Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

1982zuzka
5. aug 2013

@lipsa Zámocký park Pezinok

gretkab
9. aug 2013

@gregina Ja chodim k Belesovi (Medinet - tam isto ako detsky Harsanyi) a som s nim spokojna.

gregina
9. aug 2013

@gretkab O tom to doktorovi viem, nakolko chodime s dcerkou k Harsanyimu, no uprimne povedane nepaci sa mi tam. Nie ze by som nebola spokojna s doktorom ako takym, ale skor mi nevyhovuje ten system tam. V cakarni ani WC a potom sa cudujem ked som na prehliadke s malou a cez vysetrovnu behaju cudzi ludia na WC. Ale dakujem za info

gretkab
12. aug 2013

@gregina Ja som zatial spokojna s nim, ako odbornikom - system radsej nehodnotim, ale jeho by som zatial nemenila 😉.

gretka2
13. aug 2013

Dievcata, dcerka zacne chodit do skolky na Kysucku. Co treba kupit (okrem papuciek)? Navliecky, paplonik, vankusik, a tak...? Syn tam nechodi uz 4 roky, to uz bolo davno a nepamatam si uz.

sjuz
13. aug 2013

@gretka2 fiha to aj normalne paplon, vankus a navliecky? to som si myslela, ze v skolke maju...

lienka7
14. aug 2013

@gretka2 ... staci jej vankus, navlecka na vankus, pyzamo a papucky, viac netreba.
Ak chces mozes jej pribalit dakeho plysaka na spanie (ak s nejakym spava) a nahradne oblecenie (ak by si svoje zaspinila aby ju bol do coho prezliect)

santana
14. aug 2013

Maminy, nemáte prosím zoznam vecí, čo treba na Zš Mlynská?

barboramiracle
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luppita
22. aug 2013

ahojte, zhanam radu, je tu v sc gymnastika pre 4rocnych? dajte typ🙂
a mate skusenosti s plavanim v delfiniku, ci ako sa volaju, mavaju kurz v hoteli senec tusim. vdaka

luppita
22. aug 2013

@luciamk obajaa s.mm mame jau sencakovu, ordinaciu ma oproti poliklinike, je fajn.

petrushkasc
26. aug 2013

BABY CHODI NIEKTOREJ DIETA DO SKOLKY NA KOLLAROVU? chcem sa spytat dokedy sa tam ma zaplatit skolka? obedy a tak dakujem

lienka7
29. aug 2013

Baby co mate deti na Kysuckej ...videli ste zaradenie deti do tried podla noveho?

veronika33
autor
29. aug 2013

je to vyvesené na vchodových dverách

lienka7
29. aug 2013

@veronika33 ...ano to je ....lenze sranda je v tom, ze pomiesali navzajom deti z 3 tried a urobili nove triedy 😝

veronika33
autor
29. aug 2013

áno, všimla som si, že deti z našej triedy sú rozhodené do 3 tried, ale to robia vždy, nikdy nie sú tie isté deti v triedach a aj učiteľky vždy menia, minulý rok sa nám prvýkrát stalo, že sme mali jednu pani učiteľku tu istú ako predchádzajúci rok, ale to je skôr výnimka

lienka7
29. aug 2013

@veronika33 no ved prave preto ze vlani boli pekne spolu, jednu ucitelku im sice zmenili, ale druhu mali tu istu tak som si myslela, ze taketo miesanie deti tam uz nebude. K comu je to dobre?

veronika33
autor
29. aug 2013

@lienka7 tak na to som neprišla, k čomu je to dobré 😒

rebecca2006
31. aug 2013

@lienka7 je to kravina podľa mňa, že im to takto menia, chudák decká, stále si musia zvykať na nové... M sme eraz s deckami na liečení v tatách, len MM mi volal že malý je v Konvalinkách, učiteľky nové, decká neviem, keďže lani chodil dokopy mesiac, tak je tov jeho prípade fuk.... ale ak sú decká zvyknuté na kolektív a tešia sa na kamšov, tak tomu nerozumiem.

rebecca2006
31. aug 2013

baby neviete nič o detskej burze v Pastoračku alebo Slniečku? Dík

rebecca2006
1. sep 2013

dievčatá, ktoré máte tipy na opatrovateľky- na celý deň, alebo aj príležitosntné, prosím, respektíve spoľahlivé osoby, ktoré Vám vedie vybrať detičky zo škôlky, ak náhodou nestíhate z práce, prosím, napíšte mi do IP alebo aj tuto na fórum. Prípadne tipy na panie na upratovanie a inú výpomoc v domácnosti. ďakejem

lucinka83
2. sep 2013

oplati sa!

blanocka
5. sep 2013

@rebecca2006 v pastoracnom bude 28.9. ;)

ejuska13
12. sep 2013

Ahojte baby aj ja som zo Senca. 🙂

blanocka
13. sep 2013

ahojte, prosim poradte nejaku dobru kozmeticku v senci, dakujem 🙂

sjuz
14. sep 2013

@blanocka no tak to by aj mna zaujimalo...

adulik23
14. sep 2013

@blanocka @sjuz

Kozmetický salón La Femme Visage
Lichnerová 39/A, 903 01 Senec
objednávky: 0904 615 720

je to cez pasaz medzi kaviarnou a cukrarnou a kozmeticka je fakt super 😉

sjuz
15. sep 2013

@adulik23 Mozem sa spytat ako sa vola? Uz som na nu pocula chvalu, len neviem meno... Dakujem

adulik23
15. sep 2013

@sjuz monika - priezvisko neviem.

sjuz
15. sep 2013

@adulik23 dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre