Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

sjuz
22. feb 2013

@gretka2 Ma sa rozsirovat. Ak to stihnu postavit tak budu brat dalsich 40 deti tusim... cize 75 spolu.

sjuz
22. feb 2013

@bubina76 a minuly rok si kde skusala? no a to som si myslela, ze surodencov beru urcite :( otras tento senec... dalej od BA, nie je problem, ani ked je mamina nezamestnana alebo na materskej, dieta si pekne moze uzivat kolektiv...

bubina76
22. feb 2013

@sjuz Aj Kosicka chcela nadstavovat, mi spominala este minuly rok riaditelka, ale asi im to zatial neschvalili 😒 Hlavne,ze dalsi polyfunkcny dom sa zacal stavat...
Na Kosicku mi chodila starsia,tak tam sme chceli dat aj mensiu, no nezadarilo sa. Drzim palce,snad tam budete uspesnejsi ako my 😉
Minule mi kamoska spominala,ze jej uz lanaria maleho do skolky (ma 2 a pol roka), vraj nemaju deti 😉 No ale byva na dedine pri Nitre 😝 Zeby som sa tam prestahovala na rok? 😀

katy1979
22. feb 2013

@adulik23 ja sa chystam na fly fit. Nechces sa pridat? len mne by vyhovoli prave tie doobednajsie hodiny len musim zistit ci ich vobec robia.

Tak to ste ma potesili s tymi radami na zapisoch. Ja davam na fandlyho a tam len zapis bude. Ci ho zoberu ani srnka netusi. Ale skolstvo tu je viac ako kriticke.

adulik23
22. feb 2013

@katy1979 tam chcem ist v pondelok o 20

katy1979
22. feb 2013

@adulik23 ty chces ist ale do plechaca ci na lichnerku do mandalas?

adulik23
22. feb 2013

@katy1979 ups.
mandalas som este neobjavila?
idem hladat

adulik23
22. feb 2013

neviem najst rozvrh 😅

katy1979
23. feb 2013

@adulik23 viem ze kazdy den o siestej. Uz som im pisala ci budu aj doobeda. To viem marca zobrat so sebou a snad by vydrzal v herni tu hodinu.

gretkab
23. feb 2013

@vriend Ela prave uz bude predskolacka buduci rok, cize zo zakona by ju mali zobrat - ak teda nebude 16 deti starsich od nej. Ona je 1. maj 2008.
@bubina76 Ak by mi ju nevzali na Kosicku, tak ju na 99 % necham v Martine. Ja napr. Kollarovu urcite nechcem. Ale drzim vam palce.

adulik23
23. feb 2013

@katy1979 tak mne Matejo v herni nevydrzi. to by sa radsej so mnou zavesil do plachty. 😀

katy1979
23. feb 2013

@adulik23 vsak marco je taky isty ale mozno sa nauci.

sjuz
24. feb 2013

@gretkab preco nie kollarovu, ak sa mozem spytat?

gretkab
25. feb 2013

@sjuz Ja na nu nemam dobre referencie (ale poznam zas kopu mamin, co su spokojne) + pre mna je to skratka obrovsky kolos (mne sa viac pacia male skolky).

sjuz
25. feb 2013

@gretkab ved aj mne sa pacia viac prave mensie. Kollarova ma prave preto odradila. takze ju ani neskusame.

gretkab
25. feb 2013

@sjuz Ale inak fakt je ten, ze teoreticky je prave najvacsia moznost dostat sa na Kysucku alebo Kollarovu - kedze su to najvacsie skolky.

adulik23
25. feb 2013

@katy1979 bola si to vyskusat v mandalase?
ja som bola v plechaci a .... 😅 beriem spat, ze mam super zmysel pre rovnovahu 😀

katy1979
25. feb 2013

@adulik23 nebola. Akosi nebolo kedy. Si sa zamotala ci pristala na hlave? 😀

adulik23
25. feb 2013

@katy1979 to nie, ale vsetci v tom pekne rovno viseli, len mne sa to stale hojdalo 😅

katy1979
25. feb 2013

@adulik23 hojdanie ukludnuje to by si mala brat ako plus. Ale nie. Myslis ze ja by som tam vyzerala inac?

keshka
26. feb 2013

Ahojte, neviete niekto ako je to v Senci s plavanim malych deticiek? Syncek ma pol roka a chceli by sme chodit plavat. Pozeram, ze klub Delfin ma plavanie len pre starsie deti. Dakujem.

maznacik007
26. feb 2013

@keshka skus pezinok.... este bolo baby plavanie aj v akvaci predtym ... ale to by som nedoporucovala...

bebel
26. feb 2013

@keshka odporúčam plávanie v Limbachu http://www.plavaniekorytnacka.sk/ Je bezkonkurenčne najlepšie zo všetkých, čo ste vymenovali- skúsili sme všetky. 😉

keshka
26. feb 2013

DAKUJEM vsetkym! vyberieme nieco a vyskusame...asi ten Limbach 🙂

katy1979
27. feb 2013

tak mame za sebou zapis do skolky. My sme davali len na jednu tak som zvedava co z toho bude ci skor nebude. Ak ho nezoberu tak netusim co budeme robit.

gretkab
27. feb 2013

@keshka Nam sa veeelmi pacilo v Trnave - www.klubkvapka.sk - oni plavaju ale len do 5 rokov.

gretkab
27. feb 2013

@katy1979 Drzim palce!

sirinka
27. feb 2013

@katy1979 a ty nemas este aj starsieho v skolke? Ich surodencov predsa uprednostnuju... Aspon my sme s tym nemali problem. Teraz som si k najmensej zohnala susedku.

katy1979
27. feb 2013

@sirinka no uz nemam starsieho v skolke. Ale tak snad to zavazi ze tam chodil.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre