Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

rebecca2006
29. feb 2012

@vera1132 opravia. aj iné závady na kočíku. sú tam veľmi milí....

vera1132
29. feb 2012

@rebecca2006 super, čiže maš snimi prax? a cca kolko môže stat oprava defektu? 🙂

rebecca2006
29. feb 2012

@vera1132 fuuha nepamatam sa, opakovane mi opravovali defekt, suma závisela od toho, či len zalepili dierku alebo aj vymenili dušu- to podĽa toho, v akom stave máš dušu. Ale nebolo to nič astronomické- 3E myslím???? Ale fakt, nepamatám si. A boli vždy chotní, oprvili mi kočík aj na počkanie keď videli, že som s ním došla.

guga79
29. feb 2012

ahojte, chodí sem ešte niekto? Ja som z Čataja, kúsok od Senca 😲

guga79
29. feb 2012

hihi teraz som si všimla, že je tu viac strán....to bude tou pokročilou nočnou hodinou 😀

vera1132
1. mar 2012

@rebecca2006 dakujem. no dúfam že mi to spravia napočkanie, kedze nie som z SC. 🙂 ešte raz dakujem.

horajda
6. mar 2012

a uz aj plagatik mame na Zabky

rebecca2006
10. mar 2012

dievčatá, kedy otvárakú to detské ihrisko pri amfíku?

flowerska
10. mar 2012

@rebecca2006 uz coskoro len cakaju, aby v noci nemrzlo

flowerska
10. mar 2012

@horajda uz sa nevieme dockat aprila))))

horajda
10. mar 2012

@rebecca2006 no tak to by som aj ja rada vedela,lebo Zuzka a Matusko sa nevedia dockat a ja tiez tam je super

horajda
10. mar 2012

@flowerska aj ja sa uz tesim len este stale mi chybaju deticky, tak snad sa nazbieraju a ja budem moct otvorit tie skupiny co som aj planovala

flowerska
11. mar 2012

kolko chyba do skupinky 2-3

horajda
11. mar 2012

@flowerska tam je to skoro plne iba jedno mozno dve miesta volne 🙂 ale chyba mi este na sobotu do 2-3, na utorok 12-18, na stvrtok 18-24, ale sak este je mesiac, verim tomu,ze sa to naplni 😉

myskarum1
11. mar 2012

DETSKÁ BURZA JAR-LETO 2012 - SENEC
Milé mamičky,
v Senci v priestoroch pastoračného centra na Farskom nám. 4. sa koná už tradičná jarno-letná burza detského oblečenia, hračiek, tehotenského oblečenia.

Kedy: 31.3.2012 od 9:00 do 12:00 hod.

V prípade záujmu o predaj sa môžete kontaktovať na adresu: maria.turcekova@gmail.com

flowerska
11. mar 2012

@horajda spytam sa este kamosky

sisulita
13. mar 2012

ahojte maminy, neviete ci je otvoreny amfiteater teda ten detsky park? dakujem

bebel
13. mar 2012

@sisulita ešte nie je...

lipsa
19. mar 2012

@andy.v ahoj, ja mam tiez 5m babo. Zhanal som cvicenia, ale nic som nenasla. Od marca chodime na plavanie do aquaca. Su tam mesacne kurzy, teraz koncom marca koncia a pojdu nove skupiny. Ak chces tak sa mozete k nam pridat. 🙂

lipsa
19. mar 2012

Kocky, viete mi poradit dobru pedikerku/manikerku v Senci co robi aj v soboty? dakujem 🙂

sirinka
19. mar 2012

@lipsa ja mam osvedcenu gabiku mazackovu z bielu, ale vraj uz nerobi doma, ale niekde v senci...je to pedikerka...http://www.zalozky.sk/firmy/velky-biel/n/nechto...

sirinka
20. mar 2012

baby...je tu niekto, kto by mal zaujem o hracky pre najmensich? hrkalky a tak...potriedila som trosku, su vo velmi dobrom stave, niektore takmer nepouzite....darujem...

katy1979
20. mar 2012

ja mam takyto problem s detskymi vecami. predavat sa mi to nechce a najradsej by som to dala niekomu kto musi obracat kazdu korunu len akosi o nikom neviem

sirinka
20. mar 2012

@katy1979 asi najlepsie je najst nejaky socialny domov, kde su matky v hmotnej nudzi, tyrane a pod...lebo vraj v DD chcu iba nove veci...tak skusim nieco najst a pripadne to mozeme aj spolu zaniest, ak by mali zaujem...

sirinka
29. mar 2012

ahojte...mate niekto zlavovu knizku do kiky?

sirinka
29. mar 2012

Efektívne rodičovstvo krok za krokom

Pozvánka
na informačnú prednášku s diskusiou

Patríte medzi tých, čo majú pocit, že napriek všetkým snahám o vytvorenie rodinnej pohody a harmónie sa dostávate z času na čas do pocitov beznádeje a neistoty vo vzťahu s deťmi? Cítite sa niekedy ako rodič bezradný?

Ak teda máte chuť sa spoločne zamyslieť a porozprávať o tom, ako nájsť spôsob výchovy ktorý:
•pomáha porozumieť správaniu detí a sebe a aktívne ho ovplyvňuje;
•mení zaužívané reakcie rodičov na správanie detí;
•rozvíja detskú sebadôveru a pocit vlastnej hodnoty;
•vedie deti k zodpovednosti, samostatnosti a spolupráci;
•pretvára domov na zázemie podpory, porozumenia a lásky.

Neváhajte a príďte!

Kedy: 3. apríla o 10h.
Kde: MC Slniečko, Kollárova 21, Senec
Kto: Martina Vagačová, lektorka Efektívneho rodičovstva

Prednáška je zdarma.

simonova815
29. mar 2012

vrelo odporucam tento kurz, ja som ho najesen absolvovala a je super!

luppita
29. mar 2012

@katy1979 @sirinka baby mne by sa pre malu zisla taka ta hracia deka s vysiacimi hrackami ak by ste mali a nepotrebovali 🙂 diki

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre