Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

katarina_g
16. júl 2013

Ahojte maminy zo Senca, viete mi prosim poradit, funguje este fotografka Katarina Husenicova? Pokial si pamatam, mala atelier v rodinnom dome nedaleko autobusovej stanice. Prosim ak mate na nu kontakt / tel. alebo mail poslete mi prosim do IP. Uz sme 3 roky prec so Senca (po 8 rokoch spat v BA, cestovanie a logistika okolo deti a zamestnania nas donutila urobit tento krok, len tak BTW ked citam tuto diskusiu..)

Dakujem vopred za info

Katka

kity125
16. júl 2013

HUsenicovu neviem ale dobra fotografka je aj Lucia Krutá je zo SC pozri ak chces www.my-baby.sk

adulik23
16. júl 2013

@katarina_g husenicova sa teraz vola rogelova

paprikacervena
23. júl 2013

Ahojte, v sept sa nam ma narodit prve babo a ja zacinam uvazovat o pediatrovi. Sme z Bernolakova a za lekarom urcite budeme dochadzat. Zatial sme sa nerozhodli, ci lekar v Ba, okolite dediny alebo Senec. Uz maminy, ake mate skusenosti, nejake vyhody/nevyhody nemat lekara priamo pod oknami? Totiz zatial si to neviem velmi predstavit. A druha vec, je niekto v SC koho by ste mi odporucili? Dakujem

bebel
23. júl 2013

@paprikacervena v SC rozhodne žiaden pediater nie je až taký super, aby si k nemu z Bernolákova musela dochádzať. 😎 Je to prašť jak uhoď.....my chodíme za pediatričkou do BA. Nevýhodou je , že napr. keď sú teraz dovolenky, nikdy nevieš bez toho,aby si sa osobne zastavila kto a kde a s akými ordinačnými hodinami bude zastupovať...

brinzulka
24. júl 2013

Chcem Vas pekne poprosit o radu, kam mam objednat dieta na vysetrenie plochych noh... volam cca 3 tyzdne do BA na ortopedickoproteticku amb. na Zahradnicku, ale nemam stastie, aby mi niekto "zobral" telefon, vdaka.

santana
24. júl 2013

@paprikacervena Ja tiez mam obe deti u ped. v Ba, ona ma web a tam dava ked ma dovolenku kto a kedy ju zastupuje...

@brinzulka my chodime sem http://www.ortotop.sk/ sympaticky lekar, vsetko vysvetli, ale plati sa tam...

lienka7
24. júl 2013

Ahojte. Harsanyi ma vraj tento tyzden dovolenku? Neviete ako je to zo zastupovanim?

veronika33
autor
24. júl 2013

@lienka7 väčšinou ho zastupuje MUDr. Dolanová Veľký Biel

lienka7
25. júl 2013

@veronika33 ...hej hej ale uz ho par krat zastupovala Mudr. Kolekova zo Senkvic ....a raz ona ordinovala v jeho ambulancii tu v SC

veronika33
autor
25. júl 2013

@lienka7 my chodíme k Dolanovej a spomínala mi, že na dovolenku ide až v auguste, tak možno ho teraz zastupuje, keďže by tu mala byť

canama
25. júl 2013

@paprikacervena my mame pediatricku vo vekom bieli. zatial sme velmi spokojni. z bernolakova to bude sice cca 30 minut cesty autom, ale bez zapchy.

nijka
25. júl 2013

@canama z Bernolákova do Bielu autom 30minút? To tak pešo 30minút,nie? 😀

bosoriak
25. júl 2013

@lienka7 Ahoj, Harsanyi to ma uvedene na nastenke, takze ja sa tam vzdy idem pozriet, ak neberie telefon 🙂 Alebo ved skus zavolat Dolanovej alebo Kolekovej, ak bude niektora zastupovat, povie ti.

bosoriak
25. júl 2013

@paprikacervena Ak mozem odporucat, vyber si lekara co najblizsie k domu. Pokial nevyhovuje, tak druheho najblizsieho. Myslim, ze v Bernolakove je detska lekarka.
Moje dcery boli teraz casto chore a ja som strasne rada, ze som nenechala lekara v BA, ale ze sme v Senci. LEbo trepat sa 30 minut tam a 30 naspat a stresovat v zapchach, nic moc. Odporucam Harsanyiho v Senci. Aj MUDr. Dolanovu si velmi pochvaluju, raz zastupovala nasho a bola v pohode. A autom z Velkeho Bielu do Bernolakova je asi 10 minut 🙂

lienka7
25. júl 2013

...vdaka .....mne sa nechcelo trepat sa az do mesta aby som zistila kto zastupuje ......ale rano som volala sestricke a zastupuje Kolekova v Senkviciach

...inak doktora by som hladala co najblizsie k bydlisku ..... ked su deti chore a sestricka mi povie kedy mam prist tak mam co robit aby som sa tam stihla dopravit v ramci Senca.
K Dolanovej som s chorymi detmi sla par krat (2x na bycikli a 1x autobusom) a dakujem neprosim.
Radsej doktor v mieste bydliska

canama
25. júl 2013

@nijka do velkeho grobu to malo byt 😉

nijka
25. júl 2013

@canama tak to potom hej 😉 a nie je ten lekár v Bernolakove odruky? Harusincova v Grobe nie je dobrá? Aha teraz čítam ze asi ku nej chodíte

canama
25. júl 2013

@nijka ano chodime k Harusincovej. ja som si osobne obehala asi styroch lekarov v okoli...ale ani u jedneho sa mi pristup ku zdraviu nepozdaval.

nijka
25. júl 2013

@canama ja som k nej chvilu chodila ako dieťa 🙂

vriend
27. júl 2013

@sjuz celkom dobry teren na bicykel cez les je zo Senca do Sväteho Martina 😉 ponad kostol

vriend
27. júl 2013

@brinzulka babätka zo Senca posielaju vacsinou k ortopedovi do Pezinka MUDr. Marian Palko

sjuz
28. júl 2013

@vriend to som ani nevedela, ze ponad kostol sa da niekam dostat 🙂 dakujem. vyskusame...

fleuerette
1. aug 2013

@brinzulka ja som bola s malym tu. http://www.tetis.sk/. Je to v Dunajskej Luznej. Za vysetrenie som nic neplatila, ale budes pravdepodobne uz potrebovat vymenny listok. My sme tam boli vo februari este sme nepotrebovali.

brinzulka
2. aug 2013

dakujem

gregina
4. aug 2013

@paprikacervena my ste tiez u Harsanyiho (no ja osobne by som nechodila cez 2 dediny k pediatrovi) Ak nie si spokojna s doktorom u vas, mozno by som skusila Ivanku. Mozno babyclinik - neviem meno doktorky alebo Tvrdonovu. Kolegyna je s nou velmi spokojna.

paprikacervena
5. aug 2013

Ahojte, vsetkym vam dakujem za nazory. Doktorku sme si vybrali a uvidime ako bude, snad ju nebudeme potrebovat prilis casto... 😉

gregina
5. aug 2013

Baby neviete mi poradit nejakeho dobreho obvodne doktora v senci pripadne okolia? Moja doktorka z ineho mesta je totalna krava. Ja jej poviem ze potrebujem papier k ortopedovi, kvoli rontgenu chrbtice a ta krava mi na to povie, ze mi budu stacit tabletky od nej. Vobec sa necudujem ze som u nej nebola dobrych 5 rokov.

bebel
5. aug 2013

@santana
@brinzulka aj my chodíme do Ortotopu 😉

lipsa
5. aug 2013

ahojte, potrebovala by som poradit. Mate nejaky tipy na vylety Senec a okolie? Mam skoro 2. rocnu dceru a jazera s aquacom su uz u nas pomaly kazdodenne. Chcelo by to zmenu. Vylet, niekde, kde bude znesitelne teplo. Vdaka za rady a napady.
🙂
Teraz som nasla na nete Ekopark cierna voda. Poznate? Co na to hovorite? dik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre