• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

29. augusta 2016 
@katy1979 fakt? asi zbehnem na tú Nevädzovu..
18. okt 2011 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katavinka no tomasikova a nevadzova su vedla seba. ked pojdes autom je to fakt ze minutku od seba ked peso tak pat minut. teraz si nespomeniem ci na nevadzovej mali aj geoxy alebo iba na tomasikovej. v cicibane na nevadzovej maju podla mna vacsi vyber
18. okt 2011 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katy1979 áno, áno, viem, že to je vedľa seba.. Ešte otázočka, sú tie Superfitky naozaj nepremokavé??
18. okt 2011 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katavinka ano su. sebi ich nosi od dvoch rokov t.j. uz dve zimy v superfitkach mame za sebou vzdy mal akurat klasicke pancuchace ziadne hrube ci plus ponozky a nohy mal teple a naozaj nepremoknu. je to goratex tak ako propaguju.
18. okt 2011 o 23:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@katy1979 super, to by bolo ideálne, lebo nechcem na pančuchy dávať ponožky, aby nemal ešte širšiu nohu a neomínalo ho to a uvažovala som, že kúpim nízke teplé boty + snehule alebo len jedny Gora-tex Superfit, tož moja dilema :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2011 o 08:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adulik23 jaaaj bez deti:slight_smile:)) my radi chodime do koliby na jazera :slight_smile:)
19. okt 2011 o 08:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katavinka kazdy kupuje inac. my sme vzdy mali akurat jedny. nekupovala som aj aj. to sa uz musis rozhodnut podla seba. mne to prislo zbytocne
19. okt 2011 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katavinka my sme mali minulého roku goratexové elefantky a následne superfity- vyrástla nôžka, tak som muela kúpiť, a iné ako goratexky už pre malého ani nechcem, mala som vždy len po jednom páre, a nepremokli nikdy- len raz, keď mi skočil do kaluže a natiekla mu zvrchu voda :slight_smile: sem - tam som preimpregnovala. Nohu mal vždy teplú, stačili pančušky. Elefantky sme vychytili taký model, čo sa horšie obúval- Maťo má tiež vysoký nárt, tak na to musím dávať pozor. Ja som ich kupovala cez net y druhej ruky ako skúšané, nenosené, ešte s visačkami...
Túto zimu mám takto kúpené Geoxy, len fakt je, že nie sú také "huňaté". tak som zvedavá, či ako katy spomínala, nebudú zateplené primálo... Uvidíme...
19. okt 2011 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katy1979 tiež si myslím, že jedny stačia, my sme kupovali každú zimu dvojo, ale preto, že mu nožička vyrástla a potreboval neskôr nutne väčšie. Teraz mu už tak rýchlo nerastie ako keď bol taký maličký.
@rebecca2006 pozerala som Elefant a tie sa mi vôbec nepozdávali, na jeho nohu to boli priúzke strihy. Zatiaľ som doslova rozhodnutá pre tie Superfitky, len ich musíme vyskúšať.
19. okt 2011 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katavinka teraz vam urcite vydrzia celu zimu uz nie ste taky maly.
19. okt 2011 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katy1979 dúúúfam, tak sme kúpili nakoniec u nás, ale iné, tie hnedé čo som dala link mi nejak nesedeli dobre na nohe.
20. okt 2011 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemáte záujem o zimné vecičky pre babatko ??? viac info IP .)
22. okt 2011 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@simonova815 môžem poprosiť aj ja kontakt na tortičky ??? dakujeeeem
22. okt 2011 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co dnes smrdelo v senci???
26. okt 2011 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sirinka ja tipujem ze asi nieco hnojili na poliach. vacsina ludi to prezila okrem par pubertakov na namesti
26. okt 2011 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.Ja som tiež zo Senca.Je tu niekto?
26. okt 2011 o 19:09  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katy1979 aj my sme prezili...ale zeby to bolo prijemne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2011 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jarmila82 ahoj..no sme tu nejake sencanky...
26. okt 2011 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka neviem, ale smrdí to jak fras...všade v meste :sweat_smile:
26. okt 2011 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no v senci stale nieco smrdi, hlavne v lete kanalizacia, otras :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2011 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gelinka75 tak to zas by som nepovedala, ale dnes to teda bola supa... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2011 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bebel a pozeram, ze pribudne k vam dievcatko...gratulujem!
26. okt 2011 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru, dnes to bol brutal... vsade to bolo citit, aj u nas na periferii, takze asi nejaky generalny problem, tipujem na kanalizaciu
26. okt 2011 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikonka no pri malom biely to bolo velmi vyrazne, tak ci hnojili alebo nejake silo alebo co....
26. okt 2011 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka to je pravda, u nas to bolo citit viac ako v meste... a ja byvam pri malom bieli/y (nikdy neviem ake i/y :sweat_smile: )
26. okt 2011 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikonka vazne? a kde tam...teda tu?
26. okt 2011 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
26. okt 2011 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kanalizacia asi nie. vidim na polia akurat a na biel a tam kanale nie su. a ja som najprv skontrolovala vsetko od kolies na kociku az po svoje topanky ze ci sme do niecoho vonaveho nestupili.
nepamatate pred par rokmi takto smrdela cela bratislava.
26. okt 2011 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
.......aj v Kraaaalovej to priiiiiserne smrdelo....... :grinning:
26. okt 2011 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, neboli ste s deˇmi v ej herni Klubík, čo otvorili v plecháči? Ako to tam vyzerá: A nechodíte do herne v kulturáku? POmaly rozmýšľam, aký program na tieto protivné jesenné dni... S dvojročiakom.
Teda, momentálne nemôžeme ať žiaden, schytali sme nádchovirózu, najprv Maťko, potom ja, dnes tato, take sme teto týždeň určite doma. Ale potom kam?Okrem Slniečka?
A čo robievate s deťi, keď trčíte ak ako my teraz doma? Máte nejaké tvorivé aktivitky? Mne už dochádza fantázia, Maťko keby mohol tak len celý deň sedí pred rozrávkami, ale to mu nechcem púšťať, max pol hoďu dopoludnia a pol hodku večer. Tak zatiaľ sme spolu upratovali, vysávali, pomáal v kuchyni, samorejme vyhádzal všetky srine a všetko čo našiel, kreslíme, vystrihujeme, plastelínujeme, varili sme aj domácu pastelínu- bo sme doma žiadnu nemali- ale tieto tvorivé aktivity ho bavia len chvíľočku A dnesteda drána sa s ním už nedá vydržať, aj by som ho vzala von, lebo je mu už lepšie, ale pre zmenu mne tečie y nosa akoz fontány, taže eee.
ďakujem za tipy
:slight_smile:
27. okt 2011 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš