• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

29. augusta 2016 
@gretkab dakujem, no je tu 211stran a co som šla dozadu tak tam riešia škôlku všetci, a nebudem 5hodin hľadať.,
24. dec 2013 o 06:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bejbi777 ahoj dr Dolanova je vo Velkom Biely, my chodime k dr. Harsányi v Senci absolutna spokojnost, dr. Dolanova je zastupujuca pocas dovoleniek no stačilo mi ju stretnut raz dufam, ze viac krat tam nebudem musiet ist, ale možno Vam sadne, je to staršia doktorka so svojimy pravidlami a zasadami
30. dec 2013 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@luppita Ahoj, nasla si niekde tu gymnastiku v Senci? Tiez by som chcela dat starsiu, ale v Senci neviem nic najst a do BA sa mi velmi trepat nechce.
1. jan 2014 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte... Neviete, ci niekde v okoli senca je druzstvo, kde by sa dali kupit kvalitne mliecne vyrobky, zvlast jogurty?

A pokial viete odporucit niekoho overeneho na upratovanie domacnosti, potesim sa emoticon
4. jan 2014 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor @vriend tak ja zase absolútne nemôžem odporúčať Harsanyho, bol detským lekárom dcére cca 2 roky a bola som nespokojná čím ďalej viac, prešla som k Dr. Dolanovej po narodení syna, chodíme k nej už viac ako 4 roky a bolo to najrozumnejšie rozhodnutie, myslím, že je to najlepšia lekárka v SC a okolí. Jediná nevýhoda pre tých, ktorí nemajú možnosť chodiť k lekárovi autom je to, že nesídli priamo v Senci ...
6. jan 2014 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte ja som zo Senca emoticon
10. jan 2014 o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, neviete mi doporučiť niekoho na pozáručný servis umývačky riadu- vstavaná Zanussi?
14. jan 2014 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rebecca2006 ja zhanam na whirlpool, volala som p. Krchanaka, ale nemozem sa mu dovolat, dali mi nanho cislo zo servisu v BA, tak zatial pockam, ale ak niekoho zozenies budem rada ak sa podelis o info emoticon
14. jan 2014 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@karotkaa zohnala som p.cermaka, ale ma prist zajtra, tak potom ti napisem referenciu a kontakt.
14. jan 2014 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rebecca2006 Ok, vdaka, tak poprosim do IP aj aky bol cenovo. Vdaka.
14. jan 2014 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby co chodite s detmi ku dr.harsanyimu do medinetu platite vsetky rocny poplatok?
17. jan 2014 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte mate niekto skusenosti s logopediou v senci? nasla som na nete Kotulova neviete aka je? nema niekto s nou skusenost? dik
17. jan 2014 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor @kity125 chodili sme k nej cca 3 roky a výsledok takmer žiadny, dostaneš sa k nej tak raz za mesiac, mala nevedela povedať L a R, to R jej sem tam naskočilo samé, ale logopedička povedala, že najskôr sa naučíme L a potom budeme pracovať na R. Realita bola taká, že dcéra L povedala len keď mala paličkou v ústach "podržaný" jazyk na podnebí, ináč ho sama nevedela povedať až takmer v 6 rokoch kým jej nedorástli predné horné zuby (veľmi skoro jej vypadli), R sa naučila hovoriť úplne sama za krátky čas. O naozaj dobrej logopedičke v Senci neviem.
17. jan 2014 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
19. jan 2014 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bebel a mas nejaku zmluvu od neho?lebo co poznam dve zname mi tvrdia, ze oni neplatia lebo v zmluve maju, ze to je dobrovolny sponzorsky poplatok velmi divne a nechce sa mi tomu verit
19. jan 2014 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@flowerska platime, ale mne vyslovene povedal dr, ze je to dobrovolne, lebo som lekarka. Ale mne tyo prislo blbe nezaplatit, chcem vyuzivat vzhodz objadnania na cas a ten poplatok mi pride zanedbatelny vzhladom k cenam liekov potravin drogerie a v setkeho naokolo.
19. jan 2014 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kity125 my chodime. Je mila, a podla mna vie co robi, aj s deckami to vie/ ale ma toho vela a su problemy s terminmi. Efektivitu porovnat a posudit neviem, podla mna logopedia je cela veda, ja sa v tom nevyznam, Mato ma nejaky komplexnz artikulacny problem, zle pouziva jayzk a nejdu mu sykavkz, l, r . Dost sa trapime, cvicime polohu jayzka, ucime sa srkat, ideme aj na celustnu ortopediu a budeme mat trenera./ Takze mi sme asi zlozitejsi pripad... Snazi sa nas davat co najcastejsie, termin a 2T, niekedy zrieidkavejsie....
19. jan 2014 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@rebecca2006 dakujem skusime tam ist
19. jan 2014 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rebecca2006 ešte sa chcem opýtať treba aj výmenný listok od pediatra? dik
19. jan 2014 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mamicky neviete prosim odporucit dobru gynek.v Senci,a obvodneho?dakujem
19. jan 2014 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kity125 ja som nepotrebovala, predtym som ale zavolala.
19. jan 2014 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rebecca2006 prosím ta a amb. ma v poliklinike? dik
19. jan 2014 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veriiii dr.Malova aj ja sa k nej chystám
19. jan 2014 o 21:25  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2016 (38. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jana_i dakujem emoticon skusimemoticon
19. jan 2014 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kity125 ano, na prizemi vlavo. Ma pred ordinacioui samostatnu mi nicakarnicku takze necakate s chorymi ludmi v jednej miestnosti, su tam hrackz aj knizky, co je super.
19. jan 2014 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kity125 my chodime do BA, prave kvoli tym terminom, ale sukromna logopedka je aj v mravcekove emoticon www.mravcekovo.sk
20. jan 2014 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rebecca2006 my chodime do medvedika a sme velmi spokojni. jedine co ma trapi ze dcerka je casto chora, ale to si asi nenavyberam, ked zacala chodit do kolektivu.
21. jan 2014 o 00:23  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@canama ak mozes napis mi viac do IP, vsetko co ta napadne, strava, priestorz...dakujem emoticon
21. jan 2014 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kity125 Ja sa pridavam k Veronika33, po 2 rokoch som to vzdala a chodime do Bratislavy do Dialogu.
@rebecca2006 Vsetko co pises o Matovi sa tykalo aj nas - takisto sme cvicili aj vsetko dalsie - ale stale si myslim, ze ak sa to da zvladnut v SC, tak je to logisticky podstatne jednoduchsie, nam sa nepodarilo.
22. jan 2014 o 07:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
autor @blanocka prosím, máš skúsenosti s logopedičkou z mravčekova? aká je? aké má výsledky?
22. jan 2014 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš