazere, keď mal asi rok- najprv som mala blbý pocit a nosila som mu bazénik, ale keď som si uvedomila, že mu do neho nalieval vodu y jazera tak som si ťukla na čelo a išla s ním normálne do vody.
Pri dlhších horúčavách, keď sa voda už prehriala a nemala dobrú samočistiacu shopnosť som kúpanie radšej źrušila.

luppita
14. jún 2011

@fleuerette gratulujem mamina 🙂 prajem skore zosinchronizovanie 🙂

scrabble
14. jún 2011

@fleuerette Gratulujem k malemu velkemu chlapovi a prajem obom vela vela zdravicka , krpcekovi vela mliecka a maminke co najviac prespatych noci.

alex21
14. jún 2011

@fleuerette srdečne gratulujeme k novemu sencanovi. Obom vam zelame vela zdravicka 🙂

@luppita tebe gratulujeme k tehotenstvu a zelame pohodove tehu. 🙂

sirinka
14. jún 2011

@alex21 joj alex ty uz to mas co nevidiet....drzim palce a uz som straaaasne zvedava na vasho drobceka 😵

luppita
15. jún 2011

@alex21 dakujem 🙂 mas termin ked ja mam svadbu, tak prajem nam obom krasny pohodovy den plny zazikov 🙂

sweetberry
16. jún 2011

ahojte aj ja som Sencanka ale som v Chorvatskom Grobe 😵

kika7
16. jún 2011

@sweetberry ahoj, ja som zasa Grobanka v Senci 🙂

sweetberry
16. jún 2011

@kika7 takze mas v Grobe rodinu ? my sme sa sem iba pred par rokmi pristahovali

kika7
16. jún 2011

Mám tam babku a aj tam oficiálne bývam 🙂 Ako sa ti tam páči? Taká jednoduchá dedinka, že?

sweetberry
16. jún 2011

ale fajn 🙂))) isto lepsie ako byvat niekde v panelaku v meste 🙂
@kika7

luppita
20. jún 2011

cafte sencanky, potrebujem pomoc, zachvilenku mam svadbu a este som nedoriesila svadobnu tortu (dufam, ze 2 tyzdne mi na to budu stacit) . Potrebovala by som nejaky kontakt na torty tu v SC. Mozte mi pomoct? Viem , ze davnejsie sa tu takato podobna tema riesila, ale nemam energiu listovat a hladat na ktorej strane s tych 147 to bolo, tak ak mozem pekne poprosit, prosim prosim prosim a dakujem 🙂

alex21
20. jún 2011

@luppita no moja zly termin si si vybrala na svadbu. 😅 Ak by som zrovna nemala rodit urcite by som ti tortu upiekla. 🙂
osobne ti neviem nikoho odporucit ale skus tu popozerat, niektore su priamo zo Senca, niektore z okolia. Mozno sa ti podari nieco najst: http://www.tortyodmamy.sk/bratislavsky-kraj

sweetberry
22. jún 2011

@luppita ahoj ak ti mozem odporucit kontakt.... http://facebook.com/alena.strbova alebo rtria@azet.sk, posli jej spravu 😉 myslim ze Alenka chodi aj sem na konika.Sice nie je z SC ale mne torticky k svadbe dorucila priamo do Chorvatskeho Grobu, kde sme mali svadbu priamo kde sme mali oslavu 🙂))) vizualne aj chutovo urcite odporucam 🙂)))

luppita
22. jún 2011

Dakujem kocky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre