Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

lucia3006
10. máj 2012

kočky, máte niektorá skúsenosť s doktorkou Grambličkovou zo Senca ?

lienka7
11. máj 2012

Ahojte.
Baby tie co ste davali krstit deti tu v SC neviete kolko cca trva krst?
Nech viem na kedy rezervovat restauraciu.

nikonka
11. máj 2012

@lienka7 zalezi od poctu deti, ale viac ako hodinu by to nemalo trvat... aspon tak to bolo ked my sme krstili a to je uz zopar rokov...

adulik23
11. máj 2012

@lienka7 +- to bolo 30 minut, ale nepamatam sa presne.

ja som sa farara rovno opytala, kedy skoncime, aby som vedela oznamit cas v restauracii. 🙂

lienka7
11. máj 2012

@adulik23 asi sa budem musiet opytat priamo aj ja na pouceni.
Tiez neviem na aky cas rezervovat stol. Chcela som na 13.00 ponukli mi na 13.30 ...to je tusim asi uz dost neskoro takze asi musim zmenit lokal. 😢

soso
11. máj 2012

@alex21 nasa Emmka je taka ista, co sa toho copu tyka - hned ako pride domov, gumicku dava dole a ani za svet🙂

horajda
11. máj 2012

@alex21 nezabudla som na to, ale nebol priestor kedze sme chystali tancek ale vo stvrtok sa porozpravame a ukazem copik 🙂 tesim sa na zajtra a nebude prsat 😀

zuzulka30
16. máj 2012

ahojte pripájam sa k Senčankám.... 🙂

blanblan
16. máj 2012

Mile mamicky zo senca, prepacte ze vam vstupujem do diskusie, ale chcela by som poprosit ci by sa nenasla dobra dusa ktora by mi mohla pozitat (prip.prenajat) na jednu noc baby phone (neviem ci sa to tak vola aj po slovensky - to co polozime dietatu do izby aby sme mohli pocut ak sa nieco deje) Idem do senca na svadbu tak aby som mohla dat malu spat na izbu ked bude unavena.....Nenajde sa tu niekto?

rebecca2006
17. máj 2012

baby, čo sa stalo s Miri Mini? Úplne ich zrušili alebo sú niekde presťahovaní?

brinzulka
17. máj 2012

@rebecca2006 🙂 ... obchod je zruseny, najdes ich na nete.

dejnika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienka7
17. máj 2012

@rebecca2006 ....aj ja som ich hladala na Lichnerke a nic ....nakoniec som zistila ze funguju ako internet obchod ...len akosi neviem ako mam cez internet kupovat malemu topanky alebo papuce 😀

rebecca2006
17. máj 2012

@brinzulka
@lienka7 ďakuje. No škoda, jediný taký obchod v SC.... Mesto toho tam predávajú teraz len handry.... Som sklamaná. Ja viem, že BA je blízko,ale nie vždy sa človeku chce trepať tam.

bebel
17. máj 2012

@lienka7 topánky a papuče kúpiš stále ešte kvalitnejšie v zdravotných potrebách 😎

lienka7
17. máj 2012

@rebecca2006 ...mas pravdu...ja som potrebovala prsiplast na kocik a musela som ist kupit az do BA ...co uz

@bebel tak to ano. Ja som tam raz kupila papuce, lebo som potrebovala dvoje ..aj po dome aj do skolky.
Dovtedy som kupovala v T-mede ale dat 2x15E za papuce sa mi zdalo moc.

bebel
17. máj 2012

@lienka7 pršiplášť univerzálny majú v dm-ke 😉 Tak riešim väčšinu nákupov cez mmb. 🙂

rebecca2006
17. máj 2012

@bebel hej, ešte že ten net existuje 🙂 ale niečo si človek potrebuje "omakať"

bebel
17. máj 2012

@rebecca2006 No ja som si v miri mini neomakala nikdy nič.....kupovala som tam len chicco vložky do podprdy.A podprdy na kojenie...tie teraz kupujem v Tiffany 😉
btw: kvalitné detské veci v SC/Turni môžete nakupovať cez Leu http://www.littlebaby.sk/

kity125
19. máj 2012

@lienka7 my sme krstili pred dvomi rokmi a krst trval od 11.OO hod a už o 12,30sme boli na obede a krstili nas 7 deti

micu13
22. máj 2012

Zdravim vsetkych. Chcem sa opytat ake mate skusenosti s Dr. Harsanyim? Dakujem.

gretkab
23. máj 2012

@micu13 Ked pocitas dozadu, najdes vyjadrenia asi k vsetkym seneckym lekarom. Ja chodim s oboma detmi k Harsanyimu a som spokojna, vramci Senca by som nemenila.

micu13
23. máj 2012

@gretkab ved to sa mi prave nechcelo to tu hladat.. lebo tu ludia pisu aj somariny a kym by som sa k niecomu dopracovala , by som tu presedela cely den.. A on je sukromnik, ci nie?

lienka7
23. máj 2012

@micu13 ja k nemu chodim s detmi a som skopojna. Tiez by som nemenila.

....tato otazka je tu kazdu chvilu takze by si nemusela dlho citat hladat 😀

micu13
23. máj 2012

@lienka7 a on je sukromny, alebo nie? Ak ano, kolko sa plati??

micu13
23. máj 2012

@lienka7 ja ked som iba tak na rychlo hladala cez vyhladavac, tak som nasla z roku 2008-2010 a by ma zaujimalo ako je to aktualne. Ale to je jedno, ja strasne nemam rada fora, cize sa mi tam strasne tasko hlada nieco..

anitka22
23. máj 2012

ahojte sencanky 🙂 baby kam sa da ist v senci cvicit nieco co moze aj tehotna baba? Hrozne by som chcela pohyb no neviem co

lienka7
23. máj 2012

@micu13 ....ktory lekar je sukromny a ktory nie? lebo neviem ti povedat ci je alebo nie je sukromny. Neviem podla coho sa to rozlisuje. Ma vlastnu ambulanciu a "vlastne" zdravotne stredisko ale zmluvy s poistovnami ma, takze platim len rocny poplatok. Tusim 35E za rok na 1 dieta.
V ramci toho poplatku ta sestricka objedna na dany cas, teda necakas tam cely den.
A lekar ti je k dispozicii na telefone denne tusim od 9.0 do 21.00 ,....tak dako.
Alebo na maily.

gretkab
23. máj 2012

@micu13 Ako pisala lienka7, plati sa tusim 35€ za rok, pricom sa plati za prve 3 osoby (vratane dospelakov), ktore k nim chodia, t.j. ak chodime k nim do "strediska" aj my s manzelom, tak druha dcera je uz gratis 😉.

bambi29
23. máj 2012

@anitka22 ked zistis cvicenie v senci vhodne pre tehotne, daj vediet ;) ja zatial asi len plavat do delfina

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre