• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

29. augusta 2016 
kočky, máte niektorá skúsenosť s doktorkou Grambličkovou zo Senca ?
10. máj 2012 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Baby tie co ste davali krstit deti tu v SC neviete kolko cca trva krst?
Nech viem na kedy rezervovat restauraciu.
11. máj 2012 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka7 zalezi od poctu deti, ale viac ako hodinu by to nemalo trvat... aspon tak to bolo ked my sme krstili a to je uz zopar rokov...
11. máj 2012 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka7 +- to bolo 30 minut, ale nepamatam sa presne.

ja som sa farara rovno opytala, kedy skoncime, aby som vedela oznamit cas v restauracii. :slight_smile:
11. máj 2012 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adulik23 asi sa budem musiet opytat priamo aj ja na pouceni.
Tiez neviem na aky cas rezervovat stol. Chcela som na 13.00 ponukli mi na 13.30 ...to je tusim asi uz dost neskoro takze asi musim zmenit lokal. :cry:
11. máj 2012 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alex21 nasa Emmka je taka ista, co sa toho copu tyka - hned ako pride domov, gumicku dava dole a ani za svet:slight_smile:
11. máj 2012 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alex21 nezabudla som na to, ale nebol priestor kedze sme chystali tancek ale vo stvrtok sa porozpravame a ukazem copik :slight_smile: tesim sa na zajtra a nebude prsat :grinning:
11. máj 2012 o 23:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte pripájam sa k Senčankám.... :slight_smile:
16. máj 2012 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mile mamicky zo senca, prepacte ze vam vstupujem do diskusie, ale chcela by som poprosit ci by sa nenasla dobra dusa ktora by mi mohla pozitat (prip.prenajat) na jednu noc baby phone (neviem ci sa to tak vola aj po slovensky - to co polozime dietatu do izby aby sme mohli pocut ak sa nieco deje) Idem do senca na svadbu tak aby som mohla dat malu spat na izbu ked bude unavena.....Nenajde sa tu niekto?
16. máj 2012 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, čo sa stalo s Miri Mini? Úplne ich zrušili alebo sú niekde presťahovaní?
17. máj 2012 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rebecca2006 :slight_smile: ... obchod je zruseny, najdes ich na nete.
17. máj 2012 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
17. máj 2012 o 09:31 • dejnika
@rebecca2006 ....aj ja som ich hladala na Lichnerke a nic ....nakoniec som zistila ze funguju ako internet obchod ...len akosi neviem ako mam cez internet kupovat malemu topanky alebo papuce :grinning:
17. máj 2012 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brinzulka
@lienka7 ďakuje. No škoda, jediný taký obchod v SC.... Mesto toho tam predávajú teraz len handry.... Som sklamaná. Ja viem, že BA je blízko,ale nie vždy sa človeku chce trepať tam.
17. máj 2012 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka7 topánky a papuče kúpiš stále ešte kvalitnejšie v zdravotných potrebách :sunglasses:
17. máj 2012 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@rebecca2006 ...mas pravdu...ja som potrebovala prsiplast na kocik a musela som ist kupit az do BA ...co uz

@bebel tak to ano. Ja som tam raz kupila papuce, lebo som potrebovala dvoje ..aj po dome aj do skolky.
Dovtedy som kupovala v T-mede ale dat 2x15E za papuce sa mi zdalo moc.
17. máj 2012 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka7 pršiplášť univerzálny majú v dm-ke :wink: Tak riešim väčšinu nákupov cez mmb. :slight_smile:
17. máj 2012 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bebel hej, ešte že ten net existuje :slight_smile: ale niečo si človek potrebuje "omakať"
17. máj 2012 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rebecca2006 No ja som si v miri mini neomakala nikdy nič.....kupovala som tam len chicco vložky do podprdy.A podprdy na kojenie...tie teraz kupujem v Tiffany :wink:
btw: kvalitné detské veci v SC/Turni môžete nakupovať cez Leu http://www.littlebaby.sk/
17. máj 2012 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lienka7 my sme krstili pred dvomi rokmi a krst trval od 11.OO hod a už o 12,30sme boli na obede a krstili nas 7 deti
19. máj 2012 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zdravim vsetkych. Chcem sa opytat ake mate skusenosti s Dr. Harsanyim? Dakujem.
22. máj 2012 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@micu13 Ked pocitas dozadu, najdes vyjadrenia asi k vsetkym seneckym lekarom. Ja chodim s oboma detmi k Harsanyimu a som spokojna, vramci Senca by som nemenila.
23. máj 2012 o 06:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gretkab ved to sa mi prave nechcelo to tu hladat.. lebo tu ludia pisu aj somariny a kym by som sa k niecomu dopracovala , by som tu presedela cely den.. A on je sukromnik, ci nie?
23. máj 2012 o 07:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@micu13 ja k nemu chodim s detmi a som skopojna. Tiez by som nemenila.

....tato otazka je tu kazdu chvilu takze by si nemusela dlho citat hladat :grinning:
23. máj 2012 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka7 a on je sukromny, alebo nie? Ak ano, kolko sa plati??
23. máj 2012 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka7 ja ked som iba tak na rychlo hladala cez vyhladavac, tak som nasla z roku 2008-2010 a by ma zaujimalo ako je to aktualne. Ale to je jedno, ja strasne nemam rada fora, cize sa mi tam strasne tasko hlada nieco..
23. máj 2012 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte sencanky :slight_smile: baby kam sa da ist v senci cvicit nieco co moze aj tehotna baba? Hrozne by som chcela pohyb no neviem co
23. máj 2012 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@micu13 ....ktory lekar je sukromny a ktory nie? lebo neviem ti povedat ci je alebo nie je sukromny. Neviem podla coho sa to rozlisuje. Ma vlastnu ambulanciu a "vlastne" zdravotne stredisko ale zmluvy s poistovnami ma, takze platim len rocny poplatok. Tusim 35E za rok na 1 dieta.
V ramci toho poplatku ta sestricka objedna na dany cas, teda necakas tam cely den.
A lekar ti je k dispozicii na telefone denne tusim od 9.0 do 21.00 ,....tak dako.
Alebo na maily.
23. máj 2012 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@micu13 Ako pisala lienka7, plati sa tusim 35€ za rok, pricom sa plati za prve 3 osoby (vratane dospelakov), ktore k nim chodia, t.j. ak chodime k nim do "strediska" aj my s manzelom, tak druha dcera je uz gratis :wink:.
23. máj 2012 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anitka22 ked zistis cvicenie v senci vhodne pre tehotne, daj vediet ;) ja zatial asi len plavat do delfina
23. máj 2012 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš