• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

25. novembra 2016 
Ahojte babule, dnes som sa dozvedela, že mi "vybuchla" škôlka, na ktorú som sa spoliehala od apríla... poraďte mi kam chodíte s deťmi v SC, teraz som videla na nete senecké slniečko a space maniu... máte to tam vyskúšané? Maličký sa už tak tešil na detičky, dnes mi z tej škôlky ani nechcel odísť, že tam zostane :o))... musím mu vymyslieť nejaký program aspoň 1 - 2 krát do týždňa...
11. mar 2013 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luciamk My sme kedysi s Elou stravili kopu casu v MC Slniecko - s laskou na tie casy spominam :slight_smile:. Slniecko je za par korun a spoznala som tam kopu mamin. V space-manii som bola s oboma mojimi (4 a 6) par krat a je to tam fajn (moje deti to tam miluju), ale drahsie (ale tam som nechodila "poklebetit" - tam sa chodia deti vysantit a ja len cakam a popijam cokoladu). Predpokladam, ze do sukromnej skolky ho zatial dat nechces.
11. mar 2013 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@gretkab ďakujem, pôjdem to poobzerať. Nám je doma spolu dobre, máme veľkú záhradu :slight_smile: Len my sme ho už tak trochu pripravovali na tú škôlku, mal tam byť len na 4 hodinky, no ale nevyšlo to...
11. mar 2013 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adulik23
v Dance arene je podobne pilatesu Antigraviti flyfit, presne to v sietach, je to fakt intenzivne a nenarocne na klby... a mame dobru instruktorku Lucku, vzdy vymysli nieco nove. Potom je tam este Kalanetika, ktora je Pilatesu tiez celkom podobna a este PortDeBras - cvicenie pre zdravy chrbat. Vyskusaj, uvidis :slight_smile: ja odporuvam siete :slight_smile:
12. mar 2013 o 23:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@adulik23 prepac, az teraz som docitala zvysok :slight_smile:))))
12. mar 2013 o 23:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luciamk tiez odporucam slniecko http://www.mc-slniecko.szm.com/
stravila som tam so synom vela vela casu, spoznala vela vela skvelych mamin... teraz tam obcas zavitam aj s malou, ale ovela menej (vkuse nam drobec donesie nieco zo skolky, nejaku chorobu), su tam rozne prednasky, kurzy, tvorive dielnicky pre deticky, aj pre mamincky (vianocne ozdoby, adventne vence sa robili a vsetko mozne), odporucam :slight_smile:
18. mar 2013 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@luppita Ďakujem, pôjdeme to "omrknuť" , tento týždeň sme u starých rodičov, takže o program má malý postarané :o)
18. mar 2013 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte Senčanky :slight_smile: chodíte alebo chceli by ste chodiť cvičiť do fitka na Krátku v Senci? Nemám záujem o dvíhanie ťažkých činiek :confused: ale chcela by som tam chodiť na kardio (bežecký pás, bicykel či orbitrek a pod.) a potom posilňovanie - rysovanie hlavne kvôli spevneniu postavy a kondičke. Rada sa pridám ak už chodíte, alebo ak ešte nechodíte ale sa chystáte - poďme na to :sunglasses:
18. mar 2013 o 23:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ja mam otazocku, v minulosti bolo taebo v margit na janosikovej, ale uz neviem najst ani ich oficialnu stranku, neviete ci este funguju? ak nie, je tu v SC niekde taebo? dakujem
19. mar 2013 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajinkam Ahoj. Ja tam chodim. Pokusam sa neuspesne schudnut :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: (ale to je v strave, telo funguje "do zasoby")).
Chodievam zvycajne v pondelok, v stredu a v piatok. Ale casovo sa prisposobujem manzelovi, jeho treningom, aby mal kto byt s detmi. Preto som si vybrala fitko, ze je to casovo nezavisle, nie ako zumba, crossfit a aerobic a take veci. Cvivim, kedy chem, kedy mi to vyhovuje.
Chodim tam prakticky uz takmer rok.
19. mar 2013 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jajinkam ja chodím do expresky a som spokojná.....je to časovo neobmedzené - mám to pod domo a hlavne tam nesmrdia a nezvadzajú a neočumujú vyrysovaní týpkovia... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2013 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bebel .. a v com je roziel medzi Expreskou a Mrs. Sporty ? ....doteraz tu nebolo ani jedno a zrazu sa to objavi Mrs.Sporty a kratko na to aj Expreska .... myslim ze princip cvicenia je ten isty ci nie?
20. mar 2013 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka7 zrejme hej, ale v expreske sa nemusíš nijak objednávať- prídeš a cvičíš. A vraj sa v Mrs. Sporty tie akože osobné trénerky moc cvičenkám nevenujú. (chodí tam moja svokra) a ja chodím do Expresky. :wink:
20. mar 2013 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bebel ...aha , ...dobre vediet ....mna ta expreska laka ked idem kazdy den okolo v ramci prechadzky ..aj by som chodila, len neviem kde by som nechala na tych 30 minut malu (ci kolko to trva)
20. mar 2013 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka7 trvá to toľko, koľko máš chuť- nie je to nijak časovo ohraničené. Ja chodievam minimálne na hodinu.
20. mar 2013 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bebel ....aha ja som si myslela ze to je na tych 30 minut a hotovo ..no nic asi bude tatino varovat :grinning:
20. mar 2013 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka7 je tiez chodim do expresky, paci sa mi ten system, ze mozem prist kedy chcem :slight_smile:
21. mar 2013 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sirinka moja ty si taká zbehlá, hľadám súrne opatrovateľku k malému, na celý deň. Bol týždeň v jasličkách a je aký dorychtovaný, že až, poprechladaný, kašle, soplí, hlas nemá, riťka zaparená :angry: :angry: :angry: , ja mám termín nástupu už 2.4. nevieš o niekom?????

Baby ak by ste o nekom vedeli, a dokonca overeného, budem vďačná
23. mar 2013 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fleuerette teraz v teme hlaame opatrovatelku nejaka pisala, ze na cely den... Mne malu strazi svokra a suseda, inac som bola spokojna so spachtos, ale ona nemoze cely den, kedze pracuje v skolke.
23. mar 2013 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fleuerette vidim, ze uz si ju nasla :slight_smile:
23. mar 2013 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@fleuerette no pekne a v ktorych jaslickach si ho mala?
25. mar 2013 o 16:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby kedy asi chodia rozhodnutia o prijati/neprijati do skolky? Volavaju riaditelky?Chodi to az koncom aprila alebo aj skor?
25. mar 2013 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sjuz Mne riaditelka na Kosickej pri zapise povedala, ze rozhodnutia budu posielat koncom maja. (Aj ked teda absolutne nechapem, preco robia zapisy vo februari.)
25. mar 2013 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
26. mar 2013 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gretkab ...do konca maja kvoli tomu nebudem pokojne spavat... :confounded:
26. mar 2013 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zdravím,
čoskoro ma čaká sťahovanie na Slovensko,ešte presne neviem do akého mesta to bude,ale celkom by ma zaújmalo ako sa býva a žije v Senci.Odpíše mi nějaká mamička na pár otázok prosím?
26. mar 2013 o 13:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gretkab fiha, tak to mozem byt rada ze na fandlyho slubili do konca Aprila...
26. mar 2013 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martuska4685 kludne. co by si potrebovala vediet? my tu byvame 4 roky, predtym sme byvali nedaleko senca par rokov... sme spokojni, aj pre deti je tu super.
26. mar 2013 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martuska4685 Ked napises konkretne otazky, urcite Ti tu na ne niekto odpovie :wink:. My sme inak tiez senecki "pristahovalci". Ja mam Senec rada a byva sa nam tu fajn (jasne, ze tu je kopa nedostatkov, ale kde nie je :wink:).
27. mar 2013 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gretkab ďakujem za odpoveď.Neaké otázky už som napísala sjuz,ale zaujma ma kam chodíte s maličkýni detmi,či máte cvičenie,plávanie a podobné aktivity v materských centrách...
27. mar 2013 o 09:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok