• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

29. augusta 2016 
emoticon
kuk......ahojky
ja sem tam pozriem ale vidim ze nic nove........nejako mrtvo emoticon
ja mam zajtra 3D ultrazvuk, tak sa tesim emoticon
18. jún 2008 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
benitas tak si ho pekne uzi...a mozno budes uz vediet, aj co to je... emoticon alebo sa nechate prekvapit?
18. jún 2008 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Tak mi uz mame internet tak mozem uz aj prispievat a sledovat co je nove, kolegyna ma strasila ze na materskej sa budem nudit ale zatial to tak nevyzera, tyzden som bola u nasich tak som nakupovala a kompletovala vybavicku, teraz to zase triedim, periem, zehlim a pod - no o zabavu mam postarane - len dufam ze mi maly neurobi skrt cez rozpocet a pride skor ako je naplanovane emoticon
18. jún 2008 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chceli by sme vediet s manzelom, ze ci mam v brusku chlapceka alebo dievcatko emoticon
dufam, ze to zajtra vijde, a dufam ze bude vsetko OK

lienka, ja si tiez odkladam nakupovanie a podobne na obdobie ked budem doma a este mam aj lete 2 tyzdne dovolenku, tak na vtedy
ale na druhej strane stresujem , ze esten nemam poriadne nic kupene emoticon
18. jún 2008 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon baby ja som to tiez tak planovala a ked som ostala doma od siesteho mesiaca, prisli komplikacie a bolo po planoch...ale nakoniec sme to z odretymi uskami zvladli...
benitas kedy ides? vraj poobede su babatka cipernejsie, my sme boli doobedu a mala to cele prespala...ani nemame moc vela fotiek, vsetky su take podobne xixi
18. jún 2008 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no...........aj ja idem doobeda
snad bude spolupracovat emoticon
18. jún 2008 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak nech na chvilku ukaze z coho bude curat a potom nech sa na vas usmieva...nasa klara na kazdom ultrazvuku mala nasiroko rozkrocene nozky, tak sme mali 100% istotu emoticon
18. jún 2008 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to ste mali super
my ked sme boli aj na obycajnom ultrazvuku tak to nikdy nebolo zretelne vidiet emoticon
18. jún 2008 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, ja by som chcela pri dalsom prekvapko...ale vam drzim palce, nech sa prejavi to malicke...zatial pa...ideme teraz plavat emoticon
18. jún 2008 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kam chodite plavat? v SC?
18. jún 2008 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no baby priznam sa, aj ja som to chcela mat pripravene vsetko skor - podla hesla co ked ...
tak aby nemusel potom manzel stresovat, ale akosi nebol cas, potom sa mi zase nechcelo, najprv ma bavilo behat po obchodoch a potom ma to dako prestalo bavit a zase som mala kopec prace v praci tak ani nebolo kedy tak to teraz dobieham
inak nas maly sa netajil tym ze to bude chlapec - uz v 16tt mal lekar podozrenie na chlapca a v 20tt to uz len potvrdil a na kazdom uzv nas len uistoval ze je to naozaj chlapec
18. jún 2008 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
benitas chodime do alvy, ba...teraz treti kurz, ale koncime tam. moc sa mi tam nepacia instruktori, akurat jeden chalan, ten je bohovsky
do sc mi neodporucili, kvoli vode, jednak su tam kadejaky dospelaci, ktovie ako umyty a vraj tato termalna voda nie je dobra pre babatka
ale kamosky, co chodia do pezinka su spokojne
18. jún 2008 o 18:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lienka a ako sa bude volat? ja by som chcela dalsie deti chlapcekov... emoticon
18. jún 2008 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sirinka kolko chces detí ked si to tak nazvala dalsie deti aj ja chcem ešte chlapca ale neskôr a myslím že dve deti budú stačit emoticon emoticon
18. jún 2008 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja dokopy tri a manzel pat...tak sa nechame prekvapit... emoticon a zrejme uz coskoro sa zacneme snazit o to druhe
18. jún 2008 o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takže budete mať 8 detí emoticon
18. jún 2008 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siri-zmenila si fotku v pase, vsak? Je super emoticon
18. jún 2008 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ada hej, mala som chvilku cas...tak som dala aktualnejsiu emoticon a diky
18. jún 2008 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alex no ty si to ponala sposobom idem na 1-2 piva...takze 12??? emoticon emoticon my proste chceme peknu velku rodinku...
18. jún 2008 o 22:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sirinka to bolo len zo žartu ja by som tiež chcela velkú rodinu emoticon ale asi by sme to finančne nezvládli emoticon Teraz splácame byt a máme ho zariadený kade jakým darovaným nábytkom a to nas bude ešte čakat rekonštrukcia kupelne emoticon
Ved zatial máme jedno a uvidíme čo bude dalej možno aj dvojičky kedže u nás to je uplne bežne. Ja mám v rodine už 9 dvojičiek a všetko je to blízka rodina. Dokonca bratranec má dvoje dvojičky. Tak uvidíme aby sme vás tým počtom detí ešte nepredbehli emoticon
19. jún 2008 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, my chodime plavat do Aquathermalu a pohoda...
19. jún 2008 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alex no nieje problem...podme sa pretekat chichi... emoticon my tiez splacame hypoteku, stavebne , auto....uf...no nejako bolo aj bude...
19. jún 2008 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon tak uz mam po 3D-cku
vsetko je ok a v brusku mam dievcatko emoticon
19. jún 2008 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
benitas no to gratulujeme...opis trosku tvoje pocity, ked si jej videla prvykrat tvaricku... emoticon pre mna to bol velmi silny zazitok...a spinkala alebo vystrajala???
19. jún 2008 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vystrajala, mame aj video
slzi mi tiekli ked som ju videla aka je zlatucka, nosik ma taky zlaty gulaty emoticon
ked doktor pritlacil na brucho tak chudiatko protestovala, metala rucikami, co ju to tlacilo
aj si zivla, no super emoticon emoticon emoticon
19. jún 2008 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Benitas emoticon
19. jún 2008 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak parada...teraz to bude asi vase najoblubenejsie dvd emoticon
19. jún 2008 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nevesta aj ja poznam mamicky, co tam chodia a paci sa im. my sme tam ale raz boli cez vikend a klarka sa na chrbatiku vysypala a odvtedy tam ma suchu kozu emoticon
19. jún 2008 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
benitas tak super zážitok. Tak gratulujem k Sofinke. Hod aj fotky do albumu nech sa pokocháme emoticon
20. jún 2008 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem emoticon
len mam len 1 fotku emoticon
dam do albumu cez vikend
20. jún 2008 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš