Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

peja
27. jún 2006

dakujeme este raz 🙂

peja
28. jún 2006

chrochri dakujeme,mozno aj Vam sa zadari a ani nebudete vediet ako 😀

nevesta
28. jún 2006

No Sencanky, kam ste sa podeli 😕

veronika33
autor
28. jún 2006

Ahojte budúce Senčanky,
tak ja už Senčanka som tri roky
😀 , tiež sme v novostavbe, ten Senec rýchlo rastie a aj ľudí z celého Slovenska tu pribúda. My keď sme sa sem nasťahovali, tak v celom bytovom dome boli len dve rodiny pochadzajúce z blízkeho okolia Senca a oni sa veľmi divili, že firma, ktorá náš bytový dom stavala, musela mať reklamu po celom Slovensku, lebo tu máme susedov od východu po západ. Sme sa na tom smiali a vysvetlili, že stačí reklama v BA, všetci bývali v podnájmoch tam 😀
Čo sa týka Senca, je to také bývanie niečo medzi mestom a dedinou, t.j. vymoženosti mesta, ale veľkosťou skôr dedina, aj ľudia sa tu dosť poznajú ako na dedine. Ináč pripravte sa na to, že keďže je tu úplna rovina, tak podstatnú časť roka fúka. Keď budete kupovať kočíky, tak s dobrými terénnými kolieskami, dosť sú tu rozbité cesty a chodníky a na mnohých je vysoký obrubník, to som si ani neuvedomovala, kým sme nepoužívali kočík. Ale nový starosta sa dosť stará a postupne sa všetko obnovuje. V lete tu často bývajú rôzne akcie, takže piatok, sobota, nedeľa diskotéka až do rána... 😢 toto mi dosť vadí, ja potrebujem na spánok ticho a keď teraz máme bábo, tak dupľom. ☹
Iné sa nedá, len zavrieť okná a variť sa vo vlastnej šťave 😀
Ale celkovo je v Senci kľud, keď po dlhšej dobe prídem niečo vybaviť do BA, tak to je pre mňa úplny šok, všade autá, rámus, zápchy...
Je tu niekoľko škôl, aj gymnázium, na celkom slušnej úrovni, aj lekárov tu máte neúrekom a samozrejme do BA na skok.
Ja by som Senec až na tie disco nemenila, podľa mňa ste si dobre vybrali 😀

nevesta
29. jún 2006

Veronika 🙂 si ma potesila 😉 Ja budem sice kusok od Senca, ale tiez to mam na skok 🙂

peja
29. jún 2006

ahojte, veela prace 😠
tak aj ja sa tesim Veronika, znie to dobre 😅 my budeme trosku bokom od centra, tak snad aj tie diskoteky prezijeme 😀 Tiez nejak velmi nemusim Blavu, vyrastala som v malom meste a mali sme tam vsetko co sme potrebovali... hlavne ze su skoly, lekari a nejake tie obchodiky 😵

chrochrinka
29. jún 2006

jooooj, veronika, uz som navnadena 😀
znie to ako perfektna reklama na Senec

peja - uplny suhlas. ani ja BA moc nemusim. ale robim v nej, takze az tak velmi sa jej nezbavim 😠

nevesta - jasne, zadarit sa moze 😉 pravdupovediac, ani by som sa velmi nebranila 😀 velmi sa bojim toho, ze ked sa uz rozhodneme pre mimi, zrazu to nejak nepojde... ako to bolo u vas? rozhodli ste sa, alebo sa zadarilo?

nevesta
29. jún 2006

No, rozhodli sme sa, po pol roku sa zadarilo a uz sa aj pominulo 😢 Ale tento mesiac zaciname "na novo" tak drzte palceky, nech tam k vam uz idem tehu 🙂

veronika33
autor
29. jún 2006

Peja, žiaľ asi bokom nebudete, tie disko sú buď na jazerách, sever alebo juh alebo v amfiteátri a to je na opačnom konci mesta ako bývame my (my bývame na tej strane Senca ktorá je bližšie k BA) a počujeme akoby to bolo pod oknami, niekto tu spomínal, že sa sťahuje do Réce, no a to je k tým disco ešte bližšie ako máme my 😒 Čo už, Senec je predsa len mesto na rekreáciu a asi to disco k tomu patri.

nevesta
29. jún 2006

Veronika, to som ja 😒 si ma nepotesila moc teda 😨
Ale ideme byvat az na kraj dediny, 900 metrov od jazier, tak dufam, ze to nebude az take hrozne 😒 Plastove pkna a klima, tak ked to bude moc zle, nemusime okna otvarat 😉

veronika33
autor
29. jún 2006

Nevesta, presne tak to riešime aj my, len žiaľ, my zatiaľ klímu nemáme 😒

nevesta
30. jún 2006

Veronika, my nemame este ani dom 😀 😀 a klimu dokupime potom dodatocne, ked budu nejake peniazky navyse 😉 takze je mozne, ze budeme prvych par rockov pocuvat disko 😉

peja
30. jún 2006

ahojte,
Veronika, my budeme na Pezinskej - vypadovka na dialnicu, este aj tam to bude pocut?? 😀 😠

veronika33
autor
30. jún 2006

Áno Peja, my bývame na tej istej úrovni od jazier ako je Pezinská ulica, len je to ďalej po rovnobežke smerom k Striebornému jazeru - to je to jazierko, čo vidno po pravej strane ak idete po starej ceste okolo Senca na Sládkovičovo...

veronika33
autor
6. júl 2006

Senčanky 😀 ,
kde ste sa stratili?

nevesta
8. júl 2006

Na dovolenke 😉 🙂

zdstar
10. júl 2006

ahojte babenky,
aj my sa chystame nastahovat do Senca na Pezinsku.. takze s poniektorymi ako som citala budeme aj susedia.. a brusko nam uz rastie a aj babo v nom..takze, ked nam postavia byt (mali sme to naplanovane podla toho,ze vraveli,ze do decembra bude), tak sa nastahujeme traja.. 😀
Uz sa na to tesime a hlavne... dufam,ze potom dame stretko a budeme chodit spolu kocikovat.. 🙂
Neviem, ktora spominala,ze manzel chodi na 7dmu..aj moj..a ja tiez na 8,30, teda zatial..v novom roku a v novom byte sa to zmeni...teda manzel ostava..ale ja menim..za kocik... 😎
Pekny letny den

peja
10. júl 2006

ahojky sencanky 😉
jej zdstar, vyzera to, ze budeme susedky! 😀 vcera sme prave boli pozriet, ako nas dom (ne)rastie, ak chces, napis ip, v ktorom domceku budete byvat 😉 aj my planujeme mimi do noveho, mal by byt v januari-februari, ale zatial to tak nevyzera ☹ ani dom ani mimi ....

buba2
10. júl 2006

Ahojte dievcata, musim trochu oponovat nazoru, ze je v Senci hlucno. Tiez byvame v Senci, budeme mat v septembri svadbu a potom by sme sa chceli poznazit o babo. My byvame priamo v centre a priznam sa, ze som este ani raz hudbu nepocula a to naozaj nebyvameod jazier daleko, ved senec nie je velky, takze k jazeram nie je od nikadial daleko 🙂 Mavame i pootvorene okna a nic...bud sme obaja hluchi... 😀 , alebo ten hluk vietor zahana ... Ja som od malicka mala voci sencu vyhrady, kedze pochadzam z Pezinka, na ktory som patricne hrda, ale musim uznat, ze rok, co byvam v Senci ma presvedcil o tom, ze sa vsetko v SEnci ubera spravnym smerom, zacina naberat novy sat a veru, zacina byt senec velmi atraktivny, takze sa dievcata teste, urcite sa teste. Okolo novostavby na Pezinskej chodievam takmer kazdy den, ked idem pozriet rodicov 😉 a veru, pekne sa Vam to tam rozrasta...

zdstar
10. júl 2006

buba2 noo rozrasta sa to, ale tie nase domcuriky nie a nie vyrast..asi ich budeme musiet zacat chodit polievat aby lepsie rastli 😀

peja
10. júl 2006

zdstar, ip 😉

peja
10. júl 2006

jej buba, tak to si nas potesila.... 😉
len keby aj ten nas domcek uz bol aspon taky, ako tie prve dva ... 😖 ale snad si svihnu a bude to uz coskoro ...

zdstar
10. júl 2006

Peja, nie si sama, co v to dufas.. 🙂
uz sme sa pomaly chceli stahovat...ale akosi "maju cas"..
😖

chrochrinka
10. júl 2006

jeeej, vitaj zdstar 🙂
prajem Vam obom vela zdravicka - aj Tebe aj mimi.

peja
10. júl 2006

ahoj chrochri, davno sme ta "nevideli" 😉

veronika33
autor
10. júl 2006

Ahojte,
Buba2, ja som nepovedala, že Senec je rušné mesto, len keď sa na jazerách alebo v amfiteátri konajú koncerty a disco do rána, tak to je parádne počuť 😒 , a ak to nepočujete, tak sa máte fajn 😀 , nebýva to každý deň, tento rok napríklad otváranie Seneckého leta 9 a 10.6.
http://www.senec.sk/index.php?id=134
naša mala spinkala, keď som zavrela okná, ale susedina nie (má o dva dni staršiu dcérku), bola riadne napaprčená, lebo ju celú noc musela kočíkovať, dali si vonkajšie žaluzie (vraj dosť to pomáha od hluku) a klímu už tiež majú dva týždne 😀

veronika33
autor
10. júl 2006

A ešte sa tento rok môžeme tešiť na tieto podujatia 😖

21.7.2006 (so) Fernet Stock Citrus Party 2006 Slnečné jazerá – sever koncert (Peter Cmorík, Chinaski)

28.-29.7.2006 Senec Fest Summer 2006 Open Air
prvý ročník festivalu Slnečné jazerá - piata pláž tanečný festival (techno, dnb)

12.8.2006 (so) DOUBLE.X 2006 - AZET Party Slnečné jazerá – juh hudobný festival (hip-hop, techno, dnb)
Buba, ak to techno nepočujete, napíš aké máte okná, určite budeme meniť za také 😀

buba2
11. júl 2006

Dobre ranko, verinka33, velmi si ma rozosmiala, je pravda ze pocas Seneckeho leta hudba bola pocut, to ano, ale ziadne ine dni som po minule leto ja nic nepocula a okna mame super, drevene 🙂, ktore su stale otvorene. ALe ked tak pozeram na ten letny SENEC PLAN 🙂,tak sa mi javi, ze toho 28 - 29. 7 a 12.8. budeme musiet teda zo Senca niekam vypadnut vecer....zeby rovno na tu party, ked uz nech uz ?? ale nie, kedze nemame babatka, tak si to tak mozno nevsimame, neviem co je to, ked malinke zaspava a kazda naznak hluku ho zobudi....takze toto neviem naozaj posudit, len vravim, ze minuly rok sme zazili hudbu iba raz aj to nie velmi extra hlucne, a tento rok zatial iba senecke leto....viac nic....
Nie ze sa na mna veronika nahnevas...ja som to nemyslela v zlom....Senec mam rada aj ked u nas to vyzera tak,ze by sme na buduci rok mali zacat stavat v PEZINKU domcek.....co ale neznamena, ze zanevriem na Senec...lebo som si ho naozaj oblubila ... 🙂

zdstar
11. júl 2006

chrochrinka
ahojcek a dakujem za uvitanie..takze uvitaci vybor uz mame za sebou..a uz sa len tesime spolu s Pejou, kedy bude aj osobny (uvitaci vybor)! 😎
pekny den Vam vsetkym

peja
11. júl 2006

ahojte sencanky 😀
tak ja dnes zas tak sporadicky, chystam sa na dovcu, tak sa snazim tento tyzden spravit co sa da ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre