• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

25. novembra 2016 
@rebecca2006 Blahozelam!!!!
25. júl 2011 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte babulky
neviete ci teraz ordinuju doktori vo FEDGYNe? potrebujem ist surne k doktorovi a telefon maju vypnuty...
25. júl 2011 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katy1979 ...ok diky moc ......najblizsie to bude aktualne asi v decembri tak si potom na teba spomeniem ......
25. júl 2011 o 17:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rebecca2006 jej gratulujem , dlho sme ta nevideli, ako sa maate?
25. júl 2011 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luppita v zásade OK, ale ten prvý trimester bola jedna katastrofa, pri Maťkovi som také čosi nepoznala :frowning2: ˇVšak ani tebe nie je for najlepšie, čo už, musíme vydržať. :slight_smile:
25. júl 2011 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rebecca2006 hej nie je to vzdy sranda, ale asi to tak ma byt. :slight_smile: Vo stvrtok idem na 3D bo uz nevladzem nevediet co to bude ked to bude :slight_smile: Drzte sa.
25. júl 2011 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luppita kde si si nakoniec 3D vybavila? Ja som sa bjednala v 21tt na prenatalku do Medifery k Holanovi, ale ten nerobi 3D... Len kvalitnu morfologiu
26. júl 2011 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rebecca2006 chcela som ist do BA, neviem ako sa to vola (ale mam kontakt keby si chcela, toji to tam 65e (velke 3D) a male 3D robia do 16tyz. a to je tusim 18e), ale dali mi termin az o 3tyz. co uz fakt nevydrzim cakat, tak som nakoniec zavolala do Hlohovca na 3D( super komety to malo, vraj skvely dr a cena 45e), volala som vecra a termin mi dali hned stvrtok, tak si ideme vylet urobit cela rodinka :slight_smile:
26. júl 2011 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luppita super, hlohovec je výborný, tak potom daj echo, čo to bude :slight_smile:
26. júl 2011 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@rebecca2006 dakujem a srdecne gratulujeme k tehu :dizzy_face:
26. júl 2011 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
28. júl 2011 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rebecca2006 3D za nami, babo je zdrave, krasne a je to dievcatko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. júl 2011 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@luppita gatulujem, super, aspoň nebudeš mať doma samých chlapov :slight_smile: Tak sa držkaj, a keď dojdeme do SC, tak sa dohodneme na stretko :slight_smile:
29. júl 2011 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte sencanky :slight_smile: prave sme sa pristahovali do SC. Chcela by som Vas poprosit, ci by ste mimohli odporucit nejakeho pediatra/pediatricku v SC, pripadne ku komu radsej nechodit :slight_smile: Urcite tu uz bola o tom debata, ale priznam sa, ze nechce sa mi tolko hladat, ale ak sa neozvete, nic ine mi neostane :slight_smile:
Tak vdaka predom.
30. júl 2011 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blesura vitaj medzi nami :slight_smile:
urcite nechod k doktorke Hervayovej... hned jak pride ta osoba z dovolenky, pojdem jej urobit pekny curbes do ordinacie! my chodime k Somogyiovej, sme velmi spokojni, sestricku ma sice svojsku, ale mne taki ludia nevadia, takze ja som spokojna
30. júl 2011 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blesura aj my chodime k somogyiovej a som spokojna...takisto na dr. hervayovu som vela dobreho nepocula...
30. júl 2011 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blesura Vitaj :wink: Tiez mozem dr. somogyiovu (ambulanciu ma v poliklinike) len a len odporucit, velmi mila k detom (sme u nej len chvilku, ale zatial len pozitivne skusenosti). Tu druhu dr nepoznam, nemali sme tu prilezitost :slight_smile:
30. júl 2011 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikonka
@sirinka
@luppita
Dakujem babulky...latka je vysoko, lebo v BA v raci sme mali skvelu Dr, Petrikovu, tazko sa mi bude od nej odchazat, ale je odveci mat tak daleko lekara a tiez uvolnime miesto racanom. Uvidim, ci bude mat volne dr somogyiova, ak nie budem musiet podla rajona :( ale netusim ku komu patrime, musim zistit.
Dakujem za privitanie :slight_smile: stretavate sa aj vonku? mate niektora deticky v MS na kosickej?
30. júl 2011 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blesura My chodime k Harsanyimu a mne velmi vyhovuje. Moja suseda je naopak velmi spokojna s Hervayovou a moja kamoska odisla od Somodyovej, lebo spokojna nebola, tak si vyber :wink:.
30. júl 2011 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
podla mna Somogyiovu nezvladaju precitlivele maminky... a s Hervayovou maju dobre skusenosti tie, ktorych deti su zdrave a nemaju vaznejsie komplikacie.... a ako zastupujuca doktorka je priserna!!! mizno k svojim pacientom je ina, ale ja s nou mam velmi zle skusenosti
30. júl 2011 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte... a teraz kto mi poradi, kam s detmi k zubarovi???
31. júl 2011 o 19:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka odporucam MUDr. Simonicovu, ordinaciu ma v ZS Tajovskeho a ma uzasny pristup k detom!
31. júl 2011 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikonka a vies mi dat prosim ta na nu aj tel. kontakt? na strankach senca nie je...
31. júl 2011 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz som nasla...berie cez poistovne ci iba na hotovost?
31. júl 2011 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka cez poistovnu, za decka neplatim... ale my sme Dovera, ma nejaky problem s tou poistovnou, takze ked som sa aj ja k nej prehlasila, tak ja si uz vsetko cvakam... ale decka su zadara
31. júl 2011 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikonka aha, no super...aj my sme vsetci v dovere...
31. júl 2011 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved skus, mozno vas zoberie...
31. júl 2011 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikonka skusim, zajtra ich obvolam... :slight_smile:
31. júl 2011 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak nakoniec nas objednala dr. jurisova....mate niekto skusenosti?
1. aug 2011 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka simonicova vas nezobrala? alebo si jej ani nevolala?
1. aug 2011 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok