Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

vriend
1. feb 2014

@fleuerette žiadosti ostanú v jednom koši a mamička dostanete rozhodnutia z každej škôlky ... zbytočná administratíva na oboch stranách a možno aj zbytočne vyhodené peniaze mamičky bo u niektorých pediatrov sa platí za potvrdenie žiadosti

fleuerette
3. feb 2014

Kočky ako je to s tým otvorením bývalého "Klubíku"???? Boli ste tam niekto na tom karnevale včera? Ja som všade na nete hľadala nejaké info ale nič som nenašla, na stránke Dance Areny ništ, jediné čo som našla bolo na stránka Kam s deťmi, ale bez čísla bez ničoho len že "zdroj" Dance Arena. A keď dám aj vyhľadávanie Klub Fantázia, tak mi to nič nenájde
Otvorili to vlastne, je tam nejaký kontakt? Nakoniec boli chlapci v Space-Mania, ale vraj tam bolo strááášne veľa detí, zväčša starších, tak paseka.

blanocka
3. feb 2014
misha8
8. feb 2014

baby neviete kde sa dá stiahnuť prihláška do škôlky - kysucká ešte stále nemá na stránke nič :/

sirinka
8. feb 2014

@misha8 bude na stranke od 11.2. Rovnako aj k v skolke k dispozicii, trpezlivost...

misha8
8. feb 2014

@sirinka vďaka 🙂

silvie101
12. feb 2014

Ahojte,
chcem prejsť k praktickému lekárovi pre dospelých v Senci. Môžte mi niektorého odporučiť?

vriend
16. feb 2014

Ty co riešite školky tak si pozrite link pomenili sa datumy na zapis
http://www.senec.sk/index.php?doc_id=1742 kosicka a fandlyho ma zapis az v marci

gretkab
16. feb 2014

@silvie101 Ja chodim k Belesovi do Medinetu a som s nim spokojna.

silvie101
16. feb 2014

@gretkab ďakujem za odpoveď. A tam sa platí ročný poplatok?

gretkab
17. feb 2014

@silvie101 Ano, plati, tusim 35 €.

silvie101
18. feb 2014

@gretkab dík za info

diddinka
19. feb 2014

Dobrý den, sice je ještě možná brzo ale chci se zeptat prosím prosím nevíte někdo na léto o nějakém vhodném apartmánu? V soukromí pro dvě osoby? V blízkosti slnečných jezer. Děkuji moc pokud by se někdo ozval 🙂 hezký zbytek večera

spachtos
20. feb 2014

@vriend ale to je fandlyho madarska. Slovenska ma dnes a zajtra / 20.-21. 2./

lipsa
1. mar 2014

Kocky, vedeli by ste mi poradit niekoho spolahliveho na upratovanie domacnosti 1x/tyzdenne v Senci? Prosim do IP. DAKUJEM 🙂

chlamka
19. mar 2014

Baby poradte pls. sikovnu kadernicku v SC..
@carla6 zohnala si ? kde si napokon bola? spokojnost?

rebecca2006
20. mar 2014

dievčatá, ak má niekto skúsenosti s opatrovateľkou na občasné alebo aj denné babysittovanie, prosím do IP. Môže byť aj opatrovanie s 2-3 detičkami....ďakujem

egyy
21. mar 2014

Ahojte. Mam dve otazky. Prva, ci by ste mi vedeli poradit dobru cukrarku so senca alebo okolia na krasne torty a druha, co by ste povedali, keby sa na MK vytvorila skupina pre zeny, matky so senca a blizkeho okolia. Hladala som, ale asi zle, lebo som nic take nenasla. Dakujem

brinzulka
21. mar 2014

@egyy na FB "Natašine Torty" - je tam popis, obrazky...my sme mali BEN-tena (ma tam foto).. sli sme k nej na odporucanie kamaratov, torta bola dobra, nasledne som potom na oslave jedla i inu tortu od nej 🙂 , tortu robia aj dievcata zo Senca na MK- ale nejedla som este.

egyy
21. mar 2014

@brinzulka dakujem. Uz s nou komunikujem 🙂

sirinka
21. mar 2014

@egyy natasine torty mozem odporucit, je o nieco drahsia ako ine dievcata, ale priznavam, ze taku dobru a vynimocnu tortu som hadam este nejedla 😉

egyy
21. mar 2014

@sirinka aku si mala ? 🙂

sirinka
21. mar 2014

@egyy lieskovcovo malinovu

egyy
21. mar 2014

@sirinka dobra bola? Ja rozmyslam nad orechovo-cokoladovo-visnovou. Bojim sa aby nebola sladka.

sirinka
21. mar 2014

@egyy naozaj vyborna a praveze nebola ani prilis sladka.

egyy
21. mar 2014

@sirinka dakujem ti

paplonik
30. mar 2014

Prosim viete mi doporucit niekoho spolahliveho na upratovanie domu? Dakujem 🙂

bosoriak
2. apr 2014

@paplonik Integra FS. Maju aj stranku.

iva06
3. apr 2014

Ahojte,najde sa tu nejaka priatelska mamicka ,ktora ma zaujem chodit na prechadzky s detmi? Som 39 roc. mamicka rocneho synceka tak hladam spolocnost aj pre neho.Radi sa s niekym novym zoznamime. Dakujem 🙂 🙂 🙂

1982zuzka
4. apr 2014

Dievčata seklo ma v krížoch - viete mi poradiť tu v Senci a blízkom okolí nejakého maséra/rehabilitéra/zaklínača - proste koho koľvek kto mi vie pomocť čo najskôr?
dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre