Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

sirinka
29. mar 2012

@luppita ja mam len hrazdicku od FP, mam ju aj tu v bazari odfotenu

sirinka
29. mar 2012

@luppita a tie hrkalky uz nemam, ozvala sa mi jedna baba, ze ma o nich zaujem, tak som jej ich darovala...

katy1979
29. mar 2012

@luppita tak to som uz posunula dalej 😉

silvia31
3. apr 2012

Ahojte, nájde sa tu maminka čo by privítala spoločnosť na ihrisko alebo urobiť si nejaky spoločný program s drobcami? Už ma nebaví chodiť všade sama len s malým 🙂 chodíme aj na korčuliach okolo jazier alebo na banu pozrieť labute a vláčik.. tatino dlho pracuje aj víkendy dakedy, takže keby sa tu našla nejaká dušička veselá, bolo by to fajn 🙂 je mi blbe maminky z ihriska ťahať dakam na stretko :D

adulik23
3. apr 2012

baby to ihrisko pri amfiku uz otvorili?

bebel
3. apr 2012

@adulik23 otvorili 🙂

adulik23
3. apr 2012

@bebel neverim 😀

zajtra pojdem vyskusat. dakujem. 😉

bebel
3. apr 2012

@adulik23 ešte by mohli otvoriť aj toalety a bufet 😎 a aspoň 2 normálne hojdačky by celkom bodli.

adulik23
3. apr 2012

@bebel a preliezky pre deti vo veku 5-10 rokov. misko sa na tej miminkovskej nudi a ked lezie na gulu, tak mi vsetky chlpy stoja 😠

luppita
4. apr 2012

@adulik23 aj mojho ta mala preliezacka nebavi, vcera vyliezol na tu velku riadne vysoko a kedze som mala malu v satke, len som dufala, ze nepadne a radsej som sa ani nepozerala, aj tak by som nic nezmohla. 🙂

mne na anfiku chyba pieskovisko, tam by to bolo super, bez vykalov a kusov skla.... 🙂 🙂 🙂

kika7
4. apr 2012

@silvia31 ahoj Silvi, my chodíme s malou na amfík, teraz ako ho otvorili...malú už na lichnerku nedostanem 🙂 tak ak vám to nie je moc ďaleko, my sme tam každý deň... na jazerá chodíte na sever či juh?

adulik23
10. apr 2012

baby - nechcete niektora vankus na kojenie? zadarmo. pripadne nepoznate niekoho kto by chcel. ak mu do zajtra nenajdem noveho majitela, tak ho mm vyhodi. 😅

lady511
10. apr 2012

@silvia31 Ahoj ja som sa pristahovala do Hrubeho šuru,a tiež nikoho nepoznám,,

lady511
10. apr 2012

Je tu niekto z Hrubeho šuru?niaka mamina ktorá ma malinke babetko?

wwwphotokidssk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rebecca2006
10. apr 2012

babz, došlo vám niekomu už vyjadrenie zo škôlky?

horajda
10. apr 2012

@rebecca2006 este nie, tiez cakam a cakam ale predsa do 15.4 by malo nie?

horajda
10. apr 2012

Baby mam este jedno volne miesto v Zabkach Skakajkach vo stvrtok od 9.30-10.30. viac info o cviceni pre deticky najdete tu http://www.facebook.com/?ref=logo#!/pages/Tancu...

horajda
10. apr 2012

Jaj a zabudla som napisat ze Zabky Skakajky su od 18 do 24 mesiacov

rebecca2006
10. apr 2012

@horajda tak hovorili, ale vraj z kysuckej posielali už pred VN tým, čo ich prijali, No, nám nedošlo zatiaľ nič... Tak uvidíme. Inak, Maťka som do Tvojho kurzu nakoniec nezapísala, celý apríl sme u našich na východe, tak by nám tie lekcie perpadli... Snáď nabudúce.

horajda
11. apr 2012

@rebecca2006 viem, ze uz z Kysuckej chodili ale to prislo iba mojej kamoske a jej maly je predskolak tak mozno aj preto a mozno nie. pozerala som aj na stranku aj na skolku a tam este nie je nic vyvesene, tak musime cakat. jaska, tak sa potom ozvite koncom septembra budem otvarat dalsie kurzy 😵

vera1132
11. apr 2012

baby, neviete ako ordinuje usno, nosno krcny v poliklinike? dakujem

maznacik007
11. apr 2012

@vera1132 aku mas poistovnu... ak doveru tak ta konig co je ORL na poliklinike v sc nezobere... on nie je zazmluvneny pre poistencov dovery... jedine ak na priamu platbu

vera1132
12. apr 2012

@adulik23 dakujem za link, ja som všade hladala a nenašla som, isla by som poobede, ale s malym mam poradnu, tak nebudem stíhat. ešte stale ma na časenky? . dik
@maznacik007 Našťastie nemam dôveru, cca 23 rokov všebecnú 🙂 ludia frflu na nu, ale ja som zatial spokojná 🙂

mikuca24
15. apr 2012

ahojte Senčanky a okolie, som rada že sú tu mamičky aj z okolia Senec. Ja som len budúca mamička, čakáme v auguste takže je ešte troška času. Ak sa budete chcieť pridať budem rada keď napíšete 😉 Danka

rebecca2006
15. apr 2012

@mikuca24 vitaj, a užívaj si tehotkovanie 🙂

kity125
17. apr 2012

ahojte nam dnes prislo rozhodnutie zo školky na Kollárovej a to že mi syna neprijmaju..☹ obidvaja sme zamestaní a čo teraz? kto mi poradi či sa mame nejaku šancu na odvolanie? alebo to mam riešit uplatkom? to robim nerada....mate nejake skusenosti nikoho nepoznam sme tu novy pristahovani....

rebecca2006
18. apr 2012

@kity125 určite sa dovolaj. Mne tiež nevzali Maťka, pre zmenu na Kysuckú, odvolanie som podala. Aké mám šance neviem, deciek je asi strašne ve)la, predpokladám, že šli podľa dátumu narodenia. Závisí to asi od toho koľko predškolákov si podá žiadosť o odklad a ostane "blokovať" miesta v škôlkach. Uplatkom to riešiť nebudem, nemám na to žalúdok....

svmonika
18. apr 2012

@kity125 sanca, ze Ti dieta zoberu na odvolanie je vzdy. Urcite to treba vyskusat. A ak by to nevyslo, riesenim su sukromne skolky alebo opatrovatelka...pripadne zostat doma s dietom... moznosti je viac. Drzim palce, aby vas na odvolanie vzali.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre