• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

25. novembra 2016 
@alex21 no aj ja som " smutná" z tvojho termínu, potrebujem toritčku pre krpca k 2. narodkam, aj so na Teba mzslela, ale keď som ťa minule stretla v DM s bruškom, tak mi docvaklo že musím pohľadať iné riešenia:slight_smile:)))
Každopádne, veľmi držím palce do finále:slight_smile:)))
30. jún 2011 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rebecca2006 zeby som ti urobila radost a znovu sa dala do pecenia, :grinning: mozno by sa aspon nieco pohlo a rozbehol by sa porod. Lebo zatial sa to nase malicke stvorenie drzi ako kliest. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2011 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alex21 moja, toricku potrebujem na 23.7, a to urcite klist bude pevne prisaty na cicik a ty nebudes vediet, ani ako sa volas:slight_smile:))) tak o rok ta budem otravuvat urcite:slight_smile:)))
1. júl 2011 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rebecca2006 ja som myslela, ze teraz niekedy potrebujes no dufam, ze dovtedy urcite bude kliestik vonku. Inak si ma super pobavila s tym ako bude prisaty na cicik. Ja som si to ani neuvedomila a nejak som uz pozabudla ako to bolo ale myslim si ze si velmi rychlo spomeniem :grinning:
2. júl 2011 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, viete dat nejake infosky ohladne materskeho centra v Senci? Od akeho veku tam deticky mozu chodit? Chcela by som aby dcerka (8 mesiacov) mala nejaky kontakt aj s rovesnikmi, tak by to bolo asi najlepsie riesenie...
6. júl 2011 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxinax do materskeho centra mozes ist aj s cerstvym babatkom :wink:. Realne samozrejme to ma vyznam pre dieta asiaz ked sa aspon trosku "tmoli" -okolo 8-10 mesiacov v pohode. Len teraz je MC zatvorene, takze aktualne az v septembri.
Jaaaaj, to ja uz budem zas pracujuca zena, ale budu mi tie MCckove casy chybat.
7. júl 2011 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gretkab a kde je tu materske centrum? Mas s tym osobne skusenosti?
12. júl 2011 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte sencanky mam otazocku, ci nahodou niektora mate skusenosti s http://www.dormeo.sk/prislusenstvo/dormeo_fresh-osviezovac_vzduchu.html ??? zvlhcuje vzduch dostatocne? Najma v zime ked sa kuri? dakujem za info. :slight_smile:
12. júl 2011 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxinax http://www.mc-slniecko.szm.com/ pozri si stranku, ale az do odvolania je zatvorene koli rekonstrukcii a velmi dufam, ze od septembra bude fungovat zase. je to tam uplne skvele. stravili sme tam krasny cas mojim drobcom a od novebra dufam , ze tam budem chodit uz s dvomi :slight_smile:
12. júl 2011 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxinax luppita ti uz v podstate odpovedala. Materske centrum je v budove krestanskeho centra a skolke na kollarovej. Ja predpokladam, ze od septembra bude zasa plne funkcne.
12. júl 2011 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kočky viete mi niektorá poslať kontakt na fotografku Katku Rogelovu - Husenicovu. Neviem ju na nete nikde nájsť
13. júl 2011 o 18:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to

@fleuerette ja som mala na nu cislo, ale uz som vymazala z dovodu nepotrebnosti :grinning:
13. júl 2011 o 18:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
blbeho smajla som pouzila... malo byt :sweat_smile:
13. júl 2011 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prosim vas dievcata - nejaky tip na super kadernika,-čku v SC? potrebujem uz surne dobre ostrihat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2011 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@groanka ja chodim uz roky k Ivete do Beauty Centra pri poste a som spokojna...
14. júl 2011 o 16:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fleuerette a nechces skusit cruelu luciu krutu? www.my-baby.sk
ja som s nou velmi spokojna....
14. júl 2011 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@groanka ja obcas zajdem do kadernictva deni vedla marathonu...
14. júl 2011 o 16:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka na mna je deni dost draha a kvalita nie je k tej cene aspon pre mna adekvatna...
14. júl 2011 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja tiez odporucam Luciu Krutu - urobila nam nadherne fotky :dizzy_face:
kadernictvo - ja som bola spokojna s kadernictvom na Kratkej. aj cena tam bola fajn.
14. júl 2011 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikonka ja uprednostnujem lorealske farby, tak preto tam chodim...ceny su naozaj trochu vyssie....a mne to tam pride aj na dobrej urovni, co sa kvality tyka...
14. júl 2011 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem pekne! skusim popozerat oba tipy. fotografku tiez odporucam LULU, urobila nam o malom krasne fotky
14. júl 2011 o 17:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka
@slavkav
@groanka
mrknem na ňu, ďakujem
14. júl 2011 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka
@slavkav
@groanka pozerala som galériu tej fotografky. Kočky chcem sa opýtať, aké fotky robila vám. Lebo v tej galérii nič moc. Taká klasika. Chcela by som skôr fotky také rozprávkové, typu Anne Geddes
14. júl 2011 o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fleuerette nam vonku v parku.. ... v jednej dedine nedaleko.
14. júl 2011 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fleuerette ja som prave nechcela take rozpravkove..ma na FB aj stranku - skus ci nema viac tam v galerii
14. júl 2011 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fleuerette rozpravkove sa od nej nedockas, to potom radsej tu Husenicovu...
14. júl 2011 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fleuerette poslala som ti v ip....mne sa pacia aj od husenicovej, lucia robi take prirodzenejsie....a najme sa mi nechcelo robit si termin 2 mesiace dopredu...
14. júl 2011 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka myslim, teraz sa caka dlhsie, minule ktosi spominal, ze je vybookovana na 4 mesiace dopredu...
14. júl 2011 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikonka no zbohom...
14. júl 2011 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fleuerette inac lucia je velmi ustretova, zavolaj jej a povedz jej presne svoju predstavu a uvidis... :wink:
14. júl 2011 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok