• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

25. novembra 2016 
alebo napis na FB
14. júl 2011 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fleuerette skus pozriet na FB stranku Lienka - detska fotografia, mozno sa ti to zapaci... ale Husenicovu,,,, ja neviem, ja mam z jej fotiek triasku, tie fotky nie su dobre, ale ludia su z nich nadseni, lebo je na nich ich dieta... aj sa som davala fotit decka u nej, ked boli mali,,, teraz na tie fotky pozeram a divim sa, ze som za nieco take dala peniaze... radsej kuknem na fotku, kde sa decko hra v piesku ako kde je prezlecene za tekvicu... ale to je smaozrejme len moj nazor a som s nim v mensine :grinning:
15. júl 2011 o 08:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikonka ja mam taky isty. mne sa tiez jej fotky nepacia. ja mam rada take prirodzene fotky. ale jasne, nech si spravi kazdy take fotky, ake sa jemu pacia :slight_smile:
15. júl 2011 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikonka alebo kde ma dieta na chrbte ulitu ako slimak :sweat_smile: :grinning: :grinning: alebo lezi medzi perim....no co uz, tiez som za prirodzene nestylizovane zabery
15. júl 2011 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
joooooj babulky, potesili ste ma, ze zdielate moj nozor, lebo doteraz ked som to nahlas povedala, tak som za to dostavala hubovu polievku... nastastie je dnes uz siroky vyber fotografov a tak si kazdy najde takeho, ktory vyhovuje jeho vkusu :wink:
15. júl 2011 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikonka
@groanka
@slavkav no nemyslela som tak úplne tekvičky, xixi Ale takýto nejaký štýl fotografie.
15. júl 2011 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fleuerette tak na tento styl ti odporucim http://www.facebook.com/#!/fotoSandra
ja ti poradim aj tisic fotografov, len aby som ta odhovorila od husenicovej :grinning:
15. júl 2011 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@nikonka :slight_smile: pohodka, Ja som Husenicovú našla len náhodou na nete, keď som si zadala Senec a fotografovanie. A našla som nejaké recenzie, vraj je dobrá, len sa u nej dlho čaká. Ale zarazilo ma, že neviem nájsť na ňu žiaden kontakt a už vôbec nie webovú stránku s galériou.
A tá Sandra je tu v SC? tá fotka dvoch dievčatiek je od nej. Sú to dcérky bývalej spolužiačky, má pod fotkami napísané že foto od Sandry, ale som si myslela, že sa boli fotiť v BA.

Tak som mrkla jej album nádherné fotky, asi sa jej hneď ozvem, i keď termín by sme chceli tak o mesiac dva, keď už malý pekne udrží hlávku hore. Uvidím aké termíny sú u nej.
15. júl 2011 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fleuerette sandra je z BA
15. júl 2011 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, prepáčte že vám sem vstupujem, mám otázočku. Nepoznáte niekoho zo Senca kto by mal záujem o prácu, aj na polovičný uväzok, aj mamičku po materskej,... v malom obchodíku? Ďakujem
15. júl 2011 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...neviete o niekom na upratovanie? potrebovala by som raz do tyzdna...
15. júl 2011 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikonka no pozerala som, oni sú obe z BA. aj Lienka. V princípe mi to nevadí, i keď v SC by to bolo jednoduchšie. Odkedy nejazdím dennodenne do BA, tak mám tak trochu averziu na cestovanie do BA a parkovanie :angry: , preto som skúšala hľadať niekoho tu, v SC
15. júl 2011 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fleuerette v senci foti este gabo szakal, ale jeho fotografie deti sa mne moc nepacia, on sa specializuje na ine veci www.had-art.sk
15. júl 2011 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikonka mne sa pacia aj tieto...fotil znamych, len myslim, ze on je z tych drahsich?
15. júl 2011 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka hej, mne sa jeho styl paci, najma svadobne fotky... ale deti... neviem... foti pekne, cisto, ale necitim taku tu detsku radost z jeho fotiek.... je trochu drahsi, ale nemyslim, ze predrazeny
15. júl 2011 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte nemate nejaky typ na jednodnove vylety??? mame malinke babo len 3mesiace... ale nebavi nas doma sediet ked sme raz za cas spolu :slight_smile: vdaka
18. júl 2011 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sisulita my sme boli cez vikend tu http://www.zoo-farma.sk/
18. júl 2011 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka
vdaka... :slight_smile:
treba sa tam nejako ohlasit? alebo tam prideme kupime vstup a hotovo?
18. júl 2011 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sisulita hej, netreba sa nijako ohlasovat...
18. júl 2011 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: mam otazocku, neviete nahodou kolko stoji 3D utz v SC vo fedgyne? Robia to aj babam ktore nepatria do ich ambulanie? diki :slight_smile:
19. júl 2011 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luppita ja tam chodim a ale na tento ultrazuvk ma poslali do BA.....
19. júl 2011 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby. neviete ci maju obyvatelia sc s trvalym pobytom nejaku zlavu v aquaparku? niekedy bola ale uz sme tam davno neboli. diiiik neviem to na ich rstranke najst.
20. júl 2011 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.

Mam na vas otazku: kde v Senci sa da kupit marcipan? Myslim taky cca 70-100g valcek marcipanu na potahovanie, jedenie alebo zdobenie. A aby to nebolo jednoduche tak potrebujem farebny (zlty, cerveny, zeleny)
Ja som obehla Tesco, Billu, Kaufland, LIdl, Jednotu (na namesti, pri Bille, pri plechaci) a nikde nic. V tescu maju akurat biely a inde ani ten. Jediny co maju skoro vsade je od Dr.Oetker ale ten je zase biely. Kde sa da kupit farebny?
21. júl 2011 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mayka ahoj ano mas zlavu 20percent s ceny ale musis sa preukazat trvalym pobytom v senci
21. júl 2011 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@horajda dakujem
21. júl 2011 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka7 ja som raz videla farebny marcipan v tej jednote pri bille, ale ked si tam uz bola tak ho uz asi nemaju.
Ale ak mas biely tak si kup v 101 drogerii praskove potravinarske farby, nie su drahe. Potom si trosku z tej farby rozrobis par kvapkami vody alebo alkoholu, dobre premiesas aby sa rozpustili a pekne to potom zmiesis s marcipanom a budes ho mat krasne farebny. :wink: Len nedavaj tej farby vela, staci fakt troska aby sa s nim dalo potom dobre pracovat.
A inak si mala velku pravdu. Rastik je kliestik ako si napisala. Stale je len na prse. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2011 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alex21 Jeeej, Alex, ja teda silno po funuse, ale blahozelam a tesim sa spolu s Vami! A krasny datum narodenia si fesak naplanoval :slight_smile:.
23. júl 2011 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alex ......dakujem vyskusam

Dodatocne gratulujem a prajem vela zdravia a stastia ..
P.S: kliestik vie kde mu je najlepsie :grinning:
24. júl 2011 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@alex21 dodatočne veľmi blahoželám :slight_smile:
dúfam, že zvádate dobre :slight_smile:
inak baby, aj ja mám novinu, ak všetko dobre dopadne, tak koncom januára sme štyria, držte palce.
Ešte ma asi čaká amniocentéza, mám nad 35, tak preto......A dúfam, že mrfologický v 20tt dopadne dobre..
25. júl 2011 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka7 ked si kupis biely a potrebujes zafarbit tak ja ti ho zafarbim alebo si to prid urobit podla seba.
25. júl 2011 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok