Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

sirinka
4. nov 2013

@fleuerette v materskom centre si nezistovala, ci nemaju nejake aktivity? Ja som s takymito chodila bud do pezinka na zake vseobecne cvicenie, alebo v senci plavatk hoffericovej, pripadne aj v dance arene pozri, ci nemaju nejaky kurz pre deti

fleuerette
4. nov 2013

@sirinka co viem kym sme chodili do MC bola tam tanecna skola tusim Yamaha. Neviem ale ci to nebolo len do obeda. Idem mrknut tu dance arenu a ta hoffericova je co? Nechce sa mi velmi riesit Pezinok a okolie, lebo doletim domov z robotys vyplazenym jazykom tak o 16:30. Ak je kruzok okolo 17-17:30 tak to nestiham

sirinka
4. nov 2013

@fleuerette to je plavecky klub piccard, klasicke plavanie

fleuerette
4. nov 2013

@sirinka tak dance arena 0 bodov, je tam len gymnastika od 10 rokov 😖. Plavanie nie, maly krasne intonuje pri spievani a tancuje, tak preto zhanam nejaky kruzok. Plavanie je sice super, chodili sme do Ivanky, kym som bola doma. Ale teraz som rada ze chodi z jasli bez sopla, tak to nechcem riskovat.
Ale aj tak dakujem, ty si take zlaticko 😵 , ja uz som nestastna sama zo seba, lebo nakoniec sme sa tak nejako utriasli, ze teda zostaveme tu v SC, ale ja cokolvek aj chcem riesit tu v SC, tak je to bud komlikovane, na dlhe lakte alebo priam nemozne. Uz mam pocit, ze tou nejakou vnutornou averziou to tusim pritahujem 😢

sirinka
4. nov 2013

@fleuerette ani nie, v sc pre male deticky nic moc, ale ked podrastu tak uz sa nejako da zariadit... Ja som tiez bola z toho znechutena, ze sa tu nic take nedeje, ale je to kratka etapa a pre tietoddeticky je aj tak najdolezitejsie byt s rodicmi. Co sa tyka toho plavania, tak musim povedat, ze chorobnost sa nijako nezvysila, povazujem plavanie a gymnastiku za zaklad, neskor si decka mozu same zvolit... No gymnastika ako taka v senci tiez nic, tak chodia na tanecnu, som spokojna, aj najmensiu tak dame....

lienka7
4. nov 2013

@fleuerette ...neviem ci je to este aktualne ale kamaratka chodila s malym do tanculkova a nasla si pracu, tak uvolnila miesto. Hladala si za seba nahradu ale ci nasla neviem ....mala by si zaujem?

lienka7
4. nov 2013

@fleurette ....tak asi nic ....ona s nim chodila rano tusim o 10.00 a ty si vtedy v praci a tvoj maly v skolke takze nic

1982zuzka
18. nov 2013

Baby kde v Senci mozem kupit tzv licencne obliecky - konkretne potrebujeme obliecky Krtko. Dakujem

adulik23
18. nov 2013

@1982zuzka v kocke na lichnerke je obchodik so zaclonami a postelnou blieliznou, ale neviem, ci maju licencne 😉

1982zuzka
18. nov 2013

@adulik23 asi mas na mysli predajnu Praktik - tam nemaju :(

adulik23
18. nov 2013

@1982zuzka a galanterka pri balkanskej zmrzline?

alex21
18. nov 2013

@1982zuzka nova predajna je aj na Kratkej, ale ci tam maju aj krtka neviem.

alex21
18. nov 2013

Milé mamičky, pozývame Vás opäť do materského centra. Keďže odteraz môžeme priestory MC využívať len 3 dni v týždni, počnúc dňom 19.11.2013 bude herňa otvorená vždy v utorok a stredu a vo štvrtok bude už tradične kurz hudobnej školy Yamaha. Zároveň Vás srdečne pozývame na prednášku z cyklu "Efektívne rodičovstvo" na tému "riešenie konfliktov". S lektorkou RNDr. Martinou Vagačovou sa pozrieme aj na základy výchovy a priestor bude samozrejme aj na Vaše otázky. Prednáška sa začína 27.11 od 10.00, za účasť sa - ako vždy - neplatí nič okrem jednorazového vstupného do herne 1€/rodinu. A keďže sa blíži advent, môžete sa 4.12. už tradične zapojiť do výroby adventných vencov. Na mcsenec@gmail.com treba nahlásiť účasť a oznámiť, aký materiál (okrem čečiny, ktorá bude pripravená pre všetkých) chcete od mc zaistiť. Tešíme sa na Vás!

1982zuzka
18. nov 2013

@adulik23
@alex21
@adulik23 takze pre info: v praktiku v kocke ich dnes mali za 41 eur - nech si ich nechaju, pri balkane momentalne nic a kazda dodavka tovare je prekvapenie tak mozn raz niekedy, skusim este tych na kratkej ale vychadza mi to tak ze tu na MK ich jeden pro shop ma za 18,5....

lienka7
18. nov 2013

@1982zuzka ...potom ale pozor na kvalitu ....ja som malemu kupila v tom praktiku tiez "pekne drahe" navlecky Ujo Bob a su super. Potom chcel este Mc Queena tak som mu kupila v Tesco "za par e " ale su teda strasne ....take umele, aj ked pisu ze 100% bavlna ale s tymi z Praktiku sa nedaju porovnat.
http://www.postelne-obliecky.sk/postelne-obliec...

zienka_domaca
25. nov 2013

Žienky zháňam na výpomoc opatrovateľku, môj syn býva často chorý zo škôlky doma. Na tie dni zhanam pani/slečnu na stráženie. Musí byť maximalne ZODPOVEDNÁ a mat skusenosti s detmi. Neviete o niekom?Niekto kto je nezamestnaný a chce si prilepšiť... ? Musí byť z okolia senca- v okruhu max 13km od senca....

rebecca2006
4. dec 2013

baby, mám 2 otázky- ad 1- Včielka alebo Mravčekovo pred 2 ročiačku?
ad 2- nemáte niekto skúsenosti s realitkami v SC- poyitívne alebo negatívne? Ideme predávať 3- izbový byt pri Štifte...Kľudne aj IP...ďakujem

adulik23
4. dec 2013

@rebecca2006 ad 1: netusim 🙂
ad 2: M&M reality - cele zle, neodporucam, JP real - perfektne 🙂

lienka7
4. dec 2013

@rebecca2006 Vcielka su tie jasle pri Lidli? .....ak ano tak potom radsej Mravcekovo ...Misko tam chodil od 2 rokov a bola som spokojna

rebecca2006
4. dec 2013

@adulik23 dakujem!

rebecca2006
4. dec 2013

@lienka7 áno, pri Lidli. Aj mne saa páči viuac Mravčekovo, skúsim tam, dúfam, že budú mať voľné miesto.

gretkab
4. dec 2013

@rebecca2006 Ja mam vyslovene vyborne referencie na Vcielku - 2 kamoskam tam chodili deti a boli nadsene obe.

betkaa20
4. dec 2013

odporucam mravcekovo. Maju tam aj vlastnu logopedicku, co je super. personal osobne poznam a je skvely....

kajosc
10. dec 2013

rebecca2006 este mozes skusit to nove centrum oproti kauflandu - zazracny svet

rebecca2006
16. dec 2013

@gretkab bola som pozrieť Mravce aj Včielku, a asi dáme do Včielky. Ono páčili sa mi obe, ale mravčekovo je obsadené a riaditeľka mi nevedela garantovať miesto a štýl: zavolajte mesiac vopred či sa neuvoľnilo nie je pre mňa cadekvátny, potrebujem vedieť naisto už teraz s čím môžem počítať- najneskôr v januári... Včielka sa mi páčila.. Máme to aj bližšie- síce Maťa máým na Kzsuckej, tak vyzdvihovala by som obonch- ale predsa len, ke´d tu bude moja mama, tak sa jej rýchlejšie aľahšie skočí po Estreku do Včielky- a väčší Maťko vydrží v škôlke dlhšie...Plus sa mi páči, že im priamo tam varia a tiež že sú ochotní na leto zastrešiť aj súrodenca- škôlkára... Ešte som našla nejaké Jasle Medvedík nemáte niekto osobnú skúsenosť?

rebecca2006
16. dec 2013

Baby, asi sa opakujem, nemáte niekto kontakt na pani alebo slečnu, čo by vedela pomôcť s upratovaním? Sporadicky..Prípadne spoľahlivú pani na opatrovanie detí počas OČR- rekonavalescenciu, resp. s vyzdvihnutím deciek, keby som náhodou ostala trčať v yápche... Môže bzť samozrejme aj maminka na MD, čo si potrebuje prilepšiť.. Kľudne aj IP...ďakujem

1982zuzka
17. dec 2013

Dievčatá nechce sa mi behať z obchodu do obchodu - viete mi poradiť kde by som v Senci kúpila syridlo? dakujem

bejbi777
19. dec 2013

Ahojte , stahujeme sa do Senca, a chcela by som sa spýtať na dobru pediatricku, pocula som dobre recenzie na DR. Gramblickovu, a dr Dolanovu? viete mi poradit?

gretkab
19. dec 2013

@bejbi777 Diskusii o pediatroch najdes kopu, ked pocitad dozadu. Dr. Dolanova je vo Velkom Bieli (nie v Senci). My chodime k Harsanyimu do Medinetu.

rebecca2006
22. dec 2013

dievčatá, prosím kde kúpim v SV taký ten klasickú domáci chlieb? Predávali ho v predajni pri Krátkej- tam, kde boli vraj niekedy jasličky, ale tú yrušili.... ďakujem 🙂
a všetkým prajem krásne apokojné sviatky....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre