Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

miacik
12. okt 2011

Ahojte. Vidim, ze je vas tu dost. Ja som sa do Senca pristahovala pred vyse rokom, ale este tu nikoho nepoznam. Nejak nieje cas a prilezitost. Babo este nemame aj ked by sme uz velmi chceli, no kvoli liekom stale cakame:( Takze zatial sa nepridam do klubu stastnych mamiciek, ale rada by si nasla nejaku kamosku, moze byt aj mamicka, s ktorou pokecame pri kavicke, alebo na prechadzke. ...budem sa tesit
😉

katy1979
12. okt 2011

mne sa zda ze je ta obuv predrazena ked si pozriem ceny na mmb co tam stoja peddy a kolko u nich tak to je rozdiel.

bebel
12. okt 2011

@katy1979 fyi na mmb, neplatia dotyčné predávajúce účty za energie, prenájom priestorov a mzdy a odvody za zamestnancov. Lacnejšie topánky sú k dispo v každej lekárni v SC a Miri mini a pod. Kto má zájem o niečo lepšie musí ísť do BA. Tie talianske topánočky, čo tam má - sú veľmi pekné....ešte by mohla kvalitnejšie aj drahšie topánočky dovážať ako Naturino Falcotto, PRIMIGI, Ecco a GEOX.
Ušetrila by som za benzín, čas aj zbytočné nervačenie sa s deťmi vo veľkých nákupných centrách.

katy1979
12. okt 2011

@bebel vsak to je ok ja viem ze cez mmb ludia neplatia take vydavky. no len ked tam stoja peddy snehule 49eur a nemam potuchy co to je za znacka a ci mi garantuje nepremokavost tak dohodim 10eur a mam goretexove superfity ci geoxy.
no vsak prave tie znacky by sahodili aj mne.
akurat ma to caka v piatok. a po zmene imidzu little foot sa mi tam nejako nepaci ani vyber ani nic tak ideme skusit tomasikovu a papuce nabehnem do cicibanu.

bebel
12. okt 2011

@katy1979 chlapík v Cicibane je veľmi ochotný 😉
Inak v Little foot som celkom slušne nakúpila Prady so 70% zľavami na jeseň 🙂
A využila som na nákup jesenných topánok dni Marianne a ich 20-25% zľavy . Takže chvalabohu sme vybavení, len snehule mi chýbajú ku šťastiu. Až uvidíš nejaké dobré , daj vedieť kde.

katy1979
12. okt 2011

@bebel prady nechcem pre tych mojich sinterov. kupony z marianne boli do little foot? aj tak sa asi neskoro pytam.
viem viem chlapik v cicibane je ok. uvidim co najdem. baby z ciech si chlalia vikingy len to je na slovensku troska problem zohnat. momentalne ficime na primigi ci este geoxy mozu byt. vsak uvidim co mi padne do oka

bebel
12. okt 2011

@katy1979 na littlefoot, ecco aj geox...
btw. teraz bude nejaká kupónová akcia s Evou, ale neviem s akými obchodmi.

bebel
12. okt 2011

@katy1979 😉 dík, zbehnem v pondelok cestou od dokiho do Maxima

nikonka
12. okt 2011

tento tyzden maju v Ecco 20% zlavy pre clenov...

brinzulka
13. okt 2011

ahojte...
nas tatus vcera priniesol proteticke cizmicky z predajne v TT, minulorocny model s fain zlavou. ...

Baby , boli ste niekto v Lucivnej na lieceni s dietatom? A ak mate doma dieta s imunodeficienciou- predskolaka....pomohol mu skrateny pobyt v skolke na pol dna?....upravila sa chorobnost ?......alebo mate deti doma v "sterilnom" prostredi?

brinzulka
13. okt 2011

@miacik super na nejake otukavacky su cvicenia...brusne tance...tam sa da najst "spriaznena" dusa...

miacik
13. okt 2011

@brinzulka dik, no neviem ci sa niekde v Senci cvicia brusne tance

nikonka
13. okt 2011

@brinzulka martina tu z temy tam myslim bola... len ked by som si spomenula na nick 😀

@miacik minuly rok sa cvicili a myslim, ze aj tento....

nikonka
13. okt 2011

odpoved pre @brinzulka - @nefertitiavi bola s dievcatami v Lucivnej

brinzulka
13. okt 2011

@miacik, ked pojdes na namestie ...na nastenke pred kulturakom su "cvicebne akcie" aj s tel.cislami a info...

@nikonka vdaka, napisem jej.

miacik
13. okt 2011

@brinzulka dik za info🙂

bubina76
13. okt 2011

Ahojte dievcata,
asi ste to tu uz x-krat preberali, ale viete mi poradit nejaku dobru cukrarku tu v SC, ktora robi chutne a pekne detske torty, aj s marcipanovymi postavickami? Mozte aj do IP,nech sa to tu nezahlcuje 😉 Diiik

adulik23
14. okt 2011

@bubina76 napis alex21 😉

baby - kde v senci si mozme ist sadnut v piatok vecer? okrem marathonu (tam sme stale) a lobsteru - tam byvaju oldies party a my sa chceme trosku porozpravat, pretoze sa stretavame velmi malo a ked sa to podari, tak sme v zlozeni 5 mamin a 7 deti. 😀 nase rozhovory potom vyzeraju: neutekaj, nebite sa, pod sa napit, pockaj kym dorozpravam ...

simonova815
14. okt 2011

@bubina76 poslala som ti IP ohladom torty

katavinka
18. okt 2011

@katy1979 ahoj, chcem sa spýtať, kde kupuješ tie Geoxy alebo Superfitky?

petkaa28
18. okt 2011

@adulik23 cukraren jasmin na lichnerke?? maju aj mini decke ihrisko...viac ma asi nenapada....este ked ta kaviaren hajny dole na lichnerke - tam chodi maalo ludi, tak tam by decka nikoho nerusili

katy1979
18. okt 2011

to uz skor herna vedla plechaca

@katavinka no momentalne sme kupili v maximo na tomasikovej. maju aj web stranku. ceny oproti avionu a ten isty model topanky bol 20eur. maju superfity, geoxy a primigi. popr. v retro na nevadzovej je predajna ciciban tiez maju superfity

katavinka
18. okt 2011

@katy1979 super, díky moc. Vieš mi hodiť link, aké presne to boli? Ja hľadám konkrétne jedny a našla som ich iba u nás za 63, neviem či by boli niekde lacnejšie.

katy1979
18. okt 2011

@katavinka a hladas superfity?

katavinka
18. okt 2011

@katy1979 áno, Superfitky, konkrétne tieto:
http://www.detske-boticky.cz/zimni-obuv/superfi...
samozrejme môžu byť aj iné, musela by som vidieť, drobec má vysoký nart, tak mi ide o to, aby ich dokázal v pohode obuť.

katavinka
18. okt 2011

@katy1979 Geox detské som ešte nikde nevidela..

adulik23
18. okt 2011

@petkaa28 dakujem. teraz to po sebe citam a ja som to zle napisala. 😀 ideme vecer a bez deti, tak hladame nieco kde sa budeme moct v klude porozpravat, najest a napit. 🙂
a viac menej sme uz rozhodnute, ze pojdeme do marathonu, lebo ako jediny splna nase podmienky. 😉

katy1979
18. okt 2011

@katavinka robia sa su aj na tej stranke co si hodila ty. su pekne fakt imidzovo super urobene len podla mna tenke velmi malo zateplene. takze zimne sme geoxy nebrali. cenovo su rovnake ako primigi ci superfity

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre